Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Prietenie fortata

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Close
Spammer
Spammer
Close

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 592
Data de inscriere : 07/05/2014
Varsta : 24
Localizare : All over

Prietenie fortata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prietenie fortata   Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Mai 13, 2014 8:27 pm

:SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN:  Laughing
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



Prietenie fortata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prietenie fortata   Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Mai 13, 2014 8:35 pm

Doamne, ce faini sunteti.. multumesc!!

Capitolul 5 - Dublu joc

Sotia mea n-a auzit-o pe stripteuza cum m-a strigat, pentru ca dormea. Slava Domnului!!
Merg tiptil in garaj cu un halat pe mine.
Copilasul dormea in bratele batranei care sforaia destul de zgomotos, cu ochii deschisi. Patriotul dormea intr-un colt, sprijinit de perna cu steagul tarii. Orbul zambea in timp ce maraia in somn. Indragostitii stateau ghemuiti unul intr-altul. Eram atat de minunat de imaginea aceasta! Ii iubeam pe toti atat de mult! Acum parca nu-mi mai doream sa fi venit Andrada si Romina.. Pentru ca acum gradinita era familia mea. Dar ce puteam face? Sa le alung pur si simplu? Nu voiam..
- Robeeert, iubituleee.. de ce nu merge apa de la robinet?
Andrada se trezise!!
- HEEI, TREZIREA! am strigat, trezindu-i pe toti; S-AU INTORS SOTIA SI FATA MEA, DE ACEEA TREBUIE SA FITI TACUTI TOTAL! Va roaga prietenul vostru...
- Robert, unde naiba esti?!
- Ati inteles, prieteni?! Eu ma intorc in casa. Sa nu va aud gura!
Andrada nu banuia nimic. Ieseam de 3 ori pe zi si le duceam mancare prietenilor mei, iar seara le cantam de noapte buna.
Peste 5 zile, eram cu Andrada in sufragerie. Vizionam un film politist si comentam frizurile actorilor. Uita-te la el, arata ca Johnny Bravo...
- Tati!
Romina intrase pe usa, de mana cu...
- Uite tati, verisorul meu, Bogdanel!
Andrada ma privea cu o spranceana ridicata.
- Avem un nepotel?

Sfarsitul capitolului 5
.
Sus In jos
blkthereaper93
Spammer
Spammer
blkthereaper93

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 768
Data de inscriere : 15/04/2014
Localizare : Bucuresti

Prietenie fortata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prietenie fortata   Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Mai 13, 2014 8:56 pm

neeext... sa vad ce mai face nebunu de robert Very Happy
Sus In jos
Close
Spammer
Spammer
Close

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 592
Data de inscriere : 07/05/2014
Varsta : 24
Localizare : All over

Prietenie fortata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prietenie fortata   Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Mai 13, 2014 9:08 pm

Uau,NEXT!
Sus In jos
▼ Yin and Yang ▼
Expert
Expert
▼ Yin and Yang ▼

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 104
Data de inscriere : 10/05/2014
Varsta : 23
Localizare : ACOLO UNDE FERICIREA SI LUMINA NU AJUNG! :D

Prietenie fortata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prietenie fortata   Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Mai 13, 2014 10:06 pm

:SN:  SAU TE PRIND SI TE INJUNGHII CU  :SK: 
Glumeam...sau poate daca nu pui next fac  crize  :SL: :SD: :SL: :SD: :SL: :SD: :SL: :SD: :SL: :SD: 
 :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SD: :SD: :SD: :SD: :SD: :SD: :SD: :SD: :SD: :SL: :SL: :SL: :SL: :SL: :SL: :SL:
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



Prietenie fortata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prietenie fortata   Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Mai 13, 2014 10:31 pm

Scuze, mi-am invatat la franceza, duminica am deeelf... Laughing


Capitolul 6 - Sacrificiu

Andrada era foarte agitata. Tipa la mine, ma acuza ca o insel, ma jignea... totusi nu o condamnam, o intelegeam. Asa as fi reactionat si eu!
- Calmeaza-te, iubito.
- Sa ma calmez?!? Cum poti fi atat de nesimtit incat sa imi spun sa ma calmez?! Ma inseli si tot eu sa ma calmez?!
- Te rog, nu suntem intr-un film. Daca te-as fi inselat, ti-as fi spus, stii doar...
- Lasa-ma cu aberatiile! M-am intors pentru ca stiam ca esti singur, la dracu, ca nu te poti integra... si tu ma inseli?!
- ... Ce nu pot eu sa fac? Romina, du-te sa te joci afara cu Bogdanel. Hai, Andrada. Spune. Ce nu pot eu sa fac?
Am presat-o la perete. Ii zambeam curios, in timp ce mana mea aluneca pe trupul ei transpirat.
- De aceea te-ai intors? Din mila?
Mana mea ajunse la gatul el firav. Cu cealalta mana prinsesem cutitul care, straniu, era chiar langa mine, jos.
- Robert, n-am vrut... stii tu cum sunt eu la nervi... hai... hai in pat, iubire!
- in pat, iubito? Bine! Hai in pat!
Am dus-o de gat si am trantit-o in pat. Cu rimelul curgandu-i de la lacrimi, parea a naibii de urata. Acum mi-era scarba de ea. Totusi, aveam un principiu, inspirat din cartile cu povesti.
- Uite, Andrada mea frumoasa! Iti voi face inimioare pe corp! Vrei??
Andrada dadea ingrozita din cap. Se retragea in capatul patului, tinandu-se strans de cearceaf.
- Andradaaaa, uitee... o inimioara in jurul buricului, vrei??
I-am ridicat bluza si am indreptat cutitul spre buric. Andrada a inceput sa se zbata si sa tipe.
- Haidee, nu va mai iesi inimioara perfecta.. nu spuneai tu ca o inimioara imperfecta e una rea?
Am introdus varful cutitului la 3cm de buric ( masurasem exact cu ochii). Am facut o usoara ondulatie, am coborat.. facusem o jumatate de inimioara! Andrada tipa ca din gura de sarpe. De ce nu se bucura de inimioara?
Am terminat de facut inimioara, care culmea, imi iesise perfect (in ciuda zvarcolelilor ei). Sangele se prelingea lent pe burtica-i deja imbatranita. Cat de rosu! Tipic unui ingeras ca ea. Abia se mai misca, pesemne admira capodopera mea. Am imbratisat-o si m-am intins langa ea.
- Nu-i nimic, sotia mea minunata. Te iert! Acum te iert!

Sfarsitul capitolului 6
.
Sus In jos
blkthereaper93
Spammer
Spammer
blkthereaper93

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 768
Data de inscriere : 15/04/2014
Localizare : Bucuresti

Prietenie fortata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prietenie fortata   Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Mai 13, 2014 10:39 pm

Waaaw... Trebuie internat Robert la un ospiciu
Sus In jos
Close
Spammer
Spammer
Close

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 592
Data de inscriere : 07/05/2014
Varsta : 24
Localizare : All over

Prietenie fortata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prietenie fortata   Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Mai 13, 2014 11:10 pm

Ce crazy e:X imi place:>  :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



Prietenie fortata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prietenie fortata   Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Mai 14, 2014 8:09 pm


Capitolul 7 - intriga

Era noapte, iar Andrada inca sangera. Eu eram multumit, iesea tot raul din ea! Ma mai privea uneori, plina de dezgust, ura sau mila, iar eu o sarutam.. am fost invatat sa raspund raului cu bine.
pana la urma, sangerarea s-a oprit. Imi parea totusi rau, adoram s-o vad eliberata, iar rosul i se potrivea perfect cu tenul.
In garaj era liniste deplina de cand a tipat Andada. Nesimtita, mi-a speriat prietenii! Dupa ce le-am urat noapte buna, m-am intors in pat, langa Andrada. Dar, stai... Andrada nu mai era. Straniu! Poate a plecat la baie. Nu, usa era larg deschisa.
- Andrada, unde esti? Trebuie sa ne culcam!
Nimic. O tacere care ma presa pe creier.
- Andrada?
- mm... hgmm... aghhmm...
Ii auzeam gemetele patrunzatoare. Se afla intr-un colt, ghemuita, cu un prosop plin de sange pe fata. Ce a patit? Am incercat sa o ridic, dar nu se putea misca. Cum sa o ajut? Iau cheile de la intrare si ies afara, pentru ca vreau sa-l chem pe patriot sa ma ajute sa o ridic. Dau sa deschid usa de la garaj, cand... o lumina orbitoare ma loveste in fata. Imi intorc privirea.. Doamne, ce cauta o masina de politie aici?! Garajul e inchis, bun... merg in casa si aprind televizorul. Finala Eurovision, invitat special - ConCita. Fuu...
Boc.
Boc.
Boc.
- Daaaa? Strig eu, cu gura plina de floricele.
- In numele legii, deschide usa!
- Ce lege la ora asta?! Nu lasati omu' sa se odihneasca..
Le deschid usa, fara sa ma grabesc.
- Da, sa traiti!
- Hai domnule, nu ne lua cu glume proaste. Unde-i victima?
- Victima? N-am facut niciun rau in viata mea!
- Atunci lasa-ne sa ne convingem.
Au inceput perchezitioneze casa. Baia, bucataria, dormitorul.. nimic in neregula. Cand sa se lase pagubasi.. intra Romina, tinand in mana cutitul meu plin de sange.
- Tati, imi place inimioara de pe burtica mamei!

Sfarsitul capitolului 7.
Sus In jos
blkthereaper93
Spammer
Spammer
blkthereaper93

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 768
Data de inscriere : 15/04/2014
Localizare : Bucuresti

Prietenie fortata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prietenie fortata   Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Mai 14, 2014 8:17 pm

waaaw... Tare Very Happy neeext
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prietenie fortata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prietenie fortata   Prietenie fortata - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Prietenie fortata
Sus 
Pagina 2 din 5
 Subiecte similare
-
» Prietenie pana la SFARSIT! I-II-III Finalul povesti!!! Sper sa v-a placa. Astept parerii!!!!!:D Tnx..

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: