Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Unele lucruri mai bine raman ascunse... I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Unele lucruri mai bine raman ascunse... I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Unele lucruri mai bine raman ascunse... I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Unele lucruri mai bine raman ascunse... I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Unele lucruri mai bine raman ascunse... I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Unele lucruri mai bine raman ascunse... I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Unele lucruri mai bine raman ascunse... I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Unele lucruri mai bine raman ascunse... I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Unele lucruri mai bine raman ascunse... I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Unele lucruri mai bine raman ascunse... I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Unele lucruri mai bine raman ascunse... I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Unele lucruri mai bine raman ascunse... I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Unele lucruri mai bine raman ascunse... I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Unele lucruri mai bine raman ascunse... I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Unele lucruri mai bine raman ascunse... I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Unele lucruri mai bine raman ascunse... I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Unele lucruri mai bine raman ascunse... I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Unele lucruri mai bine raman ascunse... I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Unele lucruri mai bine raman ascunse... I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Unele lucruri mai bine raman ascunse... I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Unele lucruri mai bine raman ascunse...

In jos 
AutorMesaj
Bishamon
Spammer
Spammer
Bishamon

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1153
Data de inscriere : 03/01/2015
Varsta : 24

Unele lucruri mai bine raman ascunse... Empty
MesajSubiect: Unele lucruri mai bine raman ascunse...   Unele lucruri mai bine raman ascunse... I_icon_minitimeMier Aug 12, 2015 1:47 am

Mirosul linistitor de noapte imi este atat cunoscut…
Liniste si armonie,  ce pot cere mai mult?!
Cand de o data aud tipatul unei fete
Incepui sa zambesc:
-Ce sunet placut, ah , dar de unde vine…?
Ma apropii de un zid facut din caramizi, acesta este destul masiv, in timpul asta eu merg pe varfuri, ma asez langa tomberoane care sunt destul de ingrijite si curate pentru a vedea ce se afla dupa colt.
Mirosul de alcool imi invada narile si intr-un fel ma deranja, ma misc incet pentru a nu face zgomot.
Dupa colt se afla un barbat cu un cutit destul de ciudat,  seamana mai mult cu un pumnal, pot observa foarte usor detalile si dragonul desenat de pe el
Acesta se apropia de acea fetita si ….
Am continuat eu in soapta, dar ma facut sa tresar si am dat putin in spate
-ce e aia?
Flacari se napasteau asupra fetei, iar din acel pumnal ieseau acele flacari sunt au forma unor lanturi si ies din varful cutitului! Acele flacari uimitoare ii tin mainile si picioarele legate, iar acel barbat se apropia incet de fata, totul …..totul era ireal, nu intelegeam nimic!
Flacari, cutite magice, fete …..
Asta-I nu-I de mine…
Cand de odata aud niste sunete, nu le intelege bine,  dar:
-Aste-…..figaro….-andant-….!
Corpul meu…. Simteam ca amtesesc,  am cazut si jos,  dar era placut!
De o data sunt langa tipul acela afurisit, mai exact in spatele lui! Ce dragut e. Imi pun mana in jurul gatului lui, in timp ce se incerca sa scape, dar nu putea sa-si foloseasaca mainile datorita pumnalului, stiam de undeva, dar nu eram sigur de unde… Cu cealanta mana il zgari incet, apoi antrebratul pana sangele ii inunda pielea,  ating sangele apoi il gust!
-Ahhh ce bun e! in timp ce pe fata mea apare un zambet destul de nebun.
Apoi imi apropii gura de gatul lui, apoi muscandu-l atat de tare incat a cazut odata cu mine!
-Al dracu pramatie esti!
-Taci bastardule!
Cutitul,  adica pumnalul era pe jos,  dar a inceput sa pluteasca
Se apropie de noi, dar ma apar folosindu-l pe tipu’ ca scut uman, apoi o a doua lovitura ma zgariase pe umar(incepeam sa amtesc incet, desi ma miscam violent ), a treia lovitura … Ce prost sunt ….il simteam ca mi s-a oprit in inima…
Astept comentari O.o


Ultima editare efectuata de catre Fhour Me in Mier Aug 12, 2015 9:55 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Estelle
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Estelle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 396
Data de inscriere : 03/07/2015
Varsta : 23
Localizare : Craiova

Unele lucruri mai bine raman ascunse... Empty
MesajSubiect: Re: Unele lucruri mai bine raman ascunse...   Unele lucruri mai bine raman ascunse... I_icon_minitimeMier Aug 12, 2015 8:26 am

Pana acum mi-a placut foarte mult,ideea este interesanta si originala , povestile de genul asta imi capteaza atentia repede

Clapping

Astept next :>

Sus In jos
AlexReborn
Veteran
Veteran
AlexReborn

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 199
Data de inscriere : 12/09/2014
Varsta : 24
Localizare : salaj

Unele lucruri mai bine raman ascunse... Empty
MesajSubiect: Re: Unele lucruri mai bine raman ascunse...   Unele lucruri mai bine raman ascunse... I_icon_minitimeJoi Aug 13, 2015 11:59 am

Ahh,nu stiu de ce dar chiar imi place cum ai ordonat textul,cum lai pozitionat si cum lai scris.Este destul de reusit pot sa spun.Ti-as propune sa pui mai multa actiune sa spun asa,sa faci in asa fel sa fim si noi acolo,in asa fel incat cititorului sa i se capteze atentia.
Apropo  Next Next


Sunt Mort.
Sus In jos
Marius
Spammer
Spammer
Marius

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1043
Data de inscriere : 23/10/2013
Varsta : 27
Localizare : Romania

Unele lucruri mai bine raman ascunse... Empty
MesajSubiect: Re: Unele lucruri mai bine raman ascunse...   Unele lucruri mai bine raman ascunse... I_icon_minitimeJoi Aug 13, 2015 1:03 pm

Descrierea imi place..ai avut putine greseli..Ideea povestii este interesanta si as dori sa ma incluzi in ea..Astept next
Sus In jos
Raysa
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Raysa

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 332
Data de inscriere : 18/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Acolo! nu , nu acolo. Aici.

Unele lucruri mai bine raman ascunse... Empty
MesajSubiect: Re: Unele lucruri mai bine raman ascunse...   Unele lucruri mai bine raman ascunse... I_icon_minitimeJoi Aug 13, 2015 8:41 pm

Deci eu am citit asta dar nu am lăsat parere. Rlly Mona? Mda. Deci descrierea e foarte ok. Ideea e originala și asta îmi place și cam atât ca altceva nu mai am ce zice. Next Ano Smile


''Tell me, tell me do you need me?
Tell me, tell me do you love me?''
Sus In jos
AlessiaAny
Administrator
Administrator
AlessiaAny

5 Ani
5 ani de la crearea contului.
10 ani
10 ani de la crearea contului.

Mesaje : 178
Data de inscriere : 20/03/2015
Varsta : 25
Localizare : Brasov

Unele lucruri mai bine raman ascunse... Empty
MesajSubiect: Re: Unele lucruri mai bine raman ascunse...   Unele lucruri mai bine raman ascunse... I_icon_minitimeJoi Aug 13, 2015 8:41 pm

Povestea e frumoasa, sa nu te mai aud ca vrei sa o stergi. Next Next Next
Sus In jos
Continut sponsorizat





Unele lucruri mai bine raman ascunse... Empty
MesajSubiect: Re: Unele lucruri mai bine raman ascunse...   Unele lucruri mai bine raman ascunse... I_icon_minitime

Sus In jos
 
Unele lucruri mai bine raman ascunse...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Informatii despre unele creaturi mitologice..
» Povesti ascunse.
» Ganduri ascunse
» 35 de lucruri de făcut în clasă.
» Lucruri stranii prin videochat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: