Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 ZIUA DE VINERI CU MINE #2 Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house

In jos 
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator
avatar



ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  Empty
MesajSubiect: ZIUA DE VINERI CU MINE #2 Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house    ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  I_icon_minitimeVin Ian 24, 2014 3:08 pm

Salut oamnei buna,m-am decis sa va spun cum ma joc eu THE HOUSE. La sfarsit va dau si link-ul.
Esteziua de vineri,adica azi. E ora 13:40. Eu ma plictiseam si nu stiam ce sa mai fac. Deodata mi-a venit o idee. Am decis sa ma joc THE HOUSE. M-am pus la calculator si am cautat pe net. Acu...sa incepem jocul.
-Prima camera: Dining room. Hmmm...interesant. Nu o sa-mi fie frica. E cineva acasa!? Nimeni?! Bine,pa! Adica...hai sa lasam frica deoparte si sa o vanam pe Miss Maria. Sa dam click pe aceasta imagine facuta de Miss Maria cand avea ea doar 5 anisori. Mdea...interesant. Si tot dam pana...interesant...pana cand din tavan cade o minge si poza se sparge.
**Dupa 1 minut**
-Sa dam din nou click pe poza. Ce dracu?! S-o spart mingea?! Stiam eu ca ii MADE IN CHINA! Ia stai...ce e cu acel corp la geam faracap?! Dispari!!!!
Corpul fara cap a disparut.
-Pfff...acu sa dam din nou click pe poza.........NUUUUUUUUU!!!! CAPUL CORPULUI FARA CAP!!! (ce penibil suna). Hai in cealalta camera!
A doua camera: The bathroom.
-Suntem in baie. WC-ule tu vi cu mine!  :lol!: Adica...stai aici,poate ai microbi de la fantome.
Pe oglinda era o hartie pe care scria:
"Happy Birthday Mom!
We know that you're suffer from illnes...But we're sure that you will be fine soon. Love you.
"
-Mda...multumesc anticipat...chiar daca nu ii ziua mea si chiar daca nu sunt eu ma-ta :lol: Acu sa fim seriosi. Dam clickpe toate lucrurile posibile.
**Peste 3 minute**
-Sa dam click pe aceasta cutie dupa ce am dat click inca odata.NUUUUUUUUUUUUUU!!! Miss Maria la geam!! Du-tie in pat copchila lui Dumniezau!!! No binea...sa vezi ce-ti fac! Acu dau click pe WC dupa ce am facut pe mine. In cada e sange! Sa dam din nou click pa WC. Mda..s-o infundat WC-ul cu sange. Acum...dam click pe foaia care nu mai are nimic scris pe ea si dupa dam click pe cutie. Aoleu!!! Miss Maria!!!! Doamne!!! ASA! Freaca-ti mana aia superba pe camera de filmat! Next!
A treia camera: The kitchen
-Ok...o papusa...un calendar si pe acest calendar e incercuita data 5 Martie,Vineri. Atunci o sa mor eu,pe acea data. Sa dam click pe papusa lui Miss Cucoana Maria. Aoleu...mai frumos e fundul lui Gaga decat papusa. :shock: Sa fim seriosi...pacat ca eu nu pot sa fiu serioasa. :lol: Dam click pe papusa de 100 de ori si pe calendar. Doamne...dar frumos mai canta Miss Maria.(dupa ce am dat din nou click pe calendar s-a auzit ceva) Acum dam click pe papusa si din nou Miss Maria ne canta. :roll: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! MISS MARIA E LA USA!!!!!!!! SARIM PE GEAM!!!!!! Oh,doamne...Du-tie cu Dumniezau inainte copchila! CE?! Am luat din nou papusa si pe perete mi-a aparut o umbra! Miss Maria...again :roll: . Doamne...sa continuam. Un card cazut din tavan? Ciudat...dam click pe el. "Student I.D. card. Name: Miss Maria S. Julie" Interesant...acu sa lasam cardul. Dam click pe toate obiectele de acum. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!! MISS MARIA II SPANZURATA!!!! NUUUUUUUU!!! CE I-AM FACUT DE IMI BANTUIE CASA!!!!!?? NEXT PANA NU MOR!!!!
A patra camera: The Living room.
-Pe perete e un tablou cu presedintele Rusiei iar pe jos e un casetofon cu melodiile lui Lady Gaga. Dam click pe ele..desigur! :bounce: 
**Peste 30 de secunde**
-Dam click din nou pe tablou. Ce dracu??! Si-a miscat ochii?!!!! :shock: :shock: :shock: Sa continuam. Dam click pe casetofon dupa de doua ori petablou si...PAM...cade tabloul. Dupa tablou este o gaura in perete. Acolo e o foaie si un pistol. Luam pistolul si lasam foaia pe care era scris "Fermier caut nevasta". BAAAII!!! Ce mama naibi?! Mi-a trecut prin fata o silueta si credeam ca e Codrin Bradea imbracat in alb 👅 . Luam tabloul. Doamne!! Ii curge sange!! Sunati SMURFUL!! Sa dam click pe el.......NUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!! Am omorat presedintele Rusiei!!! Daca va intreaba cineva de o fata care a omorat presedintele Rusiei...NU STITI NIMIC!
Cam atat pentru astazi. Nu mai fac si ultimul nivel,acolo o sa aveti o surpriza. Va las pe voi sa vedeti ce surpriza aveti la sfarsit. Daca va spun eu nu mai este surpriza si e pacat.
Link-ul: jayisgames.com/games/the-house/ [daca nu am pus link-ul corect...nu ii vina mea 👅 ]
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  Empty
MesajSubiect: Re: ZIUA DE VINERI CU MINE #2 Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house    ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  I_icon_minitimeVin Ian 24, 2014 3:52 pm

Este ca un episod de vlogg-ing , dar scris , nu filmat Laughing  :lol!: :lol!: :study: :SD: :SC: 
Sus In jos
Alex.
Administrator
Administrator
Alex.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.
10 ani
10 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1321
Data de inscriere : 26/07/2013
Varsta : 24
Localizare : Brasov

ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  Empty
MesajSubiect: Re: ZIUA DE VINERI CU MINE #2 Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house    ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  I_icon_minitimeVin Ian 24, 2014 3:59 pm

:lol!: :lol!: :lol!: 
Sus In jos
† Neon LIGHT †
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
† Neon LIGHT †

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 437
Data de inscriere : 29/10/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe pamant

ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  Empty
MesajSubiect: Re: ZIUA DE VINERI CU MINE #2 Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house    ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  I_icon_minitimeVin Ian 24, 2014 8:06 pm

Tare. Smile
Sus In jos
Bulinaandrei
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Bulinaandrei

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 328
Data de inscriere : 04/09/2013
Varsta : 24
Localizare : drunkland

ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  Empty
MesajSubiect: Re: ZIUA DE VINERI CU MINE #2 Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house    ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  I_icon_minitimeLun Ian 27, 2014 11:09 am

"capul corpului fara cap"?? Serios Miha? Smile Razz foarte misto Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  Empty
MesajSubiect: Re: ZIUA DE VINERI CU MINE #2 Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house    ZIUA DE VINERI CU MINE #2  Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house  I_icon_minitime

Sus In jos
 
ZIUA DE VINERI CU MINE #2 Miss Maria imi bantuie casa-playgame the house
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ZIUA DE VINERI CU MINE #4- Internetul...
» ZIUA DE VINERI CU MINE #1 Black Christmas
» ZIUA DE VINERI CU MINE #3-Exista Slender Man?
» Eu si Miss Maria(parodie)
» Casa Unde Bantuie Raul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ DIFERITE CATEGORII ★ :: Altele-
Mergi direct la: