Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Păzitorii

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 38  Urmatorul
AutorMesaj
Alex.
Administrator
Administrator
Alex.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.
10 ani
10 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1321
Data de inscriere : 26/07/2013
Varsta : 24
Localizare : Brasov

Păzitorii  - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Păzitorii    Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitimeDum Ian 12, 2014 5:10 pm

Dar o sa bagi next asa ca asteptam Laughing
Sus In jos
Adrii.
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Adrii.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 348
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 21
Localizare : Deva.

Păzitorii  - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Păzitorii    Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitimeDum Ian 12, 2014 10:28 pm

No haida! Pui next?! Laughing
Sus In jos
AnimeCosmin
Spammer
Spammer
AnimeCosmin

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1052
Data de inscriere : 29/12/2013
Varsta : 21
Localizare : In lumea Anime

Păzitorii  - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Păzitorii    Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Ian 13, 2014 3:13 pm

next ma odata
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



Păzitorii  - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Păzitorii    Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Ian 13, 2014 3:37 pm

Pazitorii 2 : Capitolul 2 Antrenamentul
Păzitorii  - Pagina 21 Goj3


Dar nu se trezea .. Mort cu siguranta nu este ! Doamne , ce i-a facut Anastasia ! Nu aveam ce mai face .. M-am pus inapoi in pat si am adormit pana dimineata . Credeti ca nu imi pasa de el ? Bineinteles ca imi pasa !

M-au trezit niste caprioare care voiau sa se adape .  Doamne ce ma durea capul .. Nu stiu de la ce .. Dar ..
- Marte , trezeste-te te rog !
-Ce ?!?!
In sfarsit ! Domane iti multumesc . Era ingrijorat .. Se uita in toate partile dupa cineva . Isi aminteste totul .
- Hmm .. ai mancat ceva in dimineata?
Bietul de el , cred ca nu mai vrea sa auda nimic . Nici de Clanul Negru . Dar oare ce i-a facut Ana ! Asta ma tot intreb …
- Da , am macat niste fructe de pe aici . Cand incepem antrenamentul ? Vreau cat mai repede !
- Astazi . Inainte , parerea mea este ca ar trebui sa stii ce contine : Prima saptamana , tehnici de lupta , a doua saptamana studierea elementelor , a treia Focul . Din cauza ca tu ai pazitorul focului , trebuie sa sti mai multe lucruri . Cam atata . Nu va fi foarte greu ,  dar nici usor .
- Am primit de la Ava aceasta arma . Sunt niste gheare de fier . Dupa cum spune ea ..
- Buna arma. Sora mea chiar se pricepe . Si trebuie sa imi promiti ceva : Orice ai auzi noaptea , sau vezi , nu parasi niciodata patul
- Promit ..

Prima saptamana  :
Luni :
**Exista 4 arme : Cutile focului , arcul apei , buzduganul pamantului si sabia aerului .. Dar cum sa ii spun Sarei adevarul .. Armele acestea sunt numite ,, Armele blestemate ,, .  Doar cei din Clan au aceste arme ..  Pe langa asta , daca si eu as obtine buzduganul , putem controla elementele  si va fi haos ..  Nu imi doresc asta deloc ! Baltazar se asteapta sa lupt …  Asta voi face . Sa ma ia cu forta daca ma vor !
Sa revenim .. Avararis , sora mea , poate sa isi aleaga orice arma doreste . De la magazinul sau special , aflat in focurile Infernului .. Norocoasa ! Eu am doar acest toiag care se poate transforma in orice arma . Doar una ! Mult prea putin pentru mine ..
Nu mai am mult timp .. Lucius ma asteapta . Si nu pot face chiar nimic in privinta asta . Sunt blestemat .  Decat sa astept .


-Sarah ..
-Da ?
-Avararis nu este blestemata .. Te-am mintit ca sa vi cu mine ..
Ii vad ochii .. Albastri , aproape ca si a pazitorilor .. Imi lipseste acea culoare .
-Nu este nici o problema . Voiam sa vin cu tine .
**Sa trecem la treaba !

10 000 de vizualizari ? WOW ! Va multumesc foarte mult pentru fiecare vizualizare si pentru fiecare comentariu Kiss  🐰 :study:   :SP:
Sus In jos
AnimeCosmin
Spammer
Spammer
AnimeCosmin

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1052
Data de inscriere : 29/12/2013
Varsta : 21
Localizare : In lumea Anime

Păzitorii  - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Păzitorii    Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Ian 13, 2014 3:41 pm

next :twisted:
Sus In jos
Cosmar
Spammer
Spammer
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 595
Data de inscriere : 31/12/2013

Păzitorii  - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: mesaj   Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Ian 13, 2014 3:49 pm

next next :SN: :SN: 
Sus In jos
dyanadya
Expert
Expert
dyanadya

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 135
Data de inscriere : 19/11/2013
Varsta : 25
Localizare : In Cabana Creepypasta

Păzitorii  - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Păzitorii    Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Ian 13, 2014 7:00 pm

Next
Sus In jos
Alex.
Administrator
Administrator
Alex.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.
10 ani
10 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1321
Data de inscriere : 26/07/2013
Varsta : 24
Localizare : Brasov

Păzitorii  - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Păzitorii    Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitimeLun Ian 13, 2014 9:36 pm

:SB: :SB: :SB: :SB: :SB: :SB: :SB: :SB: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SL: :SL: :SL: :SL: :SL: :SL: :SL: :SD: :SD: :SD: :SD: :SD: :SD: :SD: 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



Păzitorii  - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Păzitorii    Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitimeJoi Ian 16, 2014 9:06 pm

Păzitorii  - Pagina 21 7jzs

She is Viviane .. And she says..
                           - I am coming for you , my dear  

Sus In jos
Alex.
Administrator
Administrator
Alex.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.
10 ani
10 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1321
Data de inscriere : 26/07/2013
Varsta : 24
Localizare : Brasov

Păzitorii  - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Păzitorii    Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitimeJoi Ian 16, 2014 9:17 pm

Loool tare poza :O :O :O
Sus In jos
Continut sponsorizat





Păzitorii  - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Păzitorii    Păzitorii  - Pagina 21 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Păzitorii
Sus 
Pagina 21 din 38

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: