Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile de groază, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”

AcasaPortalCăutareÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Ultimele subiecte
» Dincolo de Oglinda - Un alt "Eu"
Website-ul ”Fetei Oarbe” I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 10:21 pm Scris de MMiauti

» Anime - Another
Website-ul ”Fetei Oarbe” I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 8:13 pm Scris de MMiauti

» Hi miau !
Website-ul ”Fetei Oarbe” I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 7:55 pm Scris de Sakumo

» A Christmas Story
Website-ul ”Fetei Oarbe” I_icon_minitimeJoi Dec 24, 2020 10:36 pm Scris de Sakumo

» Trei povesti scurte
Website-ul ”Fetei Oarbe” I_icon_minitimeJoi Dec 24, 2020 9:11 pm Scris de Sakumo

» Cuptorul
Website-ul ”Fetei Oarbe” I_icon_minitimeMier Dec 16, 2020 10:17 am Scris de Hanamura

» hello
Website-ul ”Fetei Oarbe” I_icon_minitimeSam Noi 28, 2020 2:19 pm Scris de Sakumo

» A Pizza Delivery
Website-ul ”Fetei Oarbe” I_icon_minitimeMar Noi 24, 2020 5:52 pm Scris de Sakumo

» Short Horror Stories
Website-ul ”Fetei Oarbe” I_icon_minitimeSam Noi 07, 2020 11:37 pm Scris de Sakumo

» Diferite superstitii
Website-ul ”Fetei Oarbe” I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 2:13 pm Scris de Hanamura

» Ouija [Halloween Story]
Website-ul ”Fetei Oarbe” I_icon_minitimeMar Oct 27, 2020 12:57 am Scris de Hanamura

» Cazul Lukacs Dalma
Website-ul ”Fetei Oarbe” I_icon_minitimeLun Oct 26, 2020 12:26 pm Scris de Hanamura

» [Portofoliu] Crystal Snow
Website-ul ”Fetei Oarbe” I_icon_minitimeMar Oct 20, 2020 1:23 pm Scris de Hanamura

» Babysitting
Website-ul ”Fetei Oarbe” I_icon_minitimeMar Oct 13, 2020 9:27 am Scris de Hanamura

» Razboiul
Website-ul ”Fetei Oarbe” I_icon_minitimeLun Oct 12, 2020 3:18 pm Scris de Sarah chan

» Zoom Call
Website-ul ”Fetei Oarbe” I_icon_minitimeDum Oct 11, 2020 10:45 pm Scris de DedeDali

» School Email
Website-ul ”Fetei Oarbe” I_icon_minitimeVin Oct 02, 2020 5:39 pm Scris de Mihai

» Ice dancer in the garden of love [YYH FanFiction]
Website-ul ”Fetei Oarbe” I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 10:29 pm Scris de Crystal Snow

» Hey prieteni ^^
Website-ul ”Fetei Oarbe” I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 3:16 pm Scris de Eloise

» Dezastrul din San Andreas
Website-ul ”Fetei Oarbe” I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 3:14 pm Scris de Sarah chan

Staff Online
Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Daca nu ai acces la cont

In cazul in care esti un membru vechi care si-a uitat parola, intra pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou administratorului Sakumo.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

Website-ul ”Fetei Oarbe”

In jos 
AutorMesaj
Vixen.
Spammer
Spammer
Vixen.

Data de inscriere : 04/07/2014
Varsta : 20
Localizare : Bacău

Website-ul ”Fetei Oarbe” Empty
MesajSubiect: Website-ul ”Fetei Oarbe”   Website-ul ”Fetei Oarbe” I_icon_minitimeLun Mai 18, 2015 9:31 pm

Se zice că există un website numit Blindmaiden.com
Este un site ce îți permite să experimentezi un noi nivel al.. Groazei, putem spune.

P.S. : Vă sfătuiesc să nu încercați asta. O faceți pe riscul vostru.

Site-ul se accesează printr-un link, dar prima oară browserul nu îți va permite să accesezi acel link. Când intrii în site, a doua oară, vei observa două butoane : ACCEPT și DECLINE.

Aici este ultima dată când ai șansa să renunți. Fă-o acum!

Dacă apeși Decline vei observa o galerie de poze cu chipurile unor persoane care nu au ochi. Dacă apeși ACCEPT... vei vedea încăpere a casei tale, cel mai probabil camera în care te afli.

Dacă ai ales ACCEPT... Îmi pare rău. Nu mai este cale de scăpare de acum în colo.
Îți vei vedea spatele în monitorul computerului. Te vei simții ca și când cineva te urmărește. Vei simți o atingere pe șold. Te vei uita ca să  vezi ce este și o vei vedea pe Blind Maiden (în română = slujnica oarbă)...  te va ucide.

Îti va băga mâinile în ochi și o să-ți facă o poză. Poza ta va fi păstrată în galeria foto a site-ului.

Dacă vă mănâncă curiozitatea... O să muriți chiori. ^-^

Baby, it's easy to fake a smile

When you've been doing it
for a while

Website-ul ”Fetei Oarbe” 2agp4l
Sus In jos
xXDJMinerXx
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
xXDJMinerXx

Data de inscriere : 25/12/2014
Localizare : In spatele tau

MesajSubiect: Re: Website-ul ”Fetei Oarbe”   Website-ul ”Fetei Oarbe” I_icon_minitimeLun Mai 18, 2015 9:45 pm

Sunt  destul de multe legende mai interesante ca cele populare dar destul de nepopulare. Nu te-ai prins, nu, nu? Ok. Acum serios:
E ceva legat de net si de rau. Scrie aasta in orice religie, cred. In cele mai multe e pacat sa stai pe net. Deci ar fi o legatura intre ele. Ai avea o mica teorie? Intreb si eu.
Sus In jos
Alex.
Moderator
Moderator
Alex.

Data de inscriere : 26/07/2013
Varsta : 21
Localizare : Brasov

MesajSubiect: Re: Website-ul ”Fetei Oarbe”   Website-ul ”Fetei Oarbe” I_icon_minitimeLun Mai 18, 2015 10:08 pm

Şi aşa îs chior, deci nu am ce căuta acolo. Cred că legenda asta m-a speriat cel mai mult x.x
Păţeşti ceva dacă te uiţi peyt la asta? Laughing)
Sus In jos
Vixen.
Spammer
Spammer
Vixen.

Data de inscriere : 04/07/2014
Localizare : Bacău

MesajSubiect: Re: Website-ul ”Fetei Oarbe”   Website-ul ”Fetei Oarbe” I_icon_minitimeMar Mai 19, 2015 9:22 am

De ce ai nevoie de o teorie? E doar o legendă și nu văd ce legătură crezi tu că are cu religia.

Și apoi, nu știu de ce zici că ”scrie asta în orice religie”. Ori nu ești prea informat și ai auzit tu de la profu de religie, ori tragi concluzii pripite. Depinde unde ai citit, dar cred că n-ai înțeles mesajul. ^-^

Baby, it's easy to fake a smile

When you've been doing it
for a while

Website-ul ”Fetei Oarbe” 2agp4l
Sus In jos
TheDizZy
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
TheDizZy

Data de inscriere : 17/09/2014
Varsta : 22
Localizare : [Bistrita - Nasaud]

MesajSubiect: Re: Website-ul ”Fetei Oarbe”   Website-ul ”Fetei Oarbe” I_icon_minitimeMar Mai 19, 2015 10:55 am

Am intrat sa vad. Pe mine ma lasa pe pagina respectiva =)) Mai bine intrati si vedeti.
http://blindmaiden.com/

Screenshot:
Website-ul ”Fetei Oarbe” Img.php?image=8796_untitled_tsg4
Ce-i cu rosu nu va priveste =))
Sus In jos
Cioby
Expert
Expert
Cioby

Data de inscriere : 08/02/2015
Varsta : 21

MesajSubiect: Re: Website-ul ”Fetei Oarbe”   Website-ul ”Fetei Oarbe” I_icon_minitimeMier Mai 20, 2015 3:34 pm

Imi da la fel ca la Night... Neutral
Sus In jos
ZeusHere♥→★
Incepator
Incepator
ZeusHere♥→★

Data de inscriere : 27/09/2015
Varsta : 30
Localizare : bloc

MesajSubiect: Re: Website-ul ”Fetei Oarbe”   Website-ul ”Fetei Oarbe” I_icon_minitimeDum Sept 27, 2015 6:47 pm

La fel și mie ` ☆ ♧♣ =]]]
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Website-ul ”Fetei Oarbe”   Website-ul ”Fetei Oarbe” I_icon_minitime

Sus In jos

Website-ul ”Fetei Oarbe”
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ :: Legende/Mituri-
Mergi direct la: