Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
black dreams I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
black dreams I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
black dreams I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
black dreams I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
black dreams I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
black dreams I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
black dreams I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
black dreams I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
black dreams I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
black dreams I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
black dreams I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
black dreams I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
black dreams I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
black dreams I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
black dreams I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
black dreams I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
black dreams I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
black dreams I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
black dreams I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
black dreams I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 black dreams

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
giulya
Veteran
Veteran
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 213
Data de inscriere : 03/10/2013

black dreams Empty
MesajSubiect: black dreams   black dreams I_icon_minitimeSam Mai 24, 2014 1:28 pm

Flashback: "Era o zi trista de toamna,o zi care avea sa imi schimbe viata pentru todeauna. Mergeam pe marzii pustii din cartierul meu sperand sa ajung la timp la scoala,cand picuri reci de ploaie au inceput sa cada din cer.Alergam cat puteam de repede spre scoala inainte ca ploaia sa inceapa de-a binelea . Ajunsa la scoala ,am intrat in clasa unde doi colegi se bateau ,iar eu ca proasta am incercat sa ii opresc . Unul dintre ei ma impins direct cu spatele in coltul bancii. Eu m-am infuriat si atunci ceva ciudat s-a intamplat: cateva din lucrurile din clasa au inceput sa zboare ducanduse cu viteza in directia baiatului care ma impins ,lovind-ul. End flashback"
De atunci toti colegii ma ignorau si ma umileau zi de zi. Ba chiar intr-o zi cand plecam de la scoala au aruncat cu pietre in mine strigand : "Huoo vrajitoare nebuna".
Mda,si asta nu e tot,pe langa faptul ca ,colegii mei ma urasc si isi bat joc de mine,acum nici profesorii nu mai ma vor la orele lor sustinand ca "trebuie sa stau inchisa si sub supraveghere permanenta" . De atunci nici ca am mai pus piciorul pe acolo. Probabil ca va intrebati cum ma numesc. Ei bine numele meu este Alice Mistery ,Mistery fiind un nume destul de ciudat de familie insemnand mister. Am parul negru taciune si ochii albastrii ca marea. Am 15 ani si locuiesc singura de cand aveam 9 ani. Parintii mei au murit intr-un accident rutier ,doar eu si sora mea am scapat. Sora mea,Melissa, are 17 ani si are o boala pe creier. Ea locuieste foarte departe la matusa mea Cassie. Am coborat scarile in bucatarie cand..... next posibil azi Wink
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

black dreams Empty
MesajSubiect: Re: black dreams   black dreams I_icon_minitimeSam Mai 24, 2014 1:34 pm

:SL: si pune urgent :SN:
Sus In jos
giulya
Veteran
Veteran
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 213
Data de inscriere : 03/10/2013

black dreams Empty
MesajSubiect: Re: black dreams   black dreams I_icon_minitimeSam Mai 24, 2014 1:39 pm

Scuzati greselile gramaticale. Acolo unde scrie "Mergeam pe marzii pustii" voiam sa spun "mergeam pe marginea strazii pustii "
Sus In jos
Marius
Spammer
Spammer
Marius

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1043
Data de inscriere : 23/10/2013
Varsta : 27
Localizare : Romania

black dreams Empty
MesajSubiect: Re: black dreams   black dreams I_icon_minitimeSam Mai 24, 2014 3:40 pm

Posibil vei pune next mai repede,telechinezia e un talent din nastere,el iti permite sa ridici obiecte cu puterea mintii si sa le dai in cap celor care te supara.Smile
Sus In jos
giulya
Veteran
Veteran
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 213
Data de inscriere : 03/10/2013

black dreams Empty
MesajSubiect: Re: black dreams   black dreams I_icon_minitimeSam Mai 24, 2014 4:25 pm

Ai dreptate in legatura cu telechinezia ! Smile voi incerca sa pun next cat mai curand.
Sus In jos
† Dew †
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
† Dew †

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 426
Data de inscriere : 05/11/2013
Varsta : 25
Localizare : In intuneric...

black dreams Empty
MesajSubiect: Re: black dreams   black dreams I_icon_minitimeSam Mai 24, 2014 5:07 pm

Super,next! Razz
Sus In jos
giulya
Veteran
Veteran
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 213
Data de inscriere : 03/10/2013

black dreams Empty
MesajSubiect: Re: black dreams   black dreams I_icon_minitimeLun Mai 26, 2014 12:12 am

Am coborat scarile cand,am observat ca cineva bate la usa. Era un fel de batut la usa creat de matusa Casie,pentru ca ,cum am spus locuia departe si venea tarziu sa ma viziteze . Deci,stiam exact ca e ea.
Am deschis usa incet,cand matusa a intrat in casa urmata de sora mea Melissa.
-Matusa! Melissa! Nu pot sa cred ca sunteti aici! Am strigat eu in timp ce le strangeam pe amandoua in brate.
Sora mea,avand o boala pe creier nu sesiza ce se intampla in jurul ei prea des dar avea si momentele ei cand era vorbareata si intelegea unde e si ce face.

Matusa mea era genul de persoana pe care te poti baza dar care e mai tot timpul moracanoasa. Probabil ca va intrebati de ce nu am mers si eu sa stau la ea ca si sora mea. Matusa mea a avut multe alegeri grele de facut dar faptul ca m-a lasat sa locuiesc singura a fost un lucru care a facuto sa fie in depresie cateva luni. Fiindca sora mea avea nevoie de mai mult ajutor decat mine a luato pe ea cu ea.
Inainte sa plece acum 9 ani cu sora mea lasanduma singura mi-a zis printre lacrimi " Fii puternica! Nu plange si tu. Parintii tai vor fi mereu alaturi de tine la fel si eu si sora ta."
Toate trei ne-am asezat la masa din sufragerie povestind .
-De 2 luni , asteptam sa vi ca sa iti spun ce mi s-a intamplat. Nu stiu cum,dar pot ridica lucruri in aer doar cu puterea mintii. Am spus eu ridicand ceasca de ceai de pe masa in aer.
Matusa tacu pentru cateva minute iar sora mea era atenta la flacarile din semineu , era din nou in "lumea ei".
-Telechinezie . A spus incet matusa.
-E un talent aparte dar niciodata , NICIODATA sa nu il folosesti in scopuri rele.
-Desigur. am spus eu. Chiar nu as fi facut asta vreodata.
In timp ce matusa sorbea incetisor din ceaiul ei de musetel eu incercam sa vorbesc cu sora mea.
-Mel,cum o mai duci? Am intrebat-o.
-Bine. Matusa face o tarta de capsuni excelenta! Spune ea zambind si uitanduse fericita la matusa ca un copil de 7 ani . Eram fericita cand o vedeam pe sora mea intr-o stare buna. In timp ce radeam impreuna cu ea ceva mi-a captat atentia ...... next maine. Sunt obosita si nu mai pot sa scriu . :*
Sus In jos
blkthereaper93
Spammer
Spammer
blkthereaper93

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 768
Data de inscriere : 15/04/2014
Localizare : Bucuresti

black dreams Empty
MesajSubiect: Re: black dreams   black dreams I_icon_minitimeLun Mai 26, 2014 12:21 pm

A venit maine... Trebuie sa pui neeext Very Happy
Sus In jos
giulya
Veteran
Veteran
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 213
Data de inscriere : 03/10/2013

black dreams Empty
MesajSubiect: Re: black dreams   black dreams I_icon_minitimeMier Mai 28, 2014 11:38 am

Mai astept o parere si pun next :/
Sus In jos
blkthereaper93
Spammer
Spammer
blkthereaper93

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 768
Data de inscriere : 15/04/2014
Localizare : Bucuresti

black dreams Empty
MesajSubiect: Re: black dreams   black dreams I_icon_minitimeMier Mai 28, 2014 2:59 pm

O alta parere... imi place pt ca nu ai ales sa scrii nume: replica, ci ai ales sa pui direct replica si apoi specificand cine a spus.o. pune neext Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





black dreams Empty
MesajSubiect: Re: black dreams   black dreams I_icon_minitime

Sus In jos
 
black dreams
Sus 
Pagina 1 din 2
 Subiecte similare
-
» Green day - Boulevard of broken dreams
» Taylor Swift - Wildest Dreams
» DARA & Carla's Dreams - Жить Выбираем
» Carla's Dreams feat Loredana - Lumea ta (Official Video HD)
» Black Christmas

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază :: Povești de groază - SCURTE-
Mergi direct la: