Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Casa ororilor I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Casa ororilor I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Casa ororilor I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Casa ororilor I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Casa ororilor I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Casa ororilor I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Casa ororilor I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Casa ororilor I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Casa ororilor I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Casa ororilor I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Casa ororilor I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Casa ororilor I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Casa ororilor I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Casa ororilor I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Casa ororilor I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Casa ororilor I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Casa ororilor I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Casa ororilor I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Casa ororilor I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Casa ororilor I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Casa ororilor

In jos 
AutorMesaj
Marius
Spammer
Spammer
Marius

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1043
Data de inscriere : 23/10/2013
Varsta : 27
Localizare : Romania

Casa ororilor Empty
MesajSubiect: Casa ororilor   Casa ororilor I_icon_minitimeVin Iun 19, 2015 3:22 pm

Prolog:

Era intuneric, si liniste.O tacere stranie, singurul lucru pe care-l auzeam era sunetul baschetilor mei lovind podeau de lemn si scartaitul pe care lemnul invechit il facea, nu era nici macar o luminita asa ca mi-am pus mainele in fata sa am grija pe unde merg sperand sa gasesc o cale de scapare din acel intuneric ce ma inconjura.

Am inceput sa aud o chicoteala, am inghetat, ma intrebam cine mai este cu mine, am simtit o mana rece pe umar, a inceput sa ma stranga puternic cu ghearele, durerea imi invada tot corpul.

Mana a inceput sa ma traga inapoi si am cazut la pamant auzinduse o bufnitura puternica, simteam cum sangele curgea pe tricoul meu alb, am inceput sa tip, mana s-a retras si am incercat sa ma ridic dar nu am putut, m-a apucat de picior si a inceput sa ma traga, simteam cum aschiile imi intrau in corp, era din nou liniste apoi un topor s-a indreptat spre capul meu, punand capat strigatelor mele dupa ajutor.


Capitolul I:

"Urasc clownii"! Brianna tipa puternic, Mike era plictisit si se uita pe tavan, afara era o vreme destul de rece si fereastra era deschisa, o briza puternica mi-a facut pielea de gaina, eram pregatiti sa plecam intr-un loc ce era supranumit "Cea mai bantuita casa din cate exista" vom pleca imediat ce aflam ca se inchide.

''Ei bine va trebui sa treci peste asta, este o casa bantuita, vor fi si clowni" spuse Nick in timp ce isi controla buzunarele de la jacheta lui veche, aerul era mai rece ca deobicei si nu imi placea deloc.

Brianna era bosumflata, Jacob s-a asezat langa ea si a inceput sa isi puna mainele in jurul ei si Brianna a zambit, era usor pentru el sa o faca sa zambeasca.

"Faceti liniste" suiera Jeff, el isi puse ochelarii pe fata, era un tip de treaba dar cu gura mare si pe deasupra era si un slabanog.

"Vom fi bine, nimeni nu ne va face nimic" spuse Jacob plin de incredere, totusi se vedea pe fata lui ca nu era asa de sigur.

"Poate ca tu esti obisnuit sa dai buzna oriunde te duci, dar eu nu" tipa Jeff.Ochii mei s-au deschis larg, nu l-am mai auzit niciodata pe Jeff sa vorbeasca astfel, in special cu Jacob.Jeff care era cel mai slab dintre toti si Jacob, cel mai puternic.Cred ca opusii se atrag, in fine nu am nici-o idee cum sa explic ca au devenit cei mai buni prieteni.

"Cum mai exact vom intra acolo?" Lily intreba linistita, ochii ei caprui ne captivau atentia.Jacob ranji cu ranjetul lui faimos.

"Cunosc un tip" spuse el misterios.Hayley a inceput sa rada zgomotos in timp ce isi lovea genunchii. Am zambit, stiam la ce se gandea.

"Hai sa mergem odata"spuse jeff, indreptanduse in graba spre usa, pregatit sa infrunte casa bantuita....ei bine va fi interesant.

"Intoarce-te!", Jacob "stia" ca era doar proprietarul, Issac.Era un tip ciudat ce imi dadea fiori,  avea intotdeauna un zambet straniu pe fata, si ce sa mai spunem de felul cum se imbraca, arat a ca un boschetar de pe strada.Jacob l-a platit sa ne lase in casa, atata timp cat nu facem vreun dezastru pe acolo.

Acea casa bantuita nu era una obisnuita, era o casa foarte mare, una imensa defapt.Este dupa cum cred casa lui Issac, in fiecare an de Halloween, el transforma casa intr-una bantuita si se duce la hotel dupa.

Chiar arata foarte infricosator casa, lemnul era invechit si in conditie proasta, vopseaua alba nici nu se mai cunostea prea bine, iar sub vopseaua alba se vedea inca un strat de vopsea maro ce nu dadea deloc bine, obloanele erau suspendate pe jumatate deoarece balamalele erau ruginite.Neagra, asta era culoarea usii, nu am mai vazut o usa neagra inainte dar se pare ca exista una.

Issac a remarcat ca studiam casa, a chicotit subtil, s-a uitat zambind spre mine.

M-am oprit din a ma holba la casa ce imi dadea fiori.In jur era o iarba uscata si destul de deasa, am intrat cu totii inauntru.

"Prea ciudat" spuse Hayley, am zambit, incercand din greu sa rad.Issac nu plecase inca, vroia poate sa isi i-a niste lucruri sau ceva, Hayley avea dreptate, era ciudat inauntru.

"Ok, sa va distrati copii" spuse Issac.A disparut intr-o clipa de langa noi si s-a indreptat spre rabla lui apoi a plecat imediat.Ochii caprui ai Briannei se uitau confuzi in jur, si Mike se pare ca nu mai era asa plictisit.

"Tipul ala mi-a dat fiori" spuse Nick in timp ce isi aranja jacheta lui de piele, avea un par lung si blond care ii acopereau ochii albastri, era un tip sportiv, se pricepea sa joace fotbal si nu a avut niciodata note bune la scoala.Lily i-a fost alaturi si a incercat sa-l ajute, poate ar trebui mai intai sa-l invete alfabetul.

"Sunteti pregatiti?" Intreba Jacob, nu paream chiar asa de pregatiti dar nu mai era cale de intoarcere, am deschis prima usa, Brianna s-a ascuns in spatele lui Jacob, ochii lui Hayley s-au marit iar eu incercam sa imi spun ca totul va fi in regula.

Issac se pricepea, stia cum sa bage frica in oameni.

Sus In jos
Marius
Spammer
Spammer
Marius

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1043
Data de inscriere : 23/10/2013
Varsta : 27
Localizare : Romania

Casa ororilor Empty
MesajSubiect: Re: Casa ororilor   Casa ororilor I_icon_minitimeSam Iun 20, 2015 1:50 pm

Capitolul II:Sa inceapa distractia

"Sa fiu al naibii", spuse Jeff in timp ce isi dadu jos ochelarii, reactia lui a fost pe masura, m-am uitat cu groaza in fata mea si am vazut un hol imens, peretii erau in conditie proasta si plini de urme de sange, lemnul era putred si arata oribil.

Nick era surprins si Brianna in sfarsit nu se mai ascundea in spatele lui Jacob si s-a uitat in jur, ochii ei erau infricosati si nu avea curaj sa faca vreun pas, mai avea putin si scancea.

"Nu-i chiar asa de rau Brianna", am spus eu.Desi stiam ca ceea ce am scos pe gura era o minciuna, locul arata destul de rau.

Mike a chicotit si parea ca si-a revenit, el mereu avea chef sa se distreze, iar acest loc ii dadea acest prilej.
"Brianna te rog sa iti revii, tot ce este aici e doar recuzita si inafara de asta nu avem ce sa patim." Mike incerca sa o ajute pe Brianna sa isi revina din soc.

"Hai sa mergem" Hayley nu mai avea rabdare, Nick si Lily au urmato si curand toti am fost inauntru, Jacob a inchis usa in spatele sau astfel camera devenind mai intunecoasa, am auzit un scancet slab stiam ca e Brianna.

Jeff, Nick si Lily au scos lanternele si imediat le-au aprins, puteam sa vedem mai bine in jurul nostru, holul era foarte intunecat si "bantuit".

"Hei, Jacob" am strigat eu, "Daca toti acei oameni care se ocupa de locul asta si de efecte sunt acasa, cum va functiona?"

Brianna s-a uitat speriata la mine, si inainte ca Jacob sa raspunda, am auzit un chicotit si apoi un tipat.

Jeff a tresarit, Brianna de data asta s-a dus in spatele lui Nick, Mike era pus pe glume si radea, ''Ei nu au angajat oameni aici, folosesc roboti, simulatoare si proiectii."

Eram putin confuza auzind asta, mi se parea ciudat modul asta de a speria lumea, din nou am auzit chicoteli, din fericire era Lily.Nick a luat-o de mana si s-au dus in fata, restul i-am urmarit in linste, aproape ajunsesem la capatul holului, acolo am gasit o camera extrem de sinistra, era plina de papusi.

Nu aratau ca niste papusi normale, erau in mare parte distruse si arse, habar nu aveam ce insemna asta, de ce ar tine cineva asa ceva aici?M-au trecut fiori si am inchis ochii.

"Emily, esti bine?" M-a intrebat Lily in timp ce s-a apropiat discret de mine, i-am spus ca sunt ok desi nu aveam o presimtire buna despre locul asta, Lily m-a linistit putin si am continuat sa ma uit pe acolo.

"Sa mor eu, parca toata familia lui Chucky a dat o petrecere aici" Hayley se uita cu o mare surprindere la papusile din fata ei, am inceput sa radem, daca era cineva care sa transforme totul intr-o gluma aceea era Hayley.

Brianna inca nu isi revenea dar Jacob avea grija de ea, nimic nou pana aici, dupa o clipa Brianna a inceput sa tipe, toti ne-am intors sprea ea si am incercat sa aflam ce s-a intamplat.
Ne-a spus ca a vazut ochii unei papuse ca s-au miscat, Lily s-a uitat atent la acea papusa timp de cateva minute, si a vazut ca a clipit, Hayley a sarit inapoi si a inceput sa tipe se pare ca vazuse si ea asta.

"Hai sa ne continuam drumul" spuse Nick cu calm, Hayley s-a departat de papusi iar Brianna a stat aproape de Jacob, se vedea pe chipul ei ca nu isi dorea sa fie acolo.Camera aceea era destul de scary, nici-un sunet nu se auzea cu exceptia ca ocazional se mai auzea cate un chicotit de copil, nu stiam daca vreo papusa de acolo facea asta si chiar nu vroiam sa aflu, gandul asta ma speria.

In sfarsit am ajuns in camera cea mare, eram langa o usa inchisa de unde venea un miros teribil, Nick s-a oprit din neatentie m-am lovit de el si am cazut.

"Scuze Em, " spuse el in timp ce se scarpina in cap, deobicei facea asta cand era vinovat sau confuz, m-am ridicat si am remarcat de ce Nick s-a oprit, duhoarea aceea venea de la un cadavru.

Brianna a inceput sa tipe, aproape ca mi-a spart timpanele, Jacob a inghetat cand a vazut cadavrul.

Nu mi se parea ca mai arata ca un corp, mai probabil arata ca un morman de carne, cred ca fusese o fata, greu totusi de spus.Era par lung in locul in care presupun ca fusese capul, lipseau ochii, iar gura era plina cu ceva, dar nu stiu ce.

Apoi mi-am amintit, era o casa bantuita!Cum am putut sa uit? Chestiile astea erau facute ca sa ne sperie, m-am relaxat putin, desigur Brianna inca tipa ca o nebuna pe acolo.Mike era putin in stare de soc si aproape incepeam sa rad, m-am dus langa el si m-am uitat in ochii lui, simteam frica din ochii lui, se pare ca doar eu mi-am dat seama ca acel morman de carne facea parte din recuzita, m-am dus langa acel morman si am inceput sa-l lovesc si l-am indepartat de langa usa, Nick a icnit.

"Pe bune?Ati uitat ca e o casa bantuita, chestia asta cu cadavrul e doar recuzita facuta sa ne sperie." am inceput sa ma amuz pe seama celorlalti.
Jacob s-a infuriat putin si a lovit o scandura de lemn, Hayley a inceput sa rada dar nu ca o isterica cum face intotdeauna.

Nick s-a pregatit sa deschida usa, apoi s-au auzit niste rasete bolnave care veneau de partea cealalta a usii, dar era prea tarziu, usa era deschisa si un clown sangeros cu doua capete se indrepta spre noi.

Avea parul orange, ambele fete erau distruse si pline de cicatrici, hainele erau rupte si se vedeau prin ele urme de taieturi si sange.

Zambetul lui sinistru m-a speriat teribil, am alunecat in timp ce incercam sa fug, din fericire Mike a reusit sa ma prinda si am fugit toti de acolo.Dintr-o data parca casa a devenit de 10 ori mai mare, ne-am pierdut usor, toti fugeam iar in spate erau Brianna si Jacob, Jacob incerca sa o faca pe Brianna sa alerge mai repede dar din nefericire cazuse, clownul psihopat a reusit sa o prinda de glezna.

"Brianna, rezistaaa!!" tipa Jacob, a luat-o de ambele maini, clownul era puternic, nu l-am mai vazut pe Jacob asa tensionat.

Nick a sarit sa-l ajute pe Jacob, dar degeaba, clownul a castigat, i-a dat drumul la glezna si a apucato de par, ea a inceput sa tipe de frica si durere.

Desigur, i-am urmarit, vreau sa spun ca clownul isi va termina numarul asa-i ?

Asa-i nu ??


P.S:Am observat ca nu am primit nici-un comentariu dar asta nu ma opreste din a continua povestea, va place bine nu va place si mai bine.



Sus In jos
Marius
Spammer
Spammer
Marius

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1043
Data de inscriere : 23/10/2013
Varsta : 27
Localizare : Romania

Casa ororilor Empty
MesajSubiect: Re: Casa ororilor   Casa ororilor I_icon_minitimeDum Iun 21, 2015 2:44 pm

Capitolul 3:Conducatorul

Eram toti inghetati de frica, si cand spuneam inghetati nici macar nu clipeam, am inteles ca era o casa bantuita anosta si jalnica dar mi s-a parut exagerat ce s-a intamplat cu Brianna, chestia asta este legala? Nu prea cred, am ajuns sa ma gandesc ca aceasta casa nu e un loc de distractie.

Ne-am uitat dupa Brianna sperand ca se va intoarce teafara dar din pacate nu a venit, ea si clownul disparuse.Cum e posibil? Jacob nu mai era asa un dur acum, se vedea pe fata lui.Ar fi trebuit sa rad de el dar luand in calcul circumstantele nu simteam nevoia sa fac asta.

"Jeff, este in regula, vreau sa spun ca tot ceea ce se intampla in acesta casa nu e real" spuse Lily cu jumatate de gura, Jacob nu era intr-o stare prea buna, era afectat de fapul ca Brianna disparuse, s-a asezat pe podea fara nicio speranta.

"Poate ar trebui ca unul dintre noi sa se duca sa arunce o privire" a stabilit Nick uitanduse ingrijorat spre Jacob.

"Nu, nu putem sa ne despartim! Am venit aici impreuna." am spus eu cu furie, Nick nu a fost deacord dar stie bine ca nu e bine daca ma enerveaza, am hotarat sa ramanem impreuna si sa o cautam pe Brianna si dupa sa iesim din casa asta ciudata.

"Hai sa o gasim" mormai Jacob in timp ce facuse cativa pasi in fata, neavand de ales l-am urmat, in timp ce mergeam am simtit o mana ce mi-a atins umarul, am crezut ca e Mike dar cand m-am uitat in stanga el avea mainele in buzunar.

Mi s-a facut un nod in gat si m-am oprit din mers, am intors capul sa vad cine m-a atins am vazut un om bine facut, avea parul brunet si ochii verzi, avea pielea palida si era imbracat aproape tot in negru, avea un zambet sinistru pe fata ce iti oprea inima.

"Buna" spuse el, am inceput sa tip, el a inceput sa rada si mi-a spus ca nu a vrut sa ma sperie.
Prietenii mei erau putin cam departe dar au auzit tipatul meu si s-au intors.

"Emily, e totul bine" intrebase Lily putin ingrijorata, apoi a realizat care era problema, Hayley l-a vazut pe misteriosul om si l-a intrebat cine este, el a zambit apoi si-a aranjat palaria si i-a raspuns clar si despicat:"Sunt un conducator, un lider.Ryan e numele meu"

"Ce faci aici?" il intreba Nick scarpinanduse in cap, Ryan s-a apropiat de mine si a inceput sa se joace cu parul meu, Ce pana mea se petrece?

"Ei bine Dl. Boulders, ma prefac" spuse el in timp ce m-a impins de langa el ca si cum i-as fi facut ceva, Nick a ramas cu gura cascata, si apoi a realizat ca el ii stia numele de familie.

"De unde stii cum ma cheama"? intreba Nick indreptand degetul aratator spre el, Ryan a ras si a spus ca stie pe toti cum ne cheama, ne-a rostit la toti numele si ma intrebam cum se poate asa ceva, nu l-am mai vazut niciodata pe tipul asta.

"Ma rog, nu conteaza asta, asa-i? spuse Ryan chicotind subtil, apoi s-a intors cu spatele si a plecat, am fost tentata sa-l urmaresc dar mi-am spus ca e o pierdere de timp, Jacob ne-a spus sa ne continuam drumul apoi a deschis una dintre usele de pe hol, era intuneric si nu se vedea nimic, Jeff a incercat sa gaseasca intrerupatorul si a observat ca era vopsit intr-o culoare fluorescenta, cand s-a facut lumina am observat ca acea camera avea peretii si podeau vopsite in alb si venea un miros josnic, nu e de mirare acolo se aflau o gramada de cadavre descompuse, Jeff a nu a putut suporta si a iesit din camera, erau lanturi pline de sange si de unele inca atarnau cadavre, era sange pe toti peretii, camera asta a fost vopsita in alb special pentru asa ceva, era bolnav.

In coltul camerei erau mult borcane si chiar nu vroiam sa stiu ce se afla in ele, Lily a ramas socata, m-am mirat decum Jeff inca nu a vomitat, stiam ca are un stomac sensibil.

"Ce-i...acolo?" intreba Hayley tinanduse de nas, mi-am atintit ochii spre locul unde se uita ea, am observat un cadavru proaspat, era a unei fete, nu avea ochi, era plina de sange si pe fata avea o gramada de taieturi adanci, din gura ii curgea sange.De data asta Jeff a inceput sa vomite si sincer nici eu nu mai aveam mult, am plecat imediat de acolo iar Jacob a inchis imediat usa fara sa se mai uite inauntru.

Toti l-am urmat pe Jacob, apoi acesta s-a intors spre noi cu o fata foarte furioasa.

"Credeti ca aceea este Brianna asa-i ?? " Nu m-am gandit ca Brianna ar fi dar puteam lua in considerare asta chiar daca lui Jacob nu-i placea.

"Eu nu cred asta" sopti Jeff, nu toti aveam acelasi raspuns asa ca nu am tras o concluzie privind asta.

Nick s-a indreptat spre alta usa si usor a inceput sa o deschida s-a strecurat inauntru, noi am mers repede in camera aceea sa vedem ce se afla acolo, dintr-o data am simtit miros de flori, era o camera micuta, peretii era roz deasemena si afla si un covor roz, acolo se mai afla si un patut si el roz, in mijlocul cameri era o masuta alba iar pe ea se afla niste cesti de ceai si prajituri, desigur nu erau reale.In cealalta parte a camerei am observat o fetita ce purta o rochita alba.

Era cu spatele la noi si nu se misca deloc, apoi a inceput sa se auda o muzica ciudata, am inceput sa ma sperii, imi amintea de filmele cu copii posedati.

Nick s-a apropiat de ea si dupa....

Sus In jos
Marius
Spammer
Spammer
Marius

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1043
Data de inscriere : 23/10/2013
Varsta : 27
Localizare : Romania

Casa ororilor Empty
MesajSubiect: Re: Casa ororilor   Casa ororilor I_icon_minitimeDum Iun 21, 2015 4:40 pm

asa de plictisitoare e povestea asta? totusi am muncit putin la ea si nu am primit nici macar un comenatariu.
Sus In jos
MrDunh1ll
Veteran
Veteran
MrDunh1ll

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 266
Data de inscriere : 20/04/2014
Varsta : 23
Localizare : cumpar golf 4

Casa ororilor Empty
MesajSubiect: Re: Casa ororilor   Casa ororilor I_icon_minitimeMar Oct 27, 2015 10:25 pm

Continua ba, nu ma lasa in suspans, nu se face


Casa ororilor 250qlpd
Sus In jos
George♡☆
Avansat
Avansat
George♡☆

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 64
Data de inscriere : 18/09/2015
Varsta : 26
Localizare : Germania

Casa ororilor Empty
MesajSubiect: Re: Casa ororilor   Casa ororilor I_icon_minitimeMier Oct 28, 2015 2:38 am

Marius, nu sunt membrii. ..mulți.
Cat despre poveste foarte faină, continuă aștept Next .
Sus In jos
Bishamon
Spammer
Spammer
Bishamon

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1153
Data de inscriere : 03/01/2015
Varsta : 24

Casa ororilor Empty
MesajSubiect: Re: Casa ororilor   Casa ororilor I_icon_minitimeVin Iul 14, 2017 6:10 pm

Prima parte a fost ok.
In a doua parte mi a atras atentia faptul ca au aparut cam multe cadavre, era destul 1 sau 2.
La partea a treia cred ca te puteai axa mai mult pe Ryan si intalnirea cu adolscentii >.> mie asta mi ar fi placut sa vad.
------------------------------------
In intreaga povestea am avut impresia ca ma pierd usor in text, poate ar fi bine sa l aranjezi altfel.


Va ador Casa ororilor Grinfaceplz
Sus In jos
Continut sponsorizat





Casa ororilor Empty
MesajSubiect: Re: Casa ororilor   Casa ororilor I_icon_minitime

Sus In jos
 
Casa ororilor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Caminul ororilor
» Casa 13, O casa noua!
»  Casa...
» Casa de vis-a-vis
» -Casa De Vis-

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: