Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Tentatii fatale.

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
DeXe36
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
DeXe36

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 300
Data de inscriere : 23/07/2014
Varsta : 25
Localizare : Jud ialomita,Oras Amara

Tentatii fatale. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tentatii fatale.   Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Iul 24, 2014 9:05 pm

Pune next GO!!!
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Tentatii fatale. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tentatii fatale.   Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Iul 24, 2014 9:10 pm

Uite ce e... eu vreau ca tu sa pui :SN: cat mai repede!!!
Sus In jos
Flavia☝✌♥
Incepator
Incepator
Flavia☝✌♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 31
Data de inscriere : 22/07/2014

Tentatii fatale. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tentatii fatale.   Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Iul 24, 2014 10:37 pm

Ma duc la Melissa in camera. Se pare ca era plictisita. Se uita la TV.
-Melissa, te rog ajutor. Offf... sper ca nu ma insel.
-Ce e? zice ea usor ingrijorata.
-Andrey a plecat la magazin si nu a mai venit. A plecat acum 1 ora. Daca i s-a intamplat ceva? Ma uit la Melissa , fata ei devenise amuzata.
-Nu poate sa-si foloseasca puterile in public draga mea, zice dupa care chicoteste.
Bine ca nu i s-a intamplat ceva. Am plecat din camera. Cobor jos, si-l vad pe Andrey cu ogramada de sacose. Ma indrept iratata la el si-i zic.
-De ce ai luat asa multe lucruri. Daca stiam ca iei atat de multe lucruri , as fii venit cu tine, zic usor rusinata, acum ca vad cate sacose are.
-Sunt vampire. Astea sunt nimicuri, zice el amuzat. Mda... deci mi-am facut griji degeaba. Off asa sunt fratii.
-Mergem intr-un parc de distractie? spune Melissa intrerupand tacerea. Se pare ca Melissa chiar ma scoate din situatiile jenante.
-As vrea sa merg, zice Andrey apropendu-se de frigider. Isi lua o punga cu sange , si incepe sa bea. Ihh cat ma dezgusta chestia asta cu sangele. Dar imi plac parcurile deci cred ca o sa merg si eu.
-Merg si eu. Era o tacere profunda pana am zis eu. Acum aceasta tacere profunda a revenit. Si cred ca ar mai trebuii sa merg sa ma mai distrez. Dupa ploaie apare soarele din nori. Si dupa cred ca merg la parintii mei.
-Andrey, dupa ce mergem in parcul de distractie, mergem la parintii mei? zic apropiindu-ma de el.
Acesta ma i-a de incheietura ma lipeste de perete si zice :
-Sa nu mai pomenesti niciodata de oamenii aia! zice dupa care imi da drumul. L-a marcat faza asta, si cred ca acum i-am amintit.
-Scuze, nu am vrut. Ii vedeam lacrimile curgand din ochii lui albastrii. Era dezamagit, si eu ca o proasta i-am amintit.
-Haideti sa mergem in parc, zice Melissa facandu-mi din ochi. Eu ii zambesc. Am mers in masina si in 20 de minute am ajuns.
Sus In jos
Teodora Teo
Spammer
Spammer
Teodora Teo

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 513
Data de inscriere : 14/05/2014
Varsta : 22
Localizare : In spatele tau

Tentatii fatale. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tentatii fatale.   Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Iul 24, 2014 10:46 pm

Pune next!
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Tentatii fatale. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tentatii fatale.   Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Iul 24, 2014 10:56 pm

:SN: 
Sus In jos
Flavia☝✌♥
Incepator
Incepator
Flavia☝✌♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 31
Data de inscriere : 22/07/2014

Tentatii fatale. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tentatii fatale.   Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Iul 24, 2014 11:11 pm

Era foarte aglomerat , dar l-am vazut pe Jimy. Acum nu mai avea roba. Avea un tricou mulat , avea patratele, si niste jeansi negrii mulati. Avea acei ochi verzi, patrunzatori, alaturi de freza lui perfecta, cu niste fire jucause. Era foarte sexy. Fara sa-mi dau seama ma holbam la el.
-Alexa, Alexa!! tipa Andrey uitandu-se la mine mirat, cred ca m-a strigat de mai multe ori.
-Da? zic eu pe un ton gen "nu faceam nimic", nu vreau sa stie lumea ca imi place insfarsit de alt baiat.
-Esti bine? zice el ingrijorat, evident ca nu-i zic de Jimy, asa ca am inventat ceva complet prostesc dar co
convenabil.
-Da, ma gandeam la inghetata. De unde putem lua? zic eu zambind fals, dar si acest zambet a cazut cand l-am vazut pe Denis. Stai nu e el, Denis e mort, si avea ochii caprui. Acesta ii are albastrii. Un albastru de mare.
-E cumva Denis? zice Andrey incordandu-si muschii. Nu cred ca va iesi bine , chiar daca nu este Denis.
-Nu este Denis, zic eu sigura. Dar nu conteaza, am venit sa ma distrez aici. Nimeni nu ma intrerupe din distractie, indiferent cine o fii.
-Bine, hai la Jimy, zice Melissa cu un zambet , cam fals. Cred ca ascunde ceva. Am mers la el.
-Heei Jimy , zicem noi la unison. Eu cred ca eram rosie, dar bine ca s-a inserat sa nu se vada.
-Heei. Ce faci Alexa? Esti bine?
Vaaai, m-a intrebat daca sunt bine. Cred ca a fost de politete , nu te ambala Alexa.
-Da sunt bine, tu?
-Sunt bine...
Sus In jos
Teodora Teo
Spammer
Spammer
Teodora Teo

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 513
Data de inscriere : 14/05/2014
Varsta : 22
Localizare : In spatele tau

Tentatii fatale. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tentatii fatale.   Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Iul 24, 2014 11:20 pm

Pune nexxt te log
Sus In jos
DeXe36
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
DeXe36

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 300
Data de inscriere : 23/07/2014
Varsta : 25
Localizare : Jud ialomita,Oras Amara

Tentatii fatale. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tentatii fatale.   Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iul 25, 2014 12:42 am

Pui next te rog eu ca de nu...  :twisted: 
Sus In jos
Flavia☝✌♥
Incepator
Incepator
Flavia☝✌♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 31
Data de inscriere : 22/07/2014

Tentatii fatale. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tentatii fatale.   Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iul 25, 2014 2:37 pm

-Sunt bine... ai grija !! Jimy ma impinge spre dreapta. Denis venise cu un cutit spre mine, deaceia m-a impins. Nu cred ca va iesi bine . Nu pot sa ma distrez o zii.
-Mai bine te dai in spate zice Andrey, impingandu-ma in spate. Ce aveti cu impinsul?!
*LUPTA*
Toata lumea a fugit din parc. Eram numai eu, Andrey, Melissa, Jimy si Denis. Da' cum a inviat?! Stai, stai am siringa cu paralizant. Acum sa vad cum ma pot strecura. Jimy se uita la mine, eu ii fac semn sa atace. Odata ce a atacat Jimy s-a trezit si Andrey. Melissa statea de sase in caz de vine la mine Denis inainte sa-i inving paralizantul. Ma indrept usor spre el. Cu cat ma indreptam spre el, cu atat imi bate inima mai tare. Ajunsa in spatele lui sar pe el si zic:
-Nu trebuia sa te pui cu mine!!! Dupa care ii infing siringa in cap. Poate nu trebuia sa fac asta dar nu conteaza. Denis a cazut pe jos, iar ceilalti se holbau la mine.
-Ce e?! I-am bagat siringa aia in cap, ce e?! zic eu usor enervata. Chiar nu suport sa se holbeze lumea la mine, chiar daca eu o fac! Asa sunt eu.
-De ce tocmai in cap? zice Melissa zambind, bine ma sperie.
-Pai voiam sa i-o dau in spate dar se misca, si ca sa nu ma nimeresc pe mine...
-Bravo, bravo...
Sus In jos
Teodora Teo
Spammer
Spammer
Teodora Teo

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 513
Data de inscriere : 14/05/2014
Varsta : 22
Localizare : In spatele tau

Tentatii fatale. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tentatii fatale.   Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iul 25, 2014 4:45 pm

Next Next
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tentatii fatale. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Tentatii fatale.   Tentatii fatale. - Pagina 4 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Tentatii fatale.
Sus 
Pagina 4 din 6

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: