Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
POVESTE CU VOI I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
POVESTE CU VOI I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
POVESTE CU VOI I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
POVESTE CU VOI I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
POVESTE CU VOI I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
POVESTE CU VOI I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
POVESTE CU VOI I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
POVESTE CU VOI I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
POVESTE CU VOI I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
POVESTE CU VOI I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
POVESTE CU VOI I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
POVESTE CU VOI I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
POVESTE CU VOI I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
POVESTE CU VOI I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
POVESTE CU VOI I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
POVESTE CU VOI I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
POVESTE CU VOI I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
POVESTE CU VOI I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
POVESTE CU VOI I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
POVESTE CU VOI I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 POVESTE CU VOI

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
MrDunh1ll
Veteran
Veteran
MrDunh1ll

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 266
Data de inscriere : 20/04/2014
Varsta : 23
Localizare : cumpar golf 4

POVESTE CU VOI Empty
MesajSubiect: POVESTE CU VOI   POVESTE CU VOI I_icon_minitimeDum Apr 20, 2014 3:09 pm

Buna.mia venit o idee:D
ce ar fi sa facem o poveste cu niste membri

daca vreti sa faceti parte lasati un mesaj de genu:


nume(pe site):
nume real:
varsa:
de ce vrei sa apari in poveste:
sex:

m-am gandit ca fiecare din cei ce vor participa sa faca un capitol

IDEEA E DE CATIVA PRIETENI CE MERG CU MASINA INTR-O PADURE SI DAU DE UN SANATORIU.
SANATORIU BANTUIT
INCEARCA SA SCAPE.PADURE PLINA DE ZOMBI
CATIVA BAIETI MOR PT A SALVA FETELE....

ps:la sex vreau sa stiu daca sunteti fata sau baiat(nu ma gandesc la prostii)
Sus In jos
Mary
Spammer
Spammer
Mary

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 564
Data de inscriere : 02/02/2014
Varsta : 23
Localizare : Bârlad

POVESTE CU VOI Empty
MesajSubiect: Re: POVESTE CU VOI   POVESTE CU VOI I_icon_minitimeDum Apr 20, 2014 3:35 pm

nume pe site: Anna-Marrya
nume real:Ana-Maria
varsta:14
de ce vrei sa apari in poveste:ca sa fiu personaj negativ
sex:feminin
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



POVESTE CU VOI Empty
MesajSubiect: Re: POVESTE CU VOI   POVESTE CU VOI I_icon_minitimeDum Apr 20, 2014 3:40 pm

Hai, ca m-am distrat Laughing) Ti-a venit o idee? Laughing))) "Povestea celor 5", "Intoarcerea celor 5", "~Cavalerii mortii", "Academia Raven", "Cosmarul venit din iad", "~Locuri ciudate~", "Lumea noua", "Blestemul castelului Salem", "Zero Absolut", "Cabana bantuita", "Misterul casei bantuite", "Legenda celor 4 elemente", "Civitas Ossa", "Fantassia sub zodia Cosmarului", "Regatul eroilor", "Controlatii", "Regina si gardienii", "Academia vampirilor", "Unirea celor 3 pacate", etc. Denumirile acestea iti comunica ceva? -.-" . Si nici nu am mai mentionat de unele, care au mai fost incepute, dar nu au fost duse la capat, cum ar fi "Creaturile si zeitele". -.-  Fara suparare, dar nu inteleg de ce ai prezentat acest subiect ca si cum ideea ti-ar fi venit tie. Aceasta idee este folosita de foarte mult timp si din ea au iesit unele povesti grozave. Si inca cate! Cele pe care ti le-am scris mai sus sunt doar cateva din cele care au fost scrise, pentru ca nu mi le-am amintit pe toate. Si nici nu am mentionat de inca vreo 3 sau 4 membrii care au in gand sa faca astfel de povesti cat de curand. Poti sa scrii si tu o astfel de poveste, dar nu cred ca era nevoie de introducerea: "Buna.mia venit o idee:D
ce ar fi sa facem o poveste cu niste membri" -.-
Puteai sa scrii ca vrei sa faci si tu o poveste cu membrii, nu sa scrii ca si cum aceasta idee ar fi noua si mai ales a ta.
In fine, trecand peste: daca povestea pe care o vei scrie nu va fi originala, va fi blocata sau stearsa, deci ai grija ce anume vrei sa faci. Si legat de partea cu fiecare membru sa scrie cate un capitol, si aceasta idee este preluata. Adminul si inca un membru au inceput astfel de povesti, dintre care, una era chiar ea cu membrii forumului drept personaje. Asa ca nu mai scrie astfel de "prezentari" intr-un subiect, daca ideile nu sunt ale tale. Ti-am spus, puteai sa scrii ca vrei sa incepi si tu sa scrii o poveste cu membrii, pe care sa o continue chiar ei. Si inca ceva: nu mi-o lua in nume de rau si nu te supara pe mine.. Poate ca asa ti se va parea, dar eu nu am incercat sa te jignesc in vreun fel cu acest comentariu. Sper ca ai inteles ce am vrut sa-ti zic si iti doresc succes la poveste.
PS: am vrea si noi sa aparem.
nume(pe site): Any si Dali, dar poti sa ne bagi in poveste si ca Alessia si Dede, Alessa si Dalia sau orice combinatii folosind aceste 6 variante de nume.
nume real: Alessia si Denisa (Dede)
varsta: 15 ani
de ce vrei sa apari in poveste: Ne place sa aparem in cat mai multe povesti cu membrii. Razz Ne face sa ne simtim.. Speciale Razz Rolling on the floor))
sex: Suntem fete, nu cred ca era neaparata nevoie de acest lucru.. Desi, unii membrii au nume care nu prea iti dau de inteles ce sex au, asa ca.. Uita ultima parte Razz
          Succes la scris povestea, si nu uita ca ne adaugi doar daca vrei, nu esti obligat. Si sa fie originala, sau, daca vrei sa scriem fiecare cate un capitol, cel mai bine ar fi sa incepi tu povestea, scriind primul capitol.
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

POVESTE CU VOI Empty
MesajSubiect: Re: POVESTE CU VOI   POVESTE CU VOI I_icon_minitimeDum Apr 20, 2014 3:41 pm

nume:Ale
nume real:Alexandra
varsta:14
dc vreau sa apar in poveste: ca sa fiu vampir si sa va apar
sex:feminin
Sus In jos
MrDunh1ll
Veteran
Veteran
MrDunh1ll

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 266
Data de inscriere : 20/04/2014
Varsta : 23
Localizare : cumpar golf 4

POVESTE CU VOI Empty
MesajSubiect: Re: POVESTE CU VOI   POVESTE CU VOI I_icon_minitimeDum Apr 20, 2014 3:42 pm

alessia si denisa voi veti fi fetele bune la toate
ana-maria tu vei fi ............regina zombilor
ale............vapiru credincios:D




mai astept personaje:D
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

POVESTE CU VOI Empty
MesajSubiect: Re: POVESTE CU VOI   POVESTE CU VOI I_icon_minitimeDum Apr 20, 2014 3:44 pm

ps: sunt emo si daca poti personaj pozitiv... si noi o sa avem cumva iubit?
Sus In jos
MrDunh1ll
Veteran
Veteran
MrDunh1ll

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 266
Data de inscriere : 20/04/2014
Varsta : 23
Localizare : cumpar golf 4

POVESTE CU VOI Empty
MesajSubiect: Re: POVESTE CU VOI   POVESTE CU VOI I_icon_minitimeDum Apr 20, 2014 3:44 pm

Any si Dali a scris:
Hai, ca m-am distrat Laughing) Ti-a venit o idee? Laughing))) "Povestea celor 5", "Intoarcerea celor 5", "~Cavalerii mortii", "Academia Raven", "Cosmarul venit din iad", "~Locuri ciudate~", "Lumea noua", "Blestemul castelului Salem", "Zero Absolut", "Cabana bantuita", "Misterul casei bantuite", "Legenda celor 4 elemente", "Civitas Ossa", "Fantassia sub zodia Cosmarului", "Regatul eroilor", "Controlatii", "Regina si gardienii", "Academia vampirilor", "Unirea celor 3 pacate", etc. Denumirile acestea iti comunica ceva? -.-" . Si nici nu am mai mentionat de unele, care au mai fost incepute, dar nu au fost duse la capat, cum ar fi "Creaturile si zeitele". -.-  Fara suparare, dar nu inteleg de ce ai prezentat acest subiect ca si cum ideea ti-ar fi venit tie. Aceasta idee este folosita de foarte mult timp si din ea au iesit unele povesti grozave. Si inca cate! Cele pe care ti le-am scris mai sus sunt doar cateva din cele care au fost scrise, pentru ca nu mi le-am amintit pe toate. Si nici nu am mentionat de inca vreo 3 sau 4 membrii care au in gand sa faca astfel de povesti cat de curand. Poti sa scrii si tu o astfel de poveste, dar nu cred ca era nevoie de introducerea: "Buna.mia venit o idee:D
ce ar fi sa facem o poveste cu niste membri" -.-
Puteai sa scrii ca vrei sa faci si tu o poveste cu membrii, nu sa scrii ca si cum aceasta idee ar fi noua si mai ales a ta.
In fine, trecand peste: daca povestea pe care o vei scrie nu va fi originala, va fi blocata sau stearsa, deci ai grija ce anume vrei sa faci. Si legat de partea cu fiecare membru sa scrie cate un capitol, si aceasta idee este preluata. Adminul si inca un membru au inceput astfel de povesti, dintre care, una era chiar ea cu membrii forumului drept personaje. Asa ca nu mai scrie astfel de "prezentari" intr-un subiect, daca ideile nu sunt ale tale. Ti-am spus, puteai sa scrii ca vrei sa incepi si tu sa scrii o poveste cu membrii, pe care sa o continue chiar ei. Si inca ceva: nu mi-o lua in nume de rau si nu te supara pe mine.. Poate ca asa ti se va parea, dar eu nu am incercat sa te jignesc in vreun fel cu acest comentariu. Sper ca ai inteles ce am vrut sa-ti zic si iti doresc succes la poveste.
PS: am vrea si noi sa aparem.
nume(pe site): Any si Dali, dar poti sa ne bagi in poveste si ca Alessia si Dede, Alessa si Dalia sau orice combinatii folosind aceste 6 variante de nume.
nume real: Alessia si Denisa (Dede)
varsta: 15 ani
de ce vrei sa apari in poveste: Ne place sa aparem in cat mai multe povesti cu membrii. Razz Ne face sa ne simtim.. Speciale Razz Rolling on the floor))
sex: Suntem fete, nu cred ca era neaparata nevoie de acest lucru.. Desi, unii membrii au nume care nu prea iti dau de inteles ce sex au, asa ca.. Uita ultima parte Razz
          Succes la scris povestea, si nu uita ca ne adaugi doar daca vrei, nu esti obligat. Si sa fie originala, sau, daca vrei sa scriem fiecare cate un capitol, cel mai bine ar fi sa incepi tu povestea, scriind primul capitol.

normal ca scriu eu primul capitol:D
la ce te asteptai:D
apropo imi place cum lucrezi/lucrati
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



POVESTE CU VOI Empty
MesajSubiect: Re: POVESTE CU VOI   POVESTE CU VOI I_icon_minitimeDum Apr 20, 2014 3:46 pm

Nu mai pot de râs Alessa =))) . Ok să scriu şi eu o astfel de înscriere :
Nume : Andra ( Andi )
Vârstă : 14 ani .
Sex : Feminin
Motiv : Să îţi văd evoluţia .
PS : Părerea mea , să nu ne bagi cu vârsta noastră reală . Ar fi cam pueril ca nişte puşti de 14 să meargă într-un sanatoriu . Cum a spus şi Alessa , tu faci câteva părţi şi după dacă vrei le continuăm noi .
Sus In jos
MrDunh1ll
Veteran
Veteran
MrDunh1ll

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 266
Data de inscriere : 20/04/2014
Varsta : 23
Localizare : cumpar golf 4

POVESTE CU VOI Empty
MesajSubiect: Re: POVESTE CU VOI   POVESTE CU VOI I_icon_minitimeDum Apr 20, 2014 3:46 pm

pai as vrea sa fie 5 fete si 5 baiteti
eu cum sunt baiat mai am nev de 4 baieti si 2 fete
si normal
imi trimiteti pm si spuneti cine vreti sa fie iubitul vostru:D

PS:daca fetele aleg un baiat ACELA VA FI IUBITUL LOR fara dar si poate
Sus In jos
MrDunh1ll
Veteran
Veteran
MrDunh1ll

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 266
Data de inscriere : 20/04/2014
Varsta : 23
Localizare : cumpar golf 4

POVESTE CU VOI Empty
MesajSubiect: Re: POVESTE CU VOI   POVESTE CU VOI I_icon_minitimeDum Apr 20, 2014 3:49 pm

andi.tipa cu privelistea si cu bete arzatoare
Sus In jos
Continut sponsorizat





POVESTE CU VOI Empty
MesajSubiect: Re: POVESTE CU VOI   POVESTE CU VOI I_icon_minitime

Sus In jos
 
POVESTE CU VOI
Sus 
Pagina 1 din 3
 Subiecte similare
-
» Poveste ma , e despre o poveste !
» Personaje pentru poveste si idei pentru poveste
» Poveste. Pam pam.
» O poveste cu..voi:))
» Poveste....

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ DIFERITE CATEGORII ★ :: Altele-
Mergi direct la: