Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Academia Vampirilor-Rosa si Nati

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
DrAcUsOr
Veteran
Veteran
DrAcUsOr

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 179
Data de inscriere : 21/04/2014
Varsta : 22
Localizare : In Cautarea Lui Dracu!

Academia Vampirilor-Rosa si Nati Empty
MesajSubiect: Academia Vampirilor-Rosa si Nati   Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitimeDum Mai 25, 2014 7:10 pm

Bună mă numesc Rosa Hetrih şi sunt un dampirh.Dampirih sunt gardieni mai exact protectori.Ei sunt pe jumătate om şi jumătate vampiri iar eu sunt una dintre ei.Noi îi protejăm pe moroi.Moroi sunt vampiri care au diferite puteri adică pot controla focul ,aerul ,pământul şi apă.Moroi nu poartă pelerine si nu se transformă în lilieci şi nici soarele nui omoară dar îi deranjează.De la accidentul acela Nati,moroiul meu care sia pierdut părinti,sunt legată de ea adică ştiu ce gândeşte simte şi ce face.Eu şi Nati am fugit de la Academia Vampirilor acum un an.Am fost pe drumuri tot timpul şi am încercat să ne acomoda dar nu am reuşit.Gardieni academiei chiar şi acum ne caută dar nu ne-au găsit până intr-o zi....
-Nati .Trezestete .Ai un coşmar.
-Nu a fost un coşmar.
-Ştiu.Accidentul.
-crezi că cei de la academie ne mai caută ?
-Da !Cred că vă trebui să ne facem operaţii plastice.
-Nu te rog.Nati încercat să se ridice dar era slăbită.
-Când a fost ultima data când .....
-Nu îmi e foame.
-Asta spui tu de fiecare dată când îţi e.Hai în bucătărie îţi fac mâncarea ta preferată.


Pun next la 2 păreri
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Academia Vampirilor-Rosa si Nati Empty
MesajSubiect: Re: Academia Vampirilor-Rosa si Nati   Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitimeDum Mai 25, 2014 8:27 pm

:SN:
Sus In jos
DrAcUsOr
Veteran
Veteran
DrAcUsOr

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 179
Data de inscriere : 21/04/2014
Varsta : 22
Localizare : In Cautarea Lui Dracu!

Academia Vampirilor-Rosa si Nati Empty
MesajSubiect: Re: Academia Vampirilor-Rosa si Nati   Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitimeDum Mai 25, 2014 9:30 pm

Merg în bucătărie şi deschid frigiderul.Îmi iau o sticlă cu apă .Beau din ea şi o închid după care mă aşez pe scaun în timp ce Nati venea.Îmi las breteau marelui:
-Eşti sigură??
-Poftă bună!
În timp ce Nati se hrănea din mine eu eram din ce în ce mai slăbită până ce să oprit
-Mersi.
-Pentru ce sunt prieteni????Mă duc şi îmi iau un servetel că să mă şterg .
-Eşti gelos Oscar?La ce te uiti?mă uit mirată pe fereastră şi văd gardieni adică dampirih .
-Mai am....
-Nati zâmbeşte!
-ce un strigoi?
-Nu mai bine gardieni.Merg cu Nati să ne luăm geci pe noi şi iesim afară.
-Stai în spate cum am exersat.merg şi fac adică "repar " o motociclete a nustiu cui şi îi dau foc.Cei doi gardieni se feresc de ea dar îi lovesc şi pică.Scot cheile maşini şi mergem către ea.-Trebuia sa-i ranesti?
-Trebuia săi rănesc?
-Rosa uite.
-Prinţesa Natalia Dragomir sunt Dimitrie Beschof.Şi am venit să vă aduc înapoi la academie.
-Ascultă tovarăşe că să ajungi la trebuie să treci peste mine.iar eu încep să alerg către el şi el către mine când ajunge lângă mine mă loveşte cu palmă în piept de mă arunca în sus şi mă prinde în brate după care leşin.


Pun next la câteva păreri.
Sus In jos
blkthereaper93
Spammer
Spammer
blkthereaper93

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 768
Data de inscriere : 15/04/2014
Localizare : Bucuresti

Academia Vampirilor-Rosa si Nati Empty
MesajSubiect: Re: Academia Vampirilor-Rosa si Nati   Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitimeLun Mai 26, 2014 12:30 pm

neeext... ai grija ca ai foarte multe greseli de scriere ... fii mai atenta... ideea imi place Smile
Sus In jos
DrAcUsOr
Veteran
Veteran
DrAcUsOr

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 179
Data de inscriere : 21/04/2014
Varsta : 22
Localizare : In Cautarea Lui Dracu!

Academia Vampirilor-Rosa si Nati Empty
MesajSubiect: Re: Academia Vampirilor-Rosa si Nati   Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitimeLun Mai 26, 2014 7:03 pm

Scz de greseli da lam facut pe rtel si deaia

Intoarcerea partea 1

Ma trezesc intr-o masina.Ma uit in spate sa ma asigur ca Nati este in siguranta dar imi dau seama ca sunt legata de usa masini cu catuse.
-Serios?Catuse?Trebuie sa insemne un compliment pe acolo pe undeva.Deci...neduci la academie,spunemi cat de rau va fi?Nimic?Sti am tinut-o pe printesa in siguranta un an inainte de a avea tu norocul.
-Felicitari.imi spune el ronic
-Deci vorbesti..spun eu de parca as fi mirata.Pe spatele gatului avea sase semne mojitu adica a ucis sase strigoi.
--Deci ai ucis 6  strigoi ne temeam ca  o sa dam peste unu.
-Daca am fi dat peste un strigoi nam mai fi purtat conversatia asta acum.
-Serios?!Asta este parerea ta despre o conversatie?
Dupa ce termin ce aveam de spus Nati imi spune prin telepatie"Un bosorg ironic"
-Exact,si incepem amandoua sa radem iar el se uita ciudatv la nioi dar continua sa sofeze.Se lasase seara.Ajungem la o poarta,Poarta St. Dragomir singura poarta de care nu pot trece decat dampirih si moroi.
-Am ajuns.Deschideti.spune Dimitri dar nu raspunde nimeni.Ne uitam ini jur dar nu era nimeni.De parca au fost mancati de strigoi.
La un momendat geamurile masini se spargeau defapt erau sparte de...strigoi :affraid: .
-AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,striga Nati cat poate de tare si eu ma speri si mai ca incep sa plang dar au aparut gardieni care au reusit sa invinga strigoi.Am trecut de poarta.Academia vampirilor nu este o scoala;este un alt univers"Asta e .Adio facebook.Adio Iphone 5 , bun venit academia vampirilor.


Pun  :SN:  la cateva pareri si  :SP:  si imi pare rau daca am gresit lam facut pe telefon la fel ca celelalte...
Sus In jos
blkthereaper93
Spammer
Spammer
blkthereaper93

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 768
Data de inscriere : 15/04/2014
Localizare : Bucuresti

Academia Vampirilor-Rosa si Nati Empty
MesajSubiect: Re: Academia Vampirilor-Rosa si Nati   Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitimeLun Mai 26, 2014 7:14 pm

Hmmm... incearca sa descrii mai bine... in rest imi place ideea. Astept neext Very Happy
Sus In jos
DrAcUsOr
Veteran
Veteran
DrAcUsOr

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 179
Data de inscriere : 21/04/2014
Varsta : 22
Localizare : In Cautarea Lui Dracu!

Academia Vampirilor-Rosa si Nati Empty
MesajSubiect: Re: Academia Vampirilor-Rosa si Nati   Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitimeMar Mai 27, 2014 7:29 am

Povestea este inspirată dintru film şi e greu să faci descriere dar am să mă străduiesc.
Sus In jos
blkthereaper93
Spammer
Spammer
blkthereaper93

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 768
Data de inscriere : 15/04/2014
Localizare : Bucuresti

Academia Vampirilor-Rosa si Nati Empty
MesajSubiect: Re: Academia Vampirilor-Rosa si Nati   Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitimeMar Mai 27, 2014 12:00 pm

oricum... pune neext Smile
Sus In jos
Marius
Spammer
Spammer
Marius

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1043
Data de inscriere : 23/10/2013
Varsta : 27
Localizare : Romania

Academia Vampirilor-Rosa si Nati Empty
MesajSubiect: Re: Academia Vampirilor-Rosa si Nati   Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitimeMar Mai 27, 2014 11:48 pm

Foarte bine k te-ai inspirat deoarece povestea e palpitanta,pune next.

PS:Like la poza de profil:).
Sus In jos
† Dew †
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
† Dew †

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 426
Data de inscriere : 05/11/2013
Varsta : 25
Localizare : In intuneric...

Academia Vampirilor-Rosa si Nati Empty
MesajSubiect: Re: Academia Vampirilor-Rosa si Nati   Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitimeMier Mai 28, 2014 6:55 am

Vreau next!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Academia Vampirilor-Rosa si Nati Empty
MesajSubiect: Re: Academia Vampirilor-Rosa si Nati   Academia Vampirilor-Rosa si Nati I_icon_minitime

Sus In jos
 
Academia Vampirilor-Rosa si Nati
Sus 
Pagina 1 din 2
 Subiecte similare
-
» Academia Vampirilor
» Academia Sf. Vladimir
» Academia lupilor
» ~Academia Raven
» Academia...(cu membri forumului)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază :: Povești de groază - SCURTE-
Mergi direct la: