Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor

In jos 
AutorMesaj
Razvan Popa
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Razvan Popa

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 323
Data de inscriere : 21/11/2013
Varsta : 22
Localizare : Calafat

Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor Empty
MesajSubiect: Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor   Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor I_icon_minitimeSam Dec 07, 2013 7:59 pm

Radu s-a intors.De data aceasta,cu tatal lui.Raul a revenit.
Eu,Gabi si Alex eram fericiti ca am scapat cu viata din acel cosmar,dar acesta fusese doar inceputul.Cand ne uitam la televizor,in fata noastra au aparut Radu si tatal sau.Atunci ne-am dat seama ca nu scapasem de Radu.Ba chiar l-am infuriat.
Daca vreti sa continui,lasati-mi un comm mai jos.:SR: 
Sus In jos
valorosulvalorosu
Membru
Membru
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1
Data de inscriere : 06/12/2013

Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor Empty
MesajSubiect: Re: Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor   Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor I_icon_minitimeDum Dec 08, 2013 9:35 am

:SN: :SN: :SN: baga:SN: 
Sus In jos
† Neon LIGHT †
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
† Neon LIGHT †

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 437
Data de inscriere : 29/10/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe pamant

Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor Empty
MesajSubiect: Re: Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor   Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor I_icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 9:29 am

Next Smile
Sus In jos
Razvan Popa
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Razvan Popa

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 323
Data de inscriere : 21/11/2013
Varsta : 22
Localizare : Calafat

Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor Empty
MesajSubiect: Re: Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor   Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor I_icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 1:08 pm

"V-a fost dor de noi?"Radu a scos un cutit si l-a injunghiat pe alex De 13 ori in stomac.Apoi,tatal lui Radu l-a aruncat pe Alex de tavan iar apoi l-a aruncat jos.In 2 sec. au disparut si totul a revenit la normal.
eu:Alex,esti bine?
Alex era mort.Nu mai aveam ce sa facem.Am ingropat trupul lui Alex in cimitir si nu am spus nimanui ce s-a intamplat.Am incercat sa dormim dar ne era prea frica.Am vazut o umbra la geam care parea a avea un cutit in mana.Dupa 1 min. a disparut.De afara s-a auzit un tipat.Dar tipatul era de un copil.M-am dus sa ma uit pe geam,dar ce am vazut mi-a taiat respiratia.Mortii din cimitir veneau si navaleau catre blocul lui Gabi.Am baricadat toate usile si am legat o sfoara de calorifer ca sa coboram pe ea pana la parterul blocului.Dar era o problema.Cand am coborat sfoara ne-a dus doar pana la et.1.
eu:Gabi,avem o problema!
Gabi:Ce problema?
eu:Trebuie sa sarim.
Gabi a sarit cu bine dar eu m-iam luxat un picior.M-am ascuns dupa niste blocuri iar Gabi a fugit.Din fericire,niciunul dintre noi nu a murit.Gabi m-a gasit si m-a dus la un spital.Acolo am stat o zi dupa care m-au externat.Am vrut sa sunam un prieten care sa ne ajute.
eu:Dragos,vrei sa ne ajuti sa invingem o forta a raului care vrea sa ma ucida pe mine si p prietenul meu,Gabi?
Dragos:Ok!Cand incepem?
eu:In niciun caz nu incepem noaptea pentru ca atunci se petrec lucrurile paranormale.
Vom incepe la ora...16:00.
Din nu se stie ce motiv,ziua era un adevarat dezastru afara.Ploua,batea vantul incat nici un om de 100kg nu ii putea rezista.Dar noaptea,totul era linistit.Asa ca am decis sa il lasam in pace pe Radu si pe tatal sau.
Dar asta nu i-a calmat.In fiecare noapte simteam o energie negativa in fata.Totul era aproape normal cand intr-o noapte cand ne-am dus la o asa numita casa bantuita cu Maria si cu Dan.Am intrat si nu s-a intamplt nimic.Apoi am vazut un copil.ERA...Stiti voi cine.
Am plecat de acolo fara Dan si Maria.Dimineata cand m-am dus acolo,i-am batuti in cuie de perete.Pe perete scria:"M-am jucat si eu putin cu ei."
Am fugit de acolo si m-am dus la Gabi si la Dragos.
eu:Gabi,unde e Dragos?
Gabi:S-a du la casa aia bantuita.
eu:Ce?
Next la cateva pareri.
Sus In jos
EM0~x
Membru
Membru
EM0~x

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 7
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 25
Localizare : Oriunde

Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor Empty
MesajSubiect: Re: Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor   Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor I_icon_minitimeJoi Dec 12, 2013 2:34 pm

Bravo,  :SL: and  :SN: 
Sus In jos
Razvan Popa
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Razvan Popa

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 323
Data de inscriere : 21/11/2013
Varsta : 22
Localizare : Calafat

Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor Empty
MesajSubiect: Re: Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor   Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor I_icon_minitimeVin Dec 13, 2013 8:52 pm

eu:Ce?Trebuie sa mergem imediat acolo!
Gabi:De ce??
eu:Iti povestesc pe drum.
I-am povestit totul.Am vazut ca la geamul casei aleia statea Dragos,cu o fata zambitoare.Am intrat in casa si am vazut ca la geam era doar corpul lui Dragos,dar fara cap.Apoi am auzit niste pasi pe scari.Ne-am dus acolo si l-am vazut pe Radu.
"Uitati ce masca mi-am facut!"Ne-a aratat capul lui Dragos,dar nu mai avea decat pielea.Era exact ca o masca.Dar era plina de sange.Apoi Radu a disparut.Brusc,ne-am trezit in camera din pod.
"Uitati-i pe cei care au intrat in casa aceasta."Am vazut numai cadavre careerau desfigurate,nici nu pot sa ma gandesc.Apoi,am vazut ca intre cadavrele acelea,era si cadavrul lui Dragos,dar doar o parte din cap.Apoi,a aparut tatal lui Radu impreuna cu 2 barbati,fratii lui.Am iesit pe fereastra si totul a reveni la normal pntru cateva zile.
Imi pare rau ca nu am scris mai mult,dar ma doare capul.Sper sa nu va suparati.
Sus In jos
Iulia
Expert
Expert
Iulia

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 131
Data de inscriere : 19/08/2013
Varsta : 21
Localizare : undeva departe de cosmaruri :/

Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor Empty
MesajSubiect: Re: Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor   Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor I_icon_minitimeVin Dec 13, 2013 11:39 pm

Este draguta, dar pui prea mulri de "Apoi"
Sus In jos
Continut sponsorizat





Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor Empty
MesajSubiect: Re: Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor   Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor I_icon_minitime

Sus In jos
 
Copilul din cimitir a revenit cu un ajutor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» am revenit
» Am revenit!!!!
» am revenit ! :)
» Baba din cimitir
» copilul vampir

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază :: Povești de groază - SCURTE-
Mergi direct la: