Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Am nevoie de personaje pentru o poveste!

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Elful
Veteran
Veteran
Elful

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 199
Data de inscriere : 23/08/2014
Varsta : 23
Localizare : Pe un unicorn. :>

Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am nevoie de personaje pentru o poveste!   Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Aug 24, 2014 11:24 am

Pai...Vreau si eu in poveste.  :lol: Sa vedem:
Nume: Jenny
Varsta: 16
Descriere fizica: Par saten deschis ondulat cu ochi albastri. ^.^
Imbracaminte: Top rosu cu negru, blugi galbeni, curea colorata (Sa ii dau personajului o pata de culoare Wink)
si niste bocanci bej .... Thinking
Poza cu personajul:Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 142h4ew
Sus In jos
† NU CONTEAZA †
Avansat
Avansat
† NU CONTEAZA †

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 88
Data de inscriere : 24/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Pai in timp ce tu citesti asta eu sunt in spatele tau pe un unicorn care scuipa curcubee! ^.^

Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am nevoie de personaje pentru o poveste!   Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Aug 24, 2014 12:12 pm

Nume: Corina

Varsta: 666 :twisted: 

Descrie fizica: Par saten drept ochi caprui

Imbracaminte:Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 Images?q=tbn:ANd9GcRXxdRnMG2VWHybZNZ5KuLNKQ-g7tXFWYBVQri_Mx3o3EhzjA_f
Sus In jos
Ale * regina unicornilor*
Veteran
Veteran
Ale * regina unicornilor*

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 166
Data de inscriere : 22/08/2014
Varsta : 24
Localizare : pe un nor

Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am nevoie de personaje pentru o poveste!   Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Aug 24, 2014 11:34 pm

Poza cu personaju:Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 2re72tz
Sus In jos
x98ShsKydyX
Veteran
Veteran
x98ShsKydyX

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 244
Data de inscriere : 06/06/2014
Varsta : 23
Localizare : Unde nu sunt bine venita!

Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am nevoie de personaje pentru o poveste!   Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Aug 29, 2014 12:07 pm

Nume:Maia.
Varsta:19 ani.
Descriere fizica:Par blond cu suvite mov,ochii albastri,slabuta,inalta de 1,78,pielea putin bronzata.
Descriere morala (daca trebuie):Tupeista,rea,neindemanatica,curajoasa,amuzanta,imatura dar si matura.
imbracaminte:Un maieu negru cu un craniu de cluloare alba pe el.O pereche de jeans negri rupti,cu o pereche de botine negre si o jacheta de piele peste.La gat un lancisor cu o inima neagra care incepe sa luceasca in jurul fantomelor sau al creaturilor.
Poza cu personajul: Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 2lj23c5.

A si trebuie si suflet pereche?


Asa sunt eu , orice ai face ! Mama alta fata nu mai face!
Sus In jos
Ambrose
Spammer
Spammer
Ambrose

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 673
Data de inscriere : 22/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Piteşti

Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am nevoie de personaje pentru o poveste!   Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Aug 29, 2014 6:28 pm

Cand pui povestea ?? (App, iar sunt singurul baiat din poveste ?)


Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 Hq1JQER
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am nevoie de personaje pentru o poveste!   Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Aug 30, 2014 2:37 pm

Ma Alex o sa se bate fetele pe tine Laughing))))))))). Eu iti promit ca le las pe ele sa te alerge Laughing)).
Sore cand incepi povestea?


Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 250qlpd
Sus In jos
Sore
Avansat
Avansat
Sore

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 92
Data de inscriere : 06/08/2014
Varsta : 23
Localizare : Noaprea in camera ta!

Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am nevoie de personaje pentru o poveste!   Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Aug 30, 2014 3:25 pm

Ąℓeχ a scris:
Cand pui povestea ?? (App, iar sunt singurul baiat din poveste ?)
Sciza ca nu am inceputo pana acum ca ma dadeam pe bicla.si miam rupt o mana si nu stoi cand p sa o incep ca inca o am rypta si Alex da esto singurul baiat din ppvesye.


Oare cand fruturi se indragostesc, simt oameni in stomac?
Sus In jos
Ale * regina unicornilor*
Veteran
Veteran
Ale * regina unicornilor*

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 166
Data de inscriere : 22/08/2014
Varsta : 24
Localizare : pe un nor

Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am nevoie de personaje pentru o poveste!   Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Aug 30, 2014 4:00 pm

Ale a scris:
Ma Alex o sa se bate fetele pe tine Laughing))))))))). Eu iti promit ca le las pe ele sa te alerge Laughing)).
Sore cand incepi povestea?
Sigur o sa se bata pe el Laughing) mai bine isi alege singur iubita ca daca nu iese rau Laughing)


Sunt in iad... vreti sa va trimit ceva cald?
Sus In jos
Alle
Spammer
Spammer
Alle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1329
Data de inscriere : 22/06/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe Rahova

Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am nevoie de personaje pentru o poveste!   Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Aug 31, 2014 10:05 pm

Ăăăm....
Nume:Alle
Vărstă:18 ani
Descriere fizică: Părul brunet şi ochii albaştri,o să las şi o poză dar e alb-negru.
Descriere moralăRazzăăi glumeaţă şi totuşi retrasă,vorbeşte mult Laughing isteaţă,ageră..şi cam atât.
Poza : Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 26440b4


They said: Don't do bad things  you'll go to hell.
But what if I'm alrdeay living in hell?✌️
Sus In jos
Alle
Spammer
Spammer
Alle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1329
Data de inscriere : 22/06/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe Rahova

Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am nevoie de personaje pentru o poveste!   Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Aug 31, 2014 10:22 pm

Am uitat de îmbrăcăminte: Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 264m3on
Cam aşa.


They said: Don't do bad things  you'll go to hell.
But what if I'm alrdeay living in hell?✌️
Sus In jos
Continut sponsorizat





Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am nevoie de personaje pentru o poveste!   Am nevoie de personaje pentru o poveste! - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Am nevoie de personaje pentru o poveste!
Sus 
Pagina 2 din 2
 Subiecte similare
-
» Am nevoie de personaje pentru o poveste!
» Am nevoie de personaje pentru o poveste
» Am nevoie de 4 personaje pentru o poveste!
» Bă,am nevoie de personaje noi pentru "Răzbunarea"
» Personaje pentru poveste si idei pentru poveste

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ DIFERITE CATEGORII ★ :: Altele-
Mergi direct la: