Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Ultimele minute de viata a unei adolescente

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator
avatar



Ultimele minute de viata a unei adolescente  Empty
MesajSubiect: Ultimele minute de viata a unei adolescente    Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitimeDum Mar 09, 2014 8:20 pm

Ultimele minute de viata ...
- Mama , te iubesc .
- Tata , te iubesc .
- Sorin , nu imi vine sa cred ce mi-ai facut !
Stau inchisa in camera mea de 10 minute . Imi este dor de parinti , sa o strang pe mama in brate si sa rad impreuna cu tata ... Inainte le-am trimis mesaj cu ultimele cuvinte . Dragii mei parinti . Ce o sa spuna cand vor veni de la aniversarea sefului tatalui meu si ma mor vedea intr-o balta de sange ?
Lumina incepe sa palpaie si afara este ceata . Frigul cuprinde incet-incet camera iar frica imi creste . Stau in coltul camerei mele , plangand neincetat . Imi strang puternic fotografia cu familia din mana , stind ca acum este ultima data cand o sa ii mai vad . Daca il mai vad odata pe Sorin , pentru tot ce a facut il voi tortura , chiar daca voi fi moarta .
Cei mai multi cred ca vor ajunge in Rai , ca au facut numai fapte bune . Eu nu mai pot .. Din cauza unei prosti , sau a fostului meu iubit , sufar inchisa in camera asteptand demonul sa vina .
In urma cu o saptamana , Sorin , Anca , Alexandra , Dan si eu am plecat ( ca intr-un week-end ) in padurea din apropierea orasului pentru camping . Nu mai vreau sa stiu ce s-a intamplat .. Sorin a adus o carte oculta si pe mine , pe cele doua fete si pe Dean ne-a pus sa citim toti cu voce tare un paragraf . Nu stiam care sunt consecintele .. Acum , cei 3 sunt morti si numai eu am mai ramas ! Toti au fost ucis cu sange rece .. Cum sa afle parintii acelor tineri ca ei au fost tarati in Iad ?
Usa dulapului s-a deschis larg si dupa cu un sunet bubuitor s-a inchis la loc . Innebunesc stand aici si asteptandu-mi moartea .. Imbracata in rochie de mireasa . Asta a fost ultima dorinta a mamei pentru mine , sa fiu macar odata imbracata in rochie de mireasa .
Un vant puternic a deschis fereastra . Lacrimile mi s-au inabusit si mai tare iar capul imi era lasat in jos . Se auzeau pasi . Cineva a intrat in camera . Frica imi crestea , la fel ca bataile inimii .
- Esti frumoasa .. spuse o voce necunoscuta .
Glasul care venise din incapere era unul masculin . Pentru un moment am reusit sa ma calmez si m-am uitat in sus sa vad cine este . Un baiat cu parul blond imbracat la costum , culoare neagra era in fata mea cu un zambet sters . I-am zambit si eu , incercand sa calmez situatia .
Chiar daca el este un Fat-Frumos , el este cel care i-a omorat si pe ceilalti . Imi intinde mana ca sa ma ajute sa ma ridic . Rad putin , ca si cum acesta ar fi vrut sa ma ajute ..
- Frumusetea nu ajuta la nimic .
Zambetul mi s-a sters de pe fata in acel moment . Demonul a scos un cutit din sacou . M-a apucat de par . Il imploram sa ma lase sa traiesc cu lacrimile in ochi . Simt atingerea rece a lamei cutitului . Stateam in fata oglinzii . Aceasta s-a murdarit de rosul sangelui meu . Demonul mi-a taiat incet-incet gatul , parca hranindu-se din durerea mea . Suferinta care o aveam este mult prea mare ...
- Bun venit in Iad .

Sus In jos
Ale
Spammer
Spammer
Ale

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 532
Data de inscriere : 27/10/2013
Varsta : 23
Localizare : In patutul meu cald si moale de unde nu ma va putea lua NIMENI O.O

Ultimele minute de viata a unei adolescente  Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele minute de viata a unei adolescente    Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitimeDum Mar 09, 2014 8:24 pm

Oooooo...super!  :SD:  :SL:  :SB:  :SB: 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



Ultimele minute de viata a unei adolescente  Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele minute de viata a unei adolescente    Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitimeDum Mar 09, 2014 8:24 pm

E putin trista povestea dar si infricosatoare.  :SB: 
Sus In jos
Alexy si Byby
Spammer
Spammer
Alexy si Byby

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1107
Data de inscriere : 21/01/2014
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti

Ultimele minute de viata a unei adolescente  Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele minute de viata a unei adolescente    Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitimeDum Mar 09, 2014 8:30 pm

Wow...deci nu mai am cuvinte!
Sus In jos
Bo
Avansat
Avansat
Bo

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 50
Data de inscriere : 03/03/2014
Varsta : 25

Ultimele minute de viata a unei adolescente  Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele minute de viata a unei adolescente    Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitimeDum Mar 09, 2014 10:24 pm

Sad Sad cam trista....dar frumoasa
Sus In jos
[Leg] Green Angel
Veteran
Veteran
[Leg] Green Angel

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/03/2014
Varsta : 25
Localizare : La batut Tzigani :D

Ultimele minute de viata a unei adolescente  Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele minute de viata a unei adolescente    Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitimeJoi Mar 13, 2014 4:46 pm

Super Smile Este un pic trista dar frumoasa Smile
Sus In jos
psychotyc bitch.
Expert
Expert
psychotyc bitch.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 114
Data de inscriere : 26/02/2014
Localizare : in hell

Ultimele minute de viata a unei adolescente  Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele minute de viata a unei adolescente    Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitimeSam Mar 15, 2014 1:53 am

Povestea este foarte reusită, corectă din punct de vedere gramatical, cu conținut, foarte bine, felicitări & o bilă albă din partea mea.
Singura chestie care e greșită sunt amestecăturile de timpuri trecute...ai tot făcut ping pong cu timpurile și asta devine nu numai inestetic, dar și greu de citit.
Sus In jos
Marius1
Expert
Expert
Marius1

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 110
Data de inscriere : 12/04/2014

Ultimele minute de viata a unei adolescente  Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele minute de viata a unei adolescente    Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitimeVin Mai 23, 2014 6:19 pm

Tare trista frumoasa de groaza ce iti mai doresti next cu felicitari
Sus In jos
Mary
Spammer
Spammer
Mary

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 564
Data de inscriere : 02/02/2014
Varsta : 23
Localizare : Bârlad

Ultimele minute de viata a unei adolescente  Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele minute de viata a unei adolescente    Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitimeSam Mai 24, 2014 9:58 am

Minuata povestea. M'ai lasat cam... fara cuvinte! Altceva, nu mai pot spune!
Sus In jos
Marius1
Expert
Expert
Marius1

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 110
Data de inscriere : 12/04/2014

Ultimele minute de viata a unei adolescente  Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele minute de viata a unei adolescente    Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitimeLun Mai 26, 2014 5:16 pm

Foarte frumoasa dar de groaza si mai lasat fara cuvinte iti dau toate felicitarile next
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ultimele minute de viata a unei adolescente  Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele minute de viata a unei adolescente    Ultimele minute de viata a unei adolescente  I_icon_minitime

Sus In jos
 
Ultimele minute de viata a unei adolescente
Sus 
Pagina 1 din 2
 Subiecte similare
-
» Schizofrenia Unei Adolescente
» Viata unei fete atat de ghinioniste
» (FUN MIX) - DJ BL3ND •10 MINUTE•
» (MONSTER MIX) - DJ BL3ND •10 MINUTE•
» Povestea unei fantome

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază :: Povești de groază - SCURTE-
Mergi direct la: