Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Jeff the Killer -Povestea intreaga- I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Jeff the Killer -Povestea intreaga- I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Jeff the Killer -Povestea intreaga- I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Jeff the Killer -Povestea intreaga- I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Jeff the Killer -Povestea intreaga- I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Jeff the Killer -Povestea intreaga- I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Jeff the Killer -Povestea intreaga- I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Jeff the Killer -Povestea intreaga- I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Jeff the Killer -Povestea intreaga- I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Jeff the Killer -Povestea intreaga- I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Jeff the Killer -Povestea intreaga- I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Jeff the Killer -Povestea intreaga- I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Jeff the Killer -Povestea intreaga- I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Jeff the Killer -Povestea intreaga- I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Jeff the Killer -Povestea intreaga- I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Jeff the Killer -Povestea intreaga- I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Jeff the Killer -Povestea intreaga- I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Jeff the Killer -Povestea intreaga- I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Jeff the Killer -Povestea intreaga- I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Jeff the Killer -Povestea intreaga- I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Jeff the Killer -Povestea intreaga-

In jos 
AutorMesaj
TheJoker
Avansat
Avansat
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 65
Data de inscriere : 27/10/2013

Jeff the Killer -Povestea intreaga- Empty
MesajSubiect: Jeff the Killer -Povestea intreaga-   Jeff the Killer -Povestea intreaga- I_icon_minitimeLun Noi 04, 2013 10:32 am

După săptămâni de crime inexplicabile , ucigașul necunoscut amenințător este încă în creștere . După ce a fost gasit putine dovezi , un tânăr băiat afirmă că a supraviețuit unul din atacurile criminalului și curaj spune povestea lui .

" Am avut un vis urât și m-am trezit înmiez de noapte ", spune băiatul , " Am văzut că pentru un motiv oarecare fereastra era deschisă , chiar dacă îmi amintesc aceasta a fost închisă înainte de m-am dus la culcare . M-am trezit și a închis -l încă o dată . După aceea , am pur și simplu târât sub capacele și am încercat să mă întorc la somn . atunci am avut un sentiment ciudat , ca și cum cineva a fost cu ochii pe mine . M-am uitat în sus , și aproape a sărit din pat . Acolo , în mică rază de lumină , iluminare de la între perdelele , au fost o pereche de doi ochi acestea nu erau ochi regulate; . au fost de rău augur , cu ochii negri ei au fost marginita la negru și ... pur și simplu pe mine speriată că . . când am văzut gura . un zâmbet lung , îngrozitoare , care a făcut fiecare fir de păr de pe corpul meu se ridice .cifra a fost acolo , ma uit . în cele din urmă , după ceea ce părea pentru totdeauna , el a spus . o fraza simpla , dar a spus într -un mod numai un nebun ar putea vorbi .

" El a spus , " Du-te la culcare. " Am scos un țipăt , asta e ceea ce l-au trimis la El mi-a tras un cuțit , . . Cu scopul de a inima mea a sărit în sus de patul meu l-am luptat înapoi , . Am lovit , am lovit , m-am rostogolit , încercând să bat l de pe mine . Asta e atunci când tatăl meu prins inch omul a aruncat cuțitul , acesta a intrat în umărul tatălui meu . omul , probabil, l-ar fi finalizat , în cazul în care unul dintre vecini nu a alertat poliția .

" Ei au condus în parcare , și a fugit spre ușă . Omul se întoarse și a fugit în jos pe hol . Am auzit o lovitura , cum ar fi spargerea sticlei . După cum am ieșit din camera mea , am văzut pe fereastră , care a fost îndreptat spre partea din spate de casa mea a fost rupt . m-am uitat să -l văd dispărea în depărtare . eu pot să vă spun un singur lucru , nu voi uita niciodată acea față . Acei ochi reci , rele , și că zâmbetul psihotice . Ei nu vor pleca capul meu . "

Poliția sunt încă pe aspectul pentru acest om . Dacă vedeți pe cineva care se potrivește descrierii din această poveste , vă rugăm să contactați departamentul de poliție locală .


Jeff și familia sa tocmai sa mutat într-un cartier nou . Tatăl lui a ajuns o promovare la locul de muncă , și au gândit că ar fi cel mai bine să trăiască într- una din aceste cartiere " fantezie " . Jeff și fratele lui Liu nu a putut plânge , deși . O noua , mai bine casa . Ceea ce nu a fost de a iubi ? Ca ei au fost obtinerea despachetat , unul dintre vecinii lor au venit de .

" Bună ziua ", a spus ea , " eu sunt Barbara , . Eu locuiesc peste drum de tine Ei bine , am vrut doar să introducă eul meu și să introducă pe fiul meu . " Ea se întoarce și cheamă pe fiul ei peste . " Billy , acestea sunt noii vecini . " Billy a spus hi și a fugit înapoi pentru a juca în curtea lui .

" Ei bine ", a spus mama lui Jeff , "Sunt Margaret , iar acest lucru este soțul meu, Peter , și doi fii ai mei , Jeff și Liu . " Fiecare dintre ele s-au prezentat , iar apoi Barbara le-a invitat la ziua fiului ei . Jeff și fratele său au fost aproximativ la obiect , atunci când mama lor, a declarat că le-ar plăcea să . Când Jeff și familia sa sunt efectuate de ambalare , Jeff a crescut cu mama lui .

" Mamă , de ce vrei să ne invita la petrecerea un copil ? Dacă nu ați observat , eu nu sunt un copil prost . "

" Jeff ", a spus mama lui , " Tocmai ne-am mutat aici , ar trebui să ne arate că vrem să-și petreacă timpul cu vecinii noștri Acum , vom merge la petrecere , și cu asta basta . ". Jeff a început să vorbească , dar se opri , știind că el nu a putut face nimic . Ori de câte ori mama lui a spus ceva , a fost definitivă . El a mers în camera lui și trânti pe patul lui . Stătea și se uita la tavan sau atunci când dintr-o dată , el a primit un sentiment ciudat . Nu este atât de mult o durere , dar ... un sentiment ciudat . El a respins ca doar un sentiment aleatoriu . El a auzit mama lui suna -l pentru a obține lucrurile lui , și el a mers în jos pentru ao obține .

A doua zi , Jeff a mers în jos pe scări pentru a obține micul dejun și am pregătit pentru școală . Așa cum stătea acolo , mănâncă micul dejun , el a luat din nou acel sentiment . De data aceasta a fost mai puternică . Acesta ia dat o ușoară durere trăgînd , dar el încă o dată respins . Ca el si Liu terminat micul dejun , au mers până la stația de autobuz . Au stat acolo de așteptare pentru autobuz , iar apoi , dintr-o dată , un copil pe un skateboard sărit peste ele , doar câțiva centimetri mai sus ture lor . Amândoi au sărit înapoi în surpriză . " Hei , ce naiba ? "

Copilul a aterizat și sa întors la ei . El a dat la bord sa patina în sus și a prins -o cu mâinile . Copilul pare să fie de aproximativ doisprezece , unul an mai mic decât Jeff . Poartă o cămașă Aeropostale și blugi rupti .

"Ei bine , bine , bine . Se pare ca avem ceva nou de carne . " Dintr-o dată , a apărut alți doi copii . Unul a fost foarte slab , iar celălalt a fost imens . " Ei bine , din moment ce esti nou pe aici , aș dori să se introducă noi înșine , acolo este Keith . " Jeff și Liu uitat la copil slab . Avea o față narcotizant care le-ar aștepta un ajutor pentru a avea . " Și el e Troy . " Ei au uitat la copil gras . Vorbește despre o cadă de untură . Acest copil arata ca el nu a exercitat , deoarece el a fost crawling .

" Și eu ", a spus primul copil , " am Randy . Acum , pentru toți copiii din acest cartier este un preț mic pentru tariful de autobuz , dacă mă înțelegi . " Liu se ridică , gata pentru a lovi cu pumnul luminile din ochii copil atunci când unul dintre prietenii lui a scos un cuțit pe el . " Tsk , tsk , tsk , am sperat v-ar fi mai cooperant , dar se pare că trebuie să facem acest lucru la fel de greu . " Copilul sa dus la Liu și a luat portofelul din buzunar . Jeff luat din nou acel sentiment . Acum , el a fost cu adevărat puternică , o senzație de arsură . Se ridică în picioare , dar Liu îl făcu semn să se așeze . Jeff l-au ignorat și a mers până la copil .

" Ascultă aici, golanule , da înapoi portofelul meu frate sau altceva . " Randy pus portofelul în buzunar și a scos propriul lui cuțit .

" Oh, ? Și ce vei face ? " Așa cum a terminat propoziția , Jeff mi-a venit copilul în nas . Ca Randy a ajuns la fata lui , Jeff apucat încheietura mâiniicopil și a rupt-o . Randy țipat și Jeff a luat cuțitul din mâna lui . Troy și Keith s-au grabit Jeff , dar Jeff a fost prea rapid . El a aruncat Randy la pământ . Keith criticat la el , dar Jeff se aplecă și la înjunghiat în braț . Keith scăzut cuțitul și a căzut la pământ țipând . Troy l -au grabit prea , dar Jeff nici măcar nu au nevoie de cuțitul . Tocmai a lovit Troy direct în stomac și Troy mers în jos . După cum a căzut , el a vomitat peste tot . Liu a putut face nimic, dar uita cu uimire la Jeff .

" Jeff ce zici ? " că a fost tot ce a spus . Ei au văzut autobuzul care vine și știa că ar fi vina pentru tot . Așa că au început să alerge cât de repede au putut . Așa cum au alergat , s-au uitat înapoi și a văzut șofer de autobuz graba pe la Randy și ceilalți . Ca Jeff și Liu a făcut la școală , ei nu au îndrăznit spus ce sa întâmplat . Tot ce a făcut a fost stau și ascult . Liu doar gândit la asta ca fratele său a bătut câțiva copii , dar Jeff știut că a fost mai mult . A fost ceva , înfricoșător . Ca el a luat acel sentiment a simțit cât de puternic era , nevoia de a doar , rănit cineva . El nu-i place cum suna , dar el nu putea să nu simt fericit . El a simțit că sentiment ciudat du-te departe , și stai departe pentru întreaga zi de școală . Chiar ca el a mers acasa din cauza totul în apropiere de stația de autobuz , și cum acum , probabil, nu vor lua autobuzul mai , el a simțit fericit . Când a ajuns acasă părinții lui l-au întrebat cum a fost ziua lui , și a spus , pe un ton oarecum de rău augur , "A fost o zi minunată . " În dimineața următoare , el a auzit un ciocănit la ușa din față . El a mers în jos pentru a găsi doi polițiști la ușă , mama lui privi înapoi la el cu o privire furioasă .

" Jeff , acești ofițeri mi spui că te-a atacat trei copii . Asta nu a fost lupta regulat , și că ei au fost înjunghiat . Înjunghiat , fiule ! " Privirea lui Jeff a căzut la podea , arată mama lui că era adevărat .

" Mamă , ei au fost cei care au scos cuțitele pe mine și Liu . "

" Fiule ", a spus unul dintre polițiști , " Am găsit trei copii , doi înjunghiat , unul cu o vânătaie pe burtă , și avem martori care dovedesc că tu fugit de la locul Acum , ce ne spune ? . " Jeff știa că avea nici un rost . El putea să-l spună și Liu a fost atacat , dar apoi nu a existat nici o dovadă nu a fost ei au atacat primii . Ei nu ar putea spune că ei nu au fugit , pentru ca adevărul să fie spus că sunt . Deci, Jeff nu se sau Liu ar putea apăra .

" Fiule , suna pe fratele tău . " Jeff nu a putut face acest lucru , din moment ce -l care la bătut pe toți copiii fost .

" Domnule , aceasta ... mi-a fost . Eu am fost cel care la bătut pe copii . Liu a încercat să mă țină înapoi , dar el nu mă poate opri . " COP uitat la partenerul său și amândoi din cap .

" Ei bine copil , arata ca un an în Juvy ... "

" Așteaptă ! " spune Liu . Toate s-au uitat în sus pentru a vedea -l deține un cuțit . Ofițerii scos armele și le-a fixat pe Liu .

" Eu am fost , am bătut aceste mici gunoaie . Au marcajele pentru a dovedi aceasta . " El a ridicat mânecile pentru a descoperi tăieturi și vânătăi , ca și în cazul în care el a fost într- o luptă .

" Fiule , pune doar cuțitul în jos ", a spus ofițerul . Liu a avut loc în sus cuțitul și l lăsă să cadă la pământ . El a pus mâinile în sus și a mers pe la poliție .

" Nu Liu , eu am fost ! Am facut-o! " Jeff a avut lacrimi pe fata lui .

" Huh , frate sărac . Încercarea de a lua vina pentru ce am făcut . Ei bine , ia-mă departe . " Poliția a condus Liu de la masina de patrulare .

" Liu , spune-le că mi- a fost ! Spune-le ! Eu am fost cel care a bătut acei copii ! " Mama lui Jeff a pus mâinile pe umerii lui .

" Jeff te rog , nu trebuie să mint . Știm că este Liu , te pot opri. " Jeff privit neputincios cummașina polițistului viteze off cu Liu interior . Câteva minute mai târziu, tatăl lui Jeff tras în parcare , văzând fața lui Jeff și a ști ceva a fost greșit .

" Fiule , fiule ce este ? " Jeff nu și- a putut răspunde . Corzile vocale au fost încordate din plâns . În schimb , mama lui Jeff a intrat tatăl său interior să rupă o veste proastă pentru el ca Jeff plâns pe alee . După o oră sau cam asa ceva Jeff a intrat înapoi încasă , văzând că părinții lui au fost atât de șocat , trist , si dezamăgit . El nu se putea uita la ele . El nu a putut vedea cum au crezut lui Liu atunci când a fost vina lui . Sa dus la culcare , încercarea de a obține totul de pe mintea lui . Doua zile au trecut , cu nici un cuvânt de la Liu de la JDC . Nu sunt prieteni să stea cu . Nimic altceva decât tristețe și vinovăție . Care este până sâmbătă , când Jeff este trezit de către mama sa , cu un chip fericit , însorită .

" Jeff , este a doua zi . " ea a spus ca ea a deschis perdele și lăsați inundații lumina în camera lui .

" Ce , ce zi e azi ? " întrebat Jeff ca el stârnește treaz .

" De ce , e petrecerea lui Billy . " El era acum complet treaz .

" Mamă , tu glumești , nu? Nu te aștepți să mă duc la petrecerea un copil după ... " Nu a fost o pauză lungă .

" Jeff , amândoi știm ce sa întâmplat . Cred că acest partid ar putea fi un lucru care lumineaza ultimele zile . Acum , îmbracă-te . " Mama lui Jeff a ieșit din cameră și jos pentru a obține gata pentru aceasta . El a luptat el însuși să se ridice . El a ales o cămașă aleatoriu și pereche de blugi si a mers in jos pe scari . El a văzut mama și tatăl său imbracat , mama sa într- o rochie și tatăl său într-un costum . El sa gândit , de ce s-ar purta vreodată astfel de haine de lux pentru petrecerea unui copil ?

" Fiule , este că toate dvs. de gând să poarte ? " a spus mama lui Jeff .

" Mai bine decât purtarea prea mult . " , a spus el . Mama sa a împins în jos sentimentul de a tipa la el si a ascuns-o cu un zâmbet .

" Acum, Jeff , am putea fi supra - îmbrăcat , dar acest lucru este modul în care merge, dacă doriți să faceți o impresie . " a spus tatăl său . Jeff mormăit și s-au întors în camera lui .

" Nu am nici haine de lux ! " a strigat el pe scări .

" Doar alege ceva . " numit mama lui . Se uită în jur , în dulapul lui pentru ceea ce el ar suna fantezist . El a găsit o pereche de pantaloni rochie neagra a avut pentru ocazii speciale si un maiou . El nu a putut găsi un tricou pentru a merge cu ea , deși . Se uită în jur , și a găsit doar tricouri cu dungi și model . Nici unul dintre care merge cu pantaloni rochie . În cele din urmă el a găsit un hanorac alb și pune-l pe .

" Porți asta? " ambele au spus . Mama sa uitat la ceas . " Oh , nici un moment pentru a schimba . Să mergem . " Ea a spus ca ea mânați Jeff și tatăl său afară pe ușă . Ei au traversat strada pe la casa Barbarei și lui Billy . Ei au bătut la ușă și la părea că Barbara , la fel ca și părinții săi , cu mult peste - îmbrăcat . În timp ce mergeau în interiorul tuturor Jeff putut vedea erau adulți , nu copii .

" Copiii sunt în curte . Jeff , ce zici te duci și să îndeplinească unele dintre ele ? " a declarat Barbara .

Jeff a mers in afara de o curte plina de copii . Ei au fost difuzate în jurul costume de cowboy ciudate și fotografiere reciproc cu arme de plastic . El ar putea fi la fel de bine în picioare într -o Toys R Us . Dintr-o data un copil a venit la el și ia dat un pistol de jucărie și pălărie .

"Hei . Vrei pway ? " , a spus el .

" Ah , nu copil . Sunt prea bătrân pentru asta. " Puștiul se uită la el cu care se confruntă puppydog ciudat .

" Pwease ? " a spus copilul . " Bine ", a spus Jeff . El a pus pe pălăria și a început să se prefacă trage la copii . La început a crezut că era cu totul ridicol , dar apoi a început să aibă de fapt distractiv . Aceasta nu ar fi fost super cool , dar aceasta a fost prima dată când a făcut ceva care a avut mintea lui de pe Liu . Deci, el a jucat cu copiii pentru o vreme , până când a auzit un zgomot . Un zgomot de rulare ciudat . Apoi, l-au lovit . Randy, Troy , și Keith tot sărit gardul de pe skateboard lor . Jeff aruncat arma fals și smuls pălăria . Randy uitat la Jeff , cu o ură de ardere .

" Bună ziua , Jeff , nu? " , a spus el . " Avem niște treburi neterminate . " Jeff a văzut nasul zdrobit . " Cred că suntem chit . Eu bate cu prostiile din tine , și tu pe fratele meu a trimis la JDC . "

Randy are o privire plină de mânie în ochii lui . " Oh, nu , eu nu merg chiar și pentru , mă duc pentru a câștiga . Este posibil să fi dat fundurile că o zi , dar nu astăzi . " Așa cum el a spus că Randy s-au grabit la Jeff . Ei au căzut la pământ . Randy lovit Jeff în nas , și Jeff apucat de urechi și de cap l- imbinate . Jeff împins Randy de pe el și cât a crescut la picioarele lor . Copiii țipau și părinții au fost difuzate afară din casă . Troy și Keith atât scos armele din buzunarele lor .

" Nu întrerupe una sau intestine va zbura ! " au spus ei . Randy a scos un cuțit pe Jeff și a înjunghiat -o în umăr .

Jeff a strigat și a căzut în genunchi . Randy a început lovind -l în față . După trei lovituri Jeff apucă piciorul și răsucește -l , provocând Randy să cadă la pământ . Jeff sa ridicat și a mers spre ușa din spate . Troy pus mâna pe el .

" Ai nevoie de ajutor ? " El preia Jeff prin partea din spate a guler și -l aruncă pe ușă terasă . Ca Jeff încearcă să stea el este dat jos la pământ . Randy începe în mod repetat, lovind Jeff , până când începe să tuse cu sânge .

" Hai Jeff , lupta -mă! " El preia Jeff și -l aruncă în bucătărie . Randy vede o sticlă de vodcă pe tejghea și spargesticla deasupra capului lui Jeff .

" Lupta ! " El aruncă Jeff înapoi în camera de zi .

" Haide Jeff , uita-te la mine ! " Jeff priviri sus , cu fața plină de sânge . " Eu am fost cel care a primit fratele tău a trimis la JDC ! Și acum ai de gând să stai aici și lasă-l să putrezească acolo pentru un an întreg ! Ar trebui să -ți fie rușine ! " Jeff începe să se ridice .

" Oh , în sfârșit ! Stai si lupta ! " Jeff este acum în picioare , sânge și vodcă pe fata lui . Încă o dată, el devine acel sentiment ciudat , cea în care el nu a simțit-o pentru o vreme . " În cele din urmă . El e ! " spune Randy ca el conduce la Jeff . Asta e atunci când se întâmplă . Ceva din interiorul Jeff snaps . Psihicul lui este distrusă , toată gândirea rațională este plecat , tot ce poate face , este ucide . El apucă Randy și gramada -l conduce la pământ . El devine pe partea de sus de el și -l lovește direct în inimă . Pumn provoaca inima lui Randy să se oprească . Ca gasps Randy pentru respirație . Jeff ciocane jos pe el . Pumn după pumn , sângele țâșnește din corpul lui Randy , până când ia o respiratie finală , și moare .

Toată lumea se uita la Jeff acum . Părinții , copiii plângând, chiar Troia și Keith . Deși se rup usor din privirea lor și punctul de armele lor de la Jeff . Jeff Scaun de arme instruiți pe el și se execută de pe scări . Ca el conduce Troia și Keith lasa focul asupra lui , fiecare lovitură lipsește . Jeff rulează pe scări . El aude Troy și Keith urmarire spatele . După cum au lăsat în runde finale de gloanțe Jeff rațe în baie . El apucă suport prosop si rupe -l de pe perete . Troy și Keith concura in , cuțite gata .

Troy leagăne cuțitul la Jeff , care susține departe și loveștesuport prosop în fața lui Troy . Troy se duce în jos greu și acum tot ce a mai rămas este Keith . El este mult mai agil decât Troia , deși , și rațe atunci când Jeff leagănesuport prosop . El a renunțat la cuțit și a apucat Jeff de gât . El a împins în perete . Un lucru de albire a cazut peste el de la raftul de sus . A ars atât de ei și amândoi au început să țipe . Jeff își șterse ochii cât mai bine a putut . El a tras înapoi suport prosop și aruncat -o direct în capul lui Keith . Ca el pune acolo , sângerând de moarte , el scoate un zâmbet de rău augur .

" Ce-i așa de amuzant ? " a întrebat Jeff . Keith a scos o brichetă și l-am pornit . " Ce e amuzant ", a spus el , " este că ești acoperit în clor și alcool . " Ochii lui Jeff crescut ca Keith aruncat bricheta la el . De îndată ce flacăra luat legătura cu el , flăcările aprinsalcool in vodca . În timp cealcoolul la ars ,înălbitor albit pielea lui . Jeff a scos un țipăt teribil ca el a luat foc . El a încercat să se rostogolească înfoc, dar a fost nici un folos , alcoolul l-au făcut un infern de mers pe jos . El a fugit pe hol , și a căzut pe scări . Toată lumea a început să țipe ca au vazut Jeff , acum un om pe foc , picătură la pământ , aproape mort . Ultimul lucru pe care Jeff a văzut a fost mama lui și ceilalți părinți încearcă să stingă flacăra . Asta e atunci când a leșinat .

Când Jeff sa trezit el a avut o distributie înfășurat în jurul feței lui . El nu putea vedea nimic , dar el a simțit o distributie pe umăr , și cusături pe tot corpul . A încercat să se ridice , dar a dat seama că nu a existat un tub în braț , iar când a încercat să se ridice A căzut , și o asistentă medicală s-au grabit inch

" Nu cred că poți ieși din pat încă . " ea a spus ca ea l-au pus înapoi în pat și re- introdus tubul . Jeff stătea acolo , cu nici o viziune , nici o idee de ceea ce au fost împrejurimile sale . În cele din urmă , după ore , a auzit mama lui .

" Iubito , ești bine ? " a întrebat ea . Jeff nu și- a putut răspunde însă , fața îi era acoperită , iar el a fost incapabil să vorbească . " Oh, draga , am o veste mare . După ce toți martorii a spus poliției că Randy a mărturisit de a încerca să te atace , ei au decis să lase Liu meargă . " Acest lucru a făcut Jeff aproape fugă în sus , oprindu-se la jumătatea drumului , amintindu- tubul care iese din mâna lui . " Va fi de mâine , iar apoi voi doi va fi capabil de a fi din nou împreună . "

Jeff mama îmbrățișări Jeff și spune la revedere ei . Următoarele două săptămâni au fost cele în care Jeff a fost vizitat de către familia sa . Apoi a venit ziua în care bandajele au fost pentru a fi eliminate . Familia sa au fost toți acolo să-l văd , ceea ce ar arăta . Ca medicii desfacut bandajele de la Jeff se confruntă toată lumea a fost pe marginea lor de locuri . Ei au așteptat până în ultimul bandaj care fixează capacul pe fata lui a fost aproape eliminat .

" Să sperăm pentru cel mai bun ", a spus medicul . El trage repedepânză , permițându restul căderea de la fața lui Jeff .

Mama lui Jeff țipă la vederea fetei lui . Liu și Jeff tata privirea venerație-a lovit la fata lui .

" Ce ? Ce sa întâmplat cu fata mea ? " Jeff a spus . El s-au grabit din pat și a fugit la baie . Sa uitat în oglindă și am văzut cauza primejdie . Fața lui . Este ... E oribil . Buzele lui au fost arse la o nuanta profunda de roșu . Fața lui a fost transformat într -o culoare alb pur , și părul ars de la maro la negru . El a pus încet mâna în față . Ea a avut un fel de tare să-l simt acum . Se uită înapoi la familia sa , apoi înapoi la oglindă .

" Jeff ", a spus Liu , " Nu e chiar asa de rau .... "

" Nu așa de rău ? " a spus Jeff , " E perfect ! " Familia sa au fost la fel de surprins . Jeff a început să râdă incontrolabil Părinții lui a observat că ochiul său stâng și mâna s-au spasme .

" Uh ... Jeff , ești bine ? "

" Bine ? M-am simțit niciodată mai fericit ! Ha ha ha ha ha haaaaaa , uita-te la mine . Aceasta fata merge perfect cu mine ! " El nu a putut opri din râs . El mângâie chipul lui o simt . Privind la ea în oglindă . Ce a cauzat asta? Ei bine , vă amintiți că atunci când Jeff a fost lupta Randy ceva în mintea lui , sanatatea lui , rupt . Acum, el a fost lăsat ca o mașină de ucis nebun , care este , părinții săi nu au știut .

" Doctorul ", a spus mama lui Jeff , " Fiul meu ... bine , știi . În cap ? "

" Oh, da , acest comportament este tipic pentru pacientii care au avut sume foarte mari de calmante . În cazul în care comportamentul său nu se schimbă în câteva săptămâni , l aduc înapoi aici , și vom da un test psihologic . "

" Oh, vă mulțumesc doctor . " Mama lui Jeff a trecut de Jeff . " Jeff , sweety . E timpul să mergem . "

Jeff pare departe de oglinda , chipul lui încă format într- un zâmbet nebun . " Kay Mami , ha, ha haaaaaaaaaaaa ! " mama lui la luat de umeri și l-au dus să -și ia haina .

" Aceasta este ceea ce a venit ", a spus doamna de la birou . Mama lui Jeff se uită în jos pentru a vedea pantaloni rochie neagră și hanorac alb fiul ei purtau . Acum, că erau curate de sânge și acum cusute împreună . Mama lui Jeff l- au dus la camera lui și a făcut l-au pus hainele pe el . Apoi au plecat , nu știind că aceasta a fost ziua finală a vieții .

Mai târziu în acea noapte , mama lui Jeff trezit la un sunet care vine din baie . Suna ca si cum cineva plângea . Ea încet a mers pe pentru a vedea ceea ce a fost . Când sa uitat în baie a văzut o priveliște îngrozitoare . Jeff a luat un cuțit și sculptat un zâmbet în obraji .

" Jeff , ce faci ? " a întrebat mama lui .

Jeff uitat pe la mama lui . " Nu am putut păstra zâmbind mama . Este rănit după o vreme . Acum , pot să zâmbesc mereu . Mama lui Jeff a observat ochii , inele în negru .

" Jeff , ochii tăi ! " Ochii lui nu au fost niciodată aparent de închidere .

" Nu am putut vedea fata mea m-am obosit și ochii mei au început să închidă am ars pleoapele așa că am putut să mă văd pentru totdeauna ; . . Noua fata mea . " Mama lui Jeff încet a început să se îndepărteze , văzând că fiul ei a fost de gând nebun . " Ce e mama rău ? Nu sunt eu frumos ?

" Da , fiul , " a spus ea , " Da, ești . L - lasa-ma du-te tata , asa ca el poate vedea fata ta . " Ea a fugit în cameră și a dat tatăl lui Jeff din somn . " Iubito , ia arma noi ..... " Sa oprit ca a vazut Jeff în ușă , care deține un cuțit .

" Mami , ai mințit . " Asta e ultimul lucru pe care îl aud ca Jeff le grabeste cu cuțitul , eviscerare amândoi .

Fratele lui Liu trezit , surprins de unele zgomot . El nu a auzit nimic altceva , așa că închise doar ochii și a încercat să se întoarcă la culcare . Ca el a fost la frontiera de somn , el a avut sentimentul ciudat că cineva a fost cu ochii pe el . El sa uitat în sus , înainte de mână lui Jeff acoperit gura . El a ridicat încet cuțitul gata să-l arunce în Liu . Liu thrashed aici și acolo încearcă să scape de strânsoarea lui Jeff .

" Shhhhhhh ", a spus Jeff . " Du-te la culcare . "
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



Jeff the Killer -Povestea intreaga- Empty
MesajSubiect: Re: Jeff the Killer -Povestea intreaga-   Jeff the Killer -Povestea intreaga- I_icon_minitimeLun Noi 04, 2013 12:24 pm

Prea luuuunga dar e o poveste chiat jmechera! Mai mult imi place sfarsitul! Very Happy
Sus In jos
Skrat
Avansat
Avansat
Skrat

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 84
Data de inscriere : 25/10/2013
Varsta : 27
Localizare : Etajul 4,camera mea.

Jeff the Killer -Povestea intreaga- Empty
MesajSubiect: Re: Jeff the Killer -Povestea intreaga-   Jeff the Killer -Povestea intreaga- I_icon_minitimeDum Noi 10, 2013 8:34 pm

Bravo,cel mai mult mi-a placut pe la mijloc...
Sus In jos
Mada❤
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Mada❤

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/06/2014
Varsta : 24
Localizare : ai grija in spatele tau cu un cutit in mana

Jeff the Killer -Povestea intreaga- Empty
MesajSubiect: Re: Jeff the Killer -Povestea intreaga-   Jeff the Killer -Povestea intreaga- I_icon_minitimeDum Iun 29, 2014 8:41 pm

Bravoo!Dar chiar este lunga rau si mia placut la sfarsit mai mult daca are Next pune
Sus In jos
Membru
Incepator
Incepator
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 19
Data de inscriere : 30/07/2014

Jeff the Killer -Povestea intreaga- Empty
MesajSubiect: Re: Jeff the Killer -Povestea intreaga-   Jeff the Killer -Povestea intreaga- I_icon_minitimeLun Aug 11, 2014 1:26 pm

Next daca mai are si  :SD: 
Sus In jos
Varg
Avansat
Avansat
Varg

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 89
Data de inscriere : 02/07/2014
Varsta : 23
Localizare : Jud. Neamt Roman

Jeff the Killer -Povestea intreaga- Empty
MesajSubiect: Re: Jeff the Killer -Povestea intreaga-   Jeff the Killer -Povestea intreaga- I_icon_minitimeLun Aug 11, 2014 6:19 pm

Te sfatuiesc sa nu mai ai asa de multe greseli gramaticale. Se vede ca e tradus de Google Translate , dar daca citeai si ce ai tradus , puteai sa corectezi din greseli.
Este prea lung , puteai sa faci minim 3 parti la aceasta poveste.
Speram sa faci mai multe povesti.
Ma bucur ca te-am ajutat. Smile
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Jeff the Killer -Povestea intreaga- Empty
MesajSubiect: Re: Jeff the Killer -Povestea intreaga-   Jeff the Killer -Povestea intreaga- I_icon_minitimeLun Aug 11, 2014 6:24 pm

Povestea e super nu spun nu, dar ai multe greseli gramaticale. Iar Marduk666 are dreptate cand spunea ca ai putea sa faci poveste in mai multe parti, avand in vedere ca povestea asta e URIASA!


Ultima editare efectuata de catre ¤Ana¤ in Lun Aug 11, 2014 6:25 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Dandelion
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Dandelion

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/04/2014
Varsta : 24
Localizare : Marte

Jeff the Killer -Povestea intreaga- Empty
MesajSubiect: Re: Jeff the Killer -Povestea intreaga-   Jeff the Killer -Povestea intreaga- I_icon_minitimeLun Aug 11, 2014 6:25 pm

Mă , voi nu vă daţi seama că ăsta e creepypasta-ul întreg ? =))) Într-adevăr , are greşeli deoarece e tradus cu google translate-u' , da' restu' cu lungimea şi ălea chiar n-are rost să le "corectaţi" , pt. că până-n final , aşa a fost cp-ul ,mai lung şi na , dacă nu ştie engleză , unde a rămas ce şi cum , era normal să n-o facă pe părţi =))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Jeff the Killer -Povestea intreaga- Empty
MesajSubiect: Re: Jeff the Killer -Povestea intreaga-   Jeff the Killer -Povestea intreaga- I_icon_minitime

Sus In jos
 
Jeff the Killer -Povestea intreaga-
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story)
» Discutie despre Jeff the Killer
» Jeff the killer
» Jeff "The Killer"
» SlenderMan si Jeff the Killer

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: