Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile de groază, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”

AcasaPortalCăutareÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Ultimele subiecte
» Dincolo de Oglinda - Un alt "Eu"
Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 10:21 pm Scris de MMiauti

» Anime - Another
Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 8:13 pm Scris de MMiauti

» Hi miau !
Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 7:55 pm Scris de Sakumo

» A Christmas Story
Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Dec 24, 2020 10:36 pm Scris de Sakumo

» Trei povesti scurte
Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Dec 24, 2020 9:11 pm Scris de Sakumo

» Cuptorul
Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 16, 2020 10:17 am Scris de Hanamura

» hello
Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Noi 28, 2020 2:19 pm Scris de Sakumo

» A Pizza Delivery
Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Noi 24, 2020 5:52 pm Scris de Sakumo

» Short Horror Stories
Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Noi 07, 2020 11:37 pm Scris de Sakumo

» Diferite superstitii
Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 2:13 pm Scris de Hanamura

» Ouija [Halloween Story]
Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Oct 27, 2020 12:57 am Scris de Hanamura

» Cazul Lukacs Dalma
Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Oct 26, 2020 12:26 pm Scris de Hanamura

» [Portofoliu] Crystal Snow
Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Oct 20, 2020 1:23 pm Scris de Hanamura

» Babysitting
Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Oct 13, 2020 9:27 am Scris de Hanamura

» Razboiul
Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Oct 12, 2020 3:18 pm Scris de Sarah chan

» Zoom Call
Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Oct 11, 2020 10:45 pm Scris de DedeDali

» School Email
Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Oct 02, 2020 5:39 pm Scris de Mihai

» Ice dancer in the garden of love [YYH FanFiction]
Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 10:29 pm Scris de Crystal Snow

» Hey prieteni ^^
Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 3:16 pm Scris de Eloise

» Dezastrul din San Andreas
Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 3:14 pm Scris de Sarah chan

Staff Online
Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Daca nu ai acces la cont

In cazul in care esti un membru vechi care si-a uitat parola, intra pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou administratorului Sakumo.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

Filmul prinde viata.

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Sparki009
Expert
Expert

Data de inscriere : 29/07/2013
Varsta : 23
Localizare : Resita

Filmul prinde viata. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Filmul prinde viata.   Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 01, 2013 3:11 pm

^^ :*
Sus In jos
AndaEle95
Avansat
Avansat

Data de inscriere : 30/07/2013
Varsta : 25
Localizare : Piatra Neamt

MesajSubiect: Re: Filmul prinde viata.   Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 01, 2013 3:20 pm

:* :* :*
Sus In jos
Sparki009
Expert
Expert

MesajSubiect: Re: Filmul prinde viata.   Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 01, 2013 6:26 pm

:* :* :*sa stii ca deseara pun partea a4a ^^
Sus In jos
AndaEle95
Avansat
Avansat

MesajSubiect: Re: Filmul prinde viata.   Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 01, 2013 7:30 pm

OMG.....ABIA ASTEPT :bounce:  KissKissKissKiss
Sus In jos
Sparki009
Expert
Expert

MesajSubiect: Re: Filmul prinde viata.   Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 01, 2013 8:25 pm

:*
Sus In jos
AndaEle95
Avansat
Avansat

MesajSubiect: Re: Filmul prinde viata.   Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 01, 2013 8:44 pm

;Wink...Kiss ❤ 
Sus In jos
Sparki009
Expert
Expert

MesajSubiect: Re: Filmul prinde viata.   Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 01, 2013 9:27 pm

Alex si Alin se gandesc cum pot sa il salveze pe prietenul lor la fel cum a facut el pentru ei. Intre timp Cristi se trezeste intr`un loc sinistru, ca o temnita, nu isi putea vedea nici macar mainiile, dar la invocat din nou pe demonul focului care mergea cu el pentru ai lumina calea, dupa un timp se opreste si il intreaba pe demonul focului:
- Tu esti un demon..nu stii cum pot scapa de aici?
Demonul se opreste si el si ii raspunde:
- Tu esti stapanul meu acum, nici unul dintre stapanii mei nu ma intrebat niciodata nimic sau sa imi vorbeasca ceva, tu esti primul, asa ca iti spun ca aici este primul nivel.
- Cum adica primul nivel?
- Aici sunt 10 nivele, sau etaje cum vrei tu sa le spui, la primul nivel te bati cu un demon si daca il bati vei trece mai departe spre al2lea nivel si vei primii o abilitate noua depinde de demonul infrant.
- Ok..
- Sa nu iti fie frica, tu esti al2lea care a ajuns aici!
- Adica a mai fost cineva inaintea mea?
- Da, dar a esuat la primul nivel.
- Imi poti da detalii despre primul demon cu care voi avea prima lupta?
- Sigur, primul demon nu este greu de infrant doar ca are ceva special..poate sa citeasca ganduriile.
- Si tu zici ca nu e greu de infrant daca poate sa citeasca ganduriile? cum pot castiga daca imi va citii toate miscariile pe care le voi face?
- Asta este ideea trebuie sa le face fara sa iti dai seama inclusiv tu, pentru asta ai nevoie de acest medalion.
- Si cu ce ma va ajuta acest medalion...?
- Acest medalion este magic, cu el vei fii posedat de un demon, acest demon nu gandeste, insa are o forta incredibila si asta e ceea ce iti trebuie acum..
- Dar asta inseamna ca nu voi avea tehnica de lupta..
- Da, asta asa e doar ca demonul acesta nu lupta tehnic, el nu poate lupta daca nu citeste miscariile adversarului.
- Iti multumesc pentru medalion si pentru sfaturi..dar de ce ma ajuti?
- Pentru ca tu esti stapanul meu acum!
- Mda..hai sa mergem
Cristi isi spune in minte:"Ceva nu e in regula aici, de ce m-ar ajuta doar e un demon...nu trebuie sa am foarte mare incredere in el". Mergand ce mergand dintr`o data apar 2 demoni, Cristi pregatindu-se sa ii loveasca demonul invocat de el a aruncat o minge de foc care ia distrus pe ambii demoni.
- Puteam sa ii bat si singur...
- Vroiam sa ma revansez pentru lupta in care am fost prea slabit sa te ajut.
- Mda..sa mergem mai departe.
Mergand ei doi mai departe ajung intr`un final la Demonul care pazeste poarta spre nivelul 2.
- De multa vreme nu am mai avut un adversar! ~Muhauahauahauahauh~
- De mult asteptam momentul acesta! JUR CA O SA DISTRUG LUMEA DEMONIILOR!
- A mai spus cineva inaintea ta aceste cuvinte si pana la urma nu a reusit sa isi respecte juramantul! ~Muahuahauahuhuahauhauauahuahuahaaah!~

Va urma!
Sus In jos
AndaEle95
Avansat
Avansat

MesajSubiect: Re: Filmul prinde viata.   Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 01, 2013 9:39 pm

Ahhhhhhh serios ma lasia sa suspendata in aer........vreau urmatoarea parte ...o vreauuuuu acuma Laughing))....e super tare Cata,o ador KissKissKissKiss
Sus In jos
Sparki009
Expert
Expert

MesajSubiect: Re: Filmul prinde viata.   Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Aug 02, 2013 12:17 am

O sa o postez maine! ^^
Sus In jos
AndaEle95
Avansat
Avansat

MesajSubiect: Re: Filmul prinde viata.   Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Aug 02, 2013 11:16 am

Astept :bounce: ......KissKiss
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Filmul prinde viata.   Filmul prinde viata. - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos

Filmul prinde viata.
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE FINALE ★ :: Povești blocate-
Mergi direct la: