Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Intrebari stupide de Tpu

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Marius
Spammer
Spammer
Marius

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1043
Data de inscriere : 23/10/2013
Varsta : 27
Localizare : Romania

Intrebari stupide de Tpu  Empty
MesajSubiect: Intrebari stupide de Tpu    Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitimeLun Sept 07, 2015 1:44 pm

NoName a scris:
Plictiseala? Ce e aia? Tpu intotdeauna are un remediu: umorul! Sa trecem la dilemele concetatenilor nostri:

1." Am 12 ani si am gagic de 15.Cum fac sa fie mort dupe mine?"

-Omoara-l si treci in fata lui.Asa o sa fie mort "dupa" tine. 12 ani, pff!

2. "Buna.Intr-o seara m-am ras la zona feminina cu bigul sotului meu avand in el lama cu care el se barbiereste pe fata saptamana trecuta.Intrebarea mea este:pot contacta sida sai hiv din acest mic incident avand in vedere ca el mi-a spus sa ma dezinfectez cu after shave si ce alte boli mai pot contacta? Dau funda"

Esti casatorita si vorbesti asa: "m-am ras la zona feminina". Aham!

-Ce alte boli mai poti "contacta"? Vrei sa le suni?De prostie cu siguranta ai scapat.Deja o ai.

3." Am dat cu limba mai jos si mi-a crescut par mult, ce sa fac?"

-Solutia implica un scaun si o funie.

4." Am presiunea erectiei foarte mare,iar cand ma masturbez dau pe perete care e la aprox 2 metri de mine.cum imi pot micsora presiunea erectiei? "

-Important este sa nu spargi peretele.Instaleaza-ti un robinet.

5." Sall, fetelor de la mine din clasa nu le plac de mine din cauza ca sunt gras.Am 11 ani si am 81km, cum sa slabesc la 55km in minim "o luna"? Fara ace pentru ca nu prea imi plac intepaturile."

-Imi dau lacrimile. Tinere, ai cam multi kilometri pentru varsta ta. Iti recomand sa suni CNADNR. Te-ar putea folosi drept autostrada.

6. "Cum fac sex? eu am 11 ani si iubitul meu12 si vrem sa incercam"

-Inca nu s-au facut desene cu Mickey Mouse sau Tom si Jerry sa va arate dar o sa dau un telefon la Disney.
Poate, poate...

7." Cum se face un frenci chis? "

-Frenci chis? Sper din tot sufletul sa nu te referi la "french kiss" dar pot sa pun pariu ca la asta te gandeai.

8." Buna Tpu am o intrebare...daca iti pierzi virginitatea penisul mai creste? "

-Nu. Se opreste subit din crestere si intra in matca.

9."Vreau sa-l sarut pe prietenul meu frantuzeste dar nu stiu cum sa incep daca ma e evita ce sa fac?"

-Daca te evita, saruta-l romaneste!

10. "De ce latra cainii la rotile masinilor?"

-Tu ce ai face daca Wc-ul ti s-ar invarti?

11."Cum ma bag cu un baiat daca sunt grasa? Suntem prieteni."

-Cum te "bagi" cu un baiat?Ti se pare ca tu trebuie sa te bagi in el?

12."Are ceva daca sunt virgin la 17 ani?"

-Esti o specie pe cale de disparitie.Suna la muzeu.

13."Salut,cum credeti de ce iubitul meu cu mine in relatii pe odnoclasnichi nu pune si ne-am certat putin chind a doua zi o pus cu o alta fata in relatii,dupa ce o vazut ca am vazut o scos,poate ar fi mai bine sa imi caut alt baiat si sa-l las pe asta care nu e serios?"

- Caut traducator autorizat.Cer si ofer seriozitate.

14."Poti sa ejaculezi pe nas?"

- ....................

15."Cum se zice la spelma!"

-Spelma?!?

16." Sex protejat inseamna sa incui usa?"

-Doamne, imi dau lacrimile.Da. Sa le spui si celor de la Durex.Saracii fac prezervative degeaba.

17." Baieti, voi cum ati reactiona daca ati vedea ca iubita voastra are par pe picioare, pe burta, pe sani si peste tot aproape? Sa zicem ca urmeaza sa faceti sex si vedeti par pe sani de exemplu..."

-Par pe sani si burta? Serios? Esti femeie sau maimuta?

Voi mai pune daca doriti.
Sus In jos
Ambrose
Spammer
Spammer
Ambrose

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 673
Data de inscriere : 22/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Piteşti

Intrebari stupide de Tpu  Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari stupide de Tpu    Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitimeLun Sept 07, 2015 2:55 pm

Bă, la unele chiar am râs, rău de tot. Laughing Nu ştiu dacă îi permis, da' mai bagă.


Intrebari stupide de Tpu  Hq1JQER
Sus In jos
Estelle
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Estelle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 396
Data de inscriere : 03/07/2015
Varsta : 23
Localizare : Craiova

Intrebari stupide de Tpu  Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari stupide de Tpu    Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitimeLun Sept 07, 2015 11:05 pm

Moor. Rolling on the floor
Ce oameni prosti.
Cat am putut sa râd. Laughing
Mai baga.
Sus In jos
Ema
Veteran
Veteran
Ema

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 272
Data de inscriere : 17/06/2015
Varsta : 25
Localizare : Cluj-Napoca

Intrebari stupide de Tpu  Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari stupide de Tpu    Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitimeMar Sept 08, 2015 12:23 am

Am murit de ras Rolling on the floor)))
Mai puneee
Sus In jos
Alice.
Avansat
Avansat
Alice.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 78
Data de inscriere : 22/07/2015
Varsta : 22
Localizare : Wonderland .

Intrebari stupide de Tpu  Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari stupide de Tpu    Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitimeMar Sept 08, 2015 12:43 am

Doamne , deci , întrebările astea m-au omorât . Rolling on the floor)) Mai pune .
Sus In jos
Vixen.
Spammer
Spammer
Vixen.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 625
Data de inscriere : 04/07/2014
Varsta : 23
Localizare : Bacău

Intrebari stupide de Tpu  Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari stupide de Tpu    Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitimeMar Sept 08, 2015 8:38 am

Oldie but goldie, știi cum e. Laughing


Baby, it's easy to fake a smile

When you've been doing it
for a while

                         
Intrebari stupide de Tpu  2agp4l
Sus In jos
Cena
Veteran
Veteran
Cena

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 275
Data de inscriere : 21/07/2015
Varsta : 21
Localizare : ?

Intrebari stupide de Tpu  Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari stupide de Tpu    Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitimeMar Sept 08, 2015 1:30 pm

L.O.L ce interbari,am murit de ras,ma dor obraji.Mai pune te rog. Laughing Rolling on the floor Very Happy Razz Laughing Rolling on the floor Rolling on the floor Rolling on the floor Rolling on the floor Rolling on the floor


Save me from myself. Don't let me drown
Sus In jos
Marius
Spammer
Spammer
Marius

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1043
Data de inscriere : 23/10/2013
Varsta : 27
Localizare : Romania

Intrebari stupide de Tpu  Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari stupide de Tpu    Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitimeMar Sept 08, 2015 2:24 pm

NoName a scris:
18. "În legătura cu oracolul de azi... cu noroc sau ghinion... cum pot cataloga faptul că am avut anumite relații cu un cimpanzeu? Sincer. Chiar nu știu."

-Ai avut "anumite" relații cu un cimpanzeu?!?

19."Buna TPU Vreau si eu o iubita sa fie din arad si de 10-11 ani.Eu am 11 ani, am ochi cprui.Nu vreau comentarii de Genu(Nu esti prea tanar pentru iubita?)"

-Esti prea prost pentru o iubita. Merge ?

20."Buna Tpu, in seara acesta as vrea sa fac dragoste cu iuri, este pentru prima oara asa ca vreau sa imi spuneti ce trebuie sa fac."

-Trebuie sa te dezbraci.Se ocupa "iuri" de restul.

21. "Sallut Tpu daca lasi pune mana la(savarina) unei fete asa dintr-o data e. o prietena buna sa zicem cu credeti ca ar reactiona"

-Nu am inteles nimic. "Savarina" unei fete ?

22."Salut Tpu! Am si eu o intrebare, Daca nu mai sunt virgin nu imi mai creste penisul? Multumesc!"

-Nu. Se opreste brusc din crestere pentru ca si-a atins targetul. Pff!

23."Ajutooor! Veveritei mele,i sau rupt dintii de jos si o bucatica din aia de sus,dupa ce a fost calcata pe cap de boul meu frate (din greseala, asa sper).ii vor mai creste la loc? Se va face bine? Cu ce sa o hranesc? Va rog ajutati-ma sunt disperata.As muri daca ar pati ceva."

-Faci sex cu veverita? Ce legatura are veverita cu categoria asta? (Intrebarea era la categoria "Dragoste si sex")

24. "Salz Tpu. M-am despartit de prietenul meu sh de atunci is supi sh stau toata ziua numai acasa. am inceput sa petrec cat mai mult timp cu cainele meu. Odata stateam in apt si m-a lins la puta si a fost super. De atunci am relatii intime cu el. ce ar trebui sa fac? dau panglica.

-Incredibil. Si gay si zoofil?

25."Daca beau fanta sunt fantastic?"

-Nu, esti prost.

26." Daca mam masturbat cu un morcov,si dupa acea mama la pus la ciorba o sa ne imbolnavim cu totii ? Pentru ca noi deja am mancat ciorba."

-Ar trebui sa participi la MasterChef. Ai spalat morcovul dupa utilizare ?

27." E normal ca la 13 ani sa am 38 la picior? si si 1, 59 m ? sora mea are 36 la picior si are 19 ani si 1, 54........ deci care nu e normala eu sau soramea? Very Happy"

-Eu pariez pe tine.

28."Dc mise incarca asa greo filmele sau melodiile?

-Internetul simte ca esti prost si vrea sa te pedepseasca.

29. "Va rog ajutati-ma fara misto! Am 15 ani si mam masturbat in timpul menstruatie,,,,, se poate intampla ceva? funda:o3 va rog:o3"

-Daca iti curge sange inseamna ca ti-ai omorat-o.

Voi mai pune
Sus In jos
Cena
Veteran
Veteran
Cena

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 275
Data de inscriere : 21/07/2015
Varsta : 21
Localizare : ?

Intrebari stupide de Tpu  Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari stupide de Tpu    Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitimeMar Sept 08, 2015 2:32 pm

very funny,mor de ras sunt super haioase ,
25."Daca beau fanta sunt fantastic?"

-Nu, esti prost.
Asta a fost tare


Save me from myself. Don't let me drown
Sus In jos
Estelle
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Estelle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 396
Data de inscriere : 03/07/2015
Varsta : 23
Localizare : Craiova

Intrebari stupide de Tpu  Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari stupide de Tpu    Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitimeMar Sept 08, 2015 5:03 pm

Faza cu gay si zoofil a fost epica .. Rolling on the floor
Mai pune.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Intrebari stupide de Tpu  Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari stupide de Tpu    Intrebari stupide de Tpu  I_icon_minitime

Sus In jos
 
Intrebari stupide de Tpu
Sus 
Pagina 1 din 3
 Subiecte similare
-
» Întrebări stupide.
» Intrebari for you
» Intrebari si iar intrebari :3
» Întrebări.
» Intrebari, intrebari si iar intrebari... :))

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ DIFERITE CATEGORII ★ :: Altele-
Mergi direct la: