Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Exista spirite nu fantome! I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Exista spirite nu fantome! I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Exista spirite nu fantome! I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Exista spirite nu fantome! I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Exista spirite nu fantome! I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Exista spirite nu fantome! I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Exista spirite nu fantome! I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Exista spirite nu fantome! I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Exista spirite nu fantome! I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Exista spirite nu fantome! I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Exista spirite nu fantome! I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Exista spirite nu fantome! I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Exista spirite nu fantome! I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Exista spirite nu fantome! I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Exista spirite nu fantome! I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Exista spirite nu fantome! I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Exista spirite nu fantome! I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Exista spirite nu fantome! I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Exista spirite nu fantome! I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Exista spirite nu fantome! I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Exista spirite nu fantome!

In jos 
AutorMesaj
DeliaGroaza15
Incepator
Incepator
DeliaGroaza15

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 19
Data de inscriere : 28/06/2015

Exista spirite nu fantome! Empty
MesajSubiect: Exista spirite nu fantome!   Exista spirite nu fantome! I_icon_minitimeJoi Sept 03, 2015 2:43 pm

Uni dintre voi spun ca exista fantome alti spun ca nu , iar din acesta cauza noi suntem dezorientati adica nu stim ce sa credem mai pe inteles.Hai sa va spun eu nu , nu exista fantome ci spirite deci sa va explic .....Stiti si voi chestia aia ca atunci cand iti moare cineva din familie el ramane in casa sa urmareasca ce se intampla timp de 3 zile si cand vine vremea de plecare iti ciocane seara in geam sau in usa in fine , acestea se numesc spiritele oamenilor niste exemple:
[i]Jeff the Killer exista[/i] -> in legenda lui nu a spus nimeni ca a murit si doar ca e un ucigas si ca sa stiti el a fost bagat cu fata in acid , iar acidul nu te omoara!Si dupa cum va dati seama legenda e recenta si moderna adica a aparut acum cativa ani credeti voi ca nu exista poate o fi mai batran....Nu stiu!
Bloody Mary nu exista -> in legenda spune clar ca a murit si nu cred ca Dumnezeu permite ca un om sa se trezeasca din morti ca sa se razbune omorand oamenii , nu?Clar este o legenda falsa.
Slender Man exista -> credeti ca un om nu poate atinge inaltimea de 2 m si nu stiu cat?Credeti ca un om nu isi poate face o operatie a fetei?Credeti ca un om nu se poate colora in alb ca sa nu fie descoperit? Credeti voi ca un om nu poate sa fie un criminal?

Aceasta a fost teoria mea , nu stiu cat de adevarata vreti voi sa para dar eu cred in teoria mea.Sper ca va placut! Wave Wave
Sus In jos
Estelle
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Estelle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 396
Data de inscriere : 03/07/2015
Varsta : 23
Localizare : Craiova

Exista spirite nu fantome! Empty
MesajSubiect: Re: Exista spirite nu fantome!   Exista spirite nu fantome! I_icon_minitimeJoi Sept 03, 2015 2:49 pm

Pai, in primul rand nu prea mi-a placut cum ai formulat , puteai sa ai o exprimare mai frumoasa , asa s-ar fi inteles mai bine si ar fi dat mai multa credibilitate 'teoriei' tale.Puteai sa spui mai multe , sa dezvolti mai mult subiectul , am vazut greseli gramaticale,pe langa astea ,'explicatia' ta mi sa parut prea scurta.
Eu personal nu prea cred asa ceva.
Sus In jos
Mirunda
Incepator
Incepator
Mirunda

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 49
Data de inscriere : 01/09/2015
Varsta : 24
Localizare : Nu dezvalui la baieti.

Exista spirite nu fantome! Empty
MesajSubiect: Re: Exista spirite nu fantome!   Exista spirite nu fantome! I_icon_minitimeJoi Sept 03, 2015 3:41 pm

First thing:Jeff th ekiller si-a taiat buzele si apoi si-a omorat parinti si acum umbla pe strazi si omoara lumea.
Second Thing:Bloody mary este o farsa a domnului de jos care sta in flacari pe scurt satana ca sa ne sperie.
Third Thing:Slenderman este pur si simplu un spirit care a posedat corpul unui om de afaceri....


Exista spirite nu fantome! Ekj3g3
Sus In jos
MrDunh1ll
Veteran
Veteran
MrDunh1ll

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 266
Data de inscriere : 20/04/2014
Varsta : 23
Localizare : cumpar golf 4

Exista spirite nu fantome! Empty
MesajSubiect: Re: Exista spirite nu fantome!   Exista spirite nu fantome! I_icon_minitimeVin Oct 30, 2015 2:05 pm

Jeff the killer e doar o poveste aparuta pe un creppypasta, la fel sunt si celelalte doua, mai exact bloody marry si Slenderman. Fantomele sunt spirite blocate in astral. De cele mai multe ori un om lasa in urma spiritul daca a murit violent, daca nu si-a dat seama ca a murit (moarte rapida) sau daca are ceva de terminat. De cele mai multe ori interactioneaza cu noi dar nu ne dam seama.


Exista spirite nu fantome! 250qlpd
Sus In jos
Bishamon
Spammer
Spammer
Bishamon

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1153
Data de inscriere : 03/01/2015
Varsta : 24

Exista spirite nu fantome! Empty
MesajSubiect: Re: Exista spirite nu fantome!   Exista spirite nu fantome! I_icon_minitimeVin Oct 30, 2015 2:07 pm

Despre Slenderman s-au facut si video-uri, mai sunt ceva chestii, cu video-uri, inregistrari, cine stie daca-s fake-uri, pana atunci fiecare gandeste ce vrea Rolling on the floor


Va ador Exista spirite nu fantome! Grinfaceplz
Sus In jos
Continut sponsorizat





Exista spirite nu fantome! Empty
MesajSubiect: Re: Exista spirite nu fantome!   Exista spirite nu fantome! I_icon_minitime

Sus In jos
 
Exista spirite nu fantome!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ceea ce probabil nu stiai despre fantome (+ initiere in observarea de fantome)
» Sunt spirite in casa.?
» Există Dumnezeu??
» mituri despre fantome
» ZIUA DE VINERI CU MINE #3-Exista Slender Man?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ :: Legende/Mituri/Superstitii-
Mergi direct la: