Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Urăsc vampirii. I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Urăsc vampirii. I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Urăsc vampirii. I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Urăsc vampirii. I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Urăsc vampirii. I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Urăsc vampirii. I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Urăsc vampirii. I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Urăsc vampirii. I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Urăsc vampirii. I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Urăsc vampirii. I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Urăsc vampirii. I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Urăsc vampirii. I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Urăsc vampirii. I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Urăsc vampirii. I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Urăsc vampirii. I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Urăsc vampirii. I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Urăsc vampirii. I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Urăsc vampirii. I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Urăsc vampirii. I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Urăsc vampirii. I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Urăsc vampirii.

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
QuantuM
Incepator
Incepator
QuantuM

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 37
Data de inscriere : 07/07/2014
Varsta : 25
Localizare : Nowhere.

Urăsc vampirii. Empty
MesajSubiect: Urăsc vampirii.   Urăsc vampirii. I_icon_minitimeDum Iul 13, 2014 1:42 pm

Hei,mă gândeam să fac o ficțiune mai lungă.O să scriu toate capitolele,dar le voi publica pe toate doar dacă vă place,ca să nu postez degeaba. Smile

Capitolul I: Trădarea.

Mereu am crezut că o lume în care există vampiri și alte creaturi ale paranormalului ar fi distractivă.Pot să spun din experiență că nu este.Crime la tot pasul...infracțiuni mai multe, războaie între oameni și monstri...lumea asta e cuprinsă în haos și cade încetul cu încetul...

Numele meu e Chris,sunt un simplu băiat de liceu,sau puțin eram.Nu sunt popular în clasa mea,sau în școală.Sunt un tocilar care-și petrece tot timpul în bibliotecă sau la calculator.Mereu stau în ultima bancă,și toată lumea mă ignoră.Și știți ce?Chiar îmi convine.Urăsc atenția și grupurile mari.

Nu mă înțeleg bine cu lumea,însă am un prieten,Sam.Mă întâlneam cu Sam la cafeneaua de lângă casa lui,ca deobicei și vorbeam.
-Chris,balul o să aibă loc în două luni,nu poți să mergi singur și anul ăsta...
-Hm?De ce nu?Nu-mi pasă de bal...
-Chiar nu e  nimeni cu care vrei să mergi? Trebuie să îți placă vre-o fată..
-Îmi place de Annie.
-Annie?!Frate...nu ai nici-o șansă cu ea.Arată mult prea bine pentru tine.
-Știu deja asta...nu-mi mai aminti.

Annie era și ea în cafenea,stătea la o masă din spate.Mereu mă uitam la ea și o admiram...părul ei roșu ca focul,ochii ei albaștrii, zâmbetul superb...
Dar nu puteam să intru în vorbă cu ea.Îmi era prea rușine.
-În orice caz,Chris.Eu trebuie să plec,am lucruri de făcut.
-Sigur...pa.
-Și nu mai fi așa supărat,o să găsești tu pe cineva.

În tot ghinionul și iadul ăsta...pentru o dată în viață m-a cuprins norocul,sau cel puțin așa am crezut...
O fată frumoasă,înaltă, cu părul șaten se apropie de masa unde stăteam eu.
-Hei,e ocupat aici?
-Nu...p-poți să stai dacă vrei...îi spuneam eu bâlbâindu-mă și roșindu-mă la față.
-Hei,Ai niște cărți interesante în geantă.
-Da...îmi place să citesc,în timpul liber,la școală,în bibliotecă.
-Ce coincidență,și mie.Apropo,eu sunt Mary.
-Chris...
-Încântată,Chris.

Am stat și am vorbit cu Mary despre cărți ore în șir până s-a lăsat de noapte.

-Ar trebui să merg acasă,se face noapte.
-Sigur.Vrei să te conduc acasă?
-Sigur,mersi.

Totul era așa frumos,noi doi,mergând ținându-ne de mână.Eu,conducând-o acasă..Dar eu nu am parte de lucruri frumoase.Nu am parte de vise,am parte doar de coșmaruri...așa e viața mea,și așa va fi mereu.
Ajungem în fața casei ei,iar eu vreau să-mi iau la revedere.Ea mă ține de mână,mă oprește și se apropie de mine.Cred că vrea să mă sărute.E ziua mea norocoasă.
Mă ia în brațe,se simte atât de bine,dar nu durează mult până o durere cumplită apare...gâtul meu doare așa tare.Huh?Ăsta e ruj pe gâtul meu?
Nu...e sânge.E sângele meu...

Vederea mi se încețoșează și cad la pământ,iar ultimul lucru care-l văd e pe Mary,cu niște dinți ascuțiți,cu sângele meu la buze,și în timp ce cad într-un somn adânc mă întreb:„De ce?De ce mi-ai făcut asta,Mary?”


Dacă voi considera că am suficienți oameni care vor next,voi pune next-ul mai târziu,tot azi.Sper să vă placă,și dacă nu vă place să-mi spuneți ce nu vă place la poveste.Smile
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Urăsc vampirii. Empty
MesajSubiect: Re: Urăsc vampirii.   Urăsc vampirii. I_icon_minitimeDum Iul 13, 2014 2:08 pm

Nu e rea deloc povestea pune  :SN:!!!
Sus In jos
Teodora Teo
Spammer
Spammer
Teodora Teo

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 513
Data de inscriere : 14/05/2014
Varsta : 22
Localizare : In spatele tau

Urăsc vampirii. Empty
MesajSubiect: Re: Urăsc vampirii.   Urăsc vampirii. I_icon_minitimeDum Iul 13, 2014 8:49 pm

Nu e rea pentru inceput dar sper sa fi mai lunga!!! Pune :SN:
Sus In jos
QuantuM
Incepator
Incepator
QuantuM

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 37
Data de inscriere : 07/07/2014
Varsta : 25
Localizare : Nowhere.

Urăsc vampirii. Empty
MesajSubiect: Re: Urăsc vampirii.   Urăsc vampirii. I_icon_minitimeDum Iul 13, 2014 10:15 pm

Mersi pentru păreri.Voi încerca să fac puțin mai lungă partea a-II-a.

Capitolul II: Învierea.

Huh?Unde sunt...Totul e întunecat în jurul meu.Văd doar negru în fața ochilor...am murit?Sunt în iad?Nu...pot să simt ceva.Tocmai am dat cu cotul în ceva.Sunt înghesuit și nu pot să mă mișc.La naiba!Încerc să lovesc peretele de lemn.Iar în timp ce îl distrug mult pământ cade peste mine.
-Ce dracu?!Am fost îngropat de viu?
Nu... de fapt eram mort când am fost îngropat,dar de ce sunt viu acum?Mulți ar zice că ăsta e un cadou,dar mie mi se pare o pedeapsă.Cu greu reușesc să ies de sub pământ.Sunt în cimitir.Acum pot să mă văd mai clar,în lumina lunii.Piele mea e așa rece și albă, iar dinții mă dor.Îmi pun mâna la gură,să verific ce se întâmplă.
-Ce naiba?!M-am tăiat în propriul dinte?E așa ascuțit!
-Oh,te-ai trezit.Era și timpul.Se aude o voce din spatele meu.
-Cine ești?Cum adică să mă trezesc?De unde știai că nu sunt mort?
-Calm,calm.Ești norocos...Știi?De obicei după ce ești mușcat mori,nu mulți primesc darul ăsta.
-Poftim?Vrei să spui că nu mai sunt om?
-Nu.Ești un vampir,sau cel puțin devii.Ești așa dezgustător.Colții abia îți cresc iar puterile tale încă nu au apărut,îmi e milă de tine.
-Și fără puteri pot să te bat.
-Da,da.În orice caz,trebuie să te hrănești.Dacă nu te hrănești odată la cinci zile o vei lua razna.
-POFTIM?!Vrei să omor oameni?O dată la cinci zile?
-Uite,dacă nu omori oameni odată la cinci zile foamea va pune stăpânire pe tine,vei ajunge să omori zilnic și nu doar pentru că îți este foame.Vei ajunge un monstru.
-Nu că nu aș fi deja.
-Nu suntem monștri,omorâm doar să ne hrănim.În orice caz,am vorbit prea mult.Dacă nu ai de gând să vânezi,îți voi pregăti eu cina.

Și...așa am ajuns să urmăresc un om pe care nici nu-l cunosc,până într-o casă în pădure.O cabană dărăpănată din lemn,în mijlocul sălbăticiei.Pe drum am început să mă împac cu ideea.Să omor oameni...nu e așa rău,nu?M-aș răzbuna pe tot ce mi-au făcut cei din școală.O să-i distrug unul câte unu.Pe toți dintre ei.Da.Asta voi face,îi voi face să-mi simtă puterea,să-mi simtă ura,să le fie frică de mine cum mi-a fost mie de ei.
-Știi,noi vampirii mai puternici vânăm pentru pămpălăi ca tine, ca să nu moară de foame și aducem prada aici.
Înăuntru mirosea groaznic de urât,a sânge și a cadavre.A carne putredă.Dar nu știu de ce acest miros mă atrage într-un fel.Parcă nu era așa rău.Vroiam să mă apropii de el.
-Ok,scuze că nu m-am prezentat.Sunt Andy.Așa am fost de când m-am născut.Mama și tata au fost vampiri puri,deci și eu sunt.Un vampir pur e destul de rar în zilele astea.Lumea e plină de corcituri ca tine,fără supărare.
-Eu sunt Chris...m-am transformat...recent.Am fost păcălit de-..
-Da,da.Chris,nu-mi pasă.În orice caz,aici e mâncarea ta.Poftă bună.
Andy deschide ușa.Eram pregătit să mănânc.Frate,sper ca din coincidență să fie unul din colegii mei,sau unul din bătăușii ăia nesuferiți din cartier.Nu!Nu!Nu!NU!NU!E Sam...care erau șansele..trebuie să-mi omor cel mai bun prieten.
-Sam?!
-Huh?Vă cunoașteți?
-E cel mai bun prieten al meu!Nu pot să-l omor.
-Wow,ce coincidență.Păi,asta e destul de nasol pentru tine...
-Crezi?Trebuie să-l lași să plece.
-Știi,Chris?Deobicei când se transformă,vamprii își omoară prietenii și rudele întâi.E posibil ca Sam să devină și el vampir.Și ați fi prieteni pentru totdeauna...la propriu.
-Nu pot să-l pedepsesc și pe Sam.
-Să-l pedepsești?
Andy mă lovește,mă pune la podea și începe să loveasca încontinu cu picioarele în mine.
-Ia spune-mi,Chris...ai fost pedepsit cu asta?Să fii vampir e o pedeapsă?Adică eu am fost pedepsit că m-am născut?Adică eu nu trebuia să mă nasc?Vrei să spui că ar trebui să mor?Ei,prietene?Spune-mi!
-N-nu am spus asta.
Andy se oprește brusc și trage aer în piept.
-Scuze.În orice caz,trebuie să te hrănești.
-Nu pot! E Prietenul meu cel mai bun.
-Ok.Dacă ai de gând să fii un ratat plângăcios, n-ai decât. Dacă tu nu-l vrei,o să mă hrănesc eu.
-Poftim?!Nu!
Andy mă lovește și mă încuie înafara camerei.Mă uit pe vizorul ușii,îl văd cum se apropie de gâtul lui Sam, cu acei dinți ascuțiți...trebuie să fac ceva.Dar ce pot face?Nici măcar nu am puteri.Sunt inutil.Nu sunt un vampir,nu sunt un om,sunt un dezastru.
Sam se trezește,de unde știu asta?Fiind că îi aud țipetele,cum îl imploră pe Andy să nu facă asta..
NENOROCITUL!O să-l omor dacă se atinge de Chris!
......
Huh?Ce se întâmplă?Sunt foarte nervos.Și dintr-o dată încep să văd doar roșu-n fața ochilor.Încerc să lovesc ușa ca să mă calmez...dar cu un singur pumn am reușit să distrug ușa.Așa e...până la urmă sunt un vampir.Mă apropii de Andy,îl lovesc.Îl pun la pământ și încep să îl lovesc încontinu.
-Și ce o să faci?Sunt nemuritor.Nu mă poți omorâ cu pumnii tăi de fetiță.
-Am văzut la știri un incident în care un vampir a mușcat un alt vampir și cel mușcat a murit.
-N-ai tupeu,n-ai tupeu nici să muști un om.
Când până și eu credeam că nu pot să o fac,îl mușc pe Andy.Sângele lui e atât de dezgustător,sânge de vampir...scârbos.Dar mă simt foarte bine că l-am omorât.Să-ți înfingi colții în cineva e chiar plăcut.Da...e plăcut.Aș vrea să o fac din nou.
-Chris...ce naiba se întâmplă?Ești...un monstru.
-Știu,Sam.Trebuie să mă ajuți.Mor de foame.
Cad la pământ,foamea e așa dureroasă,simt că mă dor toate oasele din corp.Simt că înnebunesc.Ce n-aș da pentru niște sânge.
-Chris?Ești bine.
-Sam,fugi...te rog.Fugi de aici și încuie-mă.
-Nu!
-Fă-o...

Vederea mă lasă,foamea mă cuprinde complet.Văd doar negru...Unde sunt?Totul în jurul meu e negru...singurul lucru pe care-l aud e vocea lui Sam.
Îmi spune „Chris!Te rog!NU!” urmată de un țipăt groaznic.

Simt o lacrimă cum se prelinge pe obrazul meu rece ca gheața...


O să pun next mâine,pentru că deja e noapte.Lăsați-vă părerile,fiind că mă ajută să știu dacă vă place povestea sau nu.La două păreri voi pune next(mâine).
Sus In jos
Teodora Teo
Spammer
Spammer
Teodora Teo

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 513
Data de inscriere : 14/05/2014
Varsta : 22
Localizare : In spatele tau

Urăsc vampirii. Empty
MesajSubiect: Re: Urăsc vampirii.   Urăsc vampirii. I_icon_minitimeLun Iul 14, 2014 12:05 am

:SN:  :SN:  :SN:  :SN:
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Urăsc vampirii. Empty
MesajSubiect: Re: Urăsc vampirii.   Urăsc vampirii. I_icon_minitimeLun Iul 14, 2014 12:06 am

E chiar faina povestea!!!
Sus In jos
Mary
Spammer
Spammer
Mary

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 564
Data de inscriere : 02/02/2014
Varsta : 23
Localizare : Bârlad

Urăsc vampirii. Empty
MesajSubiect: Re: Urăsc vampirii.   Urăsc vampirii. I_icon_minitimeLun Iul 14, 2014 11:22 am

Mno... Este interesant... Baga next!!!
Sus In jos
QuantuM
Incepator
Incepator
QuantuM

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 37
Data de inscriere : 07/07/2014
Varsta : 25
Localizare : Nowhere.

Urăsc vampirii. Empty
MesajSubiect: Re: Urăsc vampirii.   Urăsc vampirii. I_icon_minitimeLun Iul 14, 2014 2:01 pm

Capitolul III:Vinovăție.

Nu pot să cred...de ce am făcut asta...mi-am omorât cel mai bun prieten doar ca să mă hrănesc.Începusem să mă împac cu ideea de a fi un vampir. Am crezut că va fi frumos.Îmi voi folosi puterile să le fac rău celor care mi-au făcut rău...dar i-am făcut rău celui mai bun prieten.Nu pot trăi așa.
În timp ce vinovăția mă apasă,văd în  debara,o cameră mică,prost luminată și cu o mulțime de vechituri o pușcă,un Winchester din 97,cu două țevi.Pușca e funcțională,are și un pachet de gloanțe rămase.Chiar mă bucură...
Iau pușca și o îndrept spre cap,O pun la tâmplă și apăs pe trăgaci.


Un sfert de oră mai târziu.

Da...ideea mea nu a mers.Sunt încă în viață,și acum am o urmă așă pe cap.Veste bună e că Sam e mort.Da...e bine că nu a devenit vampir.Probabil credeți că sunt insensibil pentru că mă bucur că cel mai bun prieten al meu e mort.Dar e mai bine așa,decât să intre și el în iadul ăsta.

Cinci zile mai târziu.

Nu am casă,nu am prieteni.Nu am nimic.Trăiesc în canale, dorm în canale, mă ascund în canale...și mai presus de toate...mi-e foame.Trebuie să mă duc să vânez,să omor oameni nevinovați.Mi-a venit o idee briliantă, o să fur din banca de sânge.

E ora 21:00, nu e nimeni prin preajmă.E șansa mea.Intru în clădire.Mă dezgustă,urăsc spitalele.Văd doar alb,alb imaculat.Curățenie și atâta tot.La naiba!Trebuie să arăt buletinul ca să intru.Nu pot să intru fără...și nu pot să atac pe nimeni,locul ăsta e împânzit de camere de supraveghere. Îi arăt buletinul și plec,ușor spre locul de depozitare a sângelui.Fur zece pungi și....LA DRACU!Camere de supraveghere.Sunt mort,am fost descoperit.Aud alarma de la spital,văd oameni ce vin înspre mine,agenți de pază cu pistoale.În lipsa de idei,sar pe geam.Sunt nemuritor,probabil m-aș răni grav dar nu aș muri.
Sparg geamul și sar,mă agăț de clădire următoare și fac un salt de doi metri până la un geam din clădire.
-Ok.Ce naiba e asta?De când pot să sar așa sus?!

Sunt terminat.Poate că am sânge,dar sunt terminat. A trebuit să arăt buletinul.Toată lumea știe că sunt un vampir.Sunt dat în căutare de Ordinul Vânătorilor,de guvern și de poliție.Sunt terminat.Voi fi închis în una din celulele lor,unde voi sta pentru eternitate.

Aud mașini de poliție cum se apropie de mine.Sunt cu miile.Eu sunt urcat pe un perete al clădirii.Văd elicoptere și echipaje enorme.Lunetiști ascunși prin blocuri,până și unul din consiliul Ordinului e aici.Nu pot să îi las să mă prindă.
-Chris Morrison,avem informații clare că în urma unei mușcături,ai devenit vampir și te-ai alăturat vampirilor.
-NU!Nu sunt de partea lor.
-Asta spun toți,copile.Ai cinci secunde să te dai jos și să te predai.
5...
Ce mă fac?..
4...
3...
O să mă omoare...
2...
1...
Sar de pe clădire și cobor,încercând să mă predau.
-Comandante?Comanda?
Comandantul începe să râdă,la care răspunde.
-Foc.
Ce fricoși,mă păcălesc,nu au tupeul să se confrunte cu mine.Dar nu am cum să lupt.Suntprea mulți.Trebuie să fug,să fug cât mai departe.Aud armele,văd glonațele apropiindu-se de mine.Sunt ciuruit.Am corpul plin de gloanțe.Fug prin mulțime, și aud doar țipetele celor din jurul meu.Bănuiesc că e înfricoșător să vezi pe cineva,plin de sânge și de găuri de la gloanțe,noaptea,fugind pe stradă.
Reușesc să scăp de ei,să mă ascund în canale.În canalele de unde am venit.

Stau și mă gândesc ce să fac...deja sunt unul din vampirii cei mai căutați,o să văd capul meu pe afișe prin toate orașele.Asta însemnând că acum o să fiu vânat și de vânătorii de recompense.Niște ucigași lacomi...ar fi în stare să omoare pe oricine pentru bane.Sunt înarmați cu arme de asalt și haine de camuflaj.Se spune că nu există creatură care să fi scăpat de ei..

La naiba...asta e doar vina ta,Mary!Din cauza ta am ajuns așa.De ce dracu mi-ai făcut asta?!De ce m-ai transformat în vampir?De ce nu m-ai omorât înainte să mă transform?
Tu m-ai băgat în asta și tu o să mă scoți.Mă auz Mary?!Vin după tine,O să te găsesc.Și când o să găsesc,o să aflu cum să scap de porcăria asta,Iar după ce o să-mi spui...O SĂ TE OMOR!
Sus In jos
Teodora Teo
Spammer
Spammer
Teodora Teo

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 513
Data de inscriere : 14/05/2014
Varsta : 22
Localizare : In spatele tau

Urăsc vampirii. Empty
MesajSubiect: Re: Urăsc vampirii.   Urăsc vampirii. I_icon_minitimeLun Iul 14, 2014 3:39 pm

pune next ca o ador!
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Urăsc vampirii. Empty
MesajSubiect: Re: Urăsc vampirii.   Urăsc vampirii. I_icon_minitimeLun Iul 14, 2014 3:49 pm

Frate pune  :SN: ca-i super tare povestea!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Urăsc vampirii. Empty
MesajSubiect: Re: Urăsc vampirii.   Urăsc vampirii. I_icon_minitime

Sus In jos
 
Urăsc vampirii.
Sus 
Pagina 1 din 3
 Subiecte similare
-
» Chiar si vampirii plang Capitolul I:Vampirii se prezinta cum stiu ei mai bine
» Vampirii ...
» VAMPIRII
» Vampirii
» De ce nu se văd vampirii în oglindă

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE FINALE ★ :: Povești blocate-
Mergi direct la: