Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Devil's child  - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Devil's child  - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Devil's child  - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Devil's child  - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Devil's child  - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Devil's child  - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Devil's child  - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Devil's child  - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Devil's child  - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Devil's child  - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Devil's child  - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Devil's child  - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Devil's child  - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Devil's child  - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Devil's child  - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Devil's child  - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Devil's child  - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Devil's child  - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Devil's child  - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Devil's child  - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Devil's child

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
♫Medi♫
Veteran
Veteran
♫Medi♫

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 150
Data de inscriere : 05/07/2014
Varsta : 25
Localizare : in spatele tau cu un cutit in mana deci AI GRIJA!!

Devil's child  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Devil's child    Devil's child  - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Iul 06, 2014 6:21 pm

De la mine ai un big  :SL:  si pune  :SN: 
Sus In jos
Ale✪Regina Veveritelor✪
Expert
Expert
Ale✪Regina Veveritelor✪

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 124
Data de inscriere : 03/04/2014
Varsta : 27

Devil's child  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Devil's child    Devil's child  - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Iul 08, 2014 7:45 am

M-am gandit sa pun cateva poze cu personaje :* 
 Eu:
[img]Devil's child  - Pagina 3 2q1dlhu[/img]

Forma mea naturala :
[img]Devil's child  - Pagina 3 Faxut0[/img]

Anna:
[img]Devil's child  - Pagina 3 Of2f54[/img]

Norbi:
[img]Devil's child  - Pagina 3 2eap1fm[/img]

Cosmin:
[img]Devil's child  - Pagina 3 2142s83[/img]

David:
[img]Devil's child  - Pagina 3 2qncc94[/img]

Alex:
[img]Devil's child  - Pagina 3 25ytxk4[/img]
Elisa:
[img]Devil's child  - Pagina 3 X1ewbp[/img] 



 Sper ca va plac :*
Sus In jos
Libely
Veteran
Veteran
Libely

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 277
Data de inscriere : 01/03/2014
Varsta : 22
Localizare : Where ever you go

Devil's child  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Devil's child    Devil's child  - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Iul 08, 2014 1:15 pm

Îmi plac pozele, sunt frumoase, dar te rog eu să bagi nextul astăzi... Sunt curioasă să văd ce se mai întâmplă.
Sus In jos
Ale✪Regina Veveritelor✪
Expert
Expert
Ale✪Regina Veveritelor✪

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 124
Data de inscriere : 03/04/2014
Varsta : 27

Devil's child  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Devil's child    Devil's child  - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Iul 08, 2014 3:36 pm

Am luat-o la fuga spre padure . Deja afara se facuse putina lumina asa ca vedeam cat de cat pe unde merg . Am ajuns la un luminis . M-am sprijinis de un copac foarte mare si batran . Eu si mama mea veneam in locul asta in fiecare saptamana . Era minunat . Cand am vrut sa plec o fata mi-a aparut in cale . 
-Cine esti ? O intreb eu confuza .
-Cosmarul tau . Se pare ca mi-am gasit cina . 
Si-a scos la vedere dintii eu albi stralucitori . Dintr-o data sarii pe mine . Norbi si David venira si ei dar cand sa ma ajute un baiat i-a oprit . 
-Sunteti nebuni ? Nu puteti sa interveniti . 
-Dar prietena noastra ..
Intre timp ea dadea sa ma muste de gat cand imi aparura niste ghiare mari . Cu ele am zgariat-o putin pe obraz . Ea se da inapoi si eu ma ridic . Alearga spre mine si ma prinde de mana . In doua secunde eram pe jos . Ma ridic repede si intrept mana spre ea . Aceasta incepe sa pluteasca in aer . O izbesc de un copac si ea incepu sa sangereze . 
-A castigat . Spuse acel baiat . 
Ma indrept fericita spre Norbi si il imbratisez .
-Pe mine nu ma imbratisezi ? Spune david .
- Tu daca mai spui o vorba te fac una cu pamantul . Capish ? 
-Dar ce am facut ? 
-Stii ceva ? Mai bine laso in pace . 
-Ma-m indreptat cu norbii spre cabana unde toti ne asteptau ingrijorati . Eu am mers nervoasa in camera mea . In urma mea toate usile se tranteau . Sar in pat si ma uit la tavanul camerei . Dupa cateva minute Anna intra in camera . 
- Ce e cu tine ? 
- Nu mai suport ! David sa sarutat cu Brigita .
- Stai .. CUM ? 
Anna sarii din pat si iesii din camera . Intra in camera lui David . Treceam pe coridor iar fara sa vreau am auzit conversatia . 
-Tu esti nebun ? Sau te prefaci ? 
-Acum ce mai ai si tu .. mai intai ale si acum tu? .. 
-Poinu-i de mirare ca ale ii suparata pe tine ! Cum sa te saruti cu Brigita ? 
- Stai stai stai .. tu de unde stii ? 
-Mi-a spus ale tontule . Va vazut ..
-Eu .  
- E  sora ta ! Cum ai putut sa faci asa ceva ? 
Cum adica Brigi e sora lui David ? .. Ha ?? Nu mai inteleg nimic . Dintr-o data usa camerei se deschise .. Anna ma vazut . 
-A..a..ai auzit ? ..
-Da ...
-Eu .. 
- Nu conteaza . Anna . Haide sa ne antrenam . Am spus eu intrerupandu-l pe David .
Am mers in curte si am inceput sa ne luptam . Ea a aruncat cu o bila mare de apa spre mine iar eu am creeat un scut de vand iar toata apa a mers inapoi .Ne-am mai antrenat putin iar dupa am mers in casa . Acolo toti se uitau la o carte . M-am apropiat sa vad ce scrie iar acolo scria despre mine si tatal meu Lucifer . 
- Cum ai putut sa nu ne spui ? Esti o tradatoare . Spuse alex furios . 
- Eu .. se pare ca Elisa nu lea spus nimic ... 
Ale .. e adevarat ? Spuse norbii ..
-Da e adevarat dar .. 
Am incercat sa le explic dar nu m-au ascultat . M-am dus in camera mea si m-am pus la somn . Am avut din nou acelasi vis .. Dar acum mi-am dat seama de ceva .. Brighita cum de nu pateste ninic? Acum o vad si pe ea uitandu-se la noi . O silueta vine din umbra , da mana cu ia si pleaca . M-am trezit si am facut o plimbare prin padure . Am auzit doua voci .. mam apropiat si vad ca era Elisa .. dar cu cine vorbea ? .. Aceea era ... mama ? Dar murise .. 
- sper sa iti faci partea de intelegere .. 
- Da . Nu iti face griji . Alexandra o sa sufere . 
 Ce ?? ... cum adica o sa sufar ? ... acum chiar ca m-au bagat in ceata ..
Sus In jos
Libely
Veteran
Veteran
Libely

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 277
Data de inscriere : 01/03/2014
Varsta : 22
Localizare : Where ever you go

Devil's child  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Devil's child    Devil's child  - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Iul 08, 2014 3:42 pm

O.O Ăukay... next
Sus In jos
Ema
Veteran
Veteran
Ema

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 272
Data de inscriere : 17/06/2015
Varsta : 25
Localizare : Cluj-Napoca

Devil's child  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Devil's child    Devil's child  - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Iul 22, 2015 2:30 am

:subiect:
Motiv: nu a mai fost continuata de un an
Sus In jos
Continut sponsorizat





Devil's child  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Devil's child    Devil's child  - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Devil's child
Sus 
Pagina 3 din 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE FINALE ★ :: Povești blocate-
Mergi direct la: