Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile de groază, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”

AcasaPortalCăutareÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Ultimele subiecte
» Dincolo de Oglinda - Un alt "Eu"
Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 10:21 pm Scris de MMiauti

» Anime - Another
Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 8:13 pm Scris de MMiauti

» Hi miau !
Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 7:55 pm Scris de Sakumo

» A Christmas Story
Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Dec 24, 2020 10:36 pm Scris de Sakumo

» Trei povesti scurte
Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Dec 24, 2020 9:11 pm Scris de Sakumo

» Cuptorul
Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 16, 2020 10:17 am Scris de Hanamura

» hello
Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Noi 28, 2020 2:19 pm Scris de Sakumo

» A Pizza Delivery
Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Noi 24, 2020 5:52 pm Scris de Sakumo

» Short Horror Stories
Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Noi 07, 2020 11:37 pm Scris de Sakumo

» Diferite superstitii
Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 2:13 pm Scris de Hanamura

» Ouija [Halloween Story]
Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Oct 27, 2020 12:57 am Scris de Hanamura

» Cazul Lukacs Dalma
Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Oct 26, 2020 12:26 pm Scris de Hanamura

» [Portofoliu] Crystal Snow
Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Oct 20, 2020 1:23 pm Scris de Hanamura

» Babysitting
Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Oct 13, 2020 9:27 am Scris de Hanamura

» Razboiul
Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Oct 12, 2020 3:18 pm Scris de Sarah chan

» Zoom Call
Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Oct 11, 2020 10:45 pm Scris de DedeDali

» School Email
Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Oct 02, 2020 5:39 pm Scris de Mihai

» Ice dancer in the garden of love [YYH FanFiction]
Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 10:29 pm Scris de Crystal Snow

» Hey prieteni ^^
Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 3:16 pm Scris de Eloise

» Dezastrul din San Andreas
Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 3:14 pm Scris de Sarah chan

Staff Online
Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Daca nu ai acces la cont

In cazul in care esti un membru vechi care si-a uitat parola, intra pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou administratorului Sakumo.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

Muzica. Este e ceea ce pare?

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Alex Evulescu
Incepator
Incepator
Alex Evulescu

Data de inscriere : 08/10/2014
Localizare : Pe un caine zburator care scuipa curcubee.

Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muzica. Este e ceea ce pare?   Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Noi 02, 2014 3:09 pm

Ba deci toti cu illuminati?AIA SUNT DOAR NISTE OAMENI DESTEPTI!! ce oameni avem in generatia asta..Aia sunt mai despepti decat tine Victor.Nu sunt masonici sau satanici si alte rahaturi ce am vazut ca spuneti pe forum.
Sus In jos
Alex.
Moderator
Moderator
Alex.

Data de inscriere : 26/07/2013
Varsta : 21
Localizare : Brasov

MesajSubiect: Re: Muzica. Este e ceea ce pare?   Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Noi 02, 2014 3:38 pm

@Alex Evulescu a scris:
Ba deci toti cu illuminati?AIA SUNT DOAR NISTE OAMENI DESTEPTI!! ce oameni avem in generatia asta..Aia sunt mai despepti decat tine Victor.Nu sunt masonici sau satanici si alte rahaturi ce am vazut ca spuneti pe forum.

Daca ai de gand sa comentezi, dao fara injuraturi.
Sus In jos
Cadu
Veteran
Veteran
Cadu

Data de inscriere : 23/06/2014
Localizare : Peste tine

MesajSubiect: Re: Muzica. Este e ceea ce pare?   Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Noi 02, 2014 4:27 pm

Illuminatti peste tot :O.
Alexe,tu ai intr-un fel dreptate:ei sunt niste oameni foarte destepti,masonii sunt in general destepti.Tu stii ca aproape toti romanii care au facut ceva bun pentru  tara asta au fost masoni?Da,da masoni.Din cate stiu eu,Illuminati era la baza o organizatie a evreilor infiintata prin Bavaria.Intre timp,ei au incercat sa puna stapanire pe toate institutiile importante ale lumii.Si au reusit.
Acum,eu sincer cred ca sunt masoni.De ce?Pai toate melodiile pe care le auzi tu la radio au mesaje subliminale,mesaje cu tenta satanica.Si plus ca unele nici macar nu suna  bine.Deci cum au ajuns ele la radio,cu tot cu mesajele lor sataniste?Eh,gogule te las pe tine sa raspunzi.
A,si stai sa-ti arat niste melodii care suna cu adevarat bine si care fac referire la ce se intampla in lumea asta,cum inchidem noi ochii si ne lasam condusi spre ura,discriminari,prejudecati si nu spre iubire,dragoste,prietenie:
https://www.youtube.com/watch?v=GY2uALNkBIU (mda,nu pot zice ca e preferata mea,da uitate la versuri)
https://www.youtube.com/watch?v=eudVoA7VOA8
https://www.youtube.com/watch?v=mtCwz1EAo8A (nu se refera la moarte,stai linistit,se refera la cu totul altceva,dar te las sa-ti dai seama)

Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 Tumblr_ngj3smFKWV1sdpfbto1_500
Sus In jos
Katherina4Y0u
Incepator
Incepator
Katherina4Y0u

Data de inscriere : 26/12/2014
Varsta : 19
Localizare : Lângă tine

MesajSubiect: Re: Muzica. Este e ceea ce pare?   Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Ian 01, 2015 12:44 am

Da...ok..chestia asta o stiam, dar faza e ca:
Ce cauta subiectul tau la "Legende/Mituri"..serios acum?
Ce LEGENDA e asta?Neutral
Puteai sa bagi chestia asta..la "Altele"...sau mai stiu si eu....In fine:P
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 17
Localizare : Canapea :)

MesajSubiect: Re: Muzica. Este e ceea ce pare?   Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Ian 07, 2015 6:30 am

Katherina Lover a scris:
Da...ok..chestia asta o stiam, dar faza e ca:
Ce cauta subiectul tau la "Legende/Mituri"..serios acum?
Ce LEGENDA e asta?Neutral
Puteai sa bagi chestia asta..la "Altele"...sau mai stiu si eu....In fine:P
Pai cum sa spun , e legenda muzici ! Cum adica ce legenda e ? Si la "Altele" nu ar fi mers sub nici o forma .
Sa nu crezi cavreau cearta , dar totusi ...
Sus In jos
Varg.
Incepator
Incepator
Varg.

Data de inscriere : 10/08/2014
Varsta : 20

MesajSubiect: Re: Muzica. Este e ceea ce pare?   Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Feb 06, 2015 8:08 pm

Bun oameni buni.Eu sunt AleX,pufuletz pentru uni membri mai vechi.Unii dun membri vechi stiau de interactiunea mea cu satanismul, si as dori sa va explic pe romaneste.Ilumunati era o grupare secreta,formata de cei mai destepti oameni ai sec XVIII care nu credeau in divinitati,se considerau propri lor zei
Sus In jos
Andrada.
Expert
Expert
Andrada.

Data de inscriere : 31/12/2014
Localizare : Smooch's planet.

MesajSubiect: Re: Muzica. Este e ceea ce pare?   Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Feb 08, 2015 8:32 pm

Cu toţii ştim de această organizaţie. Dar nimeni nu ştie adevărul. Aceste variante ar putea fi deviaţii ale adevărului.
Dar totuşi, mă macină un gând. Dacă nu ar fi fost un "turnător" ,ca să-l numesc aşa, probabil nu am mai fi aflat de Illuminati. Deci,ipoteza mea e că cineva ar fi vrut ca să se afle adevărul dar,nu a spus destule detaliu,sau nu a apucat.Este doar o părere,trataţi-o ca atare.

Morți sunt cei muriți.
Sus In jos
Andrada.
Expert
Expert
Andrada.

Data de inscriere : 31/12/2014
Localizare : Smooch's planet.

MesajSubiect: Re: Muzica. Este e ceea ce pare?   Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Feb 08, 2015 8:34 pm

Detalii* mă corectează telefonul.
Şi să nu uităm că oamenii cunosc 2 forme ale numelui:
Illuminati & Iluminatti.

Morți sunt cei muriți.
Sus In jos
Cioby
Expert
Expert
Cioby

Data de inscriere : 08/02/2015

MesajSubiect: Re: Muzica. Este e ceea ce pare?   Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Feb 21, 2015 12:13 pm

Nu-i bine ... Mie imi vine mereu in cap o muzica ciudata " Daca nu mi te vei supune... . " Sad
Sus In jos
Anasy
Veteran
Veteran
Anasy

Data de inscriere : 14/10/2014

MesajSubiect: Re: Muzica. Este e ceea ce pare?   Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Mar 02, 2015 5:27 pm

O-o e interesaant
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Muzica. Este e ceea ce pare?   Muzica. Este e ceea ce pare? - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos

Muzica. Este e ceea ce pare?
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ :: Legende/Mituri-
Mergi direct la: