Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 De unde ? :))

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
giulya
Veteran
Veteran
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 213
Data de inscriere : 03/10/2013

De unde ? :)) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ? :))   De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iun 11, 2014 10:32 am

O,da si am o intrebare pentru Miha.
Cine e prietena ta cea mai buna de pe spectru? :]
Sus In jos
Close
Spammer
Spammer
Close

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 592
Data de inscriere : 07/05/2014
Varsta : 24
Localizare : All over

De unde ? :)) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ? :))   De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iun 11, 2014 3:10 pm

Stiu de mult site-ul.cautam "povesti horror" Laughing pentru ca imi era prea frica sa ma uit la filme pe atunci (acum vreo 2 ani) sii...deabea acum doua luni cam asa m-am decis sa imi fac si eu cont si sa imi incerc nocorul si eu:)) Sa inventez povesti horror:-? suna tentant:)) si chiar a fost ^_^
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



De unde ? :)) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ? :))   De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iun 11, 2014 3:25 pm

Mie dor de vechiul Spectru Sad((( . Atunci când eu , Miha , Alexandra şi Gyulia eram la început Sad((( GYULIA mai intră şi tu pe chat ! PS : Ododo , mersi Miha Razz . Şi da , mi-a plăcut Jocul Vampirilor .
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



De unde ? :)) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ? :))   De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iun 11, 2014 4:06 pm

Lumea incepea sa ne aprecieze tot mai mult munca, ajunsesem pe la 40-50 de com si peste 1000 de viz. In timp ce inca lucram la SR, mi-a venit la scoala o idee, despre vacanta de iarna, sat parasit, baba ciudata, legenda Razz Am sunat-o pe Dede si au inceput sa ne curga ideile pe teava Laughing Deci asa cacalaie de idei, n-ati vazut de cand sunteti - am umplut 8 pagini Razz Asa s-a nascut povestea Batrana si legenda lui Cronos~Profetia . Apoi am descoperit chat-ul Razz Si, ceea ce chiar ne-a surprins, lumea ne cunostea deja dupa povesti, ca dovada, primele vorbe pe care ni le-a adresat cea mai talentata scriitoare de pe forum, care mi-a devenit intre timp si una din cele mai bune prietene: "mar fana! Mare fana! Mi-a placut mult Suflet Reintregit" Very Happy Am simtit cum mi se umfla inima :3 Apoi, intr-o seara, ma trezesc cu un picior in cap. Vreti sa stiti de unde? Inspiratia +.+ Am luat un caiet si am inceput sa scriu despre o lume noua, injectare, poeti, cercetatori, Cosmar, etc, etc Razz Am scris primele doua
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



De unde ? :)) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ? :))   De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iun 11, 2014 4:20 pm

capitole, o sun pe Dede, ii citesc, apoi ne gandim putin si ne dam seama ca ne trebuie multe personaje, deci se ivesc doua optiuni: ori ne folosim de membri, ori ne dau ei idei de personaje. Voi ati ales sa o facem cu voi, si asa am facut Razz (Mentionez ca erau doar 3 astfel de povesti pe-atunci). Aceasta-Fantassia sub zodia Cosmarului- a avut cel mai mare succes de pana acum Razz Speram macar la ultimul loc in top :3 Bine, nu am ajuns inca nici la jumatatea ei, plus ca am inceput deja sezonul doi :'> Apoi, au mai urmat Dictionarul de vise, Draga jurnalule (+Ale) si mai avem in plan pe undeva pe la vreo 58-60 de povesti, deci mai dureaza pana scapati de noi Razz Laughing Si imi amintesc ca atunci cand ne-am inscris, erau abia vreo 7 pagini de povesti Razz In rest, din povestile pe care le citeam la inceput, acum cativa ani, se numarau si "In Delicia" , "Casa diavolului", "06.06.2006", "Mihai si papusa" si mai erau, dar nu le mai tin minte.. Multe erau, si foarte foarte faine, mult mai bune decat majoritatea povestilo
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



De unde ? :)) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ? :))   De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iun 11, 2014 4:25 pm

care sunt acum pe forum. Si arata si diferit... Abia acum imi amintesc cum arata.. Aaa, am uitat sa spun. Mi-am amintit de Spectru la scoala, cand vorbeam cu o colega si a zis de el, ca citea povesti noaptea si apoi se uita la Phineas si Ferb =]] Dar cand am vrut sa intru iar, am vazut ca nu mai era. Anul urmator mi-am reamintit si am incercat sa vad daca merge, si am gasit....... asta Razz Laughing) In vara, am vb cu Dede si am intrebat-o daca nu ar vrea sa ne facem si noi cont si sa scriem impreuna, dupa jocurile alea, sau povestile inventate pe loc, si a zis ca ar fi super si, desigur, despre Parcul Mic =]] Si in rest, v-am spus romanul Razz Cam asa s-a intamplat la noi ❤
Sus In jos
Cosmar
Spammer
Spammer
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 595
Data de inscriere : 31/12/2013

De unde ? :)) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ? :))   De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 13, 2014 5:28 pm

Eu nu sunt de pe vechiul forum "Spectrul Realitatii" sunt doar de iarna asta daca pot spune asa. Tin minte ca am aflat de el cu o zi s-au doua dupa revelion. Intamplator am aflat de el, am vrut sa descarc un joc dracu` stie cum se numea si langa el era un site pe nume mda stiti care. Intru pe Spectru frumos si la inceput imi parea ciudat, nu stiam cum sa navighez pe el si altele. Cu timpul m-am obisnuit. Prima poveste care am citito era pazitorii, imi place foarte mult. Si tot asa pana am dat si eu de chat.. nu stiam ca exista asa ceva, pana atunci nu mai umblasem pe forumuri. Mi-am facut prieteni repede din cauza personalitii mele extraordinare.. Glumesc. Habar nu am dar stiu ca mi-am facut prieteni repede. C-am ajuns presedinte asta-i alta poveste.
Sus In jos
Mary
Spammer
Spammer
Mary

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 564
Data de inscriere : 02/02/2014
Varsta : 23
Localizare : Bârlad

De unde ? :)) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ? :))   De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 13, 2014 8:35 pm

Mah... Google Laughing Cautam povesti de groaza, prima oara am intrat prin vara lui 2013... Citeam povestile, nu aveam niciun stres... Pe urma, am avut un alt cont, dar nu am putut sta prea mult pe alea, ca am avut niste probleme prin toamna, in general de la scoala, nu puteam intra... Cand am revenit, am facut alt cont(abia prin februarie s'a intamplat asta), am reinceput sa scriu... Si mi'am facut prieteni p'aci Laughing Nu e prea lunga povestioara mea, dar nah... Asta e Laughing
Sus In jos
ωσяgєηχ
Incepator
Incepator
ωσяgєηχ

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 16
Data de inscriere : 12/06/2014
Varsta : 26
Localizare : ναℓнαℓℓα

De unde ? :)) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re:De unde ? :))   De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 13, 2014 9:31 pm

Eu am cautat legende si mituri despre cum te poti transforma in varcolac , si am dat de forumul acesta. Very Happy












 :face:
Sus In jos
Ale
Spammer
Spammer
Ale

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 532
Data de inscriere : 27/10/2013
Varsta : 23
Localizare : In patutul meu cald si moale de unde nu ma va putea lua NIMENI O.O

De unde ? :)) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ? :))   De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iun 14, 2014 9:04 pm

Well ... Anul 2013 , nu mai stiu in ce anotimp , luna sau zi am venit aici dar oricum Laughing. Stateam pe internet si cautam povesti de groaza , la vremea aceea ma interesau si ma fascinau FOARTE mult fantomele si povestile/intamplarile altora cu ele . Revenind . Cautam povesti de groaza si primul subiect a fost acest forum . Am dat click si atunci l-am descoperit . Am citit toate povestile , si tot ce era pe acolo . Nu era prea multa lume acolo , vreo 500 si ceva , mai mult , mai putin , Domnul stie Laughing) In fine , am cautat mai multe informatii despre acest forum pe internet . Raspunsurile au fost pozitive , se spunea ca era un forum foarte bun , asa ca am stat pe ganduri si am hotarat sa imi fac cont . Prima oara era mai ,,ciudat" , nu stiam ce trebuie sa fac si cum trebuia sa fac o poveste de groaza reusita . Dar , in scurt timp , m-am acomodat aici si mi-am facut o multime de prieteni . Pe parcurs , au mai venit si altii , apoi au aparut povesti ca Pazitorii , Cei 5 , Jocul Vampirilor etc. care m-am impresionat foarte mult . Si asa am ajuns eu aici , pe :SR: . Cum am devenit critic ? Toata lumea stie , am trimis cerere si PAM , m-am trezit ca sunt critic Laughing)) .
Sus In jos
Continut sponsorizat





De unde ? :)) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: De unde ? :))   De unde ? :)) - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
De unde ? :))
Sus 
Pagina 2 din 2
 Subiecte similare
-
» Unde? :|
» C.I.A-Unde e ea
» Voi unde locuiti?
» Nu uita de unde pleci
» UNDE AJUNG COPIII RAI?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ DIFERITE CATEGORII ★ :: Altele-
Mergi direct la: