Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Poveste cu ceii de pe forum.

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
blkthereaper93
Spammer
Spammer
blkthereaper93

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 768
Data de inscriere : 15/04/2014
Localizare : Bucuresti

Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu ceii de pe forum.   Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Iun 15, 2014 5:09 pm

Povestea este interesanta... Smile imi place, dar ai grija la greselile de tastare.... pune next ca daca nu  :twisted: :twisted: :twisted: 
Sus In jos
Cici
Veteran
Veteran
Cici

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 259
Data de inscriere : 01/04/2014
Varsta : 23
Localizare : Bucuresti

Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu ceii de pe forum.   Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Iun 15, 2014 9:53 pm

Maine pun netx Smile
Sus In jos
Ale
Spammer
Spammer
Ale

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 532
Data de inscriere : 27/10/2013
Varsta : 23
Localizare : In patutul meu cald si moale de unde nu ma va putea lua NIMENI O.O

Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu ceii de pe forum.   Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Iun 15, 2014 11:08 pm

VREAU SI EU !!!!!!!!!

Nume:Laila
Varsta:13
Specie:Vampir
Bun/Rau:Bun
Caracterizare:Par blond Ochi verzi Amuzanta Uneori cam nebuna Laughing)
Sus In jos
DanyDGhost
Avansat
Avansat
DanyDGhost

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 95
Data de inscriere : 09/06/2014
Varsta : 23
Localizare : In spatele tau , te musc

Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu ceii de pe forum.   Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Iun 16, 2014 9:35 am

:NT: next acum să capul tău e pe jos
Sus In jos
OxygenX
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
OxygenX

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 385
Data de inscriere : 31/05/2014
Varsta : 21
Localizare : In my friend's dead body

Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu ceii de pe forum.   Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Iun 16, 2014 10:14 am

Nume:Robert
Varsta:705 de ani
Specia:Dracula
Puteri:Toate puterile de vampir
Personaj:Rau (Dupa sunt de partea voastra)
Caracteristici:Agresiv,Incapatanat,Par negru,ochi rosii.
Partener de suflet:Ale♥(cand eram rau nici nu ne placeam dupa cand am devenit bun totul s-a schimbat)

Apropo e smechera povestea,Baga next odata!
Sus In jos
OxygenX
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
OxygenX

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 385
Data de inscriere : 31/05/2014
Varsta : 21
Localizare : In my friend's dead body

Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu ceii de pe forum.   Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Iun 16, 2014 10:16 am

P.S.Caracteristici noi:Deci pe alea care le-am pus deja si:nebun,amuzant,invingator,am si un suflet mai bun!
Sus In jos
DanyDGhost
Avansat
Avansat
DanyDGhost

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 95
Data de inscriere : 09/06/2014
Varsta : 23
Localizare : In spatele tau , te musc

Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu ceii de pe forum.   Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Iun 16, 2014 11:16 am

Daca nu pui  :SN:  pana la 5 vei vedea ce vei patii  :twisted: 
Sus In jos
Cici
Veteran
Veteran
Cici

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 259
Data de inscriere : 01/04/2014
Varsta : 23
Localizare : Bucuresti

Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu ceii de pe forum.   Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Iun 16, 2014 4:18 pm

Fiecare moment devenea, cat mai apasator in fata varcolacilor. Ne priveau pe fiecare in parte . O clipire a lor si ochii devenisera rosii. Veneau incet spre noi , ranjind.
-Deci... Cu care sa incepem? Stiu cu fata... Cu fata aia mai micuta.. Spune baiatul.
-Hmmm , eu prefer baiatul... Ii simt sangele fierbandui in vene de furie.
-Daca va apropiati de vreo una dintre ele , o incurcati.
 -Oooo , hahaha , baiatul le ia apararea . Ce esti tu... ?
-Eu... Eu sunt acela care te va face praf. De o data , vantul incepu sa bata cu putere si totul se invartea in jurul lui Ghost. Se ridicase in aer si se invarti de 2 ori , se pune in picioare pe pamant. Isi ridica capul spre ei . Ochii lui erau aurii si plini de manie.
-Departati-va de ele! Acum! Mania care era acum in vocea lui Ghost, nu o mai auzisem nici o data.
-Tu chiar crezi ca ne sperii? Serios? Esti jalnic . Spune Lore. Ghost se repezi spre baiat cu viteza. Alergau unul spre altul , Ghost se oprise. Varcolacul alerga spre el in continoare. Il tranti pe Ghost la pamant . El se ridica si il loveste in stomac. Si cazu in genunchi.
-Worgen, nu! Lore alerga spre el cu viteza.
-Nu te apropia! Spune Worgen. Pot sa-l inving. Ale alerga spre Lore.
 -Nu te baga! Lasa-i sa lupte .
-Prietenul meu e in pericol si tu vrei sa stau sa ma uit?
-Tu chiar crezi ca ti-e prieten? Eu bag mana-n in foc ca se foloseste de tine. M-am apropiat si eu de ele.
-Hmmm, ce surprinzator , o vrajitoare in devenire. Crezi ca ma poti invinge? Imi spune ea.
-De una singura nu prea cred , dar amandoua da! Ne uitam amandoua la ea, era panicata si infuriata. Observam cum ochii ii revenea la normal si cum dadea inapoi. M-am uitat la Ghost. Dar acum era invers. Worgen , era peste el cu mainile la gatul lui. Ghost la impins cu putere intr-un copac unde Worgen incepu sa tuseasca.
-Lore , ne retragem ,ii lasam pe ei sa castige astazi. Dar vor plati cu siguranta. Spunde Worgen ametit de bufnitura.Lore sa dus spre el si la ajutat sa se ridice de la pamant. Ale incepu sa se agite. Pe spatele lui se scurgea sange , sange de un rosu inchis.

 :SP:  Si scuze ca a durat atat sper sa va placa
Sus In jos
OxygenX
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
OxygenX

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 385
Data de inscriere : 31/05/2014
Varsta : 21
Localizare : In my friend's dead body

Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu ceii de pe forum.   Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Iun 16, 2014 4:23 pm

1.Baga next!
2.Nu prea inteleg cine zice despre ce e vorba acolo.
3.Pune si tu de exemplu: Worgen:Hai sa-l invingem pe Ghost!
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu ceii de pe forum.   Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Iun 16, 2014 5:13 pm

:SN:
Sus In jos
Continut sponsorizat





Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Poveste cu ceii de pe forum.   Poveste cu ceii de pe forum. - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Poveste cu ceii de pe forum.
Sus 
Pagina 3 din 6
 Subiecte similare
-
» Poveste cu cei de pe forum
» Poveste cu membrii de pe forum
» poveste cu membri de pe forum
» O poveste cu membri forum-ului?
» Un nou forum ?D:

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE FINALE ★ :: Povești blocate-
Mergi direct la: