Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile de groază, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”

AcasaPortalCăutareÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Ultimele subiecte
» Dincolo de Oglinda - Un alt "Eu"
Si ne izbaveste de cel Rau...Amin! I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 10:21 pm Scris de MMiauti

» Anime - Another
Si ne izbaveste de cel Rau...Amin! I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 8:13 pm Scris de MMiauti

» Hi miau !
Si ne izbaveste de cel Rau...Amin! I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 7:55 pm Scris de Sakumo

» A Christmas Story
Si ne izbaveste de cel Rau...Amin! I_icon_minitimeJoi Dec 24, 2020 10:36 pm Scris de Sakumo

» Trei povesti scurte
Si ne izbaveste de cel Rau...Amin! I_icon_minitimeJoi Dec 24, 2020 9:11 pm Scris de Sakumo

» Cuptorul
Si ne izbaveste de cel Rau...Amin! I_icon_minitimeMier Dec 16, 2020 10:17 am Scris de Hanamura

» hello
Si ne izbaveste de cel Rau...Amin! I_icon_minitimeSam Noi 28, 2020 2:19 pm Scris de Sakumo

» A Pizza Delivery
Si ne izbaveste de cel Rau...Amin! I_icon_minitimeMar Noi 24, 2020 5:52 pm Scris de Sakumo

» Short Horror Stories
Si ne izbaveste de cel Rau...Amin! I_icon_minitimeSam Noi 07, 2020 11:37 pm Scris de Sakumo

» Diferite superstitii
Si ne izbaveste de cel Rau...Amin! I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 2:13 pm Scris de Hanamura

» Ouija [Halloween Story]
Si ne izbaveste de cel Rau...Amin! I_icon_minitimeMar Oct 27, 2020 12:57 am Scris de Hanamura

» Cazul Lukacs Dalma
Si ne izbaveste de cel Rau...Amin! I_icon_minitimeLun Oct 26, 2020 12:26 pm Scris de Hanamura

» [Portofoliu] Crystal Snow
Si ne izbaveste de cel Rau...Amin! I_icon_minitimeMar Oct 20, 2020 1:23 pm Scris de Hanamura

» Babysitting
Si ne izbaveste de cel Rau...Amin! I_icon_minitimeMar Oct 13, 2020 9:27 am Scris de Hanamura

» Razboiul
Si ne izbaveste de cel Rau...Amin! I_icon_minitimeLun Oct 12, 2020 3:18 pm Scris de Sarah chan

» Zoom Call
Si ne izbaveste de cel Rau...Amin! I_icon_minitimeDum Oct 11, 2020 10:45 pm Scris de DedeDali

» School Email
Si ne izbaveste de cel Rau...Amin! I_icon_minitimeVin Oct 02, 2020 5:39 pm Scris de Mihai

» Ice dancer in the garden of love [YYH FanFiction]
Si ne izbaveste de cel Rau...Amin! I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 10:29 pm Scris de Crystal Snow

» Hey prieteni ^^
Si ne izbaveste de cel Rau...Amin! I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 3:16 pm Scris de Eloise

» Dezastrul din San Andreas
Si ne izbaveste de cel Rau...Amin! I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 3:14 pm Scris de Sarah chan

Staff Online
Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Daca nu ai acces la cont

In cazul in care esti un membru vechi care si-a uitat parola, intra pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou administratorului Sakumo.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

Si ne izbaveste de cel Rau...Amin!

In jos 
AutorMesaj
-TrIg0n-
Incepator
Incepator
-TrIg0n-

Data de inscriere : 18/06/2014
Varsta : 21
Localizare : in pestera liliacului

Si ne izbaveste de cel Rau...Amin! Empty
MesajSubiect: Si ne izbaveste de cel Rau...Amin!   Si ne izbaveste de cel Rau...Amin! I_icon_minitimeVin Iun 27, 2014 2:17 pm

Buna,eu sunt Josh.Eu si colegii mei,Smike si Aaron, suntem demonologi sau vanatori de demoni.Nu suntem niste demonologi obisnuiti ci noi distrugem spiritele malefice nu le trimitem inapoi in iad,suntem mai sofisticati.Nu am avut probleme pana acum cu asta dar au fost cateva cazuri ce ne-au socat iar unul le intrece pe toate!

Tusnad-Harghita
08-05-2014

O familie noua s-a mutat undeva intr-o zona mai retrasa,aproape de padure:
???:-Hei iubito,ajuta-ma cu astea!
??:-Oaaau,e uimitor.Ce priveliste si uite! avem unde sa ne balacim, stam fix langa lac!
???:-E lacul Sfanta Ana dragule.
Aceasta familie era formata din cei 2 parinti (Vali si Roxana) si cei 2 fii ai lor (Andy si Cezar).Nu s-a intamplat nimic la inceput,doar ce se simteau niste mirosuri ca de hoit in casa si chiar de erau la inceputul verii in casa era frig ca in toiul iernii...nimic ciudat Very Happy
V:- Ahh...ce dimineata frumoasa...cum ai dor...ce-s cu vanataile astea pe tn?
R:-Nush...m-am trezit cu ele de dimineatza,cred ca sunt anemica(lipsa de fier)...
V:-Vrei sa mergi la un doctor?
R:-Neah...fac eu un tratament.
A:-AAAAAAAAhhhh....Ajutooooor!
R:-Ce e?Ce s-a intamplat?
A-Ceva a iesit de dupa usa si mi-a pus cutitul la gat...mi-a zis la ureche ca-mi vrea familia moarta!!!
V:-Nebunie!Poate doar ti s-a parut...Iar celuilalt baiat a inceput sa-i curga sange din tricou si din gura:
C:-Ajutoooor!Ce se intampla cu mine?Vali l-a luat pe baiat si l-a dezbracat punandu-i un prosop pe el.Dupa ce a dat jos prosopul nu avea nici urma de sange!

Incepand cu acel incident multe lucruri s-au mai intamplat:se auzeau pasi prin pod,batai in pereti,etc.

19-05-2014

V:-Alo?Domnule Robert?Suntei preotul de aici?
R:-Alo...da eu sunt !Cine ma cauta?
V:-Sunt postasul Valy!As vrea sa discutam ceva...
R:-Aaaa...da!Ce vrei sa vorbim?
Valy ii spuse preotului ce si cum...
R:-Pot sa vin maine pe dupa-amiaza pe la dumneavoastra?
V:-Sigur!
Asa s-a intamplat.Preotul Robert a venit sa vada cum sta treaba.Cu cat se apropia mai mult de casa parca o frica adanca il luase...
R:-Sper sa nu fie prea rau...sau prea tarziu!!!
Preotul ajunse dar cand sa intre in casa toate lucrurile au incepu ts-o ia razna .O liniste totala se asternu.
R:-Am vazut destule...nu sunt bine-venit aici!Ceva puternic va stapaneste casa,nu vreu sa va sperii dar...
V:-Puternic?Orice ar fi daca se atinge de familia mea am sa...Dar au fost optiti din discutie de Cezar care cu mainile insangerate si ochii negri a inceput sa zica lururi in alte limbi,avand un cutit in mana dreapta!
R:-Doamne apara-ne de cel rau si izbaveste-ne de ceea ce are sa vina...
C:-MOOOORI POPA!!! Iar preotul cu crucea de la gat in mana fu injunghiat de Cezar.
Valy vazant asta a inceput sa...

Cum e???Sa continui???
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 102
Localizare : Neverland

MesajSubiect: Re: Si ne izbaveste de cel Rau...Amin!   Si ne izbaveste de cel Rau...Amin! I_icon_minitimeVin Iun 27, 2014 2:51 pm

Continua!
Sus In jos
Bishamon
Spammer
Spammer
Bishamon

Data de inscriere : 03/01/2015
Varsta : 20

MesajSubiect: Re: Si ne izbaveste de cel Rau...Amin!   Si ne izbaveste de cel Rau...Amin! I_icon_minitimeJoi Sept 10, 2015 10:19 pm

Poveste blocata

Va ador Si ne izbaveste de cel Rau...Amin! Grinfaceplz
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Si ne izbaveste de cel Rau...Amin!   Si ne izbaveste de cel Rau...Amin! I_icon_minitime

Sus In jos

Si ne izbaveste de cel Rau...Amin!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE FINALE ★ :: Povești blocate-
Mergi direct la: