Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Povestiri de groaza! I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Povestiri de groaza! I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Povestiri de groaza! I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Povestiri de groaza! I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Povestiri de groaza! I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Povestiri de groaza! I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Povestiri de groaza! I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Povestiri de groaza! I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Povestiri de groaza! I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Povestiri de groaza! I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Povestiri de groaza! I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Povestiri de groaza! I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Povestiri de groaza! I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Povestiri de groaza! I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Povestiri de groaza! I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Povestiri de groaza! I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Povestiri de groaza! I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Povestiri de groaza! I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Povestiri de groaza! I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Povestiri de groaza! I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Povestiri de groaza!

In jos 
AutorMesaj
[Leg] Green Angel
Veteran
Veteran
[Leg] Green Angel

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/03/2014
Varsta : 25
Localizare : La batut Tzigani :D

Povestiri de groaza! Empty
MesajSubiect: Povestiri de groaza!   Povestiri de groaza! I_icon_minitimeLun Iun 23, 2014 7:02 pm

O sa incep sa scriu cateva povesti scurte, pentru a va arata "GROAJA IN SANJE" Laughing) Sper sa va placa Smile

1.Cartea neagra a casei.

Saracele fetite, ce le-a venit in cap sa faca asta. Imi pare rau pentru ele.Deoarece plang in hohote, am sa va spun si voua povestea tragica a ficei mele impreuna cu iubita ei prietena.Totul a inceput pe 15 noiembrie a anului 2013... Fica mea si juca impreuna cu amica sa pe scara blocului. Totul a fost frumos cat timp nu pateau nimic. Insa neastamparatului meu copil i-a venit o idee nastrasnica: Sa mearga la casa din apropiere,cea parasita, sa se uite ,fiind ca orice copil este curios sa vada ce este acolo,cu toate ca parintii le interziceau sa mearga.Aflandu-se singura de parinti,ea a convins-o pe cealalta fata sa se duca.Drumul a fost urat: tunete,fulgere si alte d-astea.Cred ca si de aceea ,Dumnezeu incerca sa le avertizeze,intr-un fel, pe cele 2 neastamparate.Casa era la 10 metri de ele. Aflandu-se acolo, fetita mea a spart un geam sa intre.Motivul este ca usa era blocata de bucati masive de lemn.Inauntru era urat, tare urat. Insa celor doua nu le pasa chiar deloc. Au fost cotrobaite toate camerele, mai putin pivnita. Nu stiu,sincer nu stiu ce a fost in mintea celor doua de au intrat si au deschis o carte care era in fata lor. Acea carte era prafuita, ca si cum nimeni nu o mai deschisese de muuuulta vreme.Insa ceva era totusi neclar: De ce era scris pe cotorul cartii, numarul "666"Prietena ficei mele a simtit ceva, ca si cum cineva le-ar fi indemnat sa deschida acea carte.Din acest motiv s-a dat inapoi.Deodata,cartea a fost deschisa si din ea au aparut cereberi,fantome si deodata a aparut insusi Satan!!! Vazand ca treaba se "impute" fetele au inceput sa fuga, insa degeaba: Casa incepea sa se prabuseasca. Cei necurati incepeau sa ii ajunga si, dintr-o saritura a cereberului ,le-a prins pe amandoua in coltii ghearelor.Pe fica mea a prins-o de piept, insa pe prietena ei a prins-o doar de pantof. Vazand ca nu mai este mult si casa se darama,a incercat sa se zbata din ghearele nemilosului animal,si ,dintr-o incercare reusita, a scapat de acel "tigru satanic"Insa degeaba. Cand a reusit sa scape ,Satan a sfasiat-o cu suflarea demonica si din ea nu a mai ramas nimic. Ajungand la biata fetita prinsa in ghearele animalului,a prins-o de o mana firava si a trimis-o in focul iadului. Nu a mai ramas nimic din ea. Apoi...s-a prabusit casa.Toti eram inspaimantati,stiind ca acolo a patruns cineva.Am avut un presentiment care m-a indemnat sa cobor la scara si sa vad daca fetita mea era acolo. Hmmph. Caut-o de unde nu-i.

Dupa 2 zile de la incident, incepeau sa se faca anchete,si ,din stirea oamenilor,am aflat ca fetita mea mergea fix intr-acolo. Si ceva mi-a dovedit aceasta afirmatie: corpul saracutei fetite care a fost sfasiat de Satan. Politia i-a luat trupul cel rece si l-au dus la spital. Nu se mai cunostea nimic din ea.Parca tot corpul ei era macelarit.In cele din urma a venit verdictul: Era ADN-ul acelei fetite care se juca cu copilul meu. Dumnezeu sa-i odihneasca.


Sper ca v-a placut Smile Vreti sa mai fac povesti sau sa nu mai fac?
Sus In jos
OxygenX
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
OxygenX

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 385
Data de inscriere : 31/05/2014
Varsta : 21
Localizare : In my friend's dead body

Povestiri de groaza! Empty
MesajSubiect: Re: Povestiri de groaza!   Povestiri de groaza! I_icon_minitimeMar Iun 24, 2014 9:31 am

1.Credeam ca se zice Satana nu Satan!
2.Mai vreau povesti!
3.Bafta! Wink 
Sus In jos
♫Medi♫
Veteran
Veteran
♫Medi♫

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 150
Data de inscriere : 05/07/2014
Varsta : 25
Localizare : in spatele tau cu un cutit in mana deci AI GRIJA!!

Povestiri de groaza! Empty
MesajSubiect: Re: Povestiri de groaza!   Povestiri de groaza! I_icon_minitimeDum Iul 06, 2014 7:05 pm

:SN: :SD: :SL: 
Sus In jos
Continut sponsorizat





Povestiri de groaza! Empty
MesajSubiect: Re: Povestiri de groaza!   Povestiri de groaza! I_icon_minitime

Sus In jos
 
Povestiri de groaza!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» O comedie de groaza!!!!
» Poveste de groaza 3
» Poveste de groaza 4
» Poveste de groaza 1
» Poveste de groaza 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază :: Povești de groază - SCURTE-
Mergi direct la: