Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Jurnalul unei fetite de 6 ani. I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Jurnalul unei fetite de 6 ani. I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Jurnalul unei fetite de 6 ani. I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Jurnalul unei fetite de 6 ani. I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Jurnalul unei fetite de 6 ani. I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Jurnalul unei fetite de 6 ani. I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Jurnalul unei fetite de 6 ani. I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Jurnalul unei fetite de 6 ani. I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Jurnalul unei fetite de 6 ani. I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Jurnalul unei fetite de 6 ani. I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Jurnalul unei fetite de 6 ani. I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Jurnalul unei fetite de 6 ani. I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Jurnalul unei fetite de 6 ani. I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Jurnalul unei fetite de 6 ani. I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Jurnalul unei fetite de 6 ani. I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Jurnalul unei fetite de 6 ani. I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Jurnalul unei fetite de 6 ani. I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Jurnalul unei fetite de 6 ani. I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Jurnalul unei fetite de 6 ani. I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Jurnalul unei fetite de 6 ani. I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Jurnalul unei fetite de 6 ani.

In jos 
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator
avatar



Jurnalul unei fetite de 6 ani. Empty
MesajSubiect: Jurnalul unei fetite de 6 ani.   Jurnalul unei fetite de 6 ani. I_icon_minitimeLun Iun 09, 2014 12:11 pm

Azi, Ionut mi-a cerut sa fiu iubita lui, dar cum nu stiu prea bine ce inseamna asta, am decis sa o spionez pe sora mea cu iubitul ei.

Cand a ajuns iubitul ei, s-au dus spre canapea, s-au asezat si au vorbit un pic… atunci el a stins aproape toate luminile si a inceput sa o imbratiseze si sa o sarute… Atunci ea a inceput sa se imbolnaveasca pentru ca a inceput sa se schimbe la fata… Iubitul sau, ma gandesc, a crezut la fel pentru ca ii baga mana sub bluza sa ii simta inima, dar dupa cum parea, avea probleme ca nu isi dadea seama pe unde e.

Am crezut ca si el a inceput sa se imbolnaveasca pentru ca a fost un moment in care nu respira niciunul. Cred ca lui incepuse sa ii fie frig pentru ca bagase mana sub fusta la sora mea. Atunci ea s-a imbolnavit si mai tare pentru ca incepu sa aiba spasme acolo pe canapea. Cred ca avea febra pentru ca ea ii zicea ca e infierbantata si ca nu mai putea rezista. Atunci, am descoperit motivul bolii: era un vierme imens ce i se bagase iubitului surorii mele in pantaloni.

El puse mana pe el (sa nu scape). Cand sora mea il vazu, se sperie foarte tare: ochii ei se facura mari si spuse ca era cel mai mare din cati vazuse. Ea incepu sa se enerveze si incerca sa ii smulga capul viermelui muscandu-l. Dar dintr-o data ea scoase un sunet ciudat si lasa viermele sa cada (imi imaginez ca o muscase).

Atunci, il apuca cu amandoua mainile, ca sa il tina mai bine, in timp ce iubitul ei scoase un tub de guma dintr-o cutiuta si i-l puse pe cap viermelui nenorocit ca sa nu o mai muste pe sora-mea. Ea se aseza pe spate si desfacu picioarele ca sa poata sa taie viermele (ca un foarfece). Iubitul o ajuta sa prinda viermele si incepura sa se bata acolo. Ea incepu sa se zbata si sa tipe ca o nebuna, gata-gata sa rupa canapeaua. Imi imaginez ca voiau sa ucida viermele strivindu-l intre ei doi. Dupa un timp, nu se mai miscara si incepura sa respire greu, pentru ca erau obositi din cauza bataii. Iubitul surorii mele se ridica fiind siguri ca au ucis viermele.

Eu banuiam ca viermele era mort, pentru ca atarna imobil, si bucati de creier ii ieseau din cap. Sora mea si iubitul ei erau foarte obositi din cauza asta si incepura sa se mangaie, pentru a se odihni… dar VIERMELE NU ERA MORT. ERA VIU!!!

Se ridica din nou si aproape ca ii surprinse pe amandoi. Ce noroc pe sora mea ca l-a vazut si il ataca din nou ajutata de iubitul ei. De data asta sora mea incerca sa ucida viermele asezandu-se deasupra lui. Dupa cateva minute de lupta, reusira sa il omoare…de data asta da, era mort pentru ca iubitul surorii mele ii smulse pielea de deasupra si o arunca la gunoi.

Eu cred ca viermii au 7 vieti ca pisicile si mi se pare mie ca nu e prea bine sa fii iubita cuiva asa ca… O sa ii spun lui Ionut ca NU! NU VREAU SA FIU IUBITA LUI!

Sus In jos
404ERROR
Expert
Expert
404ERROR

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 114
Data de inscriere : 07/06/2014
Varsta : 24
Localizare : Näfåpaìo

Jurnalul unei fetite de 6 ani. Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul unei fetite de 6 ani.   Jurnalul unei fetite de 6 ani. I_icon_minitimeLun Iun 09, 2014 12:19 pm

=]]
Sus In jos
Mary
Spammer
Spammer
Mary

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 564
Data de inscriere : 02/02/2014
Varsta : 23
Localizare : Bârlad

Jurnalul unei fetite de 6 ani. Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul unei fetite de 6 ani.   Jurnalul unei fetite de 6 ani. I_icon_minitimeLun Iun 09, 2014 12:20 pm

Laughing)))))) Nu mai pot de ras!!!!!! Laughing)))))))))
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Jurnalul unei fetite de 6 ani. Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul unei fetite de 6 ani.   Jurnalul unei fetite de 6 ani. I_icon_minitimeLun Iun 09, 2014 12:39 pm

:SHH: super! Astept :SN:
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



Jurnalul unei fetite de 6 ani. Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul unei fetite de 6 ani.   Jurnalul unei fetite de 6 ani. I_icon_minitimeLun Iun 09, 2014 12:41 pm

Nu are next Laughing
Sus In jos
Continut sponsorizat





Jurnalul unei fetite de 6 ani. Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul unei fetite de 6 ani.   Jurnalul unei fetite de 6 ani. I_icon_minitime

Sus In jos
 
Jurnalul unei fetite de 6 ani.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Jurnalul unei criminale.
» Povestea unei fete
» Jurnalul unei fantome
» Schizofrenia Unei Adolescente
» Povestea unei fantome

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ DIFERITE CATEGORII ★ :: Altele-
Mergi direct la: