Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Zombii invadeaza lumea...

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
PustiulGroazei
Incepator
Incepator
PustiulGroazei

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 33
Data de inscriere : 16/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti

Zombii invadeaza lumea... Empty
MesajSubiect: Zombii invadeaza lumea...   Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitimeLun Iun 16, 2014 3:47 pm

Intr-o zi calda de vara,Lorick,un baiat de 11 ani,se uita la televizor cand dintr-o data apare o stire despre cum  o infectie numita Infectia WQ ce face lumea sa se transforme in zombii.Speriat,Lorick se duce in bucatarie la mama sa.Acolo el isi vedea mama transformata!
Lorick:M---m--amaaaa!!!!
Next la 3 pareri:D
Este prima mea postare pe acest forum,normal ca nu este cine site ce poveste...
Sus In jos
OxygenX
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
OxygenX

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 385
Data de inscriere : 31/05/2014
Varsta : 21
Localizare : In my friend's dead body

Zombii invadeaza lumea... Empty
MesajSubiect: Re: Zombii invadeaza lumea...   Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitimeLun Iun 16, 2014 3:56 pm

Baga Next!
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Zombii invadeaza lumea... Empty
MesajSubiect: Re: Zombii invadeaza lumea...   Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitimeLun Iun 16, 2014 4:00 pm

Fara suparare dar la tine actiunea s-a petrecut prea repede si mi se pare ciudat ca astepti trei pareri pentru 5 fraze cat ai scris tu acolo incearca sa le faci lungi
Sus In jos
PustiulGroazei
Incepator
Incepator
PustiulGroazei

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 33
Data de inscriere : 16/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti

Zombii invadeaza lumea... Empty
MesajSubiect: Re: Zombii invadeaza lumea...   Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitimeLun Iun 16, 2014 4:04 pm

Ok,multumesc pt sfat!
Sus In jos
PustiulGroazei
Incepator
Incepator
PustiulGroazei

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 33
Data de inscriere : 16/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti

Zombii invadeaza lumea... Empty
MesajSubiect: Re: Zombii invadeaza lumea...   Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitimeLun Iun 16, 2014 5:35 pm

Atunci mama lui a sarit direct la gatul lui...!
Lorick:Lasama!!!!
Lorick credea ca s-a sfarsit,ca v-a fi muscat si va deveni ca mama lui.El era un baiat rapid in toate.Cu puterea pe care o mai avea se uita in jur pentru a gasi ceva ascutit.Pe masa,a vazut cutitul tatalui sau,lasat inainte sa plece in Germania.A impins-o pe mama sa intr-un perete,si apoi a fugit sa ia cutitul.Cu ultimele lui forte,a mers incet spre mama sa..
Lorick:Imi pare rau...
Cu lacrimi in ochi,Lorick i-a infipt cutitul in cap.Lorick s-a dus in toata casa in cautare de provizii si arme.In camera tatalui sau este un pistol cu 15 gloante,lasat de tata pentru ca mama sa se apere in caz ca vin hoti in casa.Lorick s-a dus si l-a luat,dar langa pistol era si un bilet:
Biletul:Fiule,daca vei vedea acest bilet,inseamna ca esti in pericol.In frigider am lasat niste mancare ascunsa,in sertarul de jos.Cheia este in dulapul din spatele tau.Eu stiam ca aceasta invazie v-a urma,asa ca am fost pregatit...Pentru a omora aceste creaturi lovestei in cap!Numai in cap!Eu sunt intr-o baza militara,sunt in siguranta.Stai in siguranta lorick!Stai in siguranta...
Lorick era nedumerit,isi punea mereu intrebarea De unde stia tatal lui de invazie?
El s-a dus sa i-a proviziile,si a iesit prin usa din spate.El avea un prieten bun care locuia in padure,asa ca s-a dus la casa lui,pentru a vedea daca mai este in viata.
Cand a intrat in padure erau 2 zombii!Daca tragea,atragea toti zombii iar daca ii lovea cu cutitul,nu avea sanse.El a ales sa fuga pe sub ei,dar in timp ce a facut asta,un zombi l-a apucat de picior si apoi...
Next la 2 pareri!
Sus In jos
Close
Spammer
Spammer
Close

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 592
Data de inscriere : 07/05/2014
Varsta : 24
Localizare : All over

Zombii invadeaza lumea... Empty
MesajSubiect: Re: Zombii invadeaza lumea...   Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitimeLun Iun 16, 2014 5:43 pm

Ai cateva greseli dar nu sunt multe.Super nextu.Vad ca ai ascultat si sfatul lui Ale si ai facut continuarea mai lunga.Ce pot sa mai zic,e foarte interesanta povestea si astept next + :SL: :SB: :S+:  Wink
Sus In jos
AnimeCosmin
Spammer
Spammer
AnimeCosmin

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1052
Data de inscriere : 29/12/2013
Varsta : 21
Localizare : In lumea Anime

Zombii invadeaza lumea... Empty
MesajSubiect: Re: Zombii invadeaza lumea...   Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitimeLun Iun 16, 2014 7:36 pm

baga next ca e smechera
Sus In jos
PustiulGroazei
Incepator
Incepator
PustiulGroazei

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 33
Data de inscriere : 16/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti

Zombii invadeaza lumea... Empty
MesajSubiect: Re: Zombii invadeaza lumea...   Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitimeLun Iun 16, 2014 7:44 pm

Apoi zombiul a sarit pe al si a incercat sa il muste de gat,dar imediat un om cu jacheta neagra cu gluga pe cap a impuscat amandoi zombi cu 2 pistoale.Lorick s-a ridicat si a spus:
Lorick:C--cine esti?
Persoana:Lorick!Nu pot sa cred ca te-am gasit!
Era fratele lui lorick,plecat la o facultate din marginea orasului.Lui lorick nu ii venea sa creada.Si-a revazut fratele insfarsit!Numele fratelui lui era Max.
Lorick:Max!!!Nu pot sa cred ca ne revedem!
Cei doi s-au imbratisat si max l-a intrebat pe lorick:
Max:Lorick,unde este mama?
Lorick:M--m-mama a fost transformata intr-o creatura d-asta!
Max:Nu pot sa cred!Nu!nu!nuuuu!
Max:Haide in masina,sa plecam de aici
Max avea o masina mare,cu tot felul de provizii.
Lorick:Max,unde vom merge?
Max:La grupul meu,este un grup de 10 persoane,avem mancare,arme,adapost.
Lorick:Suna incredibil!
Ajunsi acolo,Lorick a facut cunostiinta cu membrii grupului,prin care se numara si o fata de varsta lui.
Next la 3-4 pareri!
Sus In jos
PustiulGroazei
Incepator
Incepator
PustiulGroazei

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 33
Data de inscriere : 16/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti

Zombii invadeaza lumea... Empty
MesajSubiect: Re: Zombii invadeaza lumea...   Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitimeMar Iun 17, 2014 9:25 am

Nu va mai place povestea?
Sus In jos
-TrIg0n-
Incepator
Incepator
-TrIg0n-

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 23
Data de inscriere : 18/06/2014
Varsta : 24
Localizare : in pestera liliacului

Zombii invadeaza lumea... Empty
MesajSubiect: Re: Zombii invadeaza lumea...   Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitimeVin Iun 20, 2014 1:01 pm

:SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: 
Sus In jos
Continut sponsorizat





Zombii invadeaza lumea... Empty
MesajSubiect: Re: Zombii invadeaza lumea...   Zombii invadeaza lumea... I_icon_minitime

Sus In jos
 
Zombii invadeaza lumea...
Sus 
Pagina 1 din 2
 Subiecte similare
-
» Apocalipsă: SOS - Invazie zombii
» O legenda despre zombii
» Lumea umbrelor
» Lumea noua
» Lumea sfâşiată

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază :: Povești de groază - SCURTE-
Mergi direct la: