Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
O întrebare pentru voi ^^ I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
O întrebare pentru voi ^^ I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
O întrebare pentru voi ^^ I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
O întrebare pentru voi ^^ I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
O întrebare pentru voi ^^ I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
O întrebare pentru voi ^^ I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
O întrebare pentru voi ^^ I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
O întrebare pentru voi ^^ I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
O întrebare pentru voi ^^ I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
O întrebare pentru voi ^^ I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
O întrebare pentru voi ^^ I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
O întrebare pentru voi ^^ I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
O întrebare pentru voi ^^ I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
O întrebare pentru voi ^^ I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
O întrebare pentru voi ^^ I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
O întrebare pentru voi ^^ I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
O întrebare pentru voi ^^ I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
O întrebare pentru voi ^^ I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
O întrebare pentru voi ^^ I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
O întrebare pentru voi ^^ I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 O întrebare pentru voi ^^

In jos 
AutorMesaj
Gabryyella
Veteran
Veteran
Gabryyella

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 231
Data de inscriere : 30/06/2014
Varsta : 23
Localizare : În Lumea de Dincolo. Scriu poveștii pe Spectrul Realităţii.

O întrebare pentru voi ^^ Empty
MesajSubiect: O întrebare pentru voi ^^   O întrebare pentru voi ^^ I_icon_minitimeLun Apr 13, 2015 9:41 pm

Scuzați-mi curiozitatea, dar sunt plictisită și m-am gândit să vă întreb ce cărți de groază ați citit. Eu am terminat de curând seria "Academia Vampirilor" de autoarea Richelle Mead. A fost genială, mi-a plăcut foarte mult. În fine.. am mai citit și "Dracula" de Bram Stoker, "Forțele răului absolut" de Kelley Armstrong, "Amurg" de Stephenie Meyer și "Jurnalele Vampirilor" de L.J. Smith. Acum aș vrea să mă apuc de altă serie, deci.. poate știți voi una destul de bună și interesantă.
Sus In jos
Alle
Spammer
Spammer
Alle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1329
Data de inscriere : 22/06/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe Rahova

O întrebare pentru voi ^^ Empty
MesajSubiect: Re: O întrebare pentru voi ^^   O întrebare pentru voi ^^ I_icon_minitimeLun Apr 13, 2015 9:59 pm

Eu nu mai știu exact autorii, dar am citi.
-Elita Întunecată
-Forțele răului absolut.
-Tristeți de sucub.
-Jurnalele Vampirilor
-Jurnalele lui Stefan
-Academia Vampirilor.
-Contesa Sângeroasă.
-Damnare.
-Instrumente mortale.
-Va curge sânge.
-Carrie.
-Doctor Sleep.
-Casa Nopții.
Și cam atât.
Toate au fost geniale, dar cel mai mult mi-a plăcut TRisteți de sucub și mi-a plăcut seria Forțele Răului Absolut.


They said: Don't do bad things  you'll go to hell.
But what if I'm alrdeay living in hell?✌️


Ultima editare efectuata de catre Alle. in Lun Apr 13, 2015 11:23 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



O întrebare pentru voi ^^ Empty
MesajSubiect: Re: O întrebare pentru voi ^^   O întrebare pentru voi ^^ I_icon_minitimeLun Apr 13, 2015 10:48 pm

Hmm .. Nu știu dacă o să le găsești , daaarrrr ..

-Conexiunea , autor : Imogen Howson
-Droguri și moarte la Los Angeles , autor : Anthony King
-Ucigașii fără chip , autor : Henning Mankell
-Caroline ( autorul nu-l mai știu și era făcut și un film după poveste )

Și cam atât . o.o
Sus In jos
Ionella♥
Expert
Expert
Ionella♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 144
Data de inscriere : 27/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Sarutandu-ma cu Enrique Iglesias. Is my love ♥

O întrebare pentru voi ^^ Empty
MesajSubiect: Re: O întrebare pentru voi ^^   O întrebare pentru voi ^^ I_icon_minitimeLun Apr 13, 2015 10:57 pm

Păi... eu am citit..
● De autorul John Saul:
Casa de la răscruce.
Umbra.
Vocile.
Prezența.
● De autorul Stephan King:
Carrie.
Strălucirea.
Doctor Sleep.
Orașul bântuit.
● De autoarea Stephenie Meyer:
Amurg vol. 1.
Eu ții le-aș recomanda pe toate, sunt superbe. Și ți-aș mai recomanda și seria Jurnalele Vampirilor, Jurnalele lui Stefan. Le-am citit, au fost geniale. ^^
Sus In jos
Continut sponsorizat





O întrebare pentru voi ^^ Empty
MesajSubiect: Re: O întrebare pentru voi ^^   O întrebare pentru voi ^^ I_icon_minitime

Sus In jos
 
O întrebare pentru voi ^^
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personaje pentru poveste si idei pentru poveste
» Întrebare ! :D
» O intrebare...
» Intrebare =D
» O intrebare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ DIFERITE CATEGORII ★ :: Altele-
Mergi direct la: