Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 De-a v-ati ascunselea in intuneric

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
Alice.
Avansat
Avansat
Alice.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 78
Data de inscriere : 22/07/2015
Varsta : 22
Localizare : Wonderland .

De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: De-a v-ati ascunselea in intuneric   De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Sept 11, 2015 12:14 pm

Deci , nu-mi vine să cred că s-a terminat . Mai ales că a fost un sfârșit care te lasă cu mii de întrebări în cap . Mi-a plăcut povestea , Marius . Baftă la următoarea .
Sus In jos
Ana-Maria
Avansat
Avansat
Ana-Maria

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 64
Data de inscriere : 25/12/2014
Varsta : 23
Localizare : Peste tot şi nicăieri

De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: De-a v-ati ascunselea in intuneric   De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Sept 11, 2015 12:59 pm

La naiba. Povestea-i minunata. Descriere este, dialogul nu e prea mult folosit... Dar nu imi prea place faptul ca ai pus "Sfarsit!". Mergea continuare, insa faci cum vrei. E geniala povestea.


Vrei sa ma schimbi? Schimba-te tu primul! Tu esti doar personajul eu fac tot filmul.
Sus In jos
Cena
Veteran
Veteran
Cena

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 275
Data de inscriere : 21/07/2015
Varsta : 21
Localizare : ?

De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: De-a v-ati ascunselea in intuneric   De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Sept 11, 2015 1:03 pm

Nuuuuuuu de ce ai terminat-o puteai sa o continui oricum a fost awesome ,fekicitari Imi Place Dragut Bravo Repuatie +1


Save me from myself. Don't let me drown
Sus In jos
Estelle
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Estelle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 396
Data de inscriere : 03/07/2015
Varsta : 23
Localizare : Craiova

De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: De-a v-ati ascunselea in intuneric   De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Sept 11, 2015 1:14 pm

Povestea a fost foarte frumoasa , la fel cu sunt toate povestile tale ,totusi ai grabit actiunea , trebuia sa descrii mai mult , sa dai mai multe detalii , puteai sa descrii atmosfera tensionata din padure , ce simte tatal lui Charlotte , ce simteau copii , sa spui mai multe despre cautarea lui Charlotte, iar cand au gasit-o moarta puteai sa spui in ce fel era mutilata , sa mai adaugi chestii sadice pentru o atmosfera mai 'creepy' , la fel puteai sa spui mai multe despre ce simtea copilul care povesteste, cu alte cuvinte o descriere mai complexa.
_______________________________________
Cam atat avut de spus.Povestea a fost foarte interesanta si plina de mister ,pacat sa s-a terminat.
Sus In jos
AlessiaAny
Administrator
Administrator
AlessiaAny

5 Ani
5 ani de la crearea contului.
10 ani
10 ani de la crearea contului.

Mesaje : 178
Data de inscriere : 20/03/2015
Varsta : 25
Localizare : Brasov

De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: De-a v-ati ascunselea in intuneric   De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Sept 11, 2015 2:24 pm

Nu stiu ce sa zic. Fiecare are propriul stil de a scrie. Unii - ca mine - descriu pana si cum se ridica praful cand bate vantul. Dar alţii - ca Marius sau Dede - se bazeaza mult pe actiune si folosesc multe conflicte. Fiecare stil are ceva aparte care sa te atragă si asta e datorita scriitorului. Nu stiu cat ar fi fost de reuşită povestea asta daca Marius ar fi bătut câmpii despre cum creste iarba. Mi se pare interesant felul cum e profundă aceasta poveste si iti acaparează atentia prin tot misterul si asa, in ciuda descrierii simpliste. Nu ca ar lipsi cu desăvârşire. Este potrivita numa' bine pe stilul tau de scriere. Povestea a fost frumoasa si ca anterioarele, ne-a tinut cu sufletul la gura. Felicitari si la mai mare! Smile
Sus In jos
Marius
Spammer
Spammer
Marius

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1043
Data de inscriere : 23/10/2013
Varsta : 27
Localizare : Romania

De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: De-a v-ati ascunselea in intuneric   De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Sept 11, 2015 2:33 pm

Multi dintre voi ati spus ca nu pun multa descriere, frate, imi dau si eu seama de asta dar nu imi place sa umplu povestea cu descrieri amanuntite..mie imi place actiunea, descriu atat cat consider..Asta e stilul meu de a scrie.. nu o sa mi-l schimb..
Sus In jos
Denisa
Veteran
Veteran
Denisa

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 168
Data de inscriere : 14/10/2014
Varsta : 21
Localizare : Sibiu

De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: De-a v-ati ascunselea in intuneric   De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Sept 11, 2015 4:14 pm

Te rog,te rog, pune next omg


De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 KTTjUhT
Sus In jos
Mirunda
Incepator
Incepator
Mirunda

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 49
Data de inscriere : 01/09/2015
Varsta : 24
Localizare : Nu dezvalui la baieti.

De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: De-a v-ati ascunselea in intuneric   De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Sept 11, 2015 7:50 pm

Deci povestea si actiunea geniale ca de obicei.(stiu ca zic asta mereu dar asa e)
Putin amuzanta.Adica cum ajung asa repede acasa si iau lanternele sunt magicieni?
Actiunea nu prea grabita.
In concluzie astept o noua poveste.

Si ca un cadou fiindca imi plac povestile tale

Repuatie +1


De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 Ekj3g3
Sus In jos
Marius
Spammer
Spammer
Marius

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1043
Data de inscriere : 23/10/2013
Varsta : 27
Localizare : Romania

De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: De-a v-ati ascunselea in intuneric   De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Sept 11, 2015 7:57 pm

Pai casele lor erau in apropierea padurii draga..nu e nicio magie.
Sus In jos
Adrii.
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Adrii.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 348
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 21
Localizare : Deva.

De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: De-a v-ati ascunselea in intuneric   De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Sept 12, 2015 5:10 pm

Bun, deci. Îmi place ideea la maxim, ai o imaginație destul de inventivă, sincer n-am mai auzit vreo poveste de genul acesta. O singură greșeală am observat şi anume "vroiam". E de fapt "voiam" . În rest e bine, foarte bine. Aştept următoarea parte.


'Acum ceva timp am dat timp timpului. Timpul n a dat nimic înapoi, iar eu cu timpu' uit.'
Make money, not friends.✔️
Sus In jos
Continut sponsorizat





De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: De-a v-ati ascunselea in intuneric   De-a v-ati ascunselea in intuneric - Pagina 5 I_icon_minitime

Sus In jos
 
De-a v-ati ascunselea in intuneric
Sus 
Pagina 5 din 5
 Subiecte similare
-
» Cum sa te joci DE-A V-ATI ASCUNSELEA de unul SINGUR
» In intuneric...
»  O mie de ani în întuneric
» -Cei din intuneric-
» Frica de întuneric

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: