Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Aveţi grijă cu jucăriile vechi...

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Đrop Đeađ
Avansat
Avansat
Đrop Đeađ

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 52
Data de inscriere : 06/01/2014
Varsta : 24
Localizare : .

Aveţi grijă cu jucăriile vechi... Empty
MesajSubiect: Aveţi grijă cu jucăriile vechi...   Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitimeVin Ian 31, 2014 3:37 pm

Probabil că nu sunt singura care noaptea , târziu când nu poate să doarmă işi imaginează diferite lucruri ce probabil nu se vor intâmpla niciodată , dar acum nici să mai adorm nu vreau.. , şii...acum că v-am atras atenţia , cred că ar trebuii să mă pun pe compus , no ..? Bine , fie.. Era o seară destul de normală , eram singură in casă şi ca de obicei mă plictiseam de moarte , am stat la televizor până la 23 : 54 şi apoi am aţipit , nu după mult timp am auzit că cineva bate in geam , crezând că e un copac , vântul , sau orice altceva nu am băgat sunetul ăla in seamă prima dată , insă nu se oprea , intr-un final m-am dus să văd ce se intâmplă şi ce credeţi că era ? Vechea mea păpuşăăă , ah , cât am căutat-o . O iau in braţe şi merg in pat uitând de bătăile in geam . A doua zii , ameţită cum eram nu am băgat nimic in seamă şi am mers direct la baie să-mi dau cu nişte apă pe faţă , mă frec puţin la ochi şi apoi trac un ţipăt de să m-audă şi mama de la servici , norocul nostru că vecinii au murit , e o casă ,,foaarte'' sigură .. Neutral . Pe oglindă era scris cu ceva roşu , nu ştiu sigur ce , şi mirosea peste tot a hoit , văzând că in colţul băii unde era cada miroase mai urât , dar imi era prea frică să verific , imi strig căţelul dar nu era nicăieri , incepeam să-mi fac griji... M-am dus incet in cameră , imi caut păpuşica , abia găsită in seara precedentă dar nu mai era nimic in pat , doar nişte urme de sânge şi nişte blană...Stai , blană ?! Oh nu , Rex............
Sus In jos
AnimeCosmin
Spammer
Spammer
AnimeCosmin

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1052
Data de inscriere : 29/12/2013
Varsta : 21
Localizare : In lumea Anime

Aveţi grijă cu jucăriile vechi... Empty
MesajSubiect: Re: Aveţi grijă cu jucăriile vechi...   Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitimeVin Ian 31, 2014 6:48 pm

next
Sus In jos
Đrop Đeađ
Avansat
Avansat
Đrop Đeađ

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 52
Data de inscriere : 06/01/2014
Varsta : 24
Localizare : .

Aveţi grijă cu jucăriile vechi... Empty
MesajSubiect: Re: Aveţi grijă cu jucăriile vechi...   Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitimeSam Feb 01, 2014 7:53 pm

-Nu inţeleg , ce fel de psihopat ar face aşa ceva ? Bietul meu căţel , trebuie să o sun pe mama..
Fata se duce să ia telefonul fix dar vede că firul de telefon e tăiat iar mobilul este inchis in sertar ..
- Ce pot să fac acum ?! O să mă duc la prietena mea şi o să o rog pe mama ei să sune poliţia ..
Fata aleargă la uşă dar ca şi prin minune păpuşa apare in faţa ei , rezemată de uşă .
-Hei , aici erai .. oare cum ai ajuns aici , ce fel de hoţ fură păpuşi ca apoi să le lase in faţa uşii.. ?
Iţi ia păpuşa in braţe şi işi ia o haină mai groasă , dar ce să veezi , nu mai găsea cheile de la uşă . Enervată iţi intreabă sarcastic păpuşa :
'' Tu ai luat cheile , nu ?! ''
Păpuşa : Deci m-ai văzut..
* Fata aruncă păpuşa cât colo şi incepe să ţipe *
Fata : D..d..dar.. eşti o păpuşă , cum de poţi vorbii ?!
Păpuşa : Nu sunt o simplă păpuşă , sunt una blestemată , ce pe deasupra vrea şi răzbunare ..
Fata  : Pe cine vrei să te răzbuni ?
Păpuşa : Pe voi , oamenii... am trâit mii de ani şi totuşi aceeaşi poveste se repetă , când sunteţi mici ţineţi foarte mult şi imi spuneţi că nu mă veţi lăsa niciodată dar peste câţiva ani mă faceţi dispărut , dacă mă mai găsiţi vreodată ţineţi la mine incă câteva zile iar apoi iar mă uitaţi .. acum e vremea răzbunării !!  
Păpuşa luă un cuţit şiii.........  :SP:   :SP:   :SP:
Sus In jos
Ruky
Expert
Expert
Ruky

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 110
Data de inscriere : 14/12/2013
Varsta : 22
Localizare : calatoresc mult

Aveţi grijă cu jucăriile vechi... Empty
MesajSubiect: Re: Aveţi grijă cu jucăriile vechi...   Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitimeDum Feb 02, 2014 6:13 pm

tare ma , bravo :SB:
Sus In jos
Diana
Veteran
Veteran
Diana

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 278
Data de inscriere : 16/09/2013
Varsta : 109
Localizare : În spatele tău...

Aveţi grijă cu jucăriile vechi... Empty
MesajSubiect: Aveţi grijă cu jucăriile vechi..   Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitimeDum Feb 02, 2014 10:02 pm

:SN: :SN: :SN: :SB: 
Sus In jos
Đrop Đeađ
Avansat
Avansat
Đrop Đeađ

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 52
Data de inscriere : 06/01/2014
Varsta : 24
Localizare : .

Aveţi grijă cu jucăriile vechi... Empty
MesajSubiect: Re: Aveţi grijă cu jucăriile vechi...   Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitimeJoi Feb 06, 2014 9:34 pm

Păpuşa luă un cuţit şi il aruncă in fetiţă insă ratează şi ii taie decât o şuviţă de păr .
Fata : Să ştii că nu trebuie să faci asta , o să am grijă de tine , promit !
Păpuşă : Mda , toţi spuneţi asta , o să incerci să mă distrugi cu prima ocazie .
Fata : Nu-i adevărat !
Păpuşa : Mdea , nu mai incerca , doar imi pierzi timpul , am destulă lume de ucis , ştii .
~ Fata fuge sus pe scări şi se incuie in cameră~
Papuşa : Ieşi ieşi de unde te-oi ascundee...
Sus In jos
galeria54
Incepator
Incepator
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 42
Data de inscriere : 03/02/2014

Aveţi grijă cu jucăriile vechi... Empty
MesajSubiect: Re: Aveţi grijă cu jucăriile vechi...   Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitimeSam Feb 08, 2014 4:47 pm

Baga  :SN: .
Eu iti dau un  :SL:  si un :S+: 



 :SB: 
Sus In jos
psychotyc bitch.
Expert
Expert
psychotyc bitch.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 114
Data de inscriere : 26/02/2014
Localizare : in hell

Aveţi grijă cu jucăriile vechi... Empty
MesajSubiect: Re: Aveţi grijă cu jucăriile vechi...   Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitimeSam Mar 15, 2014 1:48 am

Hm... ai destule scăpări, dar față de restul poveștilor pe care le-am citit aici cu siguranță a ta e mult mai reușită și mult mai bine scrisă gramatical. Aș avea o singură obiecție / sugestie ... nu mai scrie cu X/Y : replică, ci - replică, spuse/zise/îngână/murmură/alte verbe e genul X/Y pentru că așa ar fi mai...ugh, corect.
Sus In jos
♫Medi♫
Veteran
Veteran
♫Medi♫

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 150
Data de inscriere : 05/07/2014
Varsta : 25
Localizare : in spatele tau cu un cutit in mana deci AI GRIJA!!

Aveţi grijă cu jucăriile vechi... Empty
MesajSubiect: Re: Aveţi grijă cu jucăriile vechi...   Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitimeDum Iul 06, 2014 7:33 pm

:SB: baga  :SN: 
Sus In jos
Đrop Đeađ
Avansat
Avansat
Đrop Đeađ

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 52
Data de inscriere : 06/01/2014
Varsta : 24
Localizare : .

Aveţi grijă cu jucăriile vechi... Empty
MesajSubiect: Re: Aveţi grijă cu jucăriile vechi...   Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitimeMar Aug 12, 2014 3:22 pm

* Scuze că nu am mai postat Laughing *
Fetiţa - Nu trebuie să fie aşa ! Poţi să ai incredere in mine !
Păpuşa - Fie..iţi dau o şansă dar deschide te rog uşa ca să putem vorbii .
Fetiţă - N..nu.. adică .. aşteaptă puţin..
Păpuşa - Nu-mi pune răbdarea la incercare , pramatie ! Ieşi o dată !
Fetiţa - ...
In cameră nu se mai auzii nimic aşa că păpuşa incepu să spargă uşa.
Păpuşa - Pregăteşte-te să mori !
In cameră nu era nimic.. geamul era deschis iar perdelele erau fluturate de vânt..
De afară se aude un zgomot aşa că păpuşă se uită pe geam şi văzu......
....
 :SP: 
Sus In jos
Continut sponsorizat





Aveţi grijă cu jucăriile vechi... Empty
MesajSubiect: Re: Aveţi grijă cu jucăriile vechi...   Aveţi grijă cu jucăriile vechi... I_icon_minitime

Sus In jos
 
Aveţi grijă cu jucăriile vechi...
Sus 
Pagina 1 din 5
 Subiecte similare
-
» Aveti grija cu cine va imprieteniti!!!!!!!!!!!!!!!
» AI GRIJA LA CINE SUNI
» Aveti intrebari?
» Ce putere supranaturala ati vrea sa aveti? :3
» Michael Jacksom traieste (Nu merge dak nu aveti sunet)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază :: Povești de groază - SCURTE-
Mergi direct la: