Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile de groază, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”

AcasaPortalCăutareÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Ultimele subiecte
» Dincolo de Oglinda - Un alt "Eu"
Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 10:21 pm Scris de MMiauti

» Anime - Another
Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 8:13 pm Scris de MMiauti

» Hi miau !
Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 7:55 pm Scris de Sakumo

» A Christmas Story
Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitimeJoi Dec 24, 2020 10:36 pm Scris de Sakumo

» Trei povesti scurte
Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitimeJoi Dec 24, 2020 9:11 pm Scris de Sakumo

» Cuptorul
Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitimeMier Dec 16, 2020 10:17 am Scris de Hanamura

» hello
Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitimeSam Noi 28, 2020 2:19 pm Scris de Sakumo

» A Pizza Delivery
Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitimeMar Noi 24, 2020 5:52 pm Scris de Sakumo

» Short Horror Stories
Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitimeSam Noi 07, 2020 11:37 pm Scris de Sakumo

» Diferite superstitii
Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 2:13 pm Scris de Hanamura

» Ouija [Halloween Story]
Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitimeMar Oct 27, 2020 12:57 am Scris de Hanamura

» Cazul Lukacs Dalma
Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitimeLun Oct 26, 2020 12:26 pm Scris de Hanamura

» [Portofoliu] Crystal Snow
Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitimeMar Oct 20, 2020 1:23 pm Scris de Hanamura

» Babysitting
Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitimeMar Oct 13, 2020 9:27 am Scris de Hanamura

» Razboiul
Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitimeLun Oct 12, 2020 3:18 pm Scris de Sarah chan

» Zoom Call
Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitimeDum Oct 11, 2020 10:45 pm Scris de DedeDali

» School Email
Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitimeVin Oct 02, 2020 5:39 pm Scris de Mihai

» Ice dancer in the garden of love [YYH FanFiction]
Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 10:29 pm Scris de Crystal Snow

» Hey prieteni ^^
Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 3:16 pm Scris de Eloise

» Dezastrul din San Andreas
Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 3:14 pm Scris de Sarah chan

Staff Online
Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Daca nu ai acces la cont

In cazul in care esti un membru vechi care si-a uitat parola, intra pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou administratorului Sakumo.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

Imaginează-ți că...

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 17
Localizare : Canapea :)

Imaginează-ți că... - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Imaginează-ți că...   Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitimeLun Apr 20, 2015 7:18 pm

Daca vad ca sunt personajul principal, vin sa joc makao cu tine. Daca sunt secundar, enervez cat mai repede personejele negative, fiindca stiu ca tot o sa mor.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Imaginează-ți că...   Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitimeLun Apr 20, 2015 10:10 pm

Ce fac într-un film de groază ?
Fac lab .. Fac ceva ca să nu mă întâlnesc cu fantoma . Da , asta fac .
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Imaginează-ți că...   Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitimeMar Apr 21, 2015 1:39 pm

Ma urc intr-un copac si astept sa vad un avion sa ma salveze.
Sus In jos
Alle
Spammer
Spammer
Alle

Data de inscriere : 22/06/2013
Varsta : 20
Localizare : Într-un loc lipsit de viaţă.

MesajSubiect: Re: Imaginează-ți că...   Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitimeMier Iul 01, 2015 11:31 pm

Imaginează-ți că te joci un joc pe PC ( metin, Lol, Dota, FNAF etc etc) si deodată te trezești că ai intrat în joc. Ce-ai face? Eu una aș încerca să nu fiu omorâtă Rolling on the floor)

They said: Don't do bad things  you'll go to hell.
But what if I'm alrdeay living in hell?✌️
Sus In jos
Elful
Veteran
Veteran
Elful

Data de inscriere : 23/08/2014
Localizare : Pe un unicorn. :>

MesajSubiect: Re: Imaginează-ți că...   Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitimeJoi Iul 02, 2015 11:19 am

As incerca sa ies cu pretul vietii . =]]

Society killed the unicorn.
Sus In jos
Alle
Spammer
Spammer
Alle

MesajSubiect: Re: Imaginează-ți că...   Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitimeMar Aug 11, 2015 8:03 pm

Imagineza-ti ca ai avea ocazia sa joci in anime.ul/desenul tau preferat. care ar fi acela? La mine sunt mai multe. Avatar The Last Airbender, Naruto, Tokyo Ghoul, Regele Saman, Pokemon, Ciudateni :3

Ultima editare efectuata de catre Alle. in Mar Aug 11, 2015 8:54 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Bishamon
Spammer
Spammer
Bishamon

Data de inscriere : 03/01/2015

MesajSubiect: Re: Imaginează-ți că...   Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitimeMar Aug 11, 2015 8:15 pm

Bun deci ciudateni nu e anime!
Naruto, fairy tail, legend legendary heroes, guildty crown, ao no exorcit, attack on titan, shiki, angel beats, mirai nikki,, shokegeki no souma, charllote, gangsta, aqurion no evol, danmachi, fullmetalalchimist, fate zero si poveste continua Laughing dar m-am plictisit Laughing si pllus ca nu imi aduc aminte toate titlurile
Sus In jos
Alle
Spammer
Spammer
Alle

MesajSubiect: Re: Imaginează-ți că...   Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitimeMar Aug 11, 2015 8:53 pm

Fhour Me a scris:
Bun deci ciudateni nu e anime!
Naruto, fairy tail, legend legendary heroes,  guildty crown, ao no exorcit, attack on titan, shiki, angel beats, mirai nikki,, shokegeki no souma, charllote, gangsta, aqurion no evol, danmachi, fullmetalalchimist, fate zero si poveste continua Laughing dar m-am plictisit Laughing si pllus ca nu imi aduc aminte toate titlurile

Am spus anime/desen

Sus In jos
Gina
Veteran
Veteran
Gina

Data de inscriere : 27/08/2013
Varsta : 19
Localizare : Hell

MesajSubiect: Re: Imaginează-ți că...   Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitimeMar Sept 29, 2015 7:18 pm

Ciudățeeeni :3
Probabil i-aș arde toate puloverele lui Mabel și i-aș cupla pe Dipper cu Pacifica Rolling on the floor  da, Pacifica Devilish

♦️◄●►♦️◄●►♦️◄●►♦️◄●►♦️◄●►♦️◄●►♦️◄●►♦️◄●►♦️
I never liked you. I never will. I will hate you until I die ✟ ☻
Imaginează-ți că... - Pagina 12 Rc2zg3n[/size]
Sus In jos
Ema
Veteran
Veteran
Ema

Data de inscriere : 17/06/2015
Varsta : 22
Localizare : Cluj-Napoca

MesajSubiect: Re: Imaginează-ți că...   Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitimeMier Sept 30, 2015 11:56 pm

Unchiu' bunic si i-as da o mama de bataie ca sa faca si el seriale mai normale... Laughing
Dar mi-ar placea sa joc in Phineas si Ferb, SPIOANELE (da, dorinta de la 11 ani ''vreau sa folosesc si eu pudra aia'' inca exista!) siii Adventure Time Heart
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Imaginează-ți că...   Imaginează-ți că... - Pagina 12 I_icon_minitime

Sus In jos

Imaginează-ți că...
Sus 
Pagina 12 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ DIFERITE CATEGORII ★ :: Altele-
Mergi direct la: