Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Tabara - Pete de sange I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Tabara - Pete de sange I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Tabara - Pete de sange I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Tabara - Pete de sange I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Tabara - Pete de sange I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Tabara - Pete de sange I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Tabara - Pete de sange I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Tabara - Pete de sange I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Tabara - Pete de sange I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Tabara - Pete de sange I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Tabara - Pete de sange I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Tabara - Pete de sange I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Tabara - Pete de sange I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Tabara - Pete de sange I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Tabara - Pete de sange I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Tabara - Pete de sange I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Tabara - Pete de sange I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Tabara - Pete de sange I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Tabara - Pete de sange I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Tabara - Pete de sange I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Tabara - Pete de sange

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
HatesLife
Membru
Membru
HatesLife

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 4
Data de inscriere : 03/10/2014
Varsta : 23
Localizare : In a sad world

Tabara - Pete de sange Empty
MesajSubiect: Tabara - Pete de sange   Tabara - Pete de sange I_icon_minitimeVin Oct 03, 2014 10:27 pm

                                        CAPITOLUL I


-Scumpo , știu că îți este greu să pleci de lângă prietenii tăi și să stai o vară întreagă în "Tabăra veselă"  . Dar sunt sigură că o să îți faci prieteni noi.

Mda , cu siguranță o psihopată ca mine va avea prieteni . Părinții mei chiar nu gândesc? Oare de ce profesorii m-au trimis în tabăra asta nesuferită ? Poate ei nu știu motivul ,  dar eu îl știu . Sunt o ciudată care nu are prieteni . Mereu o mințeam pe mama că ies cu prietenii mei  , dar defapt mergeam singură pe stradă și vorbeam cu prietenii mei imaginari , sau stăteam ca o drogată la colțurile blocurilor și mă tăiam . Simțeam plăcerea lamei pe pielea mea fină . Urmele de sânge mă făceau să râd. Sunt o psihopată și ăsta-i adevărul .

-Sadie ! Îi simt mâna tatei pe umărul meu . Am ajuns! Îmi spune cu un zambet fals  .

 Se pare că nu sunt singura care nu se bucură că a ajuns. Cobor din mașină și privesc in jur. O mulțime de căsuțe așezate uniform în jurul unei clădiri gigantice .  O multime de adolescenți alergau de colo colo. Toți zâmbeau , erau fericiți numai eu stăteam tristă . După ce am trecut prin mulțimea de adolescenți , am ajuns la cabana mea. NR 4  . Era o căbănuță  veche și șubredă . Avea doar un singur etaj . Când întru în căbănuță ,  dau de o mini canapea care era veche și ruptă . În colțurile opuse ale cabanei erau două uși . Pe una scria Sadie Hope și pe cealalta scria Eva Comine . Intru în camera cu numele meu . Era un pat micuț cu o noptiera lângă ,  un dulap și un birou . Îmi las bagajele pe pat și mă duc să îmi iau la revedere de la părinți .

-Ok , mi-am  văzut camera,  e oribilă ... și cam atat . Ne vedem  peste 3 luni . Le adresez un zambet fals și aștept un răspuns.

-Offf . Scumpo , o să ne fie dor de tine . Să te distrezi ,  ok?

-Da , mamă  !

Mă  iau ambii părinți în brațe și se îndreaptă spre mașină.După  ce au plecat am intrat în cabană și am dat de...


===============================================
†Topic editat de către Ele.
† Plasare diacritice (ă,â,î,ş,ţ)
† Corectare greşeli gramaticale/de exprimare/punctuaţie
Sus In jos
Alle
Spammer
Spammer
Alle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1329
Data de inscriere : 22/06/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe Rahova

Tabara - Pete de sange Empty
MesajSubiect: Re: Tabara - Pete de sange   Tabara - Pete de sange I_icon_minitimeVin Oct 03, 2014 10:45 pm

Foarte tare,ai fii putut să faci partea mai lungă,dar este ok până acum,aștept next Smile


They said: Don't do bad things  you'll go to hell.
But what if I'm alrdeay living in hell?✌️
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Tabara - Pete de sange Empty
MesajSubiect: Re: Tabara - Pete de sange   Tabara - Pete de sange I_icon_minitimeVin Oct 03, 2014 10:47 pm

:SN:
Sus In jos
Vixen.
Spammer
Spammer
Vixen.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 625
Data de inscriere : 04/07/2014
Varsta : 23
Localizare : Bacău

Tabara - Pete de sange Empty
MesajSubiect: Re: Tabara - Pete de sange   Tabara - Pete de sange I_icon_minitimeSam Oct 04, 2014 8:18 am

Bine Dormeo , de acum te cred în stare de orice . :'3
Acum , știu că majoritatea timpului liber ți-l petreci scriind povești , dar data viitoare aș vrea să fii mai atentă la greșelile de exprimare/ortografie și punctuație . O să-ți corectez eu capitolul , să citești cu atenție să vezi ce-ai greșit .

Idee : Îmi place foarte mult ideea de tabără . o.o Pot spune că e una chiar sadică , din perspectiva mea , nota 10.
Descriere&Exprimare : Aici ai ceva probleme cu exprimarea , dar în rest e ok , deci , 10
Acțiune : Acțiunea se petrece cam rapid , poți să nu mai grăbești acțiunea ca și capitolele să-ți iasă mai lungi pe viitor , nota 9
Dialog : Dialogul nu este exagerat , nota 10
Punctuație : Ai ceva greșeli de punctuație , ortografie și exprimare , deci nota este 9 .

Notă finală : 9,60

Spor la scris , aștept next-ul . ^^


Baby, it's easy to fake a smile

When you've been doing it
for a while

                         
Tabara - Pete de sange 2agp4l


Ultima editare efectuata de catre Ele. in Dum Oct 12, 2014 5:46 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
HatesLife
Membru
Membru
HatesLife

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 4
Data de inscriere : 03/10/2014
Varsta : 23
Localizare : In a sad world

Tabara - Pete de sange Empty
MesajSubiect: Re: Tabara - Pete de sange   Tabara - Pete de sange I_icon_minitimeDum Oct 05, 2014 1:34 pm

                                 CAPITOLUL II

Am dat de...o fată  cu mult mai mică decât mine , cu părul roșcat și lung . Se uita cu ochii ei verzi la mine și îmi adresează un zâmbet cald .

-Bună , eu sunt Eva Comine.

-Hei , Eu sunt Sadie Hope . Încerc să zâmbesc , dar nu prea îmi iese . Se pare ca vom fi colege timp de 3 luni.

-Știu . Mă bucur că nu am nimerit cu vreo ciudată . Tu îmi pari de treabă .

Îmi mai aruncă o privire și intră în camera ei . Ok , asta a fost ciudat . Mă duc și eu în așa zisa cameră și încep să despachetez . Îmi pun toate hainele în dulap și încep să îmi pun laptopul l-a încărcat , tableta și telefonul în sertar. Mă schimb într-un tricou negru lung și simplu , cu o pereche de pantaloni albi ,  care erau acoperiti de tricou , teniși și un hanorac care l-am primit anul asta de ziua mea de 15 ani . Îmi prind în coadă părul meu alb . Da , alb , sunt o ciudată , lume , nu uitați !  Mă mai uit o dată  în oglinda și observ o foaie pe noptieră . O iau și o deschid. Scria programul pentru aceste trei luni . Aici spune că la ora 21:00  să fim în fața clădirii principale . Mă uit la ceas și văd că e 21:10 . Îmi bag foaia în buzunar și plec spre clădirea principala.  Merg încet pe alee . Totul era întunecat și liniștit. Nu mă prea grăbeam, sinceră să fiu . Îmi plăceau  întunericul și liniștea.  Aud un foșnet în spate și mă întorc brusc . Era Eva . Părea speriată de ceva . Se uită la mine și începe să alerge spre mine.

-Fugi !
 
Ce ?! De ce să fug? Vine lângă mine , mă ia de mână și începe să fugă spre clădire . Ajunse acolo , îmi dă drumul și își trage sufletul.

-Ce d**cu a fost asta? Întreb eu nervoasă .

-Scuze , dar... Dar... Ăm ....Întarziam ,  și nu e bine să întârzii din prima zi. Îmi adresează un zâmbet fals  . Se pune jos lângă ceilalți adolescenți. O examinez cu privirea și îmi dau seama că avea o rană pe mână . Îi apuc mâna încet și ea tresare.

-Ce ai pățit aici? Ea își trage mâna, ridicând din umeri . Eva ! Țip la ea și atrag atenția adolescenților asupra mea.

-Șhhhh , a început .

Îmi arată spre clădirea principală . Acolo stăteau trei oameni . Un bărbat  înalt cu părul negru ,  care presupun că e directorul , o doamnă bătrână și înca un domn . Încep să țină fiecare câte un discurs despre cât de importantă este disciplina și că noi trebuie să respectăm regulile bla , bla ,bla , bla și iar bla .
După mai bine de două ore , toată activitatea s-a terminat și toti ne-am îndreptat spre căbănuțele noastre. Mă tot gândeam la Eva și ce față terifiată avea, rana , evita discuția. Totul era așa bizar . Gândurile mi-au fost întrerupte de discuția a doi adolescenți .

-  Au reapărut ! Aia e vocea lui Eva , dar cu cine vorbește?

-  Am observat . Am ucis deja doi azi dimineață .

- Pe  mine era să mă ucidă unul dimineațî .

 Ce? Simt cum un val de caldură mă cuprinde . Cum adică a ucis doi ? În mintea mea rulau scenele cu Eva , care era speriată ..  și .. rana și cum evita subiectul . Corpul meu era paralizat . Vroiam să țip sau să  fug ,dar nu puteam . Nu mai auzeam nimic , frica m-a cuprins . Adică colega mea de  cabană e o criminală ? Oare o să mă omoare ? Poate dramatizez eu totul ,  dar i-am auzit când au zis . Mi-am înfipt unghia în picior și am scos un țipăt îmnăbușit,  după  ce am luat-o la fugă  . De ce fugeam ? De ce m-am speriat ? Poate era doar o farsă , m-am speriat ca o idioată  . Ajung în fața cabanei . Intru val vârtej pe ușă și direcția către baie . Când am intrat în baie am ramas plăcut surprinsă . Baia era acceptabilă și era și curată . Îmi arunc hainele pe jos și intru în duș  . Las picurii de apă să îmi mângâie pielea fină . Simțeam o alinare în atingerea fierbinte . Parcă îmi ia toată durearea , frica și disperarea . Mă simțeam bine . Dar toată plăcerea dispare când închid dușul . Îmi pun un prosop în jurul corpului  firav și dau să ies . Când ies din baie dau nas în nas cu ...


===============================================
†Topic editat de către Ele.
† Plasare diacritice (ă,â,î,ş,ţ)
† Corectare greşeli gramaticale/de exprimare/punctuaţie
Sus In jos
Vixen.
Spammer
Spammer
Vixen.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 625
Data de inscriere : 04/07/2014
Varsta : 23
Localizare : Bacău

Tabara - Pete de sange Empty
MesajSubiect: Re: Tabara - Pete de sange   Tabara - Pete de sange I_icon_minitimeDum Oct 05, 2014 2:19 pm

Bună , Dormeo . ^^ Vreau să îți atrag atenția în legătură cu un lucru . Dacă pui înaintea replicii numele personajului , textul va părea o piesă de teatru . În loc să pui ''Nume : Replica'' , pune ''Replica . Zise ... '' .

Idee : Pot spune că mi-a plăcut partea în care Sadie a descoperit faptul că Eva a omorât pe cineva . Sau în cazul vostru , ceva . Nota 10
Descriere&Exprimare : Descrii foarte frumos , ai câteva probleme legate de exprimare . Nota 10
Acțiune : Acțiunea nu este foarte grăbită , ceea ce este ok . Nota 10
Dialog : Ești printre puținele persoane care știu cum să combine dialogul cu descrierea , felitări . Nota 10 .
Punctuație : Ai greșeli multe de ortografie , câteva de punctuație și de exprimare . Nota 9 .

Notă : 9,80

Aștept next-ul . ^^


Baby, it's easy to fake a smile

When you've been doing it
for a while

                         
Tabara - Pete de sange 2agp4l
Sus In jos
HatesLife
Membru
Membru
HatesLife

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 4
Data de inscriere : 03/10/2014
Varsta : 23
Localizare : In a sad world

Tabara - Pete de sange Empty
MesajSubiect: Re: Tabara - Pete de sange   Tabara - Pete de sange I_icon_minitimeMar Oct 07, 2014 11:34 am

                          CAPITOLUL III

Când ies din baie dau nas în nas cu o fată înaltă , cu ochii verzi și părul negru cu o șuviță roz . Era palidă și părea speriată . Cred că a venit la Eva . Se uită la mine și mă examinează cu privirea.

-Eva nu e aici , dacă pe ea o cauți . Spun și dau să intru în camera mea. Dar o mână rece mă prinde și mă trage. M-am izbit de fata cea rigidă . Era cu mult mai înaltă ca mine și părea firavă , dar avea un corp solid.

- Poți să-i transmiți un mesaj lui Eva ?

- Ămmm . Aveam ezitări deoarece nu știam ce să cred în legătură cu discuția dintre Eva și necunoscută . Da , am să îi zic. Dar cum te cheamă?

Fata se uită ciudat la mine . Parcă nu vroia să îmi zică cum o cheamă .

- Kim . Kim Boto . Spune-i că Ei sunt în număr mare .

După ce rostește ultimul cuvânt pleacă și lasă ușa deschisă .
O briza rece mă cuprinde . Mă apropii de ușă să o închid, dar mă opresc când văd o fetiță mică fix lângă poarta de ieșire . Părea pierdută și tristă . Nici nu mi-am dat seama că mergeam spre acea persoană . Picioarele mergeau singure , eram pe jumătate dezbrăcată și eu mă duceam după o fetiță. Sadie , ești o deșteaptă. Îmi zic eu sarcastic .Eram din ce în ce mai aproape de fetiță . Când să ajung langa ea începe să fugă și eu mă duc ca idioata după ea . Alergam desculță prin pădure . Înghețam de frig , dar picioarele mele tot alergau . Dar dintr-odată fetița s-a oprit . Eu tot mergeam spre ea . Vroiam să mă opresc, dar nu puteam . Mi-am băgat unghia în carne . Exact unde mi-am băgat-o înainte . Am țipat de durere și am căzut în genunchi . Fetița zâmbea și avea un zâmbet sadic . Se apropie de mine încet și își trece mâna prin păr . Avea o față desfigurată . Mai aveam puțin și plângeam . Nu știam ce se întâmplă . Eram total pierdută .

- Te rog nu îmi face rău . Eram speriată , nu , eram terifiată . Aici am să îmi găsesc sfârșitul? Am să fiu omorâtă de o fetiță ? Nu aveam răspunsuri la întrebări , dar urma să le primesc. Îmi închid ochii și îmi accept soarta . Simt mâna rece a fetei pe pielea mea . Scot un țipăt înăbușit. Fata mi-a străpuns piciorul cu mâinile el micuțe . Piciorul meu sângera și mă durea îngrozitor. Avea un zâmbet sadic si..

- Idioato ! Acea voce rece . Era Kim .

Două mâini calde mă cuprind și mă ridică de pe pământul umed . Mă uit în sus și dau de niște ochi superbi . Erau negrii ca cerul . Era un băiat drăguț ce mă căra în brațe . Mă uit în jos și o vad pe Kim care bagă un fel de pumnal în fetița cea mică . Îmi las capul în jos și inchid ochii. Simțeam cum vântul îmi taie pielea . Era o senzație plăcută și dureroasă în același timp. Dar, dintr-odată am simțit căldură . Îmi deschid ochii încet si patru perechi de ochi se holbau la mine. Mă ridic în șezut și observ că aveam un tricou albastru larg pe mine , care nu era al meu . Dar cine d***u m-a schimbat? Mă uit la piciorul meu care nu mai avea nici o zgârietură .

- Ce d***u se petrece aici ? Țip cât de tare pot și mă ridic în picioare .

Examinez camera și observ patru persoane , pe două dintre ele le cunoșteam . Erau Eva și Kim . Mai era un băiat care m-a "salvat" , avea ochii de negru intens și avea părul blod, era solid și bine facut . Iar în celălalt colț al camerei stătea un băiat cu ochii de un gri intens spre albastru , avea un păr roșcat și era foarte înalt , era mai înalt decât Kim.

- Poți să nu te mai strofoci atât și să mulțumești că ți-am salvat viața ? Întreabă Kim pe un ton răutăcios .

- Hei , Kim nu fi așa de rea . Acel spirit a pus stăpânire pe ea. Zâmbește Eva și se uită cu milă la mine.

- Spirit ? Stai , ce?

- Uite , fetițo , noi suntem într-un fel apărători ai umanității . Ne-am născut cu niște abilităti speciale ca să putem omorî spiritele care au rămas pe pământ .

- Ele nu mai sunt spirite normale . Adăuga Eva . Sunt spirite care vor răzbunare , nu mai pot să se controleze , ele trăiesc din ură , frica și din sufletele noastre .

- C-c-cum adică ?

- Adica idioato , omoară oamenii și le devoreaza sufletul . Acum ai înțeles? Își dă ochii peste cap și se trântește pe un scaun din fața patului.

- Și de ce a venit după mine ?

Aveam o groază de intrebari în cap . Acum se explică rana lui Eva , discuția dintre necunoscut și Eva . Poate vorbeau de fantomele pe care le-au omorât . Într-un fel mă simt ușurată că nu dorm cu un criminal în serie.

- Pentru că tu ești unul dintre apărătorii omenirii . Acea voce , acea asprime , acea nepăsare parcă mi-a rupt inima și mi-a tăiat-o în mii de bucăți .Tu ai văzut spiritul , asta înseamnă că ai și tu o ablitate ca noi toți . Apropo , eu sunt Jolly . Acel glas semăna cu cel al necunoscutului . Deci cu el vorbea Eva .

- Eu sunt Sho . Era băiatul care mi-a "salvat" viața . Îmi zâmbea prietenos . Toți se uitau cu milă la mine . Urăsc să se uite cineva cu milă la mine.

- Mă duc să iau o gură de aer. Mă ridic și mă îndrept spre ușă . O deschid și în urma mea o trântesc . Stau pe veranda cabanei și mă uit la stele ce sclipesc pe cerul pictat în negru . Holbarea mea la stele a fost întreruptă de o mana caldă , ce mă acoperă cu o geacă . Când îmi întorc capul îl văd pe....


===============================================
†Topic editat de către Ele.
† Plasare diacritice (ă,â,î,ş,ţ)
† Corectare greşeli gramaticale/de exprimare/punctuaţie
Sus In jos
DanyDGhost
Avansat
Avansat
DanyDGhost

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 95
Data de inscriere : 09/06/2014
Varsta : 23
Localizare : In spatele tau , te musc

Tabara - Pete de sange Empty
MesajSubiect: Re: Tabara - Pete de sange   Tabara - Pete de sange I_icon_minitimeMier Oct 08, 2014 12:36 pm

Like si hai cu nextul.
Imi place povestea.
Sus In jos
Vixen.
Spammer
Spammer
Vixen.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 625
Data de inscriere : 04/07/2014
Varsta : 23
Localizare : Bacău

Tabara - Pete de sange Empty
MesajSubiect: Re: Tabara - Pete de sange   Tabara - Pete de sange I_icon_minitimeDum Oct 12, 2014 5:46 pm

Ok . Nu mi-am făcut apariția de ceva vreme . E timpul să criticăm .

Idee : Ideea capitolului ăsta nu are mai nimic deosebit . Nota 9
Descriere&Exprimare : Văd că știi să descrii binișor , exprimarea e pusă bine la punct . Nota 10
Acțiune : Ai grăbit multișor acțiunea , ai grijă data viitoare . Nota 9
Dialog : Capitolul ăsta conține mult dialog , dar presupun că ai avut nevoie de o descriere indirectă a personajelor , deci nu îți scad din notă . Nota 10
Punctuație : Nota 8 , ai grijă la articularea cuvintelor !

Notă : 9,20

K .


Baby, it's easy to fake a smile

When you've been doing it
for a while

                         
Tabara - Pete de sange 2agp4l
Sus In jos
Eli 1
Expert
Expert
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 104
Data de inscriere : 18/02/2014
Localizare : Peste tot,nu scap nici cel mai mic loc

Tabara - Pete de sange Empty
MesajSubiect: Re: Tabara - Pete de sange   Tabara - Pete de sange I_icon_minitimeVin Oct 17, 2014 6:04 pm

Next
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tabara - Pete de sange Empty
MesajSubiect: Re: Tabara - Pete de sange   Tabara - Pete de sange I_icon_minitime

Sus In jos
 
Tabara - Pete de sange
Sus 
Pagina 1 din 2
 Subiecte similare
-
» Tabara mortii
» Sange Regal
» Sânge Regal
» Sânge de vampir
» Vărsare de sânge.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: