Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile de groază, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”

AcasaPortalCăutareÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Ultimele subiecte
» Dincolo de Oglinda - Un alt "Eu"
Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 10:21 pm Scris de MMiauti

» Anime - Another
Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 8:13 pm Scris de MMiauti

» Hi miau !
Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 7:55 pm Scris de Sakumo

» A Christmas Story
Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Dec 24, 2020 10:36 pm Scris de Sakumo

» Trei povesti scurte
Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Dec 24, 2020 9:11 pm Scris de Sakumo

» Cuptorul
Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 16, 2020 10:17 am Scris de Hanamura

» hello
Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Noi 28, 2020 2:19 pm Scris de Sakumo

» A Pizza Delivery
Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Noi 24, 2020 5:52 pm Scris de Sakumo

» Short Horror Stories
Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Noi 07, 2020 11:37 pm Scris de Sakumo

» Diferite superstitii
Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 2:13 pm Scris de Hanamura

» Ouija [Halloween Story]
Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Oct 27, 2020 12:57 am Scris de Hanamura

» Cazul Lukacs Dalma
Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Oct 26, 2020 12:26 pm Scris de Hanamura

» [Portofoliu] Crystal Snow
Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Oct 20, 2020 1:23 pm Scris de Hanamura

» Babysitting
Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Oct 13, 2020 9:27 am Scris de Hanamura

» Razboiul
Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Oct 12, 2020 3:18 pm Scris de Sarah chan

» Zoom Call
Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Oct 11, 2020 10:45 pm Scris de DedeDali

» School Email
Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Oct 02, 2020 5:39 pm Scris de Mihai

» Ice dancer in the garden of love [YYH FanFiction]
Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 10:29 pm Scris de Crystal Snow

» Hey prieteni ^^
Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 3:16 pm Scris de Eloise

» Dezastrul din San Andreas
Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 3:14 pm Scris de Sarah chan

Staff Online
Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Daca nu ai acces la cont

In cazul in care esti un membru vechi care si-a uitat parola, intra pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou administratorului Sakumo.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

Vacanta de cosmar...

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Mary
Spammer
Spammer
Mary

Data de inscriere : 02/02/2014
Varsta : 20
Localizare : Bârlad

Vacanta de cosmar... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Vacanta de cosmar...   Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Apr 16, 2014 6:39 pm

Ai rabdare, vor fi mai multe pareri si vizualizari... Ai rabdare doar. (crede'ma, stiu cum este sa nu prea ai pareri si vizualizari) Nu renunta asa repede. Povestea este interesanta, mie una imi place!
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 102
Localizare : Neverland

MesajSubiect: Re: Vacanta de cosmar...   Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Apr 16, 2014 6:52 pm

ok...
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

MesajSubiect: Re: Vacanta de cosmar...   Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Apr 16, 2014 7:01 pm

deja sunt 88 de vizualizari? ok...
miha:ale vi putin?
eu: da
miha: ana si vlad sunt inpreuna?
eu: vrei sa te sugrum? Vlad e iubitul meu!
miha: si filip?
eu: cred ca e cu ana ca eu facut..miha:a
vlad: iubi vino repede(in soapta)
Eu ma duc intr-un suflet si deodata vlad ma trage langa el.
era maia. Era un baiat mort iar ea îi sorbea sangele... Eu am ingeput sa devin palinda.
i-am adunat pe toti in camera.
eu:toti luati un rucsac si va puneti schimburi apa si cv de mancare.
toti:nu avem rucsac!
eu: ok punem in al meu si al lui vlad toti!
restu: ok...
Eu eram prima care ducea ghiozdanul.
eu: ce naiba ati pus in el?
Cand il deschid raman uimita.
eu: cine a pus prezervative?
filip: nu sti cand te apuca
eu:serios? Reviste playboy?
filip: lasale!
ana: deci asta faci noaptea nu?
eu: aici e o cutie...
vlad: e pt tn... inrosinduse...
eu:ok si ms si cn naiba a pus caramizi?
miha:eu ca sa ne aparam
eu:bn le lasam...
Pe drum am deschis cutia de la Vlad. Era un colier foarte frumos pe care scria "Te iubeasc". Dupa l-am pus la gat.
Incepuse sa fie frig.
eu:puneti un plover si dupa geaca.
Toti si-au pus un plover si geaca. Incepuse sa ploua. Eu aveam cizme de ploie cu blana inuntru si restu la fel doar ca filip avea adidasi asa ca s-a facut flesca. Noi plecasem pentru a gasi gidul. Cabana lui era in padure dar pentru ca ploa ne-a luat o vesnicie. Cand am ajuns am batut la usa. Ghidu era fericit sa ne vada.
ghidul: cream ca sunteti creatura aia dar parca lipseste cnv o fetita.
eu: a prins-o...
next la 2 pareri
Sus In jos
Mary
Spammer
Spammer
Mary

Data de inscriere : 02/02/2014
Varsta : 20
Localizare : Bârlad

MesajSubiect: Re: Vacanta de cosmar...   Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Apr 16, 2014 7:09 pm

Ai mai multa grija la gramatica si pune next!
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

MesajSubiect: Re: Vacanta de cosmar...   Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Apr 16, 2014 8:00 pm

iei am 100 de vizualizari!
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

MesajSubiect: Re: Vacanta de cosmar...   Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Apr 16, 2014 8:00 pm

si adaug 2 personaje
Sus In jos
KuwapT.
Membru
Membru
KuwapT.

Data de inscriere : 17/04/2014

MesajSubiect: Re: Vacanta de cosmar...   Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Apr 17, 2014 9:08 am

Next,orice nume se scrie cu literă mare Very Happy
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

MesajSubiect: Re: Vacanta de cosmar...   Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Apr 17, 2014 10:01 am

adaug 2 personaje
Sus In jos
valyboss
Incepator
Incepator
valyboss

Data de inscriere : 14/04/2014
Varsta : 42
Localizare : in iad

MesajSubiect: Re: Vacanta de cosmar...   Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Apr 17, 2014 11:30 am

next please next!
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

MesajSubiect: Re: Vacanta de cosmar...   Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Apr 17, 2014 11:39 am

ok... dar eu am nevoie de doua persinaje
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Vacanta de cosmar...   Vacanta de cosmar... - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos

Vacanta de cosmar...
Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE FINALE ★ :: Povești blocate-
Mergi direct la: