Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile de groază, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”

AcasaPortalCăutareÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Ultimele subiecte
» Dincolo de Oglinda - Un alt "Eu"
Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 10:21 pm Scris de MMiauti

» Anime - Another
Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 8:13 pm Scris de MMiauti

» Hi miau !
Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 7:55 pm Scris de Sakumo

» A Christmas Story
Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitimeJoi Dec 24, 2020 10:36 pm Scris de Sakumo

» Trei povesti scurte
Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitimeJoi Dec 24, 2020 9:11 pm Scris de Sakumo

» Cuptorul
Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitimeMier Dec 16, 2020 10:17 am Scris de Hanamura

» hello
Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitimeSam Noi 28, 2020 2:19 pm Scris de Sakumo

» A Pizza Delivery
Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitimeMar Noi 24, 2020 5:52 pm Scris de Sakumo

» Short Horror Stories
Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitimeSam Noi 07, 2020 11:37 pm Scris de Sakumo

» Diferite superstitii
Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 2:13 pm Scris de Hanamura

» Ouija [Halloween Story]
Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitimeMar Oct 27, 2020 12:57 am Scris de Hanamura

» Cazul Lukacs Dalma
Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitimeLun Oct 26, 2020 12:26 pm Scris de Hanamura

» [Portofoliu] Crystal Snow
Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitimeMar Oct 20, 2020 1:23 pm Scris de Hanamura

» Babysitting
Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitimeMar Oct 13, 2020 9:27 am Scris de Hanamura

» Razboiul
Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitimeLun Oct 12, 2020 3:18 pm Scris de Sarah chan

» Zoom Call
Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitimeDum Oct 11, 2020 10:45 pm Scris de DedeDali

» School Email
Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitimeVin Oct 02, 2020 5:39 pm Scris de Mihai

» Ice dancer in the garden of love [YYH FanFiction]
Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 10:29 pm Scris de Crystal Snow

» Hey prieteni ^^
Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 3:16 pm Scris de Eloise

» Dezastrul din San Andreas
Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 3:14 pm Scris de Sarah chan

Staff Online
Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Daca nu ai acces la cont

In cazul in care esti un membru vechi care si-a uitat parola, intra pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou administratorului Sakumo.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru]

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
TheDizZy
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
TheDizZy

Data de inscriere : 17/09/2014
Varsta : 22
Localizare : [Bistrita - Nasaud]

Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] Empty
MesajSubiect: Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru]   Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitimeSam Iun 06, 2015 5:50 pm

Ok. Deci revin cu un nou concurs. Dar de data aceasta cu un concurs mult mai simplu si mai amuzant Smile Parerea mea. Din plictiseala mi-a venit aceasta idee si am zis sa folosesc fata mea de ce nu Rolling on the floorConcurs [Ce gandeste Administratorul vostru] 25fonq1
Da stiu sunt o pruna dar nu asta conteaza.

Dupa cum spune si titlul "Ce gandeste Administratorul vostru" adica eu o.o Trebuie doar sa lasati o replica un citat ceva amuzant sau trsit(doar o fraza pe membru), orice nu conteaza. Iar eu voi alege cel mai bun text.
Deci nu aveti o treaba foarte mare Very Happy

Premiul consta in:
- Propiul rang!
Exemplu: In loc de rangul pe care il aveti acum"incepator" sa zicem, puteti alege ce vreti voi Nume + culoare(Wolf + cyan).
Acesta este doar un exemplu, puteti alege ce vrei voi.

- Presedinte pentru o saptamana!
Daca acesta prezinta aptitudini si ambitie va ramane definitiv.
Desigur daca acesta incalca regulile sau va face ceva daunator forumului va suferi consecintele.

- Plus 50 Respect!

Sus In jos
Raysa
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Raysa

Data de inscriere : 18/12/2013
Varsta : 20
Localizare : Acolo! nu , nu acolo. Aici.

MesajSubiect: Re: Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru]   Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitimeDum Iun 07, 2015 1:11 am

"Din ce motive nu o placi ,paranoic-o!"Tu și Roby

''Tell me, tell me do you need me?
Tell me, tell me do you love me?''
Sus In jos
xXDJMinerXx
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
xXDJMinerXx

Data de inscriere : 25/12/2014
Localizare : In spatele tau

MesajSubiect: Re: Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru]   Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitimeDum Iun 07, 2015 8:00 am

"Fuga-i rusinoasa, dar sanatoasa."

Imagineaza-ti cum ar fi viata fara curiozitati despre lumea horror.
Sus In jos
oShiori
Veteran
Veteran
oShiori

Data de inscriere : 25/05/2014
Varsta : 27
Localizare : Pe Marte..:o3

MesajSubiect: Re: Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru]   Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitimeDum Iun 07, 2015 9:40 am

"Crede că poţi şi te vei afla deja la jumătatea drumului!"

Keep Calm and Never Give Up!

Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] 410120140
Sus In jos
Marius
Spammer
Spammer
Marius

Data de inscriere : 23/10/2013
Varsta : 24
Localizare : Romania

MesajSubiect: Re: Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru]   Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitimeDum Iun 07, 2015 12:07 pm

"Am incercat sa fiu normal odata, cele mai groaznice doua minute din viata mea"
Sus In jos
Drog
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Drog

Data de inscriere : 07/11/2014
Varsta : 18
Localizare : Acasa.

MesajSubiect: Re: Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru]   Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitimeDum Iun 07, 2015 1:59 pm

". Nu lua niciodata un somnifer si un laxativ in aceeasi seara."
Sus In jos
Morphine
Avansat
Avansat
Morphine

Data de inscriere : 30/05/2015
Localizare : Somewhere,Paradise

MesajSubiect: Re: Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru]   Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitimeDum Iun 07, 2015 4:47 pm

"Doar două lucruri sunt infinite: Universul și prostia umană, și nu sunt sigur în legatură cu Universul.''

“Demons are like obedient dogs; they come when they are called.”
You're so...11:59
Sus In jos
Generus
Incepator
Incepator
Generus

Data de inscriere : 02/06/2015
Varsta : 19

MesajSubiect: Re: Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru]   Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitimeDum Iun 07, 2015 7:59 pm

Eu am 26 de degete da nu li-am numarat niciodata
Sus In jos
DarkParadise
Incepator
Incepator
DarkParadise

Data de inscriere : 25/03/2015
Localizare : Maybe in hell.

MesajSubiect: Re: Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru]   Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitimeDum Iun 07, 2015 8:46 pm

"Daca pruna e mov, movul de ce nu e puna? o.O" (De ceee ? =]]] )
Sus In jos
Airsort
Incepator
Incepator
Airsort

Data de inscriere : 06/10/2013
Varsta : 23
Localizare : Necunoscut

MesajSubiect: Re: Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru]   Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitimeDum Iun 07, 2015 10:28 pm

"Daca as fi un cartof, i-as ingropa pe oameni"
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru]   Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru] I_icon_minitime

Sus In jos

Concurs [Ce gandeste Administratorul vostru]
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ DIFERITE CATEGORII ★ :: Concursuri!-
Mergi direct la: