Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Friend with the unknowed I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Friend with the unknowed I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Friend with the unknowed I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Friend with the unknowed I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Friend with the unknowed I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Friend with the unknowed I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Friend with the unknowed I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Friend with the unknowed I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Friend with the unknowed I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Friend with the unknowed I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Friend with the unknowed I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Friend with the unknowed I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Friend with the unknowed I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Friend with the unknowed I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Friend with the unknowed I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Friend with the unknowed I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Friend with the unknowed I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Friend with the unknowed I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Friend with the unknowed I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Friend with the unknowed I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Friend with the unknowed

In jos 
AutorMesaj
BlackThrax
Veteran
Veteran
BlackThrax

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 152
Data de inscriere : 28/06/2014
Varsta : 26

Friend with the unknowed Empty
MesajSubiect: Friend with the unknowed   Friend with the unknowed I_icon_minitimeSam Iun 28, 2014 8:04 pm

Te-ai gandit vreodata cum e sa fii altfel???Sa crezi ca normalul e total ceva diferit de viata ta.Sa crezi ca tie nu ti se poate intampla nimic ciudat???Ei bine asta am crezut eu.
IN URMA CU 12 ANI...
Iesisem afara la joaca ca orice copil de 5 ani sa ma joc cu prietenii,pe atunci locuiam la bunica si aveam o viata simpla sa zic asa pana intr-o zi.
-Haide sa ne jucam.
-Bine ,dar ce ne jucam?
-O sa ne jucam cu mingea.
-Ai minge???
-Da, o am in casa o aduc imediat.
-Bine te astept aici.
Eu cu prietena mea ne jucam des impreuna,mai ales cu mingea.Totul parea a fi normal ca in orice zi plicticoasa de vara pana mi sa parut ca aud ceva ciudat.
-E cineva???
Pe strada nu era nimeni.Zgomotul iar se auzi.Iar eu din instinct m-am dus sa vad ce e ca orice copil curios,dar totusi nu era nimic acolo.Ma intorc eu linistit si imi asteptam prietena sa vina cu mingea.

-Ce faci micutule?
-Cine esti,nu te vad...
Spunand eu cam infricosat...

Eu???Sunt noul tau prieten...
In timp ce se auzisera cuvintele incepura un murmur ciudat satisfacator parca,dar eu tot nu vedeam nimic...
-Hey esti bine?!!!
Era doar prietena mea cu mingea.
-Da sunt bine.
-Atunci hai sa ne jucam.
Am mers cu ea pe strada si ne jucam cu mingea,ne luam la intrecere,jocuri stupide de copii mici.

-Va pierde...
Iar vocea se auzea,dar incercam sa no bag in seama...
-Va lovi geamul...
Cand deodata prietena mea daduse mingea in geam,bineinteles fiind minge usoara nu la spart,dar pierduse jocul...
-Am ratat...FIRAR AI CASTIGAT,TREBUIE SA MERG IN CASA...
-Mai iesi mai incolo???
-Nustiu,cred ca ies maine.
-Bine atunci ne vedem maine.

-Daca o sa va mai vedeti...mhhhh
Auzindu-se iar vocea si un murmur ciudat...

Heh prietenii sunt nou pe aici si asta e prima parte din povestea mea,sunt deschis la orice commentariu,e prima poveste scrisa in viata mea asa ca astept pareri Very Happy Very Happy Very Happy
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Friend with the unknowed Empty
MesajSubiect: Re: Friend with the unknowed   Friend with the unknowed I_icon_minitimeSam Iun 28, 2014 8:26 pm

Intersant.... Astept :SN:
Sus In jos
Ionella♥
Expert
Expert
Ionella♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 144
Data de inscriere : 27/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Sarutandu-ma cu Enrique Iglesias. Is my love ♥

Friend with the unknowed Empty
MesajSubiect: Friend with the unknowed   Friend with the unknowed I_icon_minitimeSam Iun 28, 2014 10:17 pm

Tare  :SD: pune  :SN: si  :SB: si eu sunt noua pe site si prima mea poveste a fost "Povestea unei fete bantuite", daca vrei citesteo.
Sa revenim: Pune  :SN: !!!
Sus In jos
BlackThrax
Veteran
Veteran
BlackThrax

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 152
Data de inscriere : 28/06/2014
Varsta : 26

Friend with the unknowed Empty
MesajSubiect: Friend with the unknowed III: A life in mystery   Friend with the unknowed I_icon_minitimeDum Iun 29, 2014 7:47 pm

Dupa m-am dus in casa incercand sa ignor aceea voce ciudata,sperand ca va trece in cele din urma...
Nici pomeneala vocea tot continua sa se bage in toate treburile mele.
Ziua urmatoare trebuia sa ma intalnesc cu prietena mea,dar aceasta nu aparu,un lucru ciudat pentru ca ea de fiecare data se tine de cuvant.
VEZI,TI-AM ZIS CA NU O SA VINA se auzi iar vocea aceea ciudata...
Va trebui sa te obisnuiesti cu mine,oricum nu o sa scapi de mine prea curand.
-Poti sa imi spui macar cine esti,spunand eu cu o voce tremuranda.
Toate la timpul lor....mhhhh...
Timpul trecuse intocmai cum spuse-se acea voce ciudata...
PREZENT
-Ow frate,nu se mai termina odata scoala asta,doar nu am aproape 17 ani ca sa stau si sa scriu.
De parca tare mult ai scrie...mhhhh.....
Tu sa taci,nu-i deajuns ca stau cu tine de 12 anii si nici macar nu mi-ai spus cine esti,de unde vii,sau ce esti???
Uite cum facem,you f.....g mortal iti voi arata intr-un vis diseara cateva detalii interesante despre mine.
-BINE!!!Incercand eu sa par indiferent cand defapt realitatea era alta,tot ce doream de atata amar de vreme e sa mi se spuna ceva despre "prietenul meu" daca ii pot spune asa.
Noaptea cand stateam in pat nu puteam adormi de nerabdare l-a cat de mult doream sa aflu cate ceva despre asa zisul meu amic.Ma foiam ba pe o parte ba pe alta spunadu-mi in gand "dormi doamne odata adormi odata".
Nu poti dormi aaa???....mhhhh.....
-Ow,shut up.E destul ca nu pot dormi,ma mai sacai si tu la cap.
Dupa multe incercari in sfarsit adormisem,interesant e ce urma sa visez in aceea noaptea era ceva foarte neasteptat pentru mine.
DAR NU SI PENTRU MINE ....MHHHH....
Ei bine prietenii asta e sfarsitul partii a II-a din povestea mea =)) O sa o pun eu si pe a III-a cand am chef Very Happy
Sus In jos
Ema
Veteran
Veteran
Ema

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 272
Data de inscriere : 17/06/2015
Varsta : 25
Localizare : Cluj-Napoca

Friend with the unknowed Empty
MesajSubiect: Re: Friend with the unknowed   Friend with the unknowed I_icon_minitimeMier Sept 09, 2015 9:51 pm

Nu s-a mai postat de un an.
:subiect:
Sus In jos
Continut sponsorizat





Friend with the unknowed Empty
MesajSubiect: Re: Friend with the unknowed   Friend with the unknowed I_icon_minitime

Sus In jos
 
Friend with the unknowed
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Friend with the unknowed II:Life with the mystery
» Friend with the unknowed III: A Demon Tale
» Billie Eilish - bury a friend

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE FINALE ★ :: Povești blocate-
Mergi direct la: