Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Nøapte de grøaza

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
† Neon LIGHT †
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
† Neon LIGHT †

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 437
Data de inscriere : 29/10/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe pamant

Nøapte de grøaza - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nøapte de grøaza   Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Mar 06, 2014 12:24 pm

Inca o parere si bag next-ul Smile
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



Nøapte de grøaza - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nøapte de grøaza   Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Mar 06, 2014 12:55 pm

:SN: :SN: :SB: :SB: :SB: :S+: :S+: :SM: :SM: :SSB: 
Sus In jos
AnimeCosmin
Spammer
Spammer
AnimeCosmin

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1052
Data de inscriere : 29/12/2013
Varsta : 21
Localizare : In lumea Anime

Nøapte de grøaza - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nøapte de grøaza   Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Mar 06, 2014 1:50 pm

nu vezi ca ai mai multe pareri? n ext sau vin cu drujba muhahahha *tusit*
Sus In jos
3rikTheErik
Avansat
Avansat
3rikTheErik

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 61
Data de inscriere : 13/03/2014

Nøapte de grøaza - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nøapte de grøaza   Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Mar 16, 2014 3:23 pm

NEXT
Vreau
Next
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



Nøapte de grøaza - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nøapte de grøaza   Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Mar 16, 2014 3:42 pm

Next Neon Razz . Dureaza cam mult Very Happy
Sus In jos
† Neon LIGHT †
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
† Neon LIGHT †

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 437
Data de inscriere : 29/10/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe pamant

Nøapte de grøaza - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nøapte de grøaza   Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Mar 17, 2014 7:13 pm

....Si asa ghemuit pe acel scaun rece imi petrec tot drumul,din nou natura de afara se schimba instantaneu,din padure intr-un camp cu iarba vestejita,copacii uscati pe ici pe colo si nici urma de animal.
Inca se vedea padurea din spate,iar un caine negru iesise alergand pe camp,era foarte rapid ajunsese deja autobuzul nostru.Era a doua oara cand vazusem cainele,si stiam legenda ca daca il vezi de trei ori vei muri,dar de ce primul vazut era mort?
Pierdut in ganduri,observ ca disparuse.
??-Buna,scuze pot sa ma asez aici?
Tresar si imi dau castile si incerc sa fiu cat mai politicos.
E-Da,sigur..
Se asezase cu un scaun mai departe de mine,cred ca astepta pe cineva de aceea lasase un scaun liber.
Ideea imi fusese aprobata cand spre scaunele din spate se apropia un sportiv din aVIIIa.
Se asezase si incepu sa discute cu aceea fata,incercam sa nu aud,dar curios cum eram nu puteam rezista tentatiei,dar cand sa ma intorc putin,totul se oprise.
Autobuzul era pe loc,iar cei doi nu se mai miscau,ma indrept spre Diana,ea era cu capul pe geam plangand.
E-Ce ai?Ai observat ce se intampla in jur?
Isi ridica capul si se oprise instantaneu.
E-Ce e?Heiii!
Ma aplec spre geam,inima parca mi se oprise.....
Din nou el,o masina trecusera iar el disparuse.Totul revenise la normal,aproape tot.
D-Ce a fost asta?
E-Nu stiu dar trebuie sa ajungem mai repede in tabara.....
In sfarsit ajunsesem,acolo....

°•^•^°^•^°
Scuze ca a durat asa mult dar ma c-am parasit inspiratia,dar acum I'am back & fresh
°^°^•°°•^°°^°°•^•
Sus In jos
† Neon LIGHT †
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
† Neon LIGHT †

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 437
Data de inscriere : 29/10/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe pamant

Nøapte de grøaza - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nøapte de grøaza   Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Mar 21, 2014 6:34 pm

.... La intrare ne intampinase o doamna in costum negru,cu ochelari si parul prins in coc.Doar un moment mia fost de ajuns si am aruncat o privire in ochii ei negri ca noaptea.Vroiam sa-mi i-au gandul,doar pentru putin sa ma distrez,si reusisem.Imi pusesem bagajele intr-o caba cu 6 baieti si plecasem cu Diana prin prejurimi.
P.I-Nu va indepartati prea mult bine copii?
E-Bine,doamna...
Totul era linistit soarele iesise putin dintre norii cenusii,iar prin brazii din padure adia putin vantul.
D-As fi vrut sa venim aici doar sa ne distram,nu pentru....
E-Da,si eu,dar acum nu mai putem da inapoi .....
Ne intinsesem pe iarba verde-galbuie care inca era putin uda de la o ploaie recenta.
E-Ce vorbeai azi cu fostu'?
D-Nimic,zicea ca vrea sa ne impacam..
Nici nu incepusem o alta fraza ca Night alergase spre noi.
E-Sa intamplat ceva?
D-Il cunosti?
N-Sa zicem ca da,haideti ne cheama prof.Ionescu pe toti.
El incepuse sa alerge inapoi,iar eu si Diana o luasem mai incet.
D-De unde-l cunosti?
E-Nici nu vrei sa stii....
Eram in spatele randului,cand la geamul uneia din cabane perdeaua se misca,parca cineva vroia sa ne vada,cand din spatele meu se auzea un sunet.
N-La ce esti asa concentrat?
Ma intorsesem o clipa iar in a doua persoana disparuse.
E-La nimic.....doar ma uitam prin imprejur...

♠♠♠♠♠♠
°•°•°•°°•°•°•°•°•°•°•°•°
Astept pareri
°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°
♦♦♦♦♦
Sus In jos
Alexy si Byby
Spammer
Spammer
Alexy si Byby

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1107
Data de inscriere : 21/01/2014
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti

Nøapte de grøaza - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nøapte de grøaza   Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Mar 26, 2014 2:21 pm

Next
Sus In jos
† Neon LIGHT †
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
† Neon LIGHT †

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 437
Data de inscriere : 29/10/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe pamant

Nøapte de grøaza - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nøapte de grøaza   Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Mar 26, 2014 2:43 pm

Ma mir ca mai urmareste cineva povestea Smile
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



Nøapte de grøaza - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nøapte de grøaza   Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Mar 26, 2014 2:48 pm

:SN: :SL: :SN: :SN: :SN: :SL: :SL: :S+: :S+: :SB: :SB: :SB: :SSB: :SSB: 
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nøapte de grøaza - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nøapte de grøaza   Nøapte de grøaza - Pagina 4 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Nøapte de grøaza
Sus 
Pagina 4 din 5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE FINALE ★ :: Povești blocate-
Mergi direct la: