Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Caut personaje pentru poveste I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Caut personaje pentru poveste I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Caut personaje pentru poveste I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Caut personaje pentru poveste I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Caut personaje pentru poveste I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Caut personaje pentru poveste I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Caut personaje pentru poveste I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Caut personaje pentru poveste I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Caut personaje pentru poveste I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Caut personaje pentru poveste I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Caut personaje pentru poveste I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Caut personaje pentru poveste I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Caut personaje pentru poveste I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Caut personaje pentru poveste I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Caut personaje pentru poveste I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Caut personaje pentru poveste I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Caut personaje pentru poveste I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Caut personaje pentru poveste I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Caut personaje pentru poveste I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Caut personaje pentru poveste I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Caut personaje pentru poveste

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Mary
Spammer
Spammer
Mary

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 564
Data de inscriere : 02/02/2014
Varsta : 23
Localizare : Bârlad

Caut personaje pentru poveste Empty
MesajSubiect: Caut personaje pentru poveste   Caut personaje pentru poveste I_icon_minitimeSam Iul 26, 2014 4:13 pm

Mno, deci bun. Dupa titlu, va dati seama ca vreau sa fac o noua poveste, cu tot cu personaje. Se inscrie cine vrea, dar as avea nevoie sa imi spuneti cateva lucruri:
1) Nume:
2) Varsta:
3) Creatura:
4) Descriere fizica:
5) Descriere morala:
6) Personaj (pozitiv/negativ):
La descrierea fizica, as dori si o poza, pe langa descrierea cuvinte, sau puteti sa imi dati direct poza si gata Very Happy
Sus In jos
Ale✪Regina Veveritelor✪
Expert
Expert
Ale✪Regina Veveritelor✪

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 124
Data de inscriere : 03/04/2014
Varsta : 27

Caut personaje pentru poveste Empty
MesajSubiect: Re: Caut personaje pentru poveste   Caut personaje pentru poveste I_icon_minitimeSam Iul 26, 2014 4:25 pm

Nume:Alexandra
Varsta:24
Creeatura:Vampir
Descriere fizica: [img]Caut personaje pentru poveste Zm1c75[/img]
Descriere morala: de incredere , amuzanta, si draguta
Personaj:Pozitiv
Sus In jos
DeXe36
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
DeXe36

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 300
Data de inscriere : 23/07/2014
Varsta : 25
Localizare : Jud ialomita,Oras Amara

Caut personaje pentru poveste Empty
MesajSubiect: Re: Caut personaje pentru poveste   Caut personaje pentru poveste I_icon_minitimeSam Iul 26, 2014 4:32 pm

Nume: Paul
Varsta: 18
Creatura: Varcolac
Descriere morala:Buna , suparacios , de incredere , o mana foarte buna de ajutor , imi apar prieteni pana la moarte ,
Personaj (pozitiv/negativ): pozitiv
Caut personaje pentru poveste 28i72ad
Sus In jos
Mary
Spammer
Spammer
Mary

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 564
Data de inscriere : 02/02/2014
Varsta : 23
Localizare : Bârlad

Caut personaje pentru poveste Empty
MesajSubiect: Re: Caut personaje pentru poveste   Caut personaje pentru poveste I_icon_minitimeSam Iul 26, 2014 4:36 pm

Ok, am uitat sa mentionez... nu mai putin de 23 ani!!!
Sus In jos
DeXe36
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
DeXe36

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 300
Data de inscriere : 23/07/2014
Varsta : 25
Localizare : Jud ialomita,Oras Amara

Caut personaje pentru poveste Empty
MesajSubiect: Re: Caut personaje pentru poveste   Caut personaje pentru poveste I_icon_minitimeSam Iul 26, 2014 4:41 pm

Atunci
Varsta: 25
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Caut personaje pentru poveste Empty
MesajSubiect: Re: Caut personaje pentru poveste   Caut personaje pentru poveste I_icon_minitimeSam Iul 26, 2014 5:02 pm

nume: Rosalie dar toti imi spun Rose
varsta: 24
creatura: vampir
putere: tot ce poate face un vampir plus citirea gandurilor
d. morala: dura rea, fitoasa dar, pot fi drahuta, sensibila, amuzanta, competitiva, desteapta, tupeista si niciodata nu ma dau batuta
d. fizica: par lung brunet pana la mijloc, putin ondulat, ochii caprui, piele putin palida si inaltime 1,65
poza cu personaj: http://hqdesktopwallpapers.net/wp-content/uploads/2014/05/2254__sarah_hyland_hd_wallpaper_.jpg
personaj: pozitiv
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Caut personaje pentru poveste Empty
MesajSubiect: Re: Caut personaje pentru poveste   Caut personaje pentru poveste I_icon_minitimeSam Iul 26, 2014 9:12 pm

Nume: Izabella pe scurt Bella
varsta: 23
Creatura: vampir
Descriere fizica:iti dau poza cand intru pe PC,
Frumoasa, 1,70m, ochi rosi in general cand lumea imi vede ochi spun ca port lentile de contact.
Dsscriere morala: prietenoasa, nebunatica, iubareata, matura cand trebuie, desteapta, putin dura, daca vreau ceva nimic nu ma opreste sa il obtin
personaj pozitiv
Sus In jos
Dekro
Incepator
Incepator
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 27
Data de inscriere : 16/07/2014
Varsta : 26
Localizare : e_e

Caut personaje pentru poveste Empty
MesajSubiect: Re: Caut personaje pentru poveste   Caut personaje pentru poveste I_icon_minitimeDum Iul 27, 2014 8:50 am

1) Nume: Marius
2) Varsta: 26
3) Creatura: Troll ... Very Happy glumeam ... Zeu.
4) Descriere fizica:
Caut personaje pentru poveste Zyc8rs
5) Descriere morala: Nepasator , increzut , apare doar cand vrea sa ajute pe cineva , Uraste Vampiri si Varcolaci , ignorant si cum ziceam nu ii pasa de nimeni decat de cateva persoane dragi Smile
6) Personaj (pozitiv/negativ): Pozitiv
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Caut personaje pentru poveste Empty
MesajSubiect: Re: Caut personaje pentru poveste   Caut personaje pentru poveste I_icon_minitimeDum Iul 27, 2014 11:32 am

Uite poza: Caut personaje pentru poveste 2jg1dzq
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



Caut personaje pentru poveste Empty
MesajSubiect: Re: Caut personaje pentru poveste   Caut personaje pentru poveste I_icon_minitimeDum Iul 27, 2014 5:22 pm

Și eu vrea. Razz x3 Deci:
Nume: Mihaela
Vârsta: 24
Ce vreau să fiu: Fantomă.
Descriere fizică:
Caut personaje pentru poveste Adorable-amazing-aww-beautiful-Favim.com-501131

Descriere morală: Prietenoasă, nebună ( în sensul bun Laughing ), amabilă, uneori rea ... atât. O.O
Personaj pozitiv/negativ: pozitiv
Sus In jos
Continut sponsorizat





Caut personaje pentru poveste Empty
MesajSubiect: Re: Caut personaje pentru poveste   Caut personaje pentru poveste I_icon_minitime

Sus In jos
 
Caut personaje pentru poveste
Sus 
Pagina 1 din 2
 Subiecte similare
-
» Caut personaje pentru o poveste cu membrii forumului
» caut personaje pt o poveste
» caut personaje pt o poveste
» CAUT PERSONAJE LA O POVESTE!!!
» Personaje pentru poveste si idei pentru poveste

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ DIFERITE CATEGORII ★ :: Altele-
Mergi direct la: