Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Criminalele

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Criminalele - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Criminalele   Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Mai 31, 2014 1:32 pm

:SN:
Sus In jos
Libely
Veteran
Veteran
Libely

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 277
Data de inscriere : 01/03/2014
Varsta : 22
Localizare : Where ever you go

Criminalele - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Criminalele   Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Mai 31, 2014 2:21 pm

- Inca 5 minute… Inca 5 minute! Tu n-auzi?!
   - Trezirea, adormito, ca este ora 1  PM! Faci iara ca ursu-n iarna?! Striga Mary la mine.
   - Mor, mor, mor. Inca 5 minute.
         Pleaca din camera, tranteste usa, apoi revine si-mi arunca cu ceva lichid pe mine. M-am ridic speriata, uda si putin nervoasa pe prietena mea care radea pe infundate. N-are rost sa ma cert cu ea, asa ca iau perna si o arunc drept in fata. Cu parul ciufulit, pijamalele putin deranjate, lasa cana goala pe birou, apuca obiectul aruncat, iar eu celalalt lucru pe care, deseori, pun capul si incepem o bataie cu perne. Radem, cu parul extreme de deranjat, apoi ne asezam pe pat, vorbind. Ne-am gandit si am uitat sa luam banii victimelor. Acum, nu ne mai intoarcem, ci stam locului aici. Pe neasteptate, trage plapuma de sub mine si mi-o pune pe cap, iar eu  ma zbat ca un peste pe uscat. Rad, asa, incet, deoarece nu prea am aer, dupa aceea imi da drumul si-mi zici ca aceasta a fost razbunarea. Ma uit cateva secunde la ea, apoi ma tavalesc pe jos si incep cu “Mhmhmh”-ul meu. Pleaca, iarasi, din camera, apoi, revine, doar cu o sfoara. Imi leaga picioarele si corpul, iar dupa ce aceasta termina, ma trage.
         Au, au, au si AU! Dau usor cu barbia de scarile pe care sunt trasa, iar asta s-ar putea sa ma faca sa se invineteasca. Striga incontinuu la mine sa-mi misc picioarele astea puturoase, dar eu fredonez si nu-mi pasa. Ajunse jos, ea pufaind, se uita la mine cu o privire serioasa, iar eu cu fata de caine lasat in ploaie. Da de doua ori din cap ca sic and ar zice nu, doar ca isi da si ochii peste cap, cu mainile-n sold. Merge in bucatarie si numai ca simt deja miros de usturoi, aud cum se fierbe ceva, iar eu, curioasa de felul meu, ma tarasc pana la bucatarie. Ma ridic usor in fund, apoi observ ca mi-a facut niste spaghetti. Raman cu gura casca, dar ea imi zice folosindu-si vocea ei aproape angelica:
     - Primesti toata oala doar daca-mi respecti regulile! Clar?!
         Intind mana, atindindu-mi ochii asupra mancarii, apoi imi misc capul in sus si-n jos atat  de repede incat ametesc. Imi intinde mana ei, desfacand incetisor degetele, iar eu ma sprijin de ea, ajutandu-ma sa ma ridic. Iau frumusel oala, pun sosul gata pregatit peste ea, imi iau o furculita si incep. Poate credeti ca sunt ca o batoza. Nu! Chiar daca pofta mea de mancare este imensa, nu inseamna ca sunt cat China.
         Hotaram ca astazi, chiar si daca e sambata, sa mergem la sectie sa vedem ce mai e nou si sa lucram ceva. Niciodata, chiar daca visam la asa ceva, n-o sa existe o ploaie de bani. Merg sus, ma imbrac din nou cu o camasa, doar ca de data asta este de un albastru marin cu buline mici si cu niste pantaloni scurti – blomarini. Imi prind bretonul in spate, in codite mici impletite. Ma uit in oglinda si ma zaresc pe mine, o fata normal, care, in realitate este una dintre criminalele pe care daca le-ai preda ai castiga 1.000.000 dolari. Bani frumosi, ce sa zici.
          Cobor ca o printesa, dandu-mi parul in spate, incat sa par cu fite, dar imediat cum imi amintesc de oala cu spaghetti, o iau la fuga. Merg in bucatarie si este acolo, iubirea vietii mele: mancarea mea favorita. Merg, incetisor, ca si cand eram pe miscare inceata, o apuc si reincep sa mananc. O vad sip e Mary imbracata tricoul ei portocaliu cu un craniu pe el si egarii negri. Ma intreaba daca mai mananc, iar eu ii raspund ca da. Ma trage de umar pana la usa. Mergem pe strada pana cand constata ca eu sunt cu oala si furculita in mana, apoi isi trage o palma peste fata. Ma opresc, ii arunc o privire, dupa aceea merg nepasatoare fata de cei care radeau de mine. O cladire mare, gri si cu gard de fier de culoarea negrului rasucit in toate felurile,iar cateva persoane se plimbau prin curtea acestuia: Sectia de politie. Intram, ne salutam colegii si mergem la sef. Eu deschid usa prima, cu oala si furculita intr-o mana si salut clar si zdravan, dar observ ca este cu cineva, iar privirea lui nu este blanda. Zambesc usor, putin rusinata, in timp ce ma trag in spate. Gust frumoasele mele spaghetti, asteptand sa iasa domnul acela. Deodata, el iese, iar noi intram. Ma cearta putin pentru faptul ca am deranjat, apoi  mai cheama doi baieti: Andi, un tip cu ochii albastri, parul castaniu si 16 ani, iar Vlad, un baiat de varsta celuilalt, blond cu ochii verzi. Cei doi intra in camera.
             Uimit, primul tip, pe care eu l-am poreclit “Albastrui”, se uita aproape salivand la oala mea. Ii zic un raspuns negative, deoarece stiu exact ce-si doreste. Se uita-n jos, apoi revine si asculta ce zice sefu’. Deodata, eu care nu eram interesata, aud cum zice ca toti patru avem concediu 2 saptamani. Ma ridic brusc de pe scaunul care a cazut, cu o fata incruntata.
      - Cum adica concediu?! Eu vreau sa lucrez! Spun eu, complet aiurita.
      - Draga mea, intelege. Voi patru sunteti doar niste adolescent. Nici macar n-ar trebui sa fiti aici, dar la rugamintele voastre, v-am acceptat, iar in plus, este o munca grea, obositoare si uneori si de speriat. Deci, fara alte cuvinte,  te rog sa parasesti camera.
            Nu trebuie sa-mi spuna de doua ori, ci doar ies trantind usa. Ma asez pe un scaun de acolo pentru ca sa-mi astept prietena sa vedem cum ne facem programul. N-o sa mai putem omori pe cineva in aceste saptmanani, dar nici nu cred c-o sa fim calme. Usa incepe sa se deschida scartaind si ies toti trei. Mie si Maryei nu ne vine sa credem concediul, dar baietii par linistiti. Cei doi ne invita la un suc, la ora 7 PM cand este mai racoare, iar noi, deoarece n-avem ce face, acceptam.
             Mai sunt 6 ore si 15 minute pana la sucuri, asa ca ne ducem intr-un parc cu multi copaci si flori. Ne asezam pe o banca, apoi propun sa jucam “Adevar sau Provocare” si chiar daca pare copilaresc, noua ne place. O intreb, iar ea imi raspunde adevar. Acum, n-am nici o idee, asa ca o intreb daca crima ei preferata a fost cea cu Andrew si Abigail., dar desigur, raspunsul ei este nu. Eram sigura. De data asta, aleg Provocare, iar ea ma provoca sa recunosc daca-mi place, chiar daca este prima data, de Andi sau Vlas, insa raspunsul meu este negativ. Se uita uimita la mine, apoi rade si incepe sa fuga zicand s-o fugaresc. Zambesc usor, incepand sa ma ridic si sa alerg. Ne obosim pana la ora 6:15 PM, apoi ne amintim ca mai trebuie sa ne schimbam. Eu am si oala, iar Mary nu poate sa se miste repede deoarece are niste balerini prin care se simt toate pietricelele.
              Am ajuns acasa. Ne sprijinim de usa, o deschidem si intram.
        - Hei, fetelor. Ati ajuns? Intreaba Andi cu vocea lui usoara.
        - Voi…  Ce cautati aici?! Vorba era ca veniti la 7 PM sa ne luati!
        - Pai, da. Si este ora 7.
               Continui sa ma cert cu el, pana cand Mary intervine si-mi zice sa ma schimb. Ea s-a imbracat intr-o rochie cu bretele, alba si niste balerini de culoarea rochiei, iar parul lasat pe spate. Ii intind oala murdara de sos lui Albastrui, apoi urc repede scarile. Imi aleg o bluza crema deschis, putin larga si o fusta rosie care-mi vine pana la genunchi, apoi incalt balerinii mei rosii. Trag o bucla in fata ca sa arat putin mai bine.  Cobor repede, gandindu-ma ca o sa intarziem, dar nici vorba. Ei stateau pe canapea, vorbind nimicuri. Prietena mea isi intoarce capul, zambeste si se ridica de pe canapea, impreuna cu baietii. Iesim, incuiem casa, dupa aceea ne plimbam pe o alee mai larga pana la o terasa.
       - Ciopartica! Striga cineva.
       - Hei, baieti, zic eu imitand usor sunetele de planset, ce mai faceti?
       - Foarte bine! Raspunde Dani, un prieten vechi care m-a poreclit “Ciopartica”, ridicandu-ma. Ei cine sunt?
       - Ai cunoscut-o pe Mary, iar baietii, blondul este Vlad si celalalt este Andi.
                 Le arunca o privire urata, apoi isi intoarce fata senina spre mine si zambeste. Intre timp, amica mea i-a luat pe baieti de brat si mi-a zis ca o sa ma astepte dupa ce termin aceasta intalnire. Sunt putin furioasa, asa ca il mint pe Dani ca trebuie sa merg la sectie urgent. Imi da drumul, iar eu fug cat de repede pot, ajungandu-mi prietenii. Ei radeau de mine, din cauza ca am porecla “Ciopartica”. Ne indreptam spre o terasa, iar eu comand un Nestea, Mary un Cola, iar baietii fiecare cate-o limonada.

--------------------
N-am corectat, asa ca va las sa ma criticati sau sa ma corectati.
Sus In jos
Ale
Spammer
Spammer
Ale

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 532
Data de inscriere : 27/10/2013
Varsta : 23
Localizare : In patutul meu cald si moale de unde nu ma va putea lua NIMENI O.O

Criminalele - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Criminalele   Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Iun 22, 2014 6:33 pm

Citat:
Adormito

Adormit-o*


Incearca sa folositi mai putine virgule . In rest , dialogul la locul lui , descrierea la fel ... ce sa zic , bravo ! Razz :SB: :SL: :S+: :SN:
Sus In jos
Close
Spammer
Spammer
Close

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 592
Data de inscriere : 07/05/2014
Varsta : 24
Localizare : All over

Criminalele - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Criminalele   Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Iun 22, 2014 6:44 pm

Next! va descurcati super!Smile
Sus In jos
Cosmar
Spammer
Spammer
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 595
Data de inscriere : 31/12/2013

Criminalele - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Criminalele   Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Iun 22, 2014 7:58 pm

Ce ganduri interesante aveti. Doua criminale nebune, nu ma mir daca ati fi asa si in realitate. Ideea povesti este tare. De mult n-am vazut o poveste in care sa nu fie chestii cu fantome, demoni etc. Imi place, astept next-ul.
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Criminalele - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Criminalele   Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Iun 22, 2014 8:26 pm

Super! Astept :SN: si de la mine ai :S+: si un :SL: pentru ca e :SD:
Sus In jos
Mary
Spammer
Spammer
Mary

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 564
Data de inscriere : 02/02/2014
Varsta : 23
Localizare : Bârlad

Criminalele - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Criminalele   Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iun 25, 2014 6:04 pm

-Nu, Mary! Opreste'te, nu! striga Emma la mine innebunita, disperata sa ma faca sa ma opresc.
-Emma, lasa'ma! Au trecut cateva zile, nu mai pot astepta inca o saptamana si ceva! Am spus sa ma lasi in pace! tip eu ca o turbata fugind pe scari.
Au trecut cateva zile de cand eu si Emma am luat acel concediu blestemat. Ce o fi in capul aluia, frate?! Oamenii vor sa munceasca, iar el... el le da concediu. Acum suntem in casa, este seara. Eu nu mai suport. Trebuie sa omor pe cineva, trebuie sa fac o crima. Ajung jos, la usa, insa nu pot iesi deoarece este incuiata. Incerc sa o daram, cand simt cum cineva imi loveste capul cu o bata. Lesin pe loc, cazand la pamant. Dupa ceva timp, sunt din nou constienta, dar nu deschid ochii. Stau pe un pat. Avand in vedere ca e destul de pufos, e al meu. Offf... Oare ce s'a intamplat? Simt cum cineva ma priveste. Deschid usor ochii si langa mine, la marginea patului, sta Emma avand un zambet trist pe fata. Niciuna dintre noi nu zice nimic pret de cateva secunde. Dau sa ma ridic putin, dar cum ma dezmortesc, simt o durere imensa de cap. Din instinct, duc mana spre locul ce ma doare. Emma imi da o cana, pe care o iau. Beau si imi dau seama ca este vin rosu. Dupa ce termin, pun cana pe comoda de langa pat si ma uit la amica mea, iar ea la mine. Dupa cateva minute de tacere, ii spun destul de incet, fiind suparata din cauza faptei mele:
-Imi pare rau... Stiu ca nu trebuia sa reactionez asa, dar nu mai pot. Simt ca nu mai rezist, daca nu fac ceva... simt ca mor, Emma.
Aceste lucruri fiind spuse, incep sa plang. Emma ma imbratiseaza, dupa care imi spune cu acelasi zambet trist pe fata:
-Hei... In locul tau puteam fi eu, amiga. Stai linistita, te inteleg. Tu ai fi facut, cel mai probabil, acelasi lucru sau ceva asemanator pentru a ma opri.
-Da, dar nu inteleg ce am... In tot timpul in care am stat asa cuminte, simteam ca innebunesc. Nu mai pot, pur si simplu nu mai rezist tentatiei!
-Uite... Asa mai simt si eu, dar reusesc sa ma abtin. Totul va fi bine, vei vedea ca urmatoarele zile vor trece repede. Te rog, resista. Nu vreau sa faci o prostie si sa fii prinsa. Nu vreau sa te pierd, ok? imi spune cu acelasi zambet trist pe fata.
Dau din cap si ea se duce sa aduca o sticla de vin si inca un pahar. Bem amandoua vorbind despre mai multe chestii, chiar si de cei 2 prieteni ai nostrii, Andi si Vlad. Odata cu acest subiect, ne amintim din nou de concediu si ne intristam putin.
-Stii... Hai sa mancam ceva si sa discutam despre altceva, sa mai uitam. Ce zici de asta? zic eu ridicand capul.
-Sa mergem. spune amica mea zambind.
Ne dam jos din pat si iesim din camera, dupa care coboram scarile indreptandu'ne spre bucatarie. Ma uit la casul de pe masa si vad ca este ora 2 dimineata. Emma ia cartofii din dulap, in timp ce eu sesizez, uitandu'ma in frigider, ca nu mai avem ketchup pentru cartofi. Iau niste bani si merg la un magazin deschis non-stop, mai intai anuntand'o pe Emma. Strada este pustie, abia luminata, iar casele nu sunt luminate. Ajung in 10 minute la magazin, intru si cer ceea ce trebuie sa cumpar. Ma uit la vanzatoare, chiar pe lada frigorifica este un cutit. Offf... Nimeni in magazin, nimeni afara, arma am la indemana, iar victima am de asemenea. Din fericire ma linistesc, ma abtin. Cum? Habar nu am, dar cert este ca nu voi ajunge la inchisoare prea curand. Imediat sunt servita, platesc si ies din magazin. Strada e la fel de pustie, e o liniste ca in cimitir. Vantul adie, suiera. Deodata, parca aud niste pasi in urma mea. Ma opresc fara sa ma uit inapoi. In spatele meu e ceva sau, mai bine zis, cineva. Incep din nou sa merg, grabind pasul. Deodata, simt cum un cutit este pus la gatul meu, oprindu'ma. O mana destul de calda imi atinge obrazul si imi sopteste la ureche ca eu si Emma vom plati pentru tot, dupa care ma tranteste de un stalp si pleaca repede. Sunt destul de ametita, dar nu chiar atat de ametita incat sa nu ma pot ridica. In buzunar am inca ketchup'ul, dar nu mai vad persoana ce m'a atacat. Ma ridic, imi scutur putin capul si plec spre casa. Aceeasi liniste si aceeasi adiere de vant. Ajung in 10 minute acasa, unde era Emma. Cartofii erau gata, mancarea pusa in farfurii, pe masa din sufragerie. Pe cand mancam si mai vorbeam, Emma deodata se opreste, scapa furculita pe masa si ma intreaba ingrijorata:
-Ce ai la gat de sangerezi?
Pun mana la rana, dupa care o iau si vad sangele. O linistesc pe amica mea spunandu'i ca nu am nimic, iar dupa ce terminam masa si mergem in camera, ne asezam pe pat si ii povestesc ce s'a intamplat. Emma era suparata ca nu i'am spus mai devreme si ingrijorata pentru ceea ce s'a intamplat, pentru ceea ce mi se putea intampla si ii zic vazand ca vorbeste de mine, nu de altceva:
-Emma, acum nu asta'i marele pericol pentru noi. O rana poate sa dispara, dar daca persoana aceea stie ce am facut si se duce la politie, fie ca va fi crezuta, fie ca nu... Chiar nu vom mai putea omori niciodata, avand in vedere faptul ca mai mult ca sigur va fi un motiv bun pentru a ne concedia pentru totdeauna si nu vom mai lucra la politie. Offf... Ce o sa ne facem? Cum o sa ne mai descurcam? Cum se numeste acea persoana?...
Ne mai linistim si ne bagam la un film, dupa o mica discutie. In jur de ora 4 cineva bate la usa. Cum Emma doarme, eu cobor usor pentru a nu o trezi si deschid usa. Nu vad pe nimeni, dar eu stiu ca am auzit pe cineva. Inarmata cu cutitul, ies din casa si inchid usa in urma mea. Ma uit in toate partile, dar nu observ pe nimeni. Cand ma intorc, simt cum ceva ma taie pe abdomen. Sunt injunghiata de acelasi tip ce m'a amenintat pe strada cand veneam de la magazin. Cad, iar barbatul misterios isi retrage cutitul din corpul meul. In cateva secunde ametesc si imi pierd constiinta.
Sus In jos
myhay
Incepator
Incepator
myhay

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 29
Data de inscriere : 20/04/2014

Criminalele - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Criminalele   Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iun 25, 2014 9:58 pm

Next
Sus In jos
Mada❤
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Mada❤

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/06/2014
Varsta : 24
Localizare : ai grija in spatele tau cu un cutit in mana

Criminalele - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Criminalele   Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Iun 30, 2014 10:01 am

:SN: :SN: :SN: :SD: :SD: :SD: :SD: :SL: :SL: :SL: :SL: :SL: :SB: :SB: :SB: :SB: :SB: :S+: 
Sus In jos
Close
Spammer
Spammer
Close

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 592
Data de inscriere : 07/05/2014
Varsta : 24
Localizare : All over

Criminalele - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Criminalele   Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Iun 30, 2014 12:33 pm

Cu adevarat reusita povestea.Bravo voua!
Astept NEXT:>
Sus In jos
Continut sponsorizat





Criminalele - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Criminalele   Criminalele - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Criminalele
Sus 
Pagina 2 din 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: