Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story)

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Vixen.
Spammer
Spammer
Vixen.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 625
Data de inscriere : 04/07/2014
Varsta : 23
Localizare : Bacău

Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story)   Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Sept 08, 2014 8:51 pm

Interesant , dă-i cu next .


Baby, it's easy to fake a smile

When you've been doing it
for a while

                         
Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 2agp4l
Sus In jos
Dandelion
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Dandelion

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/04/2014
Varsta : 23
Localizare : Marte

Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story)   Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Sept 08, 2014 9:42 pm

Hm , o poveste bazată pe creepypasta-uri , sau mai bine zis , pe unul . În fine , sunt preferatele mele acestea . Aştept continuarea :3
Sus In jos
† NU CONTEAZA †
Avansat
Avansat
† NU CONTEAZA †

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 88
Data de inscriere : 24/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Pai in timp ce tu citesti asta eu sunt in spatele tau pe un unicorn care scuipa curcubee! ^.^

Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story)   Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Sept 08, 2014 9:59 pm

Te rog...ai mila si pune :SN: !
^.^
Sus In jos
Alle
Spammer
Spammer
Alle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1329
Data de inscriere : 22/06/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe Rahova

Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story)   Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Sept 08, 2014 10:59 pm

O poveste chiar foarte interesantă,felicitări,aştept next.


They said: Don't do bad things  you'll go to hell.
But what if I'm alrdeay living in hell?✌️
Sus In jos
AllAlly
Avansat
Avansat
AllAlly

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 60
Data de inscriere : 01/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Currently in the Hunger Games arena

Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story)   Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Sept 09, 2014 10:18 am

Capitolul V - Marturisirea

Intr-o seara cineva bate la usa. Era Jeff.
-Buna seara, imi spune el.
-Salut.
-Pot sa te intreb ceva?
-Sigur ca da.
Jeff ezita.
-Ce s-a intamplat? l-am intrebat eu.
-Nimic... doar ca vreau sa stiu... de unde ai cicatricea aia mare, de pe bratul tau...
Am tresarit. De ce ar vrea sa stie despre cicatrice? Amintiri mi-au strapuns mintea, ca niste sageti mari de foc.. Nu vroiam sa ma gandesc despre... incident. Si totusi i-am povestit totul.
-Acum 3 ani... Familia mea a trecut prin ceva ingrozitor... Intr-o napte, un criminal ce era liber, scapat din inchisoare s-a strecurat in casa noastra. Eu m-am trezit din cauza unui zgomot. M-am dus catre camera parintilor, crezand ca tatal meu inca mai face scandale. Ajunsesem exact la fix ca sa vad tatal meu mort, cu un cutit rasucit in ochi si sange peste tot in jurul lui. Mama mea atarna de tavan, ca si cum ar fi fost spanzurata, dar picaturi de sange se scurgeau de pe picioarele ei, ceea ce insemna ca si ea fusese ranita. Mai intai am crezut ca ea l-a omorat pe tatal meu apoi s-a sinucis, dar in secunda urmatoare am fost impinsa pe jos de cineva care a inceput sa ma taie peste tot. Rana de pe brat a fost cea mai grava. Nu i-am vazut fata deloc pentru ca am lesinat in cateva secunde. Sunt foarte sensibila, nu? M-am trezit intr-un spital, nedumerita. Se pare ca am fost gasita de vecinii care au venit repede sa vada ce-i cu atat zgomot in mijlocul noptii.
-Wow... Jeff se uita in jos.
M-am indreptat spre pat si am simtit o lacrima curgandu-mi pe obraz. Cred ca Jeff a observat-o pentru ca a venit la mine si m-a imbratisat. Gestul lui m-a surprins foarte tare, nu l-am vazut niciodata imbratisand pe cineva.
Apoi, cineva a deschis usa. Era Ben. El isi deschide gura, ca si cum ar vrea sa spuna ceva, dar apoi si-o inchide. Fuge repede pe hol, si Jeff dupa el. Apoi il aud pe Ben cum striga:
-Jeff are o iubita!!!
-Ba nu, NU AM!
-Nu minti, se vede pe tine ca iti place de ea!
La replica asta, eu tresar. Nu poate fi posibil! Ben nu vorbeste serios...nu?
Apoi, urmeaza o lunga cearta intre Ben si Jeff, pe care nu cred ca are rost sa o mai adaug aici...

Ziua urmatoare ma trezesc la auzul vocii unei fete. Cine ar fi putut veni? Ma imbrac si ma spal pe dinti rapid, apoi cobor. Era o fata frumoasa, cu parul negru si ochi negri, cu buze cu un ruj negru si o haina neagra. Pielea ii era alba, ca a lui Jeff. El era cel care se certa cu ea.
-Am auzit ca aveti un vizitator aici de ceva vreme... As putea sa fac cunostinta cu ea?...
-Pleaca, Jane.
-De ce...? deabea am ajuns!
-Jane. Iesi afara acum!
-Daca nu, ce...? Ma omori??? Sa o vad si pe asta!
Jeff o injunghe in umar, dar ea nu pare sa observe. Eu iau un cutit gasit pe o masa. Asta e partea buna la casa asta, gasesti arme peste tot! Il iau si sar la Jane. O lovesc cu cutitul de mai multe ori repetate in spate. Ea se intoarce de parca tocmai a observat, si imi trage un pumn in fata. Imi i-a cutitul din mana si mi-l infige in piept, foarte aproape de inima. Jeff incearca sa ma ajute dar in zadar. Eu lesin din nou. Nu stiu cum a plecat Jane, nu stiu ce s-a intamplat mai departe. Ma trezesc in camera mea. Sunt inconjurata de Slendy, Sally, Jeff, Hoodie, Jack, Ben si Masky.
-S-a trezit!
-Ce naiba s-a intamplat...?
-Jane a vrut sa te omoare, dar am reusit sa o oprim. Am crezut ca ai murit. Ne-ai speriat foarte rau.
-Cum am supravietuit?! Imi amintesc destul de clar cum imi tasnea sangele peste tot!
-Te-a salvat Slendy. Are nu-stiu-ce hocus pocus trusa medicala... bla bla bla... raspunde Hoodie.
-Dar de ce ai facut una ca asta?!s-a rastit Jeff la mine.
-Credeam ca are de gand sa iti faca ceva, am vazut-o destul de furioasa!
-Sa nu mai faci asa ceva niciodata! Mai ales pentru mine! Ma descurc si singur!

*Perspectiva lui Jeff*

Am iesit cu totii din camera. Eu m-am indreptat spre bucatarie. Acolo erau Ben si Masky.
-Deci, Jeff... Ce ai de gand sa faci? imi spune Masky.
-In legatura cu ce?
-Stii tu, cu Alison.
-Nu stiu despre ce vorbesti.
-Ba da, stii. E evident ca iti place de ea! Se vede cum te uiti la ea!
-Ba nu... eram prea obosit sa mai protestez.
-Si stii ce cred? mai adauga si Ben, cred ca si ei ii place de tine.
Eu fac ochii mari. Imposibil! Adica, nu se poate! Nu e adevarat.
-Vezi ce mutra ai facut? Eu zic sa faci tu primul pas. Mergi si spune-i ca iti place de ea! Daca nu, ii spun eu!
-Nu!
Eu ies afara ca o vijelie. Ii aud razand in spatele meu. Trebuie sa recunosc ca Ben are dreptate. Care-i cel mai rau lucru care se poate intampla? Intru in camera ei fara sa mai bat. Merg direct spre patul ei.
-Jeff, vroiam sa-ti sp-
O inrerup, sarutand-o apasat pe buze. Ea a ramas inghetata timp de cinci secunde. Am strans-o tare in brate, apoi, intrerup sarutul ca sa ii soptesc la ureche:
-Te iubesc!
M-am luat dus de val  Wink  .

Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 Jane_x_jeff_kiss_by_allison1205-d6iy9sa
Sus In jos
† NU CONTEAZA †
Avansat
Avansat
† NU CONTEAZA †

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 88
Data de inscriere : 24/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Pai in timp ce tu citesti asta eu sunt in spatele tau pe un unicorn care scuipa curcubee! ^.^

Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story)   Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Sept 09, 2014 10:33 am

NEXT!
Ador povestea asta! ^.^
Sus In jos
AllAlly
Avansat
Avansat
AllAlly

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 60
Data de inscriere : 01/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Currently in the Hunger Games arena

Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story)   Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Sept 09, 2014 10:45 am

Ma apuc sa scriu cat mai repede. Dar am si alta poveste de scris in engleza pentru www.wattpad.com deci eu practic scriu 2 povesti in acelasi timp si e cam greu asa. Ma gandeam sa termin povestea asta si apoi sa o continui si pe cealalta... Nu stiu. 👅
Sus In jos
Vixen.
Spammer
Spammer
Vixen.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 625
Data de inscriere : 04/07/2014
Varsta : 23
Localizare : Bacău

Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story)   Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Sept 09, 2014 11:10 am

Drăguț capitol . :3


Baby, it's easy to fake a smile

When you've been doing it
for a while

                         
Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 2agp4l
Sus In jos
AllAlly
Avansat
Avansat
AllAlly

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 60
Data de inscriere : 01/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Currently in the Hunger Games arena

Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story)   Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Sept 09, 2014 3:21 pm

Okay, stiu ca am cam intarziat cu acest capitol, scuzati-ma, dar trebuie sa recunoasteti ca nu ar mai fi fost tare daca nu ati fi asteptat putin ca sa vedeti ce se va intampla. Si stiu ca povestea nu e de groaza, dar, hei! Sunt doar primele capitole! Urmeaza MUUUUULTE MUUUUULTE capitole! (Vreo 2-3... Heh glumeam)

Capitolul VI - Reunion

*Perspectiva lui Alison*

Ce doamne s-a intamplat adineauri?! Ce a facut? Nu mai inteleg nimic!
Sincer, nu mai stiu ce sa zic… A fost asa de bine… In bratele lui… Niciodata nu m-am mai simtit asa in siguranta… Ce ironie… L-am rugat sa stea cu mine tot restul serii pana adorm. Am adormit in bratele lui, si cred ca a stat cu mine toata noaptea pentru ca m-am trezit in tot in bratele lui. El era deja treaz.
Mai tarziu am primit un SMS: “Ali, sunt eu, Anthony, am venit in vizita in oras, dar casa ta e goala. Unde esti? As vrea sa ne intalnim!” . Am tresarit. Anthony a fost primul meu iubit, din liceu. Ii scriu inapoi:
“Okay. Unde?”
“In parcul central, cel in care se vindea inghetata ta preferata Wink
“Bine. La ce ora?”
“Ummm… pe la 5:30 pm e bine?”
“Okay”
Am inceput sa ma pregatesc. Era ora 4:56, deci mai aveam 20 de minute, restul imi ia sa ajung pana in parc. Dupa ce m-am imbracat i-am spus lui Slendy ca merg pana la o plimbare prin padure. Nu poate sa stie ca ma intalnesc cu Anthony, pentru ca din habar-n-am ce motiv, trebuia sa stau ascunsa.
-Stai, nu vrei sa vin cu tine?
-Nu, nu plec departe.

In parc, Anthony ma astepta cu un buchet de flori.
-Salut! imi spune zambind.
-Salut. Ce mai faci?
-Bine… Am mers mai devreme la casa ta, ca sa te caut, dar nu mi-a raspuns nimeni la usa. Unde erai?
-Ummm… La magazin…
Anthony a fost primul meu iubit, dar ne-am despartit din cauza ca el s-a mutat foarte departe. Am incercat sa facem relatia de la distanta sa functioneze, dar nu am reusit, asa ca ne-am despartit.
-Ali, am vrut sa te vad ca sa te intreb ceva, incepe el, vroiam sa stiu daca mai vrei sa fi iubita mea.
-Anthony, eu… eu-
El m-a interupt, sartutandu-ma. M-am smuls si m-am indepartat doi pasi.
-Anthony, eu… nu pot…
Atat am spus si am plecat. Abea atunci am realizat ca cineva m-a urmarit. Nu se poate! L-am vazut pe Jeff uitandu-se la mine cu o expresie foarte, foarte ranita. Apoi, s-a intors si a luat-o la fuga.

:SP: :SP: :SP:

M-am gandit ca vreti sa vedeti cum arata personajele. Cam asa mi-l imaginez eu pe Jeff si pe Alison. Daca vreti sa stiti cum arata unele personaje (in mintea mea) puteti sa imi spuneti sa postes poze cu ele, sau sa le cautati pe google images.

Jeff The Killer

Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 Thumb

Alison Dyer

Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 Tumblr_lqxsmwbiL61qf4rydo1_500
Sus In jos
Ambrose
Spammer
Spammer
Ambrose

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 673
Data de inscriere : 22/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Piteşti

Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story)   Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Sept 09, 2014 4:11 pm

Super. Bagă NEXT. Daca vrei, poţi să pui şi poze cu personajele celelalte.


Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 Hq1JQER
Sus In jos
Continut sponsorizat





Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story)   Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story) - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story)
Sus 
Pagina 2 din 7
 Subiecte similare
-
» Discutie despre Jeff the Killer
» Jeff the killer
» SlenderMan si Jeff the Killer
» Jeff "The Killer"
» Jeff the killer (legenda)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: