Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Intrebari for you

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Intrebari for you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari for you   Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Aug 01, 2014 3:41 pm

Intersant raspunsuri. Uitati si a doua intrebare:
 Care e cea mai mare prostie pe care ati facut-o?
Sus In jos
Diana1994
Avansat
Avansat
Diana1994

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 80
Data de inscriere : 15/08/2013
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Intrebari for you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari for you   Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Aug 01, 2014 4:02 pm

Eram la niste prietene la Bucuresti si la 11 noaptea am zis sa mergem la un non-stop.Bineinteles ca era departe ,cu toate ca stateam in centru,magazinul era la o statie de ratb. Siiiii......am mers in pijamale .Era si politie pe tot drumul,ar ce mai conta? Eu mai aveam si o jucarie din aia cu Talking Tom dupa mine.Nu stiu ce a zis vanzatorul cand a vazut 3 fete in pijamale,dar nici nu-mi pasa Laughing

Ps: nu stiu daca a fost cea mai mare prostie pe care am facut-o,dar este singura pe care mi-o amintesc acum...
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Intrebari for you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari for you   Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Aug 01, 2014 4:14 pm

Cea mai mare prostie pe care am facut-o a fost sa ma imprietenesc cu cele doua fete blonde (sti tu ce fete blonde)
Sus In jos
Libely
Veteran
Veteran
Libely

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 277
Data de inscriere : 01/03/2014
Varsta : 22
Localizare : Where ever you go

Intrebari for you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari for you   Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Aug 01, 2014 6:41 pm

Pai ... Cand eram mica, eram o bufle ( grasuta ). Mno ... si eu m-am trezit pe la 5:00 AM doar pentru " marele " meu vis : sa gatesc. M-am dus frumusel in bucatarie, iar acolo am stat pana pe la 7:00 cand a venit o doamna. Dana. A intrat si a crezut ca eu dormeam frumusel in pat, dar cand colo, eram in bucataria plina de faina, inclusiv eu. M-a luat repede si m-a dus in baie ca sa ma curete, dar norocul nu ne-a fost in acel moment. Mama era treaza, a venit, si, in momentul in care a auzit dusul, a venit direct in baie. M-a vazut, apoi s-a dus in bucatarie. Daca nu era Dana acolo, mancam bataie pe paine.

Aceasta intamplare s-a ales cu o bucatarie plina de faina, o copila plina de faina care a incercat sa prepare o prajitura, o mama usor nervoasa si o munca obositoare = una dintre cele mai mari prostii ale mele.
Sus In jos
† andaa †
Incepator
Incepator
† andaa †

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 31
Data de inscriere : 18/07/2014
Localizare : dusa cu pluta . vii si tu ? :))

Intrebari for you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari for you   Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Aug 01, 2014 8:11 pm

Mhmm .. una dintre cele mai mari prostii care.mi urla acum in minte .. e cand fugaream profesorii pe holuri cu foi in flacari : )) . Sa le fi vazut groaza pe moaca ! Meritau , in orice caz : )) .
Siii .. o alta prostie , ceva mai dura , a fost atunci cand am ascuns in sertarul catedrei un absorbant peste care am turnat vopsea rosie , si l.am rugat pe prof sa scoata creta de acolo . Asta a fost maxim ! Tipatul lui s.a auzit in toata scoala : )) . Pfft .. ce vremuri . Dar tu ce prostii ai facut ? xD
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Intrebari for you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari for you   Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Aug 01, 2014 8:18 pm

Da chiar... Care a fost cea mai mare prostie pe care ai facut-o?
Sus In jos
x98ShsKydyX
Veteran
Veteran
x98ShsKydyX

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 244
Data de inscriere : 06/06/2014
Varsta : 23
Localizare : Unde nu sunt bine venita!

Intrebari for you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari for you   Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Aug 01, 2014 11:20 pm

Poi aveam vreo 5 ani cand....tobele....iam taiat degetul mic de l mana lu fratemiu cu toporul....Very Happy
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



Intrebari for you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari for you   Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Aug 02, 2014 11:37 am

Pentru prima întrebare : Tot ce îmi doresc acum cel mai tare este să merg în S.U.A şi nu doar pentru o excursie ...

Pentru a doua întrebare : S-a întâmplat de curând , după ce s-au afişat rezultatele . Am nişte note destul de bune - 9,7 la mate şi 9 la română . Am avut o colegă - Andreea , care este superb bună la cele două materii . Din păcate a luat 7,5 la română .. După vreo zi mă întâlnesc cu ea într-un supermarket şi mintea mea spune să o felicit pentru matematică , că acolo a luat bine . Am salutat-o , toate cele bune ..
- Felicitări pentru română Andreea ! Very Happy 
 :shock:  Ce-am făcut ? Maicăsa era lângă ea ..


Asta cred că a fost cea mai mare prostie .. Mdea , când felicitaţi pe cineva , mai bine vă gândiţi de 3 ori -.-.
Sus In jos
Mary
Spammer
Spammer
Mary

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 564
Data de inscriere : 02/02/2014
Varsta : 23
Localizare : Bârlad

Intrebari for you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari for you   Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Aug 02, 2014 12:29 pm

Pfff... I-am dat unui coleg cu scaunul in cap ca ma enervase. Valeleu, cred ca m-o fi injurat bietul baiat in mintea sa!!! Laughing Dar daca m-o enervat, nu am ce face... Am actionat direct, fara vreo ezitare... Fara sa ma gandesc Laughing Voiam sa il lovesc cat mai tare, deci am luat scaunul Razz Laughing
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Intrebari for you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari for you   Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Aug 02, 2014 10:41 pm

Pai eu...
1)In ultima tabara in care am fost pe la 12 noaptea mi-a venit o pofta nebuna de inghetata. Asa ca m-am hotarat sa sar
geamnul ( avem camera la parter ) sa ma duc pana la un magazin non-stop si sa imi iau inghetata. Intre timp profa a iesit sa ia probabil o gura de aier si a vazut geamu deschis asa ca s-a uitat si a vazut ca lipsesc. Dupa a asteptat putin gandindu-se ca sunt la baie. Dupa probabil speriata s-a imbracat si a  inceput sa ma caute prin oras in timp ce eu m-am intors si m-am asezat pe scati si am mancat inghetata. Inainte sa o termin a aparut profa. si mi-a tinut o predica idioata.
2) Cand am fost la mare odata, nu mai stiu cati ani aveam, in camera unde eram cazata
aveam si balcon. Si am vrut sa am vedere la plaja asa ca m-am catarat pe bara si parea ca vreau sa ma sinucid. Mama cand m-a vazut a inlemnit si a inceput sa strige la minesa nu ma arumc ca imi da ce vreau si nu ma cearta numai sa nu sar. Eu raman uimita si ma duc la ea si o intreb:
- Unde sa ma arunc? Vroiam sa am si eu vedere la plaja.
A ramas uluita.
Cam atat imi aduc aminte
Sus In jos
Continut sponsorizat





Intrebari for you - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari for you   Intrebari for you - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Intrebari for you
Sus 
Pagina 2 din 5
 Subiecte similare
-
» Intrebari si iar intrebari :3
» Întrebări.
» Intrebari, intrebari si iar intrebari... :))
» Puneti-mi intrebari
» Intrebari si raspunsuri.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ DIFERITE CATEGORII ★ :: Altele-
Mergi direct la: