Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile de groază, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”

AcasaPortalCăutareÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Ultimele subiecte
» Dincolo de Oglinda - Un alt "Eu"
Secretul Larei  - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 10:21 pm Scris de MMiauti

» Anime - Another
Secretul Larei  - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 8:13 pm Scris de MMiauti

» Hi miau !
Secretul Larei  - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 7:55 pm Scris de Sakumo

» A Christmas Story
Secretul Larei  - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Dec 24, 2020 10:36 pm Scris de Sakumo

» Trei povesti scurte
Secretul Larei  - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Dec 24, 2020 9:11 pm Scris de Sakumo

» Cuptorul
Secretul Larei  - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 16, 2020 10:17 am Scris de Hanamura

» hello
Secretul Larei  - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Noi 28, 2020 2:19 pm Scris de Sakumo

» A Pizza Delivery
Secretul Larei  - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Noi 24, 2020 5:52 pm Scris de Sakumo

» Short Horror Stories
Secretul Larei  - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Noi 07, 2020 11:37 pm Scris de Sakumo

» Diferite superstitii
Secretul Larei  - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 2:13 pm Scris de Hanamura

» Ouija [Halloween Story]
Secretul Larei  - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Oct 27, 2020 12:57 am Scris de Hanamura

» Cazul Lukacs Dalma
Secretul Larei  - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Oct 26, 2020 12:26 pm Scris de Hanamura

» [Portofoliu] Crystal Snow
Secretul Larei  - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Oct 20, 2020 1:23 pm Scris de Hanamura

» Babysitting
Secretul Larei  - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Oct 13, 2020 9:27 am Scris de Hanamura

» Razboiul
Secretul Larei  - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Oct 12, 2020 3:18 pm Scris de Sarah chan

» Zoom Call
Secretul Larei  - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Oct 11, 2020 10:45 pm Scris de DedeDali

» School Email
Secretul Larei  - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Oct 02, 2020 5:39 pm Scris de Mihai

» Ice dancer in the garden of love [YYH FanFiction]
Secretul Larei  - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 10:29 pm Scris de Crystal Snow

» Hey prieteni ^^
Secretul Larei  - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 3:16 pm Scris de Eloise

» Dezastrul din San Andreas
Secretul Larei  - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 3:14 pm Scris de Sarah chan

Staff Online
Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Daca nu ai acces la cont

In cazul in care esti un membru vechi care si-a uitat parola, intra pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou administratorului Sakumo.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

Secretul Larei

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Alex.
Moderator
Moderator
Alex.

Data de inscriere : 26/07/2013
Varsta : 21
Localizare : Brasov

Secretul Larei  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Secretul Larei    Secretul Larei  - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Oct 24, 2015 8:37 pm

După titlul credeam că va fi aia *Calvarul Lariei*, bine că nu e aceea. Deci, mult dialog, ce pot să zic... chiar e mult, mai ales că părțile sunt scurte. Cred că acțiunea ai grăbit-o, dar așa cum ești un membru nou, nu te pot invinui de ceva. Succes pe viitor.
Sus In jos
Massarya
Membru
Membru
Massarya

Data de inscriere : 25/10/2015
Varsta : 23
Localizare : Romania

MesajSubiect: Re: Secretul Larei    Secretul Larei  - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Oct 25, 2015 8:11 pm

Next Heart
E super misterioasa povestea. imi place !
Sus In jos
George♡☆
Avansat
Avansat
George♡☆

Data de inscriere : 18/09/2015
Varsta : 22
Localizare : Germania

MesajSubiect: Re: Secretul Larei    Secretul Larei  - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Oct 25, 2015 11:44 pm

Cap 1 partea 5..
Lara :
Dobitocul ăsta oare știe ce vrea? Ba zice că vrea să mă cumpere, ba acum zice că mă vrea. Cum mă vrea?
În patul lui, să fac sex cu el, să fiu supusa lui?
- Văd că sunteți puțin nedormită. Inițial am zis că vreau să vă cumpăr, ceea ce este, într-un fel, adevărul. Vreau să vă cumpăr de la supușii dumneavoastră și vreau să vă am. Să fiți amea.
-Să fiu supusa ta? L-am întrebat
-Nu domnișoară, vreau să fiți amea.
-Iubită, amantă, ce dracului vrei? L-am întrebat iritată până la culme.
-Gândiți prea mult, domnișoară. Toate la timpul.
Da, cu asta clar m-a lămurit.
Tot ce am înțeles eu până acum este că dobitocul ăsta are un fetiș cu mine. Ce fel de fetiș, cică toate la timpul lor, auzi la el
-Și cu semn de bună credință, vă ofer acest colier de argint.
-Colier? Asta-i sgardă pentru sclavii.
-Nu domnișoară, acest colier nu este o sgardă, cum îi spuneți dumneavoastră. Este un colier al apartenenței, astfel încât lumea să știe că sunteți luată.
...
Va urma. ... Next la două păreri.
Sus In jos
Bishamon
Spammer
Spammer
Bishamon

Data de inscriere : 03/01/2015
Varsta : 20

MesajSubiect: Re: Secretul Larei    Secretul Larei  - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Oct 30, 2015 1:40 pm

Pai, e putin ciudat o.o se scrie zgarda* si se scrie dezlegat a mea* Umm, nu stiu pare sa fie o poveste de aia de nebuni obsedati, doar ca aici predomina dialogul

Va ador Secretul Larei  - Pagina 2 Grinfaceplz
Sus In jos
George♡☆
Avansat
Avansat
George♡☆

MesajSubiect: Re: Secretul Larei    Secretul Larei  - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Oct 30, 2015 9:09 pm

Secretul Larei, cap 1 partea 6.
-Nu mulțumesc sunt dominatoare, nu
supusă.

-Asta rămâne de văzut, mi-a spus zâmbind în timp ce mi-a așezat așa-zisul colier în jurul gâtului.
Chiar dacă în ultima perioada m-am gândit destul de mult la atitudinea mea în ceea ce privește relațiile cu foștii mei supuși și mă decisesem să fiu puțin mai dură cu ei, nu mi-a trecut niciodată prin minte să ajung eu supusa cuiva.
Deși trebuie să recunosc că mi-au plăcut foarte mult sentimentele trăite azi noapte când Mihai mi-o trăgea brutal în timp ce eram legată la ochii iar Alexandra și Anna mă tineau imobilizată de mâini.
Dar să fiu supusa unui necunoscut?
-O sa vin după dumneavoastră diseară, la ora șase și jumătate.
-Mă scoți la o cină romantică? L-am întrebat în glumă și puțin scârbă.
- Nu așa se comportă un domn? Mi-a răspuns, luându-mi mâna să o sărute.
Da un domn ar face asta nu un
dobitoc ce doar se crede un domn.
Bine că pleacă scap eu de el.
- Și apropo, cheia de la colier rămâne la mine domnișoară.
...
Va urma. .
Next la două păreri doar la două nu am nu mai scriu .

Sus In jos
laurikes
Membru
Membru
laurikes

Data de inscriere : 31/10/2015
Varsta : 20
Localizare : in spatele tau

MesajSubiect: Re: Secretul Larei    Secretul Larei  - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Noi 01, 2015 1:38 pm

!Baga next... e foarte tare povestea :3
Sus In jos
George♡☆
Avansat
Avansat
George♡☆

MesajSubiect: Re: Secretul Larei    Secretul Larei  - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Noi 01, 2015 8:38 pm

Lara : Cap 1 Partea 7.
-Cum zici tu domnule i-am, răspuns în scârbă.
După ce mi-a fluturat cheia prin fața ochilor , a făcut un pas înapoi și a închis ușa. Fericită că am scăpat de el, m-am dus grăbită în dormitor să mă schimb unde Alexandra și Anna dormeau dezbrăcate în brațele lui Mihai.
Mi-am dat jos halatul și m-am îmbrăcat cu singura mea pereche de blugi, am luat rapid un tricou mai larg ce îl foloseam doar pentru dormit și o pereche mai veche de adidaşi.
Deși îmi doream atât de mult să dispar din peisaj pentru totdeauna, nu vroiam să-i pierd pe cei trei supuși.

Am luat o foaie de hârtie și primul creion pe care l-am găsit și le-am lăsat un bilețel în care le-am spus că trebuie să plec departe pentru o perioadă și că o să mă întorc la ei. I-am rugat să aibe ei grijă de afacere cât sunt eu plecată și sunt sigură că așa va fi.

Am încrede. Sau mai bine zis după tot ce s-a întâmplat în dimineața aceasta, am nevoie să am încredere în cineva.

Mi-am luat portofelul de pe birou, telefonul,încărcătorul și cheile de la mașină și m-am îndreptat spre ieșire.
După ce am deschis ușa mi-am întors privirea cu regret ce aveam să las în urmă, cu speranța că mă voi întoarce.

M-am descurcat la șaptesprezece ani, mă voi descurca și la douăzeci și șapte...
Sfârșitul acestui capitol ~▲~.
Pun next la două păreri ! @@^@@
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Secretul Larei    Secretul Larei  - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos

Secretul Larei
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază :: Povești de groază - SCURTE-
Mergi direct la: