Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Prezentarea unui stânjenel I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Prezentarea unui stânjenel I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Prezentarea unui stânjenel I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Prezentarea unui stânjenel I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Prezentarea unui stânjenel I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Prezentarea unui stânjenel I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Prezentarea unui stânjenel I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Prezentarea unui stânjenel I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Prezentarea unui stânjenel I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Prezentarea unui stânjenel I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Prezentarea unui stânjenel I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Prezentarea unui stânjenel I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Prezentarea unui stânjenel I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Prezentarea unui stânjenel I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Prezentarea unui stânjenel I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Prezentarea unui stânjenel I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Prezentarea unui stânjenel I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Prezentarea unui stânjenel I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Prezentarea unui stânjenel I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Prezentarea unui stânjenel I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Prezentarea unui stânjenel

In jos 
AutorMesaj
Xiphion.
Membru
Membru
Xiphion.


Mesaje : 6
Data de inscriere : 24/07/2020
Varsta : 26
Localizare : Ketterdam

Prezentarea unui stânjenel Empty
MesajSubiect: Prezentarea unui stânjenel   Prezentarea unui stânjenel I_icon_minitimeVin Iul 24, 2020 11:26 pm

Hello, hello.
Mă numesc Ana-Maria, am 22 de ani și cotrobăi forumurile de câțiva ani încoace. Îmi place să citesc, să mă uit la animeuri/seriale, să ajut ca voluntar la un ONG din orașul meu și să verific ocazional serii anime pe un fansub.
Îmi plac foarte mult cărțile și serialele polițiste, animeurile/mangaurile shounen și, ca orice fată, sunt o mică fujoshi.
Atunci când vine vorba despre muzică, ascult absolut orice îmi sună bine, însă cel mai des îmi place să ascult soft rock sau metal.
Dacă aveți întrebări și alte cele, am să răspund la ele cu drag. ^^
Sus In jos
Remor
Fondator
Fondator
Remor

5 Ani
5 ani de la crearea contului.
10 ani
10 ani de la crearea contului.

Mesaje : 333
Data de inscriere : 19/12/2011
Varsta : 26
Localizare : Wonderland

Prezentarea unui stânjenel Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea unui stânjenel   Prezentarea unui stânjenel I_icon_minitimeSam Iul 25, 2020 9:38 am

Bine ai venit, vad ca ne intelegem pe partea de muzica, si pe partea de anime, exceptie partea cu fujoshi. La ce fel de ONG ai facut voluntariat?
Sus In jos
Xiphion.
Membru
Membru
Xiphion.


Mesaje : 6
Data de inscriere : 24/07/2020
Varsta : 26
Localizare : Ketterdam

Prezentarea unui stânjenel Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea unui stânjenel   Prezentarea unui stânjenel I_icon_minitimeSam Iul 25, 2020 10:23 am

Ei bine, nu e de parcă ar fi o pasiune, dar m-au corupt mai multe prietene să scriem povești de genul împreună și am citit și câteva manga. Laughing
Fac la Animal Life, am deja doi ani de când sunt voluntar și pot spune că voluntariatul reușește să-mi calmeze de cele mai multe ori agitația pe care o am în cap.
Mulțumesc pentru primire!
Sus In jos
Ambrose
Spammer
Spammer
Ambrose

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 673
Data de inscriere : 22/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Piteşti

Prezentarea unui stânjenel Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea unui stânjenel   Prezentarea unui stânjenel I_icon_minitimeSam Iul 25, 2020 1:06 pm

bun venit, şedere plăcută.

Xiphion. a scris:
Fac la Animal Life, am deja doi ani de când sunt voluntar și pot spune că voluntariatul reușește să-mi calmeze de cele mai multe ori agitația pe care o am în cap.
frumos să te duci la voluntariat pt protecţia animalelor / mediului, n am încercat, dar am prieteni care se duc şi se simt destul de bine. kw:)
Sus In jos
Xiphion.
Membru
Membru
Xiphion.


Mesaje : 6
Data de inscriere : 24/07/2020
Varsta : 26
Localizare : Ketterdam

Prezentarea unui stânjenel Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea unui stânjenel   Prezentarea unui stânjenel I_icon_minitimeSam Iul 25, 2020 1:47 pm

Da, este destul de frumos. Uneori e dificil, dar cel mai important lucru e să găsești mereu o cale de rezolvare și să lupți până la capăt pentru viața și traiul unui animal.
Pe viitor mă bate gândul să ajut și la Satele Copiilor, doar că nu știu exact când îmi va permite timpul să fac asta.
Sus In jos
Ambrose
Spammer
Spammer
Ambrose

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 673
Data de inscriere : 22/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Piteşti

Prezentarea unui stânjenel Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea unui stânjenel   Prezentarea unui stânjenel I_icon_minitimeJoi Sept 24, 2020 3:52 pm

Xiphion. a scris:
Da, este destul de frumos. Uneori e dificil, dar cel mai important lucru e să găsești mereu o cale de rezolvare și să lupți până la capăt pentru viața și traiul unui animal.
Pe viitor mă bate gândul să ajut și la Satele Copiilor, doar că nu știu exact când îmi va permite timpul să fac asta.
un lucru foarte bun şi este frumos din partea ta că ţi faci timp pt asta şi te implici.
Sus In jos
Hanamura
Incepator
Incepator
Hanamura


Mesaje : 39
Data de inscriere : 24/09/2020
Varsta : 28
Localizare : Bistrița

Prezentarea unui stânjenel Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea unui stânjenel   Prezentarea unui stânjenel I_icon_minitimeJoi Sept 24, 2020 4:48 pm

Prezentarea unui stânjenel Halloween_divider_by_starrywave_dajy50n-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD05NSIsInBhdGgiOiJcL2ZcLzUwYjAxMDFlLTk0NWYtNDRmMC04M2JiLWEwYjliNDYwODY3YlwvZGFqeTUwbi0xYjhiNjMyYS0xZjUyLTRmMjYtYTYzZi03ZGRkNGFlYmQ1MTYucG5nIiwid2lkdGgiOiI8PTI4MyJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19
Bun venit printre noi! Vad ca avem lume cunoscuta pe aici. 
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prezentarea unui stânjenel Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea unui stânjenel   Prezentarea unui stânjenel I_icon_minitime

Sus In jos
 
Prezentarea unui stânjenel
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Prezentarea mea.
» Insemnarile unui vampir
» Viata unui vampir
» ~Povestea unui criminal~
» Jurnalul unui Criminal~

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ SOCIALIZARE/ENTERTAINMENT ★ :: Despre voi (descriere personală)-
Mergi direct la: