Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Casa bantuita

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Urmatorul
AutorMesaj
Tony_333
Membru
Membru
Tony_333

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 8
Data de inscriere : 18/05/2014
Varsta : 25
Localizare : La PC

Casa bantuita - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa bantuita   Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitimeMar Mai 27, 2014 5:02 pm

hai frate azi cu nextul ala!!!
Sus In jos
'Atrag~Paranormalul'
Incepator
Incepator
'Atrag~Paranormalul'

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 32
Data de inscriere : 27/05/2014
Localizare : Oriunde,oricand, dar nicaieri, decat acolo unde timpul intalneste viata

Casa bantuita - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa bantuita   Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitimeMar Mai 27, 2014 9:25 pm

Next!!
Sus In jos
myhay
Incepator
Incepator
myhay

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 29
Data de inscriere : 20/04/2014

Casa bantuita - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa bantuita   Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitimeSam Mai 31, 2014 2:07 pm

Haide o data
Sus In jos
Close
Spammer
Spammer
Close

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 592
Data de inscriere : 07/05/2014
Varsta : 24
Localizare : All over

Casa bantuita - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa bantuita   Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitimeLun Iun 02, 2014 11:48 pm

Chiar nu mai am nici o idee cum sa continui.E prea sadic totul:-?? Daca imi dati ceva ideei,poate as face un next mai reusit:o3
Sus In jos
blkthereaper93
Spammer
Spammer
blkthereaper93

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 768
Data de inscriere : 15/04/2014
Localizare : Bucuresti

Casa bantuita - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa bantuita   Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitimeMar Iun 03, 2014 11:49 am

Pai..... Pune-ti mintea la lucru Very Happy Razz :lol: :roll: 
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Casa bantuita - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa bantuita   Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi Iun 05, 2014 4:42 pm

:SN:
Sus In jos
Mada❤
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Mada❤

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/06/2014
Varsta : 24
Localizare : ai grija in spatele tau cu un cutit in mana

Casa bantuita - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa bantuita   Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitimeVin Iun 06, 2014 4:16 pm

Imi place totul! :SL:
Sus In jos
Close
Spammer
Spammer
Close

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 592
Data de inscriere : 07/05/2014
Varsta : 24
Localizare : All over

Casa bantuita - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa bantuita   Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitimeVin Iun 06, 2014 6:15 pm

Am intrat in manastire iar preotul ne-a spus ca acolo era singurul loc in care Daria nu ar fi putut patrunde.Ne-a oferit o camera in care sa dormim,a fost foarte generos,am lasat-o pe AMy sa se odihneasca desi stiam ca o va face cu greu din cauza celor intamplate,iar eu m-am dus sa stau de vorba cu preotul pe nume Isac.
-Buna,am spus eu putin distras.
-Liam,te rog intra,imi spuse el facandu-mi semn sa ma asez pe un scaun din camera sa.
-Nu vreau sa va deranjez parinte...,stiu ca trebuie sa dormiti si sa va odihniti si dv,dar chiar nu pot sa inteleg tot ce se intampla.Si...cred cu tarie ca dv stiti.
-Nu-ti face griji,nu imi este somn.Si asa este,stiu.Si stiu inca prea bine.
-Imi puteti povesti despre ce este vorba?
-Pai...am sa incep cu inceputul.Eu am 70 de ani,o cunosc pe Daria de cand eram la inceputul vremurilor mele ca si preot in acest oras.Am cunoscut-o pe Daria cand a venit impreuna cu Shane,iubitul ei.Sa organizeze slujba de cununie,era totul programat,erau fericiti,desigur mai putin Shane.Se vedea in ochii lui dezamagirea si dezgustul fata de Daria.
-Dezgust?
-Da.Cu toate ca Daria era o fata frumoasa,Shane aflase ca ea omorase o persoana in trecut,nu ii retinusem bine numele.El sii facuse planuri cu ea,erau fericiti amandoi,dar cand el a aflat totul sa schimbat.Se indeparta incet de ea si isi gasise o fata,pentru care o parasise pe Daria definitiv.S-au casatorit,intemeiasera o familie.Insa Daria nu a suportat asta,asa ca i-a omorat pe amandoi.Ea...era nebuna dupa crime,omorase o groaza de oameni dupa intamplarea cu Shane si sotia sa.
-Dar..ce vrea de la Amy a mea?
-Amy e leita sotiei lui Shane.Iar spitul Dariei umbla sa se razbune pe ce-i care au tradat-o.Nu se va opri pana nu va pune mana pe sufletul lui Amy.Insa...am observat ca Amy e insarcinata.
-Da..e in luna a 4 a.Dar ce legatura are asta?
-Ma tem ca Daria va incerca sa posede trupul bebelusului vostru cand se va naste.
-Cum?!
-Da...poate face ca si Amy si copilul sa moara.Daca ea va intra in trupul bebelusului o va ucide pe sotia ta...
-Nu! nu! nu! trebuie sa impiedic asta.
-Da..ar exista o cale prin care o putem opri defnintiv.
-Si care e aia?
-Vino cu mine..
M-am ridicat de pe scaun si m-am dus dupa parinte intr-o camera subra cu peretii de piatra.
NEXT LA 5 COMENTARII:d astept pareri apropo:)))
Sus In jos
myhay
Incepator
Incepator
myhay

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 29
Data de inscriere : 20/04/2014

Casa bantuita - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa bantuita   Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitimeSam Iun 07, 2014 2:38 pm

Next
Sus In jos
Marius
Spammer
Spammer
Marius

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1043
Data de inscriere : 23/10/2013
Varsta : 27
Localizare : Romania

Casa bantuita - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa bantuita   Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitimeSam Iun 07, 2014 3:20 pm

Nice..pune next:)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Casa bantuita - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa bantuita   Casa bantuita - Pagina 11 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Casa bantuita
Sus 
Pagina 11 din 14
 Subiecte similare
-
» casa bantuita
» casa bantuita
» casa bantuita
» Casa bantuita
» Casa mea e bantuita?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: