Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Killer speed

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Urmatorul
AutorMesaj
x98ShsKydyX
Veteran
Veteran
x98ShsKydyX

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 244
Data de inscriere : 06/06/2014
Varsta : 23
Localizare : Unde nu sunt bine venita!

Killer speed - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Killer speed   Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitimeJoi Iul 03, 2014 9:05 pm

Katy
19 ani
Par saten cu suvite blonde nebuna.nu mintal.indrazneata dornica de a incerca lucruri noi si nebunesti ochii caprui inalta si mai mereu port alb cu negru sau gri cu albastru metalic.motociclista si poza gasesti tu.next odata c de nu te omor
Sus In jos
Cosmar
Spammer
Spammer
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 595
Data de inscriere : 31/12/2013

Killer speed - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Killer speed   Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitimeJoi Iul 03, 2014 9:40 pm

Daca se poate si eu vreau sa apar in poveste. Very Happy
Nume: Night... dhaa!
Varsta: 23
Vreau ... Masina Very Happy
Trasaturi fizice: Brunet, ochii albastri, piela putin bronzata.
Personalitate: Glumetz, de incredere, iubaret si un bun prieten.
Sus In jos
Close
Spammer
Spammer
Close

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 592
Data de inscriere : 07/05/2014
Varsta : 24
Localizare : All over

Killer speed - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Killer speed   Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitimeJoi Iul 03, 2014 10:17 pm

Bine,maine...veti observa ca am postat trei continuari:D da numa maine=)) pe la 12 cam asa Laughing
Sus In jos
x98ShsKydyX
Veteran
Veteran
x98ShsKydyX

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 244
Data de inscriere : 06/06/2014
Varsta : 23
Localizare : Unde nu sunt bine venita!

Killer speed - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Killer speed   Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitimeJoi Iul 03, 2014 10:26 pm

mai repede ţi rog eu frumos din sufletelu meu micuţ.gioar nu mă poţi refuză nu???day cu next femeie mai repede
Sus In jos
Close
Spammer
Spammer
Close

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 592
Data de inscriere : 07/05/2014
Varsta : 24
Localizare : All over

Killer speed - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Killer speed   Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitimeJoi Iul 03, 2014 10:28 pm

am sa vad eu:)) baga si tu next la a ta:))
Sus In jos
x98ShsKydyX
Veteran
Veteran
x98ShsKydyX

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 244
Data de inscriere : 06/06/2014
Varsta : 23
Localizare : Unde nu sunt bine venita!

Killer speed - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Killer speed   Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitimeVin Iul 04, 2014 12:56 pm

eu am bagat next acu 2 minute e randu tau nu ma fa sa te las fara cap pe umeri vezi ca pot fla unde stai deci day cu nextu odata.
Sus In jos
Close
Spammer
Spammer
Close

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 592
Data de inscriere : 07/05/2014
Varsta : 24
Localizare : All over

Killer speed - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Killer speed   Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitimeVin Iul 04, 2014 1:29 pm

Ella a scris:
day cu nextu odata.
"da-i cu next" e replica mea o.o nu fura!=)) Si bag imediat nextu sa termin de facut curat in camera mea o.o
Sus In jos
x98ShsKydyX
Veteran
Veteran
x98ShsKydyX

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 244
Data de inscriere : 06/06/2014
Varsta : 23
Localizare : Unde nu sunt bine venita!

Killer speed - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Killer speed   Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitimeVin Iul 04, 2014 1:46 pm

eu nu fur decât capetele oamenilor şi cât îţi ia să faci curăţenie în camera?
Sus In jos
Close
Spammer
Spammer
Close

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 592
Data de inscriere : 07/05/2014
Varsta : 24
Localizare : All over

Killer speed - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Killer speed   Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitimeVin Iul 04, 2014 2:58 pm

Night,Ella,sa nu ma omorati daca nu va plac pozele:-s si daca aveti voi altele mai bune chiar va rog sa mi le dati si eu le inlocuiesc:)) in nextu urmator:3
1.NIGHT
Killer speed - Pagina 10 4fzlap
2.Katy (E mai mult blond cu suvite satene...dar sper ca e ok,daca nu imi dai tu alta poza o.o)
Killer speed - Pagina 10 2ajx5w3
3.Olivia (Ade,imi trebuia o poza in care sa se vada mai bine fata..sper ca e ok asta)
Killer speed - Pagina 10 50meft
4.Si...iata-l si pe criminalul nostru caruia nu i-am dat inca un nume;)) Gigel o.o
Killer speed - Pagina 10 2cxtjd1
Un scancet se auzi de sub podea.Trebuia sa ne dezlegam cumva,din fericire Olivia avea la ea o forfecuta mica de unghii si...chiar daca a durat mult,am reusit sa rupem franghiile alea pana la urma.
In cele din urma am dat covorul la o parte,iar sub el era o usa in parchet.Am deschis-o iar acolo era legata o fata,avea parul saten cu suvite blonde si cu ochii caprui.N-am stat mult s-o examinez,am luat-o de acolo si am inchis usa aia din podea.Dupa care eu si Olivia am incercat s-o dezlegam.
-Cine sunteti voi? intreba ea nedumerita.
-Eu sunt Liam iar ea e Olivia...am fost prinsi de un tip...si am ajuns aici,insa am reusit sa ne eliberam.
-Eu stau acolo de trei zile.Nici nu mai aveam aer mult.
-Oh Doamne,spuse Olivia,te stiu! Tu esti cu Nathe si ceilalti in gasca.
-Da...ma adus un tip ciudat cu o masca aici...
-Mda...nebunul!
-Tre' sa iesim de aici pana nu se intoarce,vino!
-Are dreptate,spuse Olivia.
Asadar,ne-am ridicat cu totii si am iesit pe usa,insa nu aveam de unde sti cat de departe vom ajunde.Hotarasem sa mergem la masina mea,care nu era parata foarte departe de cabana...asa credeam...Stiam toata padurea aia de cand eram mic,iar cabana aceea credeam ca e parasita...n-as fi crezut ca in ea se ascundea un nebun care infinge oamenii in copaci..ce sadic!
In goana noastra nebuna spre masina,am gasit un tip care se plimba de unul singur prin padurea,nu-l recunoscusem decat cand i-am vazut fata mai bine.
-NIGHT! am strigat eu.
-Ce? Liam?! spuse el mirat.
-Frate ce cauti pe aici? de cand nu te-am mai vazut,am continuat eu.
Night era un prieten vechi,era chiar cel mai bun prieten pot sa spun.Si el era pilot de curse.Pe vremea cand eram la raliul Domnului Brown,eu Night si Nathe eram cei mai buni prieteni.Insa el a primit o oferta super tare si-a ajuns un pilot celebru...chiar nu stiu cum de dadusem asa de el.Nu-l vazusem de ani buni.
Night are tot 23 de ani ca si mine,are parul brunet,ochii albastri si are pielea putin mai bronzata.Este un tip foarte tare,e foarte glumet si e cel mai deincredere om pe care-l cunosc si de asemenea e un mare iubaret.
-Pai venisem sa ma plimb.Tu ce faci aici? si ele cine sunt?
-Povestim pe drum,hai de aici.E un nebun pe urmele noastre care vrea sa ne omoare!
-Cum?!
-Da..ne-a tinut captivi pe mine si pe ele,apropo ele sunt: Olivia si Katy.In cabana lui jegoasa.Si abea acum am reusit sa scapam de acolo,haide.Tre sa mergem spre masina.
-O-ok,dar cum ati ajuns acolo?
-Ne-a prins...si urma sa ne omoare.
-Dumnzeule!Hai mai repede de aici atunci!
Next mai acusi:))
Sus In jos
x98ShsKydyX
Veteran
Veteran
x98ShsKydyX

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 244
Data de inscriere : 06/06/2014
Varsta : 23
Localizare : Unde nu sunt bine venita!

Killer speed - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Killer speed   Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitimeVin Iul 04, 2014 3:36 pm

e super stai linistita ca nu te omor o sa caut o poza mai reusita daca gasesc da si aste e foarte buna numai ca sunt cam batrana.Mai repede cu nextu ala Andreea.si in orice caz tu mai ai nevoie de cap?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Killer speed - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Killer speed   Killer speed - Pagina 10 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Killer speed
Sus 
Pagina 10 din 17
 Subiecte similare
-
» Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story)
» Jeff "The Killer"
» Killer te acuz!!
» Jeff the killer
» SlenderMan si Jeff the Killer

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: