Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Înger VS Demon

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Teodora Teo
Spammer
Spammer
Teodora Teo

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 513
Data de inscriere : 14/05/2014
Varsta : 22
Localizare : In spatele tau

Înger VS Demon - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Înger VS Demon   Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iul 24, 2014 8:46 pm

Eu:
Înger VS Demon - Pagina 2 Delia-Ombre-Hair
Rose:
Înger VS Demon - Pagina 2 936full-sarah-hyland
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Înger VS Demon - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Înger VS Demon   Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iul 24, 2014 9:15 pm

Hai Cosmarule Mortal pune :SN: mai repede!!!
Sus In jos
Teodora Teo
Spammer
Spammer
Teodora Teo

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 513
Data de inscriere : 14/05/2014
Varsta : 22
Localizare : In spatele tau

Înger VS Demon - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Înger VS Demon   Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iul 24, 2014 9:22 pm

Deci daca el nu pune next pana maine seara voi face povestea cu alt cineva cine vrea sa imi trimita un MP
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Înger VS Demon - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Înger VS Demon   Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iul 24, 2014 10:09 pm

Mai copiat pe mine cu numele Izabella! In rest e ok astept Next!!!!
Sus In jos
Teodora Teo
Spammer
Spammer
Teodora Teo

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 513
Data de inscriere : 14/05/2014
Varsta : 22
Localizare : In spatele tau

Înger VS Demon - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Înger VS Demon   Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iul 24, 2014 10:12 pm

am cautat pe net nume cu o anumita insemnatate si am gasit astea
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Înger VS Demon - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Înger VS Demon   Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iul 25, 2014 11:20 pm

Pune :SN: mai repede
Sus In jos
Teodora Teo
Spammer
Spammer
Teodora Teo

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 513
Data de inscriere : 14/05/2014
Varsta : 22
Localizare : In spatele tau

Înger VS Demon - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Înger VS Demon   Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Iul 28, 2014 9:19 pm

Eu fac pop-corn, iar Rosalie-Ana pe scurt Rose se duce după un film. După cam 20 de minute vine și Rose cu filmul se pare ca în loc de un film horror a adus cam 10 filme nu doar horror.
Punem filmul luăm pop-cornul și ronțăim până când un zgomot uriaș vine din curtea din spate. Eu și Rose mergem acolo să verificăm ce se întâmplă. Rose când vede ce e acolo rămâne masca :affraid: . Robert împreună cu un băiat se luptau. Se pare că amândoi sunt demoni. Cel care îl învinge pe Robert are cam 1.70m brunet stil emo binefăcut.
Eu fiind nervoasă tip la ei să înceteze dar cum nu mă asculta nici unul nici altul îi lovesc cu o sferă de lumină nu una mare ci una ca să îi facă să se despartă.
- Ce nai... spuse tipul enervat.
- Bela tu ești un... imposibil! spune Robert puțin intrigat.
- Ce Doamne iartă-mă ați făcut cu grădină mea?
- Păi nimic chiar grav.
- Puneți imediat și strângeți !
- Dar... spun ei la unison.
- Nici un dar cum ați făcut așa și strângeți! spun eu autoritară.
- Bine!
 Pe Rose o bufneşte râsul dar încearcă (poate vă întrebaţi de ce l-am scos în evidenţă cuvântul ei bine nu reuşea să o facă) să se abţină.
 După două ore baieţi termină strânsul.
- Dacă tot aţi terminat puteţi veni să vă uitaţi cu noi la film. spun eu părând indiferentă. Dacă acceptau planul meu se punea în mişcare. Poate vă întrebaţi ce plan ei bine veţi vedea la momentul potrivit.
- Desigur!
Ne ducem la mine si ne uităm la film până Robert adoarme. Eu şi Rose ne ducem în camera mea.
- Rose e timpul!
- Ştiu tu ia pumnalul iar eu îl distrag pe acel băiat!
- O.K.!
 Eu îmi iau pumnalul făurit în inima munteleui Athos şi mă duc la Robert.
- Πάει εκεί που ήρθε από και να πάει στην κόλαση! (pentru cei care nu stiu limba Greaca Dute de unde ai venit dute în Iad) şi am înfipt pumnalul direct în inimă. Chiar atunci a venit Rose împreună cu el.
 În secunda următoare Robert se transforma in cenuşă, iar domnul fara nume fuge din casă şi pleaca undeva. Unde? Nu ştiu nu mă interesează!

Deci nextul următor îl va scrie Paul! :SP:
Sus In jos
DeXe36
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
DeXe36

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 300
Data de inscriere : 23/07/2014
Varsta : 24
Localizare : Jud ialomita,Oras Amara

Înger VS Demon - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Înger VS Demon   Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Iul 28, 2014 9:45 pm

In timp ce fugeam din aceea casa, peste mine da ciar tata-l meu, LUCIFER
-Fiule, am avut sentimentul ca fratele tau Robert, a fost ucis.
Va intrebati dc fratele meu este Robert, este fratele meu deoarece el trebuia sa fie urmatoru la tron, dar a fost omorat si eu ii iau loc.
Salut eu sunt Paul urmatoru succesor la tron.
Cat tata privea la mine ca la un mare Rege al Iadului, eu ii distrac atentia si ii vorbesc:
- Tata, stiu cine la omorat pe Robert
- Cine!!!!
- Fata Inger,Dorinda sau pe scurt Izabella
- Fiule vreau ca tu sa fi urmatoru succesor la tron
Atunci ii gandu meu cu o fata malefica zic:
Hehehehe, acum ca am scapat de Robert, pot scapa si de Tata, dar va fi greu.
Atunci Tata deschise un portal spre Iad si ma lua cu el.
Cat mergeam pe coridoru cel rosu si pling de cadavre atarnate pe perete.Eu si cu Tata ajunseseram la o usa care era rosie ca Suflete oamenilor blestemati,dar cand a deschis tata usa, tot locul in care Tata era curat si bine aranjat.

Uitati Usa:
Înger VS Demon - Pagina 2 2r5xa4i
Cat timp sateam si ma uitam la incapera curata. Tata ma chemase sa imi arate tronul pe care voi sta.
- Fiule, viata ta sta in scaunul asta,dar conditia este ca pana la incoronare sa-l razbuni pe fratele tau.
Off.. Fratele meu, ultimu nume pe care vroiam sa-l aud din gura tata-lui meu. Eram prea fericit ca sa ma mai gandesc la fratele meu, tot ce vedeam acum eram eu pe Tron, cu mi de sclavii inchinati mie.
Cat timp eu visam, pe usa rosie vine ciar cine nu credeam ca va veni si o sa-l mai vad vreodata....
 :SP:  :SP:  :SP: 
Urmatoru Next il pune Izabella Smile
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



Înger VS Demon - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Înger VS Demon   Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Iul 28, 2014 10:00 pm

Next
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Înger VS Demon - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Înger VS Demon   Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Iul 28, 2014 10:50 pm

:SN: :SN: :SN: ca ii super povestea!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Înger VS Demon - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Înger VS Demon   Înger VS Demon - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Înger VS Demon
Sus 
Pagina 2 din 3
 Subiecte similare
-
» Un demon cu chip de inger
» Nimeni Altu' - Înger şi demon
» Interviu cu un inger ( poveste proprie - pe parti )
» Strigoiul de dupa chip de inger
» Nimeni Altu-Înger și demoon

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: