Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Misterul continuu - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Misterul continuu - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Misterul continuu - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Misterul continuu - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Misterul continuu - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Misterul continuu - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Misterul continuu - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Misterul continuu - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Misterul continuu - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Misterul continuu - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Misterul continuu - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Misterul continuu - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Misterul continuu - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Misterul continuu - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Misterul continuu - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Misterul continuu - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Misterul continuu - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Misterul continuu - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Misterul continuu - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Misterul continuu - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Misterul continuu

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Alex.
Administrator
Administrator
Alex.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.
10 ani
10 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1321
Data de inscriere : 26/07/2013
Varsta : 24
Localizare : Brasov

Misterul continuu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Misterul continuu   Misterul continuu - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Oct 06, 2015 8:35 pm

Mă bucur că ți-ai corectat greșelile :3 Îmi place povestea, se vede căa ipăstrat talentul cât timp ai lipsit Laughing Aștept continuarea.


Do I contradict myself? Very well then I contradict myself,
I am large, I contain multitudes
Sus In jos
Ema
Veteran
Veteran
Ema

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 272
Data de inscriere : 17/06/2015
Varsta : 25
Localizare : Cluj-Napoca

Misterul continuu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Misterul continuu   Misterul continuu - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Oct 07, 2015 12:41 pm

O poveste care se savureaza in orice moment. Imi place tot! Pana si greselutele dau bine Laughing Continua sa scrii, astept sa pui continuarea acestei povesti cu un potential atat de mare!
Sus In jos
 
Misterul continuu
Sus 
Pagina 2 din 2
 Subiecte similare
-
» Misterul.....
» Misterul Gemenilor
» Misterul Liei.
» Misterul casei bantuite

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: