Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 "Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..."

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
~Zale~
Incepator
Incepator
~Zale~

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 33
Data de inscriere : 30/12/2013
Varsta : 24
Localizare : Moarta

"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: "Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..."   "Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Feb 28, 2014 1:05 pm

psychotyc bitch. a scris:
~Zale~ a scris:
psychotyc bitch. a scris:
Um deci... cu toată sinceritatea mi-a fost super greu să citesc tot din cauza multitudinii de emoticoane și a imaginilor. Știi..ar fi indicat ca în loc să pui mesaje să descrii persoanele/ obiectele respective și eventual să pui la final imaginile în linkuri, nu printre rânduri pentru că arată inestetic. En fine, asta-i părerea mea.
Apoi sunt destul de multe greșeli și cum am mai întâlnit din nou prea mult dialogi și prea puțină narațiune/descriere, aproape deloc, încearcă cum ți-am spus mai sus să descrii personjaele, emoțiile lor, ceea ce se petrece în jur...orice.


Draga,daca as face cum spui tu,la scola ce ai mai face?Greselile...hmm..scuza-ma te rog ca nu pot sa scriu prea bine..sti tu...tastatura mea e nebuna..serios acum..tu la scoala ce faci daca aici ai atatea reguli?Tu fa-ti povestile cum sti/vrei si lasa-ma sa imi fac treaba cum stiu eu.Si apropo:eu nu te oblig sa imi citesti/comentezi povestea Kiss
"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 Avatar
Sper ca pe asta s-o poti citi
"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 Right


Nu mai sunt la școală, ”dragă”. Am încercat să te ajut să scrii mai bine, dar tu scrii în continuare exact la fel, ceea ce dovedește că nu vrei să evoluezi și și să rămâi la stadiu de...grădiniță ca să zic așa, că altfel nu văd o explicație pentru dorința de a pune o puzderie de emoticoane.


ps: Inteligence is indeed sexy, but only when it exists. ;)And I am not an idiot, I am a mean person, see the difference ? I don t think so. Pe tine te bate româna, așa că nu încerca să mă ”dobori” cu citate în engleză, nu de alta...dar nu câștigi nimic.


Numai tu spui asta si nu sunt obligata sa respect ce spui tu.Normal ca n-am stiut ca nu mai esti la scoala.Daca nu mai raspundeai la mesaje si inghiteai ce am spus se vedea.Asa procedeti ca unul de gradinita.Se pare ca tu ai mai multe de invatat de la mine de cat eu de la tine.Ti-as mai pune o poza...da vad ca nu o poti citi. :lol!: :afro: :flower: 
Sus In jos
~Zale~
Incepator
Incepator
~Zale~

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 33
Data de inscriere : 30/12/2013
Varsta : 24
Localizare : Moarta

"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Capitolul ll:Descoperirea trecutului   "Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Feb 28, 2014 1:14 pm

Am gasit o barca,si am plecat.Cand am ajuns,ne-am cazat la un hotel:
-Si cat o sa stam aici?ma intreaba Cata in timp ce cara bagajele in camera. :lol!: 
-Pana o sa primim un semn.spun eu in timp ce ma asezam pe un scaun care s-a dovedit foarte comfortabil.
-De la?
-Poti sa nu mai pui atatea intrebari?Incerc sa gandesc!
Timp de doua minute nu a vorbit nimeni.In al treilea a sunat telefonul:
-Alo?spun eu mai serioasa ca niciodata.
-Zale?Sunt inspectorul Will.Erai prietena cu madame Popescu,colonelul Hubburd,Stefan Creanga si Maya Socks?
-Da.Ce s-a intamplat?
-Au murit toti.Ai ceva de-aface cu asta?
-Nu.Eram prieteni.Nu inteleg.spun eu in timp ce ma asezam la loc,socata.
-Bine.Asta vroiam sa stim.O zi buna!
-O zi buna.
Eram de-a dreptul socata.Nu puteam sa inteleg cine i-a omorat.
-Asta este semnul.spun eu.

Este  :SS: dar atat am putut scrie pe moment.Vreau sa stiu daca mai pun  :SN: deci  :SP: 


Sus In jos
Rozalinda
Incepator
Incepator
Rozalinda

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 20
Data de inscriere : 24/02/2014
Varsta : 25
Localizare : In marea mea de sange

"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: "Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..."   "Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Feb 28, 2014 2:06 pm

Baga mext surioara.
Ps mama e mereu cu tine :SN: 
Sus In jos
♕ DramaQueen
Avansat
Avansat
♕ DramaQueen

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 93
Data de inscriere : 27/02/2014
Localizare : On a fucking rainbow seeing unicorns and smoking some weed :3

"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: "Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..."   "Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Feb 28, 2014 2:58 pm

@Zele.... Zale.... whatever
In mod normal ti-as spune ceva de dulce pentru ca meriti din plin. Nu imi pasa cati ani si nici nu vreau sa stiu dar suta-n mie nu cred ca ai 20 cat are ea si mai ales ca ca ea stie romana spre deosebire de tine. Si o sa o spun eu inaintea ei pentru ca eu o sa o spun mai cu frumosul decat ar spune-o ea: ma bitch nu o sa taca niciodata cand cineva se leaga de ea. Iti sugerez asadar sa ai gura putin mai mica pentru ca de indimidat nu o sa reusesti sa o faci.

Si acuma revenint la postul tau:
~A pune poze/fotografii intr-un text (sau dialog in cazul tau) dovedeste ca nu ai capacitatile necesare pentru a scrie un text. Nu am apucat sa citesc toate fic-urile scrise de ceilalti useri, dar din ceea ce am vazut in mare nu au pus poze ca sa dovedeasca cum arata un personaj sau un loc, casa, etc, chiar daca nu sunt printre cele mai stralucite descrieri.
~In locul acelor emoticoane ai  fi putut foarte bine sa descrii sentimentele pe care le aveau personajele tale, trairile lor, sa vezi lumea lor prin ochii lor caci pana la urma asta inseamna sa scrii un fic (si in acelasi timp sa faci si rpg dar asta e de acuma alta poveste) si astfel ma intorc din nou la ceea ce am spus la punctul anterior asadar reciteste-l daca nu intelegi unde bat.
~Legat de ultima partea a povestii (ca sa ma leg si de ea intr-un fel sau altul) chiar nu am ce sa spun. M-a lasat fara cuvinte si nu lua asta ca fiind ceva bun. Incearca totusi sa tii cont ce ceea ce ti-am spus atat eu cat si ma bitch si poate o sa fie mai bine. Daca nu... atunci ramani in continuare pe intuneric in pestera ta din munti.


DQueen terminat :3
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: "Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..."   "Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Feb 28, 2014 3:04 pm

Zale mai bine ar trebui sa ai respect fata de Bitch. Ea doar vrea sa te ajute,atata tot. Nu o lua in nume de rau. Very Happy 
Sus In jos
psychotyc bitch.
Expert
Expert
psychotyc bitch.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 114
Data de inscriere : 26/02/2014
Localizare : in hell

"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: "Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..."   "Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Feb 28, 2014 3:06 pm

Copile... nu am nimic de învățat de la tine, că emoticoane știu să pun și eu, nu trebuie să am facultate să o fac. Te-a criticat soața mea mai sus și eu nu mă mai repet, dar pe bune, învață să asculți de ăia mai mari ca tine, ca au și ei o experiență, nu te mai da cu stea în frunte că devii penibilă sincer îți spun.
Sus In jos
~Zale~
Incepator
Incepator
~Zale~

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 33
Data de inscriere : 30/12/2013
Varsta : 24
Localizare : Moarta

"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: "Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..."   "Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Feb 28, 2014 5:08 pm

Vai!Si..are 20 de ani?Si de ce ar trebui sa ma intereseze pe mine?Faptul ca ai spus cati ani are..nu ma priveste.Pun imagini in texte pentru ca asa vreau.O sa ma repet:nu suntem la scoala!Va vaitati atat de mult.. :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: Razz Razz Razz 
Sus In jos
~Zale~
Incepator
Incepator
~Zale~

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 33
Data de inscriere : 30/12/2013
Varsta : 24
Localizare : Moarta

"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: "Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..."   "Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Feb 28, 2014 5:11 pm

♕ DramaQueen a scris:
@Zele.... Zale.... whatever
In mod normal ti-as spune ceva de dulce pentru ca meriti din plin. Nu imi pasa cati ani si nici nu vreau sa stiu dar suta-n mie nu cred ca ai 20 cat are ea si mai ales ca ca ea stie romana spre deosebire de tine. Si o sa o spun eu inaintea ei pentru ca eu o sa o spun mai cu frumosul decat ar spune-o ea: ma bitch nu o sa taca niciodata cand cineva se leaga de ea. Iti sugerez asadar sa ai gura putin mai mica pentru ca de indimidat nu o sa reusesti sa o faci.

Si acuma revenint la postul tau:
~A pune poze/fotografii intr-un text (sau dialog in cazul tau) dovedeste ca nu ai capacitatile necesare pentru a scrie un text. Nu am apucat sa citesc toate fic-urile scrise de ceilalti useri, dar din ceea ce am vazut in mare nu au pus poze ca sa dovedeasca cum arata un personaj sau un loc, casa, etc, chiar daca nu sunt printre cele mai stralucite descrieri.
~In locul acelor emoticoane ai  fi putut foarte bine sa descrii sentimentele pe care le aveau personajele tale, trairile lor, sa vezi lumea lor prin ochii lor caci pana la urma asta inseamna sa scrii un fic (si in acelasi timp sa faci si rpg dar asta e de acuma alta poveste) si astfel ma intorc din nou la ceea ce am spus la punctul anterior asadar reciteste-l daca nu intelegi unde bat.
~Legat de ultima partea a povestii (ca sa ma leg si de ea intr-un fel sau altul) chiar nu am ce sa spun. M-a lasat fara cuvinte si nu lua asta ca fiind ceva bun. Incearca totusi sa tii cont ce ceea ce ti-am spus atat eu cat si ma bitch si poate o sa fie mai bine. Daca nu... atunci ramani in continuare pe intuneric in pestera ta din munti.


DQueen terminat :3

Hmm..reciteste textul :lol!: 
Sus In jos
psychotyc bitch.
Expert
Expert
psychotyc bitch.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 114
Data de inscriere : 26/02/2014
Localizare : in hell

"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: "Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..."   "Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Feb 28, 2014 5:31 pm

Eu cred că trebuie să recitești tu ce ți-a scris ea...
Sus In jos
♕ DramaQueen
Avansat
Avansat
♕ DramaQueen

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 93
Data de inscriere : 27/02/2014
Localizare : On a fucking rainbow seeing unicorns and smoking some weed :3

"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: "Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..."   "Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Feb 28, 2014 5:31 pm

Nu pot sa cred. Neutral. Nu imi gasesc puterea sa iti mai raspund cu ceva. Hai sa facem altfel lucrurile. Ramai in pestera ta, pe intuneric, departe de civilizatie dar explicam un singur lucrur: pentru ce Doamne iarta-ma te mai duci la scoala, pierzi de-aiurea 6 ore in fiecare zi daca tot ca un copil intarziat mintal scrii? Neutral. Tu chiar nu ai prins idea nu? Ai impresia ca eu si cu ma bitch suntem impotriva ta, nu? Ca nu ne place cum scrii si chestii din astea, nu? Ei bine sa stii ca nu e asa dar modul tau de a scrie un fic in halul asta lasa mult de dorit.
Sus In jos
Continut sponsorizat





"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: "Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..."   "Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..." - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
"Ai fost pe Insula?Ce coincidenta!Si eu ..."
Sus 
Pagina 3 din 4
 Subiecte similare
-
» Insula tipetelor
» Insula papusilor
» Poveglia,insula bantuita
» Insula Papusilor Posedate(Legenda)
» Poantele intunericului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE FINALE ★ :: Povești blocate-
Mergi direct la: