Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Faget Claudiu-Cabana - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Faget Claudiu-Cabana - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Faget Claudiu-Cabana - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Faget Claudiu-Cabana - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Faget Claudiu-Cabana - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Faget Claudiu-Cabana - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Faget Claudiu-Cabana - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Faget Claudiu-Cabana - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Faget Claudiu-Cabana - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Faget Claudiu-Cabana - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Faget Claudiu-Cabana - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Faget Claudiu-Cabana - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Faget Claudiu-Cabana - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Faget Claudiu-Cabana - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Faget Claudiu-Cabana - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Faget Claudiu-Cabana - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Faget Claudiu-Cabana - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Faget Claudiu-Cabana - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Faget Claudiu-Cabana - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Faget Claudiu-Cabana - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Faget Claudiu-Cabana

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Alle
Spammer
Spammer
Alle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1329
Data de inscriere : 22/06/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe Rahova

Faget Claudiu-Cabana - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Faget Claudiu-Cabana   Faget Claudiu-Cabana - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Oct 05, 2014 1:18 am

Defapt dă-mi voie să-ți spun că Dumnezeu există,eu una sunt satanistă dar nu sunt satanistă ateeistă ca să zic așa,ci luciferistă,adică,cred în Dumnezeu,dar refuz să mă închis acestuia.Sunt multe lurcurri care îi pot dovedi existența,dar nu toate pot dovedii că el este bun.Dacă ar fii să,stau acum să spun tot ce știu și ce vreau,ar lua câteva ore.Deci atât spun.


They said: Don't do bad things  you'll go to hell.
But what if I'm alrdeay living in hell?✌️
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



Faget Claudiu-Cabana - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Faget Claudiu-Cabana   Faget Claudiu-Cabana - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Oct 05, 2014 2:02 am

Adevărat ce a spus Alle. și la fel sunt și eu satanist, dar am o credința vagă în dumnezeu Smile
Sus In jos
KlaudiuStyle666
Membru
Membru
KlaudiuStyle666

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 6
Data de inscriere : 03/10/2014
Varsta : 24

Faget Claudiu-Cabana - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Faget Claudiu-Cabana   Faget Claudiu-Cabana - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Oct 09, 2014 10:57 pm

In primul rand vreau sa-mi cer scuze pentru inactivitate.Nu o sa se mai repete.

Partea a treia-Drumul catre cabana

Apoi m-am trezit din vis. Uitându-mă atent, am realizat ca entitatea aia m-a muscat cumva,insa nu orice fel de muscatura.Ma durea foarte tare si era destul de mare.Cred ca am pierdut ceva sange cat timp am visat.Am luat o carpa cam lunga care spre marea mea mirare nu a ars ,ba chiar din potriva ea era umeda.

"Foarte ciudat" mi-am spus eu in minte dupa care mi-am bandajat rana simtindu-ma mai bine.

M-am ridicat de pe cenusa pe care stateam dupa care m-am indreptat catre hol.Ma durea sufletul sa vad cum atatia ani de munca s-au dus pe apa Sambetei,iar acum nu se mai poate repara nimic.In timp ce mergeam priveam nemilos cu ochii aproape inlacrimati incercand sa nu-i inchid sa nu cumva sa-mi curga vreo lacrima cum fasciculele luminii solare patrunzeau in casa printre gaurile care erau in tavan.Am coborat jos dupa care pret de cateva secunde am tras aer adanc in piept,am inchis ochii si m-am gandit la tot.Dupa ce am terminat mi-am inceput drumul catre nicaieri.Nu stiam unde ma duc si nici ce o sa fac.Am inceput sa merg pe o strada foarte lunga,iar masinile treceau pe langa mine in viteza facandu-mi vant.Am ridicat putin capul si am vazut un om care fuma si se indrepta catre mine si care la prima vedere mi s-a parut foarte abatut.Fix inainte sa treaca de mine l-am oprit si i-am spus:

-Ma scuzati,credeti ca imi puteti da si mie o tigara?
-Fumezi?Cati ani ai?
-Sincer sa va zic,in acest moment habar nu am cati ani am.
-Dar ce ai patit?
-Multe.Nu este destul timp sa va povestesc.
-Si unde te duci acuma?
-Nu stiu.Ma duc sa ma ascund prin niste boscheti si sa petrec noaptea cu lupii.
-Hey,uite aici.
Si mi-a dat in mana 30 de lei,3 tigari,un pachet cu chibrituri si o hartie care o scrisese atunci.Pe hartie scria Str. Cabanei nr. 13.A plecat continuandu-si drumul iar eu am ramas putin uimit si vazand ca trece un taxi i-am facut cu mana sa opreasca.A oprit destul de aproape si am urcat repede in el observand ca incepe sa ploua.

-Buna ziua.
-Buna,esti cumva tigan?
-Poftim?
-Te-am intrebat daca esti tigan.Te vad jegos si fara haine si sper sa nu ma furi.
-Nu...am trecut printr-un incendiu si mi-am pierdut familia si multe altele.Nu sunt tigan,urasc tiganii.
-Ok....Unde te duc?
-Pai...
I-am pus hartia in brate si l-am intrebat cat costa drumul.
-5 lei,este aici aproape.Insa pe tine te duc pe gratis.
-Ok,intre timp imi pot aprinde o tigara?
-Desigur,si eu fumam de mic.
Si am tot mers vreo 20-30 de minute dupa care,cand am ajuns la destinatie i-am multumit frumos domnului,iar el plecand eu stateam si ma uitam la o cabana din lemn care era vizibil veche si foarte stranie.


SATAN NU A UCIS NICIODATĂ PE NIMENI
SATAN NU A MINȚIT PE NIMENI NICIODATĂ
SATAN TE ACCEPTĂ AȘA CUM EȘTI ȘI NU URĂȘTE NATURA UMANĂ
SATAN DOMNEȘTE PESTE CEEA CE ESTE CUNOSCUT CA ”OCULT” ȘI CARE ESTE ÎN TOTALITATE SPIRITUAL
SATAN NE OFERĂ CUNOȘTINȚE ȘI NU SE TEME DE AVANSAREA SPIRITUALĂ A OAMENILOR
LUI SATAN NU ÎI ESTE FRICĂ DE OMENIRE
YHVH (Yehova) este adevaratul dumnezeu


AVE DEMONI!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Faget Claudiu-Cabana - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Faget Claudiu-Cabana   Faget Claudiu-Cabana - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Faget Claudiu-Cabana
Sus 
Pagina 2 din 2
 Subiecte similare
-
» Cabana bantuita
» Cabana Pigsy
» Cabana bantuita.
» Cabana Pigsy 4
» Cabana lu` Pufulete .

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: