Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Lykarus
Avansat
Avansat
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 90
Data de inscriere : 24/06/2013
Varsta : 25
Localizare : Abrud

Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe Empty
MesajSubiect: Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe   Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitimeMar Iul 23, 2013 2:30 pm

Cred ca majoritatea ati citit povestea aceea,cu membrii forumului ,cea scrisa de mine Waiting,acuma vreau sa fac partea a 2-a,o parte muuult mai interesanta si mai lunga Smile.
Cine vrea sa apara in poveste sa raspunda in comment la urmatoarele:
-Care este numele tau adevarat.(Adrian)
-Cati ani ai.(15)
-O calitate/un defect.(Optimist/Ma enervez repede)
-O fobie(Ce te sperie) paranormala.(Pai,in general fantomele,daca ar fii adevarata legenda Bloody Mary,ea ar fii prima.
-De ce vrei sa apari in poveste.(Eu o scriu,idee personala,si o scriu pentru ca sa treaca plictiseala si sa mai fie si niste povesti interesante,originale pe forum)
Povestea o voi scrie maine,pe data de 24 IULIE.

EDIT:O sa aleg pe cine vreau eu,nu puteti aparea toti,depinde cati sunteti! Asa ca aveti grija la ce scrieti Smile


Ultima editare efectuata de catre Lykarus in Mar Iul 23, 2013 3:36 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
dydy
Vizitator
avatar



Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe Empty
MesajSubiect: particip   Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitimeMar Iul 23, 2013 3:10 pm

Eu vre
au.andreea,13ani,,sunt buna la suflet,ma enervez cam repede cateodata,fantome ssi vreau sa apar ca imi place sa fiu personaj
Sus In jos
saturentax
Incepator
Incepator
saturentax

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 22
Data de inscriere : 18/07/2013
Varsta : 23
Localizare : cimitirul eroilor dej al 3 sicriu pe stanga

Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe Empty
MesajSubiect: Re: Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe   Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitimeMar Iul 23, 2013 3:32 pm

-Care este numele tau adevarat.(Alex)
-Cati ani ai.(12)
-O calitate/un defect.(petrecaret,sensibil)
-O fobie(Ce te sperie) paranormala.legenda lui SlenderMan
-De ce vrei sa apari in poveste.(pai de ce sa nu apar daca sunt menbru)
Sus In jos
Phobe17
Avansat
Avansat
Phobe17

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 96
Data de inscriere : 24/06/2013
Varsta : 24
Localizare : Mioveni

Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe Empty
MesajSubiect: Re: Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe   Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitimeMar Iul 23, 2013 4:12 pm

-Care este numele tau adevarat:Alina(dar cred ca stiai asta)
-Cati ani ai:14
-O calitate/un defect.(Curaj,impulsiva
-O fobie(Ce te sperie) paranormala,:Pe mine ma sperie intunericul dar ca fobie paranormala...hmm cam nimic
-De ce vrei sa apari in poveste.Imi pace ideea in plus am aparut si in prima parte


Ultima editare efectuata de catre Phobe17 in Mier Iul 24, 2013 11:44 am, editata de 1 ori
Sus In jos
NanoNitez
Incepator
Incepator
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 14
Data de inscriere : 08/07/2013
Varsta : 25
Localizare : Botosani

Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe Empty
MesajSubiect: Re: Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe   Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitimeMar Iul 23, 2013 6:47 pm

-Care este numele tau adevarat(Robert)
-Cati ani ai.(15)
-O calitate/un defect.(Sincer,Pesimist)
-O fobie(Ce te sperie) paranormala.(Slenderman, Jeff the killer)
-De ce vrei sa apari in poveste.(Ideea e geniala , Imi place cum ma descrii in povesti Laughing )
Sus In jos
CrazySmile
Incepator
Incepator
CrazySmile

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 18
Data de inscriere : 21/07/2013
Varsta : 24
Localizare : Craiova

Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe Empty
MesajSubiect: Re: Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe   Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitimeMar Iul 23, 2013 8:54 pm

-Care este numele tau adevarat(Andreea)
-Cati ani ai.(13)
-O calitate/un defect.(Curaj,Pesimist)
-O fobie(Ce te sperie) paranormala.(BloodyMary)
-De ce vrei sa apari in poveste.(De ce nu.?)
Sus In jos
Alle
Spammer
Spammer
Alle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1329
Data de inscriere : 22/06/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe Rahova

Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe Empty
MesajSubiect: Re: Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe   Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitimeMier Iul 24, 2013 12:46 am

-Care este numele tau adevarat. Alexandra
-Cati ani ai. 13
-O calitate/un defect. Optimistaa mereeu/ Ma enrvez extrem de repede
-O fobie(Ce te sperie) paranormala. Pai sa ma omoare vreo fantoma , mitul cu Bloody Mary l-am incercat , nu s-a intamplat nimik Laughing
-De ce vrei sa apari in poveste.Pai mi-ar placea sa fiu printre personaje + ca tu scrii niste povesti ff interesante.
Sus In jos
Raluca
Incepator
Incepator
Raluca

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 31
Data de inscriere : 04/07/2013
Varsta : 27
Localizare : Pitesti

Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe Empty
MesajSubiect: Re: Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe   Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitimeMier Iul 24, 2013 12:56 am

-Care este numele tau adevarat.(Raluca)
-Cati ani ai.(16)
-O calitate/un defect.(Optimista/Ma enervez si supar repede)
-O fobie(Ca un demon sa ma posedeze) paranormala.(Pai,in general fantomele,tot lucruri asa paranormale.)
-De ce vrei sa apari in poveste.(Pai o sa fie interesant si da plictiseala)
Sus In jos
Lykarus
Avansat
Avansat
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 90
Data de inscriere : 24/06/2013
Varsta : 25
Localizare : Abrud

Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe Empty
MesajSubiect: Re: Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe   Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitimeMier Iul 24, 2013 8:20 am

CrazySmile a scris:
-Care este numele tau adevarat(Andreea)
-Cati ani ai.(13)
-O calitate/un defect.(Curaj,Pesimist)
-O fobie(Ce te sperie) paranormala.(BloodyMary)
-De ce vrei sa apari in poveste.(De ce nu.?)

Mda,fain motiv. Neutral
Sus In jos
Petro♥
Incepator
Incepator
Petro♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 12
Data de inscriere : 24/07/2013
Varsta : 25
Localizare : Vaslui

Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe Empty
MesajSubiect: Re: Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe   Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitimeMier Iul 24, 2013 10:13 am


Care este numele tau adevarat(Antonia)
-Cati ani ai.(14)
-O calitate/un defect.(Curioasa,Ma supar des)
-O fobie(Ce te sperie) paranormala.(Bloody Mary)
-De ce vrei sa apari in poveste.(Desi sunt noua merita, nu?)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe Empty
MesajSubiect: Re: Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe   Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe I_icon_minitime

Sus In jos
 
Despre povestea cu membrii de pe forum. (Partea a 2-a) Intrati cine vrea sa participe
Sus 
Pagina 1 din 4
 Subiecte similare
-
» Cine vrea sa viseze ce vrea sau sa isi conduca propriul vis asa cum vrea el sa intre aici :)
» Cine vrea? :)
» Cine vrea sa fac o poveste cu voi ca personaje.
» Cine vrea sa citeasca citeste
» Poveste cu membrii de pe forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ DIFERITE CATEGORII ★ :: Altele-
Mergi direct la: