Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
A bit of my paranormal life I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
A bit of my paranormal life I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
A bit of my paranormal life I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
A bit of my paranormal life I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
A bit of my paranormal life I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
A bit of my paranormal life I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
A bit of my paranormal life I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
A bit of my paranormal life I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
A bit of my paranormal life I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
A bit of my paranormal life I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
A bit of my paranormal life I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
A bit of my paranormal life I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
A bit of my paranormal life I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
A bit of my paranormal life I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
A bit of my paranormal life I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
A bit of my paranormal life I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
A bit of my paranormal life I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
A bit of my paranormal life I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
A bit of my paranormal life I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
A bit of my paranormal life I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 A bit of my paranormal life

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
'Atrag~Paranormalul'
Incepator
Incepator
'Atrag~Paranormalul'

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 32
Data de inscriere : 27/05/2014
Localizare : Oriunde,oricand, dar nicaieri, decat acolo unde timpul intalneste viata

A bit of my paranormal life Empty
MesajSubiect: A bit of my paranormal life   A bit of my paranormal life I_icon_minitimeMar Mai 27, 2014 2:15 pm

Bunaaaaa. Poate ca va intrebati de ce numele este fix 'Atrag~Paranormalul'
Ei bine, am cateva fenomene paranormale in viata mea pe care abia astept sa vi le impartasesc.


Prima parte este doar o descriere. Voi pune si o poveste (cea mai recenta).
 :SSC:
Sus In jos
'Atrag~Paranormalul'
Incepator
Incepator
'Atrag~Paranormalul'

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 32
Data de inscriere : 27/05/2014
Localizare : Oriunde,oricand, dar nicaieri, decat acolo unde timpul intalneste viata

A bit of my paranormal life Empty
MesajSubiect: Re: A bit of my paranormal life   A bit of my paranormal life I_icon_minitimeMar Mai 27, 2014 2:29 pm

Deci, eram ieri in fata scolii, o asteptam pe mama sa ma ia de la scoala. Eu ma jucam pe telefon. Am avut impresia ca era masina ei, asa ca m-am uitat, dar nu era. Ma uitam iar in telefon si de nicaieri apare un batranel(in vreo 3 sec) cu cheile de la bloc in mana. Credeam ca vroia sa intre in bloc (eram chiar in fata unui bloc). Se opreste in fata mea cateva secunde si ma intreaba ,,Ce faci fetito?,, :?:  apoi eu ma dau la o parte ignorandu-l. Ma intorc cu fata spre scara blocului imediat dupa ce mosuletul a trecut si nu mai era!  :affraid:  In bloc nu putea sa intre pt ca nu s-a auzit usa si nici pe aleea din stanga sau dreapta nu era (nu putea trece in cateva secunde, mai ales ca se misca cam greu).
Cam asta este. Merita sa continui pun si alte intamplari din viata mea?
 :SP: 
Sus In jos
† Dew †
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
† Dew †

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 426
Data de inscriere : 05/11/2013
Varsta : 25
Localizare : In intuneric...

A bit of my paranormal life Empty
MesajSubiect: Re: A bit of my paranormal life   A bit of my paranormal life I_icon_minitimeMar Mai 27, 2014 4:48 pm

Se mai pot intampla si dinastea sau poate ti s-a parut..oricum mai pune Very Happy
Sus In jos
'Atrag~Paranormalul'
Incepator
Incepator
'Atrag~Paranormalul'

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 32
Data de inscriere : 27/05/2014
Localizare : Oriunde,oricand, dar nicaieri, decat acolo unde timpul intalneste viata

A bit of my paranormal life Empty
MesajSubiect: Re: A bit of my paranormal life   A bit of my paranormal life I_icon_minitimeMar Mai 27, 2014 8:27 pm

Merci :*
Am putine teme, dar pun mai tarziu ceva care este un pic mai ciudat.
Sus In jos
'Atrag~Paranormalul'
Incepator
Incepator
'Atrag~Paranormalul'

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 32
Data de inscriere : 27/05/2014
Localizare : Oriunde,oricand, dar nicaieri, decat acolo unde timpul intalneste viata

A bit of my paranormal life Empty
MesajSubiect: Re: A bit of my paranormal life   A bit of my paranormal life I_icon_minitimeMar Mai 27, 2014 9:23 pm

O alta intamplare ar fi cand dormea o prietena la mine. Inchideam televizorul si cand sa ma ridic sa sting lumina cand am auzit niste susotiri pe hol. Bunica mea dormea in cealalta parte a casei, daci nu era ea. M-am bagat repede in pat, langa colega mea si ascultam susotelile. Pt cateva secunde s-au vazut 2 siluete negre. Am inteles ceva cu kill them. Cand siluetele au diaparut si soaptele s-au oprit, de frica ne-a apucat la baie. Am mets spatebn spate, pt ca ne simteam urmarite. In seara aia am dormit cu lumina aprinsa.
Ce ziceti de aceasta intamplare reala?
Apropo, va rog sa nu spuneti ca tre sa ma rog sau ceva, eu de ceva timp nu mai cred in spirite, D-zeu etc. Nu criticati, fiecare cu felul lui. Trecem peste asta, acum. Deci, va mai intreb:
Ar trebui sa-mi fie frica? Am destule de povestit, deci continui?
Sus In jos
† Dew †
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
† Dew †

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 426
Data de inscriere : 05/11/2013
Varsta : 25
Localizare : In intuneric...

A bit of my paranormal life Empty
MesajSubiect: Re: A bit of my paranormal life   A bit of my paranormal life I_icon_minitimeMar Mai 27, 2014 9:42 pm

Nu cred ca ar trebui Very Happy casa in care locuiesc acum a murit o femeie si pana nu demult 1-2 ani tot a banduit casa si doar parte de paranormal aveam Laughing ,deci continua Kiss
Sus In jos
'Atrag~Paranormalul'
Incepator
Incepator
'Atrag~Paranormalul'

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 32
Data de inscriere : 27/05/2014
Localizare : Oriunde,oricand, dar nicaieri, decat acolo unde timpul intalneste viata

A bit of my paranormal life Empty
MesajSubiect: Re: A bit of my paranormal life   A bit of my paranormal life I_icon_minitimeMar Mai 27, 2014 9:50 pm

La mine a murit bunicul.
Pai, moartea bunicului din partea mamei a foat cand ea avea 13 ani. Cineva a ramas in fantana cand o curata iar el l-a scos pe acel om afara, dar el s-a sufocat in fantana.
Bunica din partea mamei a murit (eu ma invinuiesc) cand eram mica. O data dormeam cu ea si am lovit-o cu un picior in burta, iar ea avea o plasa care ii tinea intestinele si cand am lovit-o plasa a cedat si a murit la scurt timp.
Bunicul a murit in camera singurei mele bunici care mai este in viata. In prima zi mi-au spus ca l-au dus la spital (eu stiam ca este bolnav). Verisoara mea cu 3 ani mai mare a auzit de la mama ei ca a murit si de la ea am aflat.
Cred ca intelegeti cum ma simt acum.....
Sus In jos
† Dew †
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
† Dew †

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 426
Data de inscriere : 05/11/2013
Varsta : 25
Localizare : In intuneric...

A bit of my paranormal life Empty
MesajSubiect: Re: A bit of my paranormal life   A bit of my paranormal life I_icon_minitimeMar Mai 27, 2014 10:34 pm

Interesant,insa si viata mea ii plina de intamplari paranormale Very Happy
Sus In jos
Marius
Spammer
Spammer
Marius

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1043
Data de inscriere : 23/10/2013
Varsta : 27
Localizare : Romania

A bit of my paranormal life Empty
MesajSubiect: Re: A bit of my paranormal life   A bit of my paranormal life I_icon_minitimeMar Mai 27, 2014 11:09 pm

Sunt persoane care au o atractie pentru paranormal si pot vedea spirite sau pot intra in contact cu ele,e foarte interesant ce-ai scris si te cred. :SL: vreau sa continui cu povestile.
Sus In jos
TheProtecTor
Expert
Expert
TheProtecTor

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 144
Data de inscriere : 19/05/2014

A bit of my paranormal life Empty
MesajSubiect: Re: A bit of my paranormal life   A bit of my paranormal life I_icon_minitimeMier Mai 28, 2014 8:18 am

like
Sus In jos
Continut sponsorizat





A bit of my paranormal life Empty
MesajSubiect: Re: A bit of my paranormal life   A bit of my paranormal life I_icon_minitime

Sus In jos
 
A bit of my paranormal life
Sus 
Pagina 1 din 4
 Subiecte similare
-
» Paranormal
» Paranormal
» Ceva paranormal
» Lost Life-Z factor
» Friend with the unknowed II:Life with the mystery

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază :: Povești de groază - SCURTE-
Mergi direct la: