Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile de groază, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”

AcasaPortalCăutareÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Ultimele subiecte
» Dincolo de Oglinda - Un alt "Eu"
Profesoara  I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 10:21 pm Scris de MMiauti

» Anime - Another
Profesoara  I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 8:13 pm Scris de MMiauti

» Hi miau !
Profesoara  I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 7:55 pm Scris de Sakumo

» A Christmas Story
Profesoara  I_icon_minitimeJoi Dec 24, 2020 10:36 pm Scris de Sakumo

» Trei povesti scurte
Profesoara  I_icon_minitimeJoi Dec 24, 2020 9:11 pm Scris de Sakumo

» Cuptorul
Profesoara  I_icon_minitimeMier Dec 16, 2020 10:17 am Scris de Hanamura

» hello
Profesoara  I_icon_minitimeSam Noi 28, 2020 2:19 pm Scris de Sakumo

» A Pizza Delivery
Profesoara  I_icon_minitimeMar Noi 24, 2020 5:52 pm Scris de Sakumo

» Short Horror Stories
Profesoara  I_icon_minitimeSam Noi 07, 2020 11:37 pm Scris de Sakumo

» Diferite superstitii
Profesoara  I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 2:13 pm Scris de Hanamura

» Ouija [Halloween Story]
Profesoara  I_icon_minitimeMar Oct 27, 2020 12:57 am Scris de Hanamura

» Cazul Lukacs Dalma
Profesoara  I_icon_minitimeLun Oct 26, 2020 12:26 pm Scris de Hanamura

» [Portofoliu] Crystal Snow
Profesoara  I_icon_minitimeMar Oct 20, 2020 1:23 pm Scris de Hanamura

» Babysitting
Profesoara  I_icon_minitimeMar Oct 13, 2020 9:27 am Scris de Hanamura

» Razboiul
Profesoara  I_icon_minitimeLun Oct 12, 2020 3:18 pm Scris de Sarah chan

» Zoom Call
Profesoara  I_icon_minitimeDum Oct 11, 2020 10:45 pm Scris de DedeDali

» School Email
Profesoara  I_icon_minitimeVin Oct 02, 2020 5:39 pm Scris de Mihai

» Ice dancer in the garden of love [YYH FanFiction]
Profesoara  I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 10:29 pm Scris de Crystal Snow

» Hey prieteni ^^
Profesoara  I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 3:16 pm Scris de Eloise

» Dezastrul din San Andreas
Profesoara  I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 3:14 pm Scris de Sarah chan

Staff Online
Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Daca nu ai acces la cont

In cazul in care esti un membru vechi care si-a uitat parola, intra pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou administratorului Sakumo.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

Profesoara

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Sp0on
Membru
Membru
Sp0on

Data de inscriere : 06/10/2015
Varsta : 22
Localizare : Cernica

Profesoara  Empty
MesajSubiect: Profesoara    Profesoara  I_icon_minitimeMier Oct 07, 2015 8:20 pm

Era o zi normală, la școală. Aveam 3 ore de matematică la rând, iar când prima ora a început totul era ok. Liniștit, am făcut ora. A doua oră, însă, profesoara se purta ciudat: îi tremura mâna, nu vorbea corect, greșea unele calcule. Și așa a venit și a treia oră. Pe la jumătatea lecției a spus că se duce la baie, așa că, eu, cum sunt un idiot, am plecat după ea. Când am intrat acolo am văzut-o cu un cuțit în mână. Își sculpta semnul fiarei pe mână cu acel cuțit, iar când m-a văzut a mârâit foarte tare și m-a urmărit. Când am intrat în clasă și le-am zis colegilor ce-am văzut nu m-au crezut, dar când au văzut-o cu ochii lor pe profesoară cu mâna însângerată au început să țipe. Profesoara a încuiat ușa și s-a apropiat de o fată, după care a țipat:
- MI-E FOAME!
I-a tăiat stomacul și i-a mâncat organele.
Toți au început să țipe și au tras de ușă până au deschis-o. Eu am ieșit ultimul din clasă, pentru că sunt mai încet de picior, iar ea m-a prins și în acel moment nu mai puteam de frică. Știam că ăsta-mi era sfârșitul, dar de nicăieri apare un tip cu un costum negru care îi înfige o sabie stropită cu apă sfințită în cap. Imediat după acest incident tipul a dispărut și eu am luat-o la fugă speriat, spre casă.

NEXT LA CÂTEVA PĂRERI

Corectat de: Gina
Corectare: greșeli de tastare, de punctuație; plasare diacritice.
Sus In jos
Bishamon
Spammer
Spammer
Bishamon

Data de inscriere : 03/01/2015
Varsta : 20

Profesoara  Empty
MesajSubiect: Re: Profesoara    Profesoara  I_icon_minitimeMier Oct 07, 2015 8:39 pm

Pai lipsesc unele detalii esentiale Smile , dar merge pentru un nou venit, daca vrei poti intra pe chat, acesta aflandu-se pe pagina principala jos de tot, o.o chiar foarte jos, acolo o sa iti explic Smile
Sus In jos
Gabi
Expert
Expert
Gabi

Data de inscriere : 22/07/2015
Localizare : Romania is my City

Profesoara  Empty
MesajSubiect: Re: Profesoara    Profesoara  I_icon_minitimeMier Oct 07, 2015 11:53 pm

Te sfatuiesc sa pui mai multa descriere si sa nu mai grabesti actiunea + ai grija ca ai cateva greseli de tastare dar tinand cont ca esti incepator este destul de ok.
Astept next Smile

Profesoara  RGSa2fX
Sus In jos
Mya:3
Avansat
Avansat
Mya:3

Data de inscriere : 15/09/2013
Varsta : 26
Localizare : in lumea cosmarului

Profesoara  Empty
MesajSubiect: Re: Profesoara    Profesoara  I_icon_minitimeJoi Oct 08, 2015 10:40 am

actiunea e fugarita de gaste,dar pentru inceput merge. ai imaginatie nu gluma,mai baga niste descriere si un pic de dialog si combina cu imaginatia si vezi ce iasa Rolling on the floor Blushing abia astept nextul sunt sincer curioasa

Profesoara  2zid3rr
Sus In jos
Sp0on
Membru
Membru
Sp0on

Profesoara  Empty
MesajSubiect: Re: Profesoara    Profesoara  I_icon_minitimeJoi Oct 08, 2015 9:39 pm

Când am ajuns acasă mort de frică, m-am furișat ca mama să nu mă vadă plin de sânge. Din păcate nu am reușit. Ea a crezut că m-am bătut cu cineva și mi-a zis:
- Iar te-ai bătut? Credeam că ne-am înțeles că te vei potoli!
- Mamă, nu m-am bătut! Profesoara e un demon care a încercat să mă omoare pe mine și a ucis-o pe Ana!
- Da,sigur! Îmi place imaginația ta, băiete, dar tot ești pedepsit o lună!
Eu stăteam și mă gândeam: Am fost pedepsit pentru că am fost aproape omorât?! Mi se părea nedrept.
În orice caz, în noaptea aceea am văzut o lumină de la vreo lumânare pe hol. Am decis să o las în pace și să mă culc. Adormisem, dar ceva mă trezise: Țipătul de durere al mamei.
Când am mers în camera ei am văzut-o într-o baltă de sânge cu ochii scoși și gura cusută.
În colțul camerei stătea așa-zisa 'profesoară' care m-a atacat și în timp ce eu mă zbăteam să scap, ea m-a lovit în cap și am leșinat.

Finalul la câteva păreri!

Corectat de: Gina
Corectare: Greșeli de tastare, de punctuație; plasare diacritice.
Sus In jos
Bishamon
Spammer
Spammer
Bishamon

Profesoara  Empty
MesajSubiect: Re: Profesoara    Profesoara  I_icon_minitimeJoi Oct 08, 2015 10:20 pm

Pai acum chiar merge bravooo  Clapping Clapping Clapping Clapping Very Happy chiar e mult mai bine, Pai nu am zice astept next
Sus In jos
ZeusHere♥→★
Incepator
Incepator
ZeusHere♥→★

Data de inscriere : 27/09/2015
Varsta : 30
Localizare : bloc

Profesoara  Empty
MesajSubiect: Re: Profesoara    Profesoara  I_icon_minitimeVin Oct 09, 2015 12:10 am

Bravo tine-o tot așa. NEXT
Sus In jos
Cena
Veteran
Veteran
Cena

Data de inscriere : 21/07/2015
Varsta : 18
Localizare : ?

Profesoara  Empty
MesajSubiect: Re: Profesoara    Profesoara  I_icon_minitimeVin Oct 09, 2015 8:39 am

Partea asta chiar ti-a iesit,bravo tie,si app bun venit pe spectru' te asteptam cu toti sa intri pe chat.

Save me from myself. Don't let me drown
Sus In jos
Sp0on
Membru
Membru
Sp0on

Profesoara  Empty
MesajSubiect: Re: Profesoara    Profesoara  I_icon_minitimeVin Oct 09, 2015 5:59 pm

Când m-am trezit eram plin de sânge. Aveam cuie în toate degetele de la mâini și în încheieturi. Picioarele îmi erau rupte. Chestia aia stătea și se uita la mine. S-a holbat la mine 10 minute, după care a spus:
- Credeai că vei scăpa așa ușor?
După care mi-a înfipt cuțitul în umăr. A băgat mâna în gaură și mi-a apucat osul, de care a tras până l-a rupt. Durerea a continuat timp de 3 zile. 3 zile de tortură violentă. Până când, într-un final, se plictisise de mine. Mi-a spus:
- Jocul nostru s-a terminat.. Huh. După atâta joc mi s-a făcut cam foame.. Nu te superi dacă te mănânc, nu-i așa?
Eram speriat de moarte și credeam că ăsta e sfârșitul, până când acel om în negru a apărut de nicăieri și i-a băgat sabia în inimă, după care îi înfipse o cruce în cap. Mi-a scos cuiele și m-a dus la un spital. M-am vindecat, dar urmele au rămas. Urmele torturii aceleia cumplite. A fost un miracol că am reușit să supraviețuiesc să spun povestea asta.

SFÂRȘIT

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-==-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Corectat de Gina ~ Corectare: greșeli de tastare, de punctuație; plasare diacritice.

The man only fears the unknown..But once you defeat the unknown you will be free
Profesoara  2v358bd
Sus In jos
Bishamon
Spammer
Spammer
Bishamon

Profesoara  Empty
MesajSubiect: Re: Profesoara    Profesoara  I_icon_minitimeVin Oct 09, 2015 6:24 pm

Merge, ma bucur ca ce ti-am te-a ajutat Smile Pai sfarsitul e cam normal, dar merge
Sus In jos
Continut sponsorizat

Profesoara  Empty
MesajSubiect: Re: Profesoara    Profesoara  I_icon_minitime

Sus In jos

Profesoara
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază :: Povești de groază - SCURTE-
Mergi direct la: